Jump to content


Fotografije

Lose iskustvo sa prodavcem gagi_biker_


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
2 odgovora na ovu temu

#1 Tihomir

Tihomir
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 10 June 2015 - 02:18 PM

Od prodavca sam kupio bicikl CUBE LTD navodno bez ulaganja!
 

Na biciklu je polomljen desni shifter, pokidana sajla zadnjeg menjaca, buziri shimano sis (prepakovani sa nekog starog bicikla, truli i ispucali mora da se promene) , lock amortizera ne radi, rucice kocnica vizuelno u ocajnom stanju. Nista od toga nije pomenuo prilikom razgovora i ako sam ga pitao ima li ulaganja i u kakvom je vizuelnom stanju bicikl. Naveo je samo da je na sedistu izlizana boja jer se samo to i videlo na slikama. Bicikl je u servisu, videcemo sta ce jos da pronadje majstor da ne valja od mehanike.

Ovo je cista podvala i nikako NE PREPORUCUJEM saradnju sa  gagi_biker_


  • 1

#2 vladags

vladags
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 351 posts

Postavljeno 11 June 2015 - 05:35 AM

Da citiram malo iz filma "Nacionalna klasa".

 

Žile rekli su mi da može da se nabudži? 
A jesu ti tako rekli...

 

Mislim, iz opisa ispadada ti je podvalio, ali iz ovoga što si napisao ispada da si pitao, on ti rekao sve je super je i ti pristao.

Cenim da je i cena bila primamljiva za model, pa ko veliš ajd dobra je kupovina...

 

Da se razumemo, prevaranti su prevaranti, ali i kupci svojom lakovernošću, ne znanjem, ne razmišljanjem im u tome i te kako pomažu.


  • -1

#3 carobnica

carobnica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts

Postavljeno 11 June 2015 - 08:00 AM

Od prodavca sam kupio bicikl CUBE LTD navodno bez ulaganja!
 

Na biciklu je polomljen desni shifter, pokidana sajla zadnjeg menjaca, buziri shimano sis (prepakovani sa nekog starog bicikla, truli i ispucali mora da se promene) , lock amortizera ne radi, rucice kocnica vizuelno u ocajnom stanju. Nista od toga nije pomenuo prilikom razgovora i ako sam ga pitao ima li ulaganja i u kakvom je vizuelnom stanju bicikl. Naveo je samo da je na sedistu izlizana boja jer se samo to i videlo na slikama. Bicikl je u servisu, videcemo sta ce jos da pronadje majstor da ne valja od mehanike.

Ovo je cista podvala i nikako NE PREPORUCUJEM saradnju sa  gagi_biker_

Pretpostavljam da nisi, ali ajde da pitam. Da li si trazio dodatne slike?


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika