Jump to content


Fotografije

Ciklo Kompjuter


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
1238 odgovora na ovu temu

#261 panca93

panca93
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts
  • LocationNis

Postavljeno 19 June 2010 - 03:26 PM

Pozdrav da vas pitam dali je imao neko posla sa ovim pulsmetrom [ polar smart edge ] !! razmisljam se da ga kupim ima ga na oglasu ovde na berzi 40 e!! znaima me vase misljenje o njemu !!!
  • 0

#262 zuba88

zuba88
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 893 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 19 June 2010 - 03:32 PM

...da li oni modeli koji prate otkucaje srca mogu to isto da rade tokom trčanja recimo, vežem senzor na sebe, ciklokomp u džep i piči po stazi? Znači senzor za brzinu ostaje kući na bajsu :) Konkretno imam u vidu SS BC 1909 HR...


Šta, izgleda niko nema sigmu sa hartrate opcijom???

ja imam signu bc 2006 mhr, u paketu dobijas dodatno postolje koje sluzi da na njega stavis ciklokomp kada recimo ides na planinarenje a verovatno moze za trcanje da se koristi, da bi ciklokomp bio aktivan i pokazivao vrednosti moraju ona dva pina na poledjini da budu kratko spojena, znaci mozes nesto i u homemade varijanti da napravis
  • 0
........

#263 panca93

panca93
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts
  • LocationNis

Postavljeno 20 June 2010 - 05:58 PM

[-o< :?: :?: :?:
  • 0

#264 IONE

IONE
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 984 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 20 June 2010 - 06:39 PM

"Nije Polar sve sto sja" :wink:
Proveri sta cika "Google" veli za taj pulsmetar(kada je proizveden,opcije...) i onda pogledaj npr. http://www.kupujempr...-S ... s]=sigma
  • 0
<p>Biciklisticki Youtube Kanal Kopirajte link(copy/paste)
https://youtube.com/@ionebike

#265 panca93

panca93
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts
  • LocationNis

Postavljeno 20 June 2010 - 09:22 PM

UU hvala ti puno !! nesto nisam upucen najbolje - ali mi se cini da ovaj pulsmetar je za 10 eura vise nesto mnogo bolji od polara koji sam ja naveo !! reko bih da je ovu ponudu koju si mi predlozio za taj novac za sada najbolja !!! samo dali je oglas proveren da nije neka pre****na,, ako nije bogami pozvacu da uzmem !!! =D> =D> :D :?: :?: :?:
  • 0

#266 panca93

panca93
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts
  • LocationNis

Postavljeno 21 June 2010 - 02:50 PM

Izvini a ovaj model koji si naveo sigma pc-15 jer znas koliko se krece po novoj ceni u prodavnici !!! Posto sam nasao nov onyx pro za 7000din - i ako mozes da mi kaze koja je razlika izmedju onyx pulsmetra i topline pulsmetra >sigminih !!
  • 0

#267 gilgames

gilgames
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 805 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 21 June 2010 - 03:54 PM

Aman be panco. Google je tvoj prijatelj :)

http://www.totalbike...5-top-line-puls
  • 0

#268 bobale

bobale
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1061 posts
  • LocationLeskovac

Postavljeno 21 June 2010 - 04:00 PM

Ne druži se on sa Googlom :D
  • 0
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen ;)

#269 panca93

panca93
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts
  • LocationNis

Postavljeno 21 June 2010 - 04:46 PM

E sad vase misljenje !!! http://www.cikloberz...ow.php?id=19705
ILI
http://www.kupujempr... ... =view[page]=2&data[ad_type]=&data[list_type]=search&data[group_id]=&data[keywords]=sigma#photoBig
  • 0

#270 Druid

Druid
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 668 posts
  • LocationSvilajnac

Postavljeno 21 June 2010 - 04:48 PM

onyx easy ti je glanc nov i sve radi, ja ga prodajem tako da znam :)
  • 0
Potpis

#271 panca93

panca93
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts
  • LocationNis

Postavljeno 21 June 2010 - 05:00 PM

HAhahah tnx !! videcu !! mozda ti se i javim :) nzm mora da vidim jos !!
  • 0

#272 stefan

stefan
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 711 posts
  • LocationSvilajnac

Postavljeno 21 June 2010 - 05:02 PM

potvrdjujem da je nov i potvrdjujem finansijsku krizu zbog koje se prodaje,na zalost :( sat lepo(super) radi i super izgleda.
  • 0

#273 panca93

panca93
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts
  • LocationNis

Postavljeno 21 June 2010 - 05:19 PM

Evo izvinjavam se !! evo jos jedno pitanjce i necu dmaram vise sa ovim pulsmetrima !!! prvo koja je razlika izmedju sigminih onyx i topline pulsmetra i ocena i sta je bolje a sta ne i koj je nabolji kod pulsmetra 1 Sigma PC-15 5400din
2sigma onyx pro 7000nov garancija
3sigma onyx easi 4000

!! e sad ove cene su priblizne i toliko nebitne koja mi je najbolja opcija i iz vaseg iskustva koji mi je najbolji i dali ima noko mogucnos povezivanja sa pc i dali za ove pare moze eki polar dobar da padne ili kao bolja opcija!! !!!!

Hvala unapred i izvinavam se na smaranju !!! :) :) :?: :?: :?: :?:
  • 0

#274 Druid

Druid
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 668 posts
  • LocationSvilajnac

Postavljeno 21 June 2010 - 05:31 PM

evo ovako, sigma pc 15 je kod mene otpala posto mi se ne svidja, nekako mi deluje jeftino
razmisljao sam izmedju dva modela sigminih taj sto si naveo nije 4000 nego 6400 nov.

Mislim da izmedju njih nema razlike u funkcijama.

Pogledaj na sigminom sajtu imas demo pa mozes da prodjes kroz sve funkcije...

A razlika izmedju topline i sigma koja mu dodje srednja kategorija je nebitna u odnosu na cenu... npr ti imas bajk od 300 i od 6000 evra mnogo je veca razlika u ceni nego u performansama
  • 0
Potpis

#275 panca93

panca93
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts
  • LocationNis

Postavljeno 21 June 2010 - 05:34 PM

TNX!! =D> =D> jos neko ! :?: :?: :o
  • 0

#276 panca93

panca93
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts
  • LocationNis

Postavljeno 21 June 2010 - 05:38 PM

sory a dali neko ima mogucnos od navedinih .. povezati sa pc!!!
  • 0

#277 Druid

Druid
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 668 posts
  • LocationSvilajnac

Postavljeno 21 June 2010 - 06:53 PM

ne... to su vec polar modeli koji imaju i svoj software a kod ovog onyxa znam da memorise podatke sve u sebi pa mozes da pratis
  • 0
Potpis

#278 panca93

panca93
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts
  • LocationNis

Postavljeno 21 June 2010 - 07:13 PM

Tnx jos jedanput!!
  • 0

#279 Galenika

Galenika
  • Members
  • PipPipPip
  • 141 posts
  • LocationZemun - Nova Galenika

Postavljeno 05 July 2010 - 09:19 PM

Имам Кет Ај ВЕЛО 8, ово му је четврта сезона, међутим штуцнуо је два пута :D
Заправо, кад кренем да се возим, то ми се два пута десило, он само замрзне све ознаке на дисплеју и полако се губе са дисплеја да би након 15 минута све ознаке нестале. Вадим батерију и поново је вратим, наштелујем и ради како треба. Како му је ово четврта сезона, мислим да је до батерије, вероватно њу морам заменити? Напаја се са оном пљоснатом литијумском од 3 Волта. Мада оба пута је напољу било јако сунце, немам информацију како сунце утиче на брзинометар, ако неко може појаснити? Додуше и пре сам возио по 40 степени па му ништа није било. И да напоменем, да је увек батерија била у њему, нисам је вадио зими, али је брзиноиметар био на топлом, значи не на хладном.
  • 0

#280 Druid

Druid
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 668 posts
  • LocationSvilajnac

Postavljeno 05 July 2010 - 09:23 PM

Имам Кет Ај ВЕЛО 8, ово му је четврта сезона, међутим штуцнуо је два пута :D
Заправо, кад кренем да се возим, то ми се два пута десило, он само замрзне све ознаке на дисплеју и полако се губе са дисплеја да би након 15 минута све ознаке нестале. Вадим батерију и поново је вратим, наштелујем и ради како треба. Како му је ово четврта сезона, мислим да је до батерије, вероватно њу морам заменити? Напаја се са оном пљоснатом литијумском од 3 Волта. Мада оба пута је напољу било јако сунце, немам информацију како сунце утиче на брзинометар, ако неко може појаснити? Додуше и пре сам возио по 40 степени па му ништа није било. И да напоменем, да је увек батерија била у њему, нисам је вадио зими, али је брзиноиметар био на топлом, значи не на хладном.


Baterija ti je cr2033 ima je svuda, a nije bas pametno ostavljati ga izlozen direktnom suncu ;)
  • 0
Potpis




5 članova čita ovu temu

0 članova, 5 gosta, 0 anonimnih korisnika