Jump to content


Fotografije

Prepirke


  • Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
591 odgovora na ovu temu

#341 Avangard

Avangard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts

Postavljeno 05 May 2020 - 09:41 PM

pa u tome i jeste najveca muka n2:hahaha


Dobro da si prijavio...
mislim da ce ciklo svakako ovde imati posla :)

Ovo meni ne ide u prilog, no posto sam citiran. Mozda ce Ciklo imati posla, a mozda i nece, no garantujem ti da ces ovo morati da dokazes na sudu. Necu o Pravu. Dobro sam informisan. Sve ovo ces/cete morati da dokazete na sudu. Ovo spada u koliko sam razumeo 14 prekrsaja, sto krivicnih sto, sto prekrsajnih.

Pa vijaj drva, suhoje, ko na koga lici i slicno. Iskreno ne bakcem se ovime previse, ali imam iskustva. Sve ovo izreceno - mora da bude dokazano na sudu.

Zelim ti puno srece u tome. Koliko ste omasili svesni niste. Necu o tome. No da tako nekom bez 1 fizickog dokaza - crtas metu. Videcemo.

E sad i da ja kazem. Dobro da sam prijavio, da admin/moderator dobro pogleda. Ja ovde nit nekog vredjam, nit diram, nit imam 10 naloga, nista.

Sad ces ti ovo lepo da dokazes na sudu, a mozda i gospoda koja misle da su pametna. I necu zaliti dinara. Uzgred neka se moderator/admin oglase, a od vas ocekujem minimum izvinjenje. Nije meni stalo do virtuelne pravde, no ovoliko pr........ da ne lajem davno nisam video. E sad spamuj do mile volje.
  • 0
Sve će proći. Ali, kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?

Mesa Selimović, The Fortress

#342 Grunf_66

Grunf_66
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 291 posts

Postavljeno 05 May 2020 - 10:00 PM

Tipu je očigledno dosadno pa se zabavlja.Kad neko kupuje bajs na 5-6 stranica valjda je sve jasno.A ovaj je prepoznatliv nakon 2 posta.


  • 2

#343 Avangard

Avangard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts

Postavljeno 05 May 2020 - 10:01 PM

A godinu dana pre toga - Suhoj.https://www.2bike.rs...pare/?hl= suhoj


I ti ces to da dokazes na sudu. Terate me na tuzbu.
  • 0
Sve će proći. Ali, kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?

Mesa Selimović, The Fortress

#344 Avangard

Avangard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts

Postavljeno 05 May 2020 - 10:02 PM

Tipu je očigledno dosadno pa se zabavlja.Kad neko kupuje bajs na 5-6 stranica valjda je sve jasno.A ovaj je prepoznatliv nakon 2 posta.

Samo polako. Da li sam Lejdi Gaga ? Na koga te podsecam ? Pazi, ovo je forum gde ne smes da trazis bajs na "5-6 stranica".
Novost. I prepoznatljiv sam ? Aj da vidimo.
  • 0
Sve će proći. Ali, kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?

Mesa Selimović, The Fortress

#345 Grunf_66

Grunf_66
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 291 posts

Postavljeno 06 May 2020 - 07:34 AM

Naravno da smeš.Ali smeš i da nekom kažeš da je naporan, u najmanju ruku.A sa ovim sudskim pretnjama i krivičnim prijavama si definitivno dokazao da nisi sav svoj.


  • 6

#346 Woody

Woody
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1433 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 06 May 2020 - 08:10 AM

Ladies, ladies, čemu drama? Forum nije mesto gde je nešto obavezno i zakonski sankcionisano, a ispada kao da smo poslanici u skupštini pa se tužakamo za uvrede časti :D

Nije za očekivati da otvoriš temu i smatraš da je to samo tvoje igralište, da je nečija dužnost da igra samo po tvojim pravilima ili da se ne meša. Ovde je bilo mnogo dobronamernih saveta, ljudi su se potrudili da podele svoja iskustva, ali niko nije rekao da moraju da se slažu sa onim ko je otvorio temu. Posle ovoliko prepiske, normalno je da su ljudi koji su očito uzalud učestvoval malo isfrustrirani, kao i onaj ko nije rešio svoj problem otvaranjem teme ;)
  • 1
The sea, the sea

#347 Avangard

Avangard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts

Postavljeno 06 May 2020 - 12:32 PM

Tacno tako. Bilo je dobronamernih saveta i onda mi se pojave neki anonimusi, koji nisu ni ucestvovali u temu, da mi bacaju linkove nekih naloga, da me blate, da pogrese osobu. A to da li sam svoj ce reci visa instanca. Cak cak cak i da su u pravu, a nisu, sta nekoga briga ko sam ja ? Sta nekoga briga da li sam ja imao neke naloge, a ove tvrdnje ce morati da dokazu ? Sta mene briga ko ovde otvara teme i trazi bicikle ili sta li je vec trazeno ? Kakve su to gluposti da sam ja ovde banovan ? Ma sve to ce lepo da se dokaze.

Ja sam admina kontaktirao, vidim nije procitao poruku, a nije me mrzelo ni da se upoznam sa svojim pravima. A sto se tice toga da ovde svako ima da kaze sta hoce - ima dok to ne krene u neku intimu, klevetu, laznu optuzbu, povredu casti, da sam ja haker, da ja "kukam", davanju informacija, koje uzgred nisu moje i tako dalje. Sve sam ja ovo lepo arhivirao. Nije bilo potrebe za ovim glupostima. Dosao sam da pitam za bicikl, pitao sam. Vise ne pitam. Em cu ga sam naci, a da mene ovde neko blati i proziva - e to vala nece moci.
  • 0
Sve će proći. Ali, kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?

Mesa Selimović, The Fortress

#348 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4634 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 06 May 2020 - 12:43 PM

Pa dobro hajde sada ti nama lepo reci da li si ti onaj tip sa više username-ova što je trazio bicikl pre nekoliko godina?
Kukao je kako nema love, ne može ništa da nađe, sve nešto tako, agonija je trajala, svi se sa foruma polomili da nađu bajs, uključujući i mene.
Kupio bajs i posle dve, tri nedelje izađe opet taj bicikl na oglasima ali sa jedno 100-200e (ne sećam se više) skupljom cenom.
Posle kad smo ga svi provalili da nas je iskoristio da bi kupio i preprodavao bicikl, počeo je isto sve da vređa, pretio kao svima, pravio se veliki haker i banovan sa foruma više puta na različitim nickovima.


Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 1

#349 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 06 May 2020 - 12:56 PM

Ako sam nekom uvredio čast, nisam li morao, ako sam imao tu nameru, da znam o kome se radi? :)

 

Kojim ćeš nick-om da potpišeš tužbu? Ili će to biti grupna tužba? :)


  • 1
Homesick for a place you've never been...

#350 Avangard

Avangard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts

Postavljeno 06 May 2020 - 12:56 PM

Kakve ja veze imam sa time ? Jos sam te pohvalio u Inboxu da si mi pre par godina kada sam se troumio izmedju bajseva, ukazao si mi na jedan i zato i zalim sto sam ga prodao.

Ova etiketiranja sa prethodne strane su mi unistili pozitivnu atmosferu koju imam o ovom forumu. Ja sam bio kulturan, zahvalan, lepo sam pricao sa svima ili gresim ?

I onda mi upadnu sa ovako gnusnim optuzbama. Sto je najgore deo kapiram, deo ne. Ja ono nisam ni sa cime zasluzio. I to iz vedra neba. Ja se izvinjavam ako se moja tema oduljila, ali nije bez razloga. Neke sam primerke isao licno da vidim, za neke sam samo pitao. Ja sam mislio da se na forumu kao obliku drustvene mreze, moze lepo komunicirati. Kakvi Suhoji, drva, uostalom nisam duzan da se pravdam, a to radim.

Ali to ce morati da dokazu na sudu. Mene je tesko iznervirati, veoma sam strpljiv, ali ono targetiranje ne prolazi. Iz vedra neba ! Prvo sam mislio da mene neko za*****, ali vidim ja ozbiljno.

I sta sad treba forum da misli o meni posle onog ? Bitno da su se medjusobno izlajkovali, natovarili nekog. E pa nece to proci tako. Nisu svesni, kako pogresna kleveta kosta. I dalje ne kapiram, cemu to ? Znaci ja od decembra trazim bajs za "ceo zivot", da mi pasuje i ram i boja i grupa koliko toliko, da BIH GA PREPRODAO ?

Pa gde je tu logika ?! Za 5 meseci covek dobije 5 plata. 5 meseci mucim i sebe i cimam ljude da ja ovde kupim i prodam ? Pa tu bizarne gluposti.

I kakav haker, kakvi nalozi ? Brutalno sam ponizen juce ovde. No ima pravde.
  • 0
Sve će proći. Ali, kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?

Mesa Selimović, The Fortress

#351 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4634 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 06 May 2020 - 12:57 PM

Kakve ja veze imam sa time ? Jos sam te pohvalio u Inboxu da si mi pre par godina kada sam se troumio izmedju bajseva, ukazao si mi na jedan i zato i zalim sto sam ga prodao.

Ova etiketiranja sa prethodne strane su mi unistili pozitivnu atmosferu koju imam o ovom forumu. Ja sam bio kulturan, zahvalan, lepo sam pricao sa svima ili gresim ?

I onda mi upadnu sa ovako gnusnim optuzbama. Sto je najgore deo kapiram, deo ne. Ja ono nisam ni sa cime zasluzio. I to iz vedra neba. Ja se izvinjavam ako se moja tema oduljila, ali nije bez razloga. Neke sam primerke isao licno da vidim, za neke sam samo pitao. Ja sam mislio da se na forumu kao obliku drustvene mreze, moze lepo komunicirati. Kakvi Suhoji, drva, uostalom nisam duzan da se pravdam, a to radim.

Ali to ce morati da dokazu na sudu. Mene je tesko iznervirati, veoma sam strpljiv, ali ono targetiranje ne prolazi. Iz vedra neba ! Prvo sam mislio da mene neko za*****, ali vidim ja ozbiljno.

I sta sad treba forum da misli o meni posle onog ? Bitno da su se medjusobno izlajkovali, natovarili nekog. E pa nece to proci tako. Nisu svesni, kako pogresna kleveta kosta. I dalje ne kapiram, cemu to ? Znaci ja od decembra trazim bajs za "ceo zivot", da mi pasuje i ram i boja i grupa koliko toliko, da BIH GA PREPRODAO ?

Pa gde je tu logika ?! Za 5 meseci covek dobije 5 plata. 5 meseci mucim i sebe i cimam ljude da ja ovde kupim i prodam ? Pa tu bizarne gluposti.

I kakav haker, kakvi nalozi ? Brutalno sam ponizen juce ovde. No ima pravde.

Pa dobro koji si ti onda član foruma kome sam ja pomogao pre par godina da kupi bicikl? Daj da razjasnimo to?

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 1

#352 Avangard

Avangard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts

Postavljeno 06 May 2020 - 01:02 PM

Nemam pojma kako se nalog zvao, ali nije imao vise od 3-4 posta. Nisam imao potrebu da se zadrzavam. Tebe se jedino i secam odavde i mislim Falouta. Eto razjasnili smo i to.
  • 0
Sve će proći. Ali, kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?

Mesa Selimović, The Fortress

#353 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4634 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 06 May 2020 - 01:20 PM

Nemam pojma kako se nalog zvao, ali nije imao vise od 3-4 posta. Nisam imao potrebu da se zadrzavam. Tebe se jedino i secam odavde i mislim Falouta. Eto razjasnili smo i to.

Pa i nismo...ako si se setio mog nicka i da sam ti pomogao, morao bi da se setiš i svog imena koje si tada koristio.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 0

#354 syncemasters

syncemasters
  • Members
  • PipPipPip
  • 163 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 06 May 2020 - 01:29 PM

Nevezano za sve ovo, Ciklo ne sme da ti daje nicije podatke ako to sud ne zatrazi, jer je i to krivicno delo.

Kada bi ti znao kako nas sud funkcionise nikad bi tako ni pricao.   n2:Heristical

 

Mogao si sve da okrenes na salu i da se sprdas malo sa ljudima. Vidis da Vidak tovari koga stigne, ali mu vise niko ni ne zamera.  n2:Heristical  n2:Heristical :D

Opusti se malo, covece. Ovde ima dosta ljudi koji ti uvek mogu izaci u susret i pomoci oko necega, kao i da zajedno odete na neku voznju.


  • 0

"Лажима је све почело"


#355 Avangard

Avangard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts

Postavljeno 06 May 2020 - 01:31 PM

Pa kao prvo, ja sam ti se u Inbox javio pre ove halabuke. Zar ne ? Nije mi jasno sve u vezi onih naloga, sta se tu izdesavalo, da li vas neko trolovao, bio ozbiljan, ne znam. Nisam hteo da citam nekoliko tema. Pa ako sam ja taj zli haker, pa ja ne znam, razmisljam logicno. Zasto bih ja trazio bajs koji kazes da je taj neko kupio i preprodao opet, kad bi vec znao sta da kupim ? Ovo su teske bizarnosti. Koji djavo je ovo ? Pa otkud ja da se setim sta sam otvorio ovde na par postova 2015 ili 2016 ? Pa ja na svakom forumu, mrezi, nebitno imam drugi nadimak. I ovaj avangard sam lupio, zato sto nisam imao inspiraciju, setio sam se imena kafica. Nisam hteo ni sada da se mnogo zadrzavam, nisam nasao bajk, pa sam ostao.

A za sve one klevete i lazne optuzbe, to ceSe videti. Ispamovana mi je tema oftopikom, jer me neko dobro zeza. Nisam dosao ovde da trazim zenu i pricam ko sam i sta sam ja. Niti ja to nekoga pitam.

A kada se takve optuzbe izreknu, za to mora da se odgovara. Pa nisu ovo 90te gde si mogao da kazes svasta i da se krisom smejes iza monitora.
  • 0
Sve će proći. Ali, kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?

Mesa Selimović, The Fortress

#356 Avangard

Avangard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts

Postavljeno 06 May 2020 - 01:39 PM

Nevezano za sve ovo, Ciklo ne sme da ti daje nicije podatke ako to sud ne zatrazi, jer je i to krivicno delo.
Kada bi ti znao kako nas sud funkcionise nikad bi tako ni pricao.   n2:Heristical
 
Mogao si sve da okrenes na salu i da se sprdas malo sa ljudima. Vidis da Vidak tovari koga stigne, ali mu vise niko ni ne zamera.  n2:Heristical  n2:Heristical :D
Opusti se malo, covece. Ovde ima dosta ljudi koji ti uvek mogu izaci u susret i pomoci oko necega, kao i da zajedno odete na neku voznju.


Pa ja sam Srdjoniju rekao da preskoci moju temu, ako ne zeli da pomogne i da mi ne spamuje temu glupostima. Pa je krenulo da sam ja taj i taj, pa ono samo vidim nalecu kao ose, kao roj. A ne kapiram odmah o cemu se radi. Sad kapiram. Ja sam to u pocetku kulirao, ali kad su me izblatili, to je druga prica.

Znam da Ciklo ne moze da daje podatke, niti sam mu ja trazio. Pa ovakve stvari i idu preko suda. Cikla sam kontaktirao da ga pitam, o cemu se ovde radi i da obrise onaj spam, da sam ja neko, da sam haker, da kukam i stosta jos. Mozda je covek zauzet, a prijavio sam i te postove. Vidim u moderator listi 1 ili 2 coveka. Ne znam da li je on i 2bikeforum. Lice.

Ja ovde niti nekog vredjam, niti sam bio nekulturan, niti sam nekog provocirao. Ja ono nisam nigde doziveo. Razumem ja sprdanje i mogu da progutam mnogo toga, ali ono necu. Jos sam lepo zamolio da je najmanje sto mogu da urade da se izvine jer su promasili nebo. Nisam bio akter tih desavanja na forumu, niti sam imao aktivan nalog.

U krajnjoj nuzdi admin ima i moju IP adresu. Pa neka se proveri da li sam ja ikada imao vise naloga. Sprdanje podnosim - klevetu nikako.
  • 0
Sve će proći. Ali, kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?

Mesa Selimović, The Fortress

#357 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4634 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 06 May 2020 - 01:39 PM

.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 0

#358 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4634 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 06 May 2020 - 01:41 PM

Pa kao prvo, ja sam ti se u Inbox javio pre ove halabuke. Zar ne ? Nije mi jasno sve u vezi onih naloga, sta se tu izdesavalo, da li vas neko trolovao, bio ozbiljan, ne znam. Nisam hteo da citam nekoliko tema. Pa ako sam ja taj zli haker, pa ja ne znam, razmisljam logicno. Zasto bih ja trazio bajs koji kazes da je taj neko kupio i preprodao opet, kad bi vec znao sta da kupim ? Ovo su teske bizarnosti. Koji djavo je ovo ? Pa otkud ja da se setim sta sam otvorio ovde na par postova 2015 ili 2016 ? Pa ja na svakom forumu, mrezi, nebitno imam drugi nadimak. I ovaj avangard sam lupio, zato sto nisam imao inspiraciju, setio sam se imena kafica. Nisam hteo ni sada da se mnogo zadrzavam, nisam nasao bajk, pa sam ostao.

A za sve one klevete i lazne optuzbe, to ceSe videti. Ispamovana mi je tema oftopikom, jer me neko dobro zeza. Nisam dosao ovde da trazim zenu i pricam ko sam i sta sam ja. Niti ja to nekoga pitam.

A kada se takve optuzbe izreknu, za to mora da se odgovara. Pa nisu ovo 90te gde si mogao da kazes svasta i da se krisom smejes iza monitora.

Sve si objasnio, nastavi potragu za biciklom, siguran sam da će ti se nakon ovakvih objašnjenja javiti još više članova koji sa nestrpljenjem žele da ti pomognu!

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 0

#359 Avangard

Avangard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts

Postavljeno 06 May 2020 - 01:43 PM

Ne nastavljam potragu, razumem tvoj sarkazam. Ti clanovi sto su pomagali, njima svaka cast, a sa ovim upadicama, cemo da vidimo. Ako je ovo pomoc sa prosle strane, svaka cast.
  • 0
Sve će proći. Ali, kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?

Mesa Selimović, The Fortress

#360 niipheus

niipheus
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 894 posts

Postavljeno 06 May 2020 - 02:06 PM

Ljudi nemojte se saliti, kad ovaj haker provali u sistem i uzme podatke pa kad krenu plave koverte da stizu na vrata tesko nama.

 

Kako tema odmice, recenice sve krace. xD

 

...a sa ovim upadicama, cemo da vidimo.

 

Bas me zanima sta cemo to da vidimo. Sta planiras da preduzmes?


  • 1




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika