Jump to content


Fotografije
- - - - -

Zanimljivi tekstovi


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
1157 odgovora na ovu temu

#1021 Nesoni

Nesoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 995 posts

Postavljeno 14 January 2023 - 02:59 PM

https://n1info.rs/li...i-upoznala-oca/

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
  • 1

#1022 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14861 posts

Postavljeno 18 January 2023 - 10:39 PM

(link)


  • 0

#1023 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14861 posts

Postavljeno 20 January 2023 - 07:19 PM

(link)


  • 1

#1024 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14861 posts

Postavljeno 24 January 2023 - 04:46 AM

Prica sa tragicnim ishodom, nije za svakoga (link).


  • 0

#1025 Woody

Woody
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1433 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 25 January 2023 - 01:23 PM

https://www.sheldonb...atigue_test.htm
  • 0
The sea, the sea

#1026 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 posts

Postavljeno 25 January 2023 - 03:01 PM

Било би добро када би уз везу ка тексту или видеу, ишао и краћи опис од пар реченица. Ја први не отварам овако, а и кад отворим, брзо затворим ако не нисам баш сигуран о чему је :) е сад, ако сам једини који тако ради, онда је до мене и извињавам се на досађивању.
  • 4

#1027 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14861 posts

Postavljeno 25 January 2023 - 03:13 PM

Nece da moze :)


  • 0

#1028 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4286 posts

Postavljeno 25 January 2023 - 03:18 PM

Било би добро када би уз везу ка тексту или видеу, ишао и краћи опис од пар реченица. Ја први не отварам овако, а и кад отворим, брзо затворим ако не нисам баш сигуран о чему је :) е сад, ако сам једини који тако ради, онда је до мене и извињавам се на досађивању.

Ništa ne brini. Svi tako radimo. 


  • 1
.

#1029 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 posts

Postavljeno 25 January 2023 - 03:32 PM

Nece da moze :)


Не критикујем, само не видим смисао постављања нечега ако нико (или скоро нико) не отвара. Кренуо сам од претпоставке да би неко отворио ако му из пар реченица описа буде занимљиво.
  • 0

#1030 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14861 posts

Postavljeno 25 January 2023 - 03:44 PM

To je moj poklon vama u vidu "znanja", ne bi bio poklon kada bi znali o cemu se radi. A da li vam se poklon svidja ili ne to je druga stvar. :)

To je i jedna vrsta moje igre sa vama, dajem vam informacije koje vam se mozda trenutno ne cine vaznim ali ce u buducnosti promeniti biciklizam. Cak i muzika koju postavim ima neku skrivenu poruku/ znacenje (ali ne u vezi sa biciklima) :)


  • 0

#1031 MI1966

MI1966
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1845 posts

Postavljeno 25 January 2023 - 05:13 PM

Moram da kažem da i ja skoro nikad ne otvaram te (linkove). Dušane, praštaj...

Kad bi išao i neki kraći opis, odlučio bih u tom trenutku, pa ako me interesuje - kliknuo bih. A ovako kliknem jednom u mesec dana, ako je na temi koja me posebno zanima.
  • 0

#1032 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 posts

Postavljeno 25 January 2023 - 05:51 PM

To je moj poklon vama u vidu "znanja", ne bi bio poklon kada bi znali o cemu se radi. A da li vam se poklon svidja ili ne to je druga stvar. :)
To je i jedna vrsta moje igre sa vama, dajem vam informacije koje vam se mozda trenutno ne cine vaznim ali ce u buducnosti promeniti biciklizam. Cak i muzika koju postavim ima neku skrivenu poruku/ znacenje (ali ne u vezi sa biciklima) :)

Музички укус ми је другачији од твог, то ни не разматрам за отварање. :) ово за играње са нама, не разумем баш најбоље, али ако ти је циљ да не отварамо, онда у реду. Једино што сам отварао редовно да видим шта је, то је у теми теорија завере где је било неколико занимљивих текстова са ртс-а.
  • 3

#1033 Woody

Woody
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1433 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 26 January 2023 - 03:48 AM

Što se mene tiče, sama tema je već takva da svako koga interesuju 'zanimljivi textovi' može da pretpostavi šta se nalazi iza linka - zanimljiv text. Ako neko klikće na linkove samo zato što postoje, onda nije ni šteta da ih zatvori nakon par trenutaka nebavljenja i nečitanja. Siže texta nije na odmet, ali nekad postavljač posta (čitaj ja) ne smatra za potrebno... pogotovo ako je na engleskom.
  • 0
The sea, the sea

#1034 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 posts

Postavljeno 26 January 2023 - 10:05 AM

Što se mene tiče, sama tema je već takva da svako koga interesuju 'zanimljivi textovi' može da pretpostavi šta se nalazi iza linka - zanimljiv text. Ako neko klikće na linkove samo zato što postoje, onda nije ni šteta da ih zatvori nakon par trenutaka nebavljenja i nečitanja. Siže texta nije na odmet, ali nekad postavljač posta (čitaj ja) ne smatra za potrebno... pogotovo ako je na engleskom.

Процена шта је занимљиво је индивидуална и субјективна. Оно што је за неког занимљиво, другоме може да буде чак веома незанимљиво, тако да назив теме није гарант занимљивости текста за свакога. Да отварам текстове да бих установио да су о нечему што ме не занима - чему? Или да отворим петнаест таквих текстова о којима нема назнаке о чему су да бих установио (а колико видим нисам једини) да ми нништа од тога није занимљиво (можда неком другом јесте, али тај можда није отворио јер нема појма о чему се ради) - свакако нема жељу да то радим. :)

У постављању само линка без бар пар реченица о чему је, не видим превише смисла јер је логично закључити да ако нико не отвори, неће бити ни неке повратне информације или можда дискусије која би нешто боље расветлила. Сад, ако је циљ постављање линкова само да би се нешто поставило, а да ли је неко и погледао нема везе, онда добро. :)


  • 1

#1035 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 posts

Postavljeno 26 January 2023 - 10:40 AM

Да поентирам, верујем да би већи број људи отварао текстове када би долазио уз краћи опис о чему је. Не видим због чега би писање две реченице било тешко, ако ће више форумаша прочитати текст, а то је циљ, зар не?


  • 2

#1036 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14861 posts

Postavljeno 26 January 2023 - 05:45 PM

Не видим због чега би писање две реченице било тешко, ако ће више форумаша прочитати текст, а то је циљ, зар не?

 

Nije mi cilj da sto vise forumasa procita tekst. Tebe samo mrzi da kliknes jos jednom nakon sto si kliknuo da udjes na ovu temu. Opis teksta se vec nalazi na pocetku teksta ka kome vodi link. Znaci umesto samo <klik> treba <klik><klik>. Mislim da je problem sto ti vecinu tekstova ne smatras zanimljivim, ali obzirom da je ovo forum slobodan si da postavis nesto sto ti smatras zanimljivim.


  • 2

#1037 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 posts

Postavljeno 26 January 2023 - 06:46 PM

Nije mi cilj da sto vise forumasa procita tekst. Tebe samo mrzi da kliknes jos jednom nakon sto si kliknuo da udjes na ovu temu. Opis teksta se vec nalazi na pocetku teksta ka kome vodi link. Znaci umesto samo <klik> treba <klik><klik>. Mislim da je problem sto ti vecinu tekstova ne smatras zanimljivim, ali obzirom da je ovo forum slobodan si da postavis nesto sto ti smatras zanimljivim.

Колико сам схватио, овде више људи не жели да уопште разматра отварање нечега што се само види као ,,линк'', не само ја. Могуће је дакле, да ни они те текстове не сматрају занимљивим, ако ћемо том логиком.  На тему уђем као и на сваку другу, а да отварам везу на принципу лутрије, нема ми смисла. Много си брате овде исписао ствари, а све се своди на то да те мрзи да напишеш пар реченица. Те ово је, те оно је, те није ти циљ да форумаши читају...који си, врло је могуће и постигао, барем судећи по неким реаговањима. Као што сам и рекао, верујем да је већа штета ако неко пропусти неки њему занимљив текст јер неће да отвара гомилу линкова који су ко зна о чему, него што је твоја корист у уштеди времена које би потрошио за пар реченица описа. Но, могуће је да грешим и да баш тако треба постављати и не мотивисати људе да читају.


  • 3

#1038 milovuk1967

milovuk1967
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1239 posts

Postavljeno 26 January 2023 - 09:46 PM

Ja spadam u te sto nikada nisu otvorili niti pogledali nista iz ovih tema,"zanimljivi textovi-klipovi"

Prvo, samo ja znam sta mi je zanimljivo i sta volim. Ako vec to znam, pa zar mi treba neko drugi da mi to nadje-linkuje?  Ko kada bi me neko ubedjivo sta je zanimljiva -dobra muzika, stvar ukusa.

A najmanje mi jasni ovi sto to neumorno linkuju i jos se osecaju kao da rade ne znam sta, a samo tudje stvari i opsesije iznose kao nesto posebno.

Ali dobro, razlikujemo se...


  • 1

#1039 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14861 posts

Postavljeno 26 January 2023 - 10:27 PM

U redu je, razumem vas, niste znatizeljni. Znanja-zeljni, shvatate.

@omega   Pogledao sam statistiku ove i prethodne stranice i u ovoj rubrici, u proseku, jedan link se pojavi na svakih pet dana, jedan link. Mrzi te da jednom u pet dana kliknes dva puta.

@milovuk1967  Zapitaj se kako znas da nesto volis... U sustini kada se pojavite na forumu to bi trebalo da znaci da ste spremni da procitate i sta je drugim ljudima zanimljivo a ne samo vama...


  • 1

#1040 milovuk1967

milovuk1967
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1239 posts

Postavljeno 26 January 2023 - 10:35 PM

U redu je, razumem vas, niste znatizeljni. Znanja-zeljni, shvatate.
@omega   Pogledao sam statistiku ove i prethodne stranice i u ovoj rubrici, u proseku, jedan link se pojavi na svakih pet dana, jedan link. Mrzi te da jednom u pet dana kliknes dva puta.
@milovuk1967  Zapitaj se kako znas da nesto volis...

Pa ljudi su nešto voleli i pre postanka interneta. Da li misliš da si ti prosvetitelj koji otvara oči ljudima?
  • 1




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika