Jump to content


Fotografije

Pozdrav sa Novog Beograda...


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
1 odgovora na ovu temu

#1 Anakin

Anakin
  • Members
  • PipPip
  • 30 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 06 August 2014 - 12:21 PM

Pozdrav svima. Moje ime je Rastko Vukićević. Živim na Novom Beogradu i imam 39 godina. Na forumu sam skoro dve godine ali nisam bio aktivan. Dugo sam se aktivno bavio sportom (košarkom) a onda sam nastavio i vrlo aktivnim rekreativnim bavljenjem. Istrčao sam par puta i polumaraton tako da je sport i fizička aktivnost bila sastavni deo mog života. Onda sam se, sa nekih 30 godina, oženio. Potpuno promenio dinamiku života. Slobodnog vremena je bilo sve manje a i ja sam se ulenjio. Prijateljima se više manje dešavalo isto i sve je teže bilo okupiti ljude za basket a o fudbalu i da ne govorim. Samo svojom krivicom sam dozvolio sebi da sa 90 odem u jednom trenutku na 112 kg. Sada imam oko 104. Kada smo resili da zaigramo nešto ponovo neminovno su se desile povrede pa sam uspeo da slomim potkolenicu a pre toga istegnem ligamente na kolenu. Dok sam išao na terapiju za koleno pao sam sa motora na to koleno sa istegnutim ligamentima pa smo ga krpili povrh svega. Elem, shvatio sam da sa tom kilažom nikakav kolektivni sport ne dolazi u obzir. Dugo sam se preganjao oko nabavke bajka i onda sam dobio od drugara, koji se ovim ozbiljno bavi, CANNONDALE QUICK 4. Bajk je praktično nov, 1700km je prešao, ali je malo stajao. Sprema mu se servis, zamena guma, i onda kreće ozbiljna vožnja ne bi li se vratio na staru kilažu. Kada to voženje počne da liči na nešto možda se pridružim nekoj rekreativnoj turi.

 

 


  • 0

#2 Anakin

Anakin
  • Members
  • PipPip
  • 30 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 13 August 2014 - 07:57 PM

Nikada u zivotu nisam kupio nesto od odevnih predmeta preko oglasa ali ovog puta, povucen cinjenicom da sam pocetnik i cenom koja je bila vrlo povoljna, uzeo sam mtb patike preko oglasa. Odmah da se ogradim, ovo nikako nije kritikovanje prodavca, receno mi je da patike nisu nosene ali da je model star i da su stajale u nekom skladistu. Mislio sam da probam i vidim da li mi odgovara pa da kasnije uzmem nesto novo. Elem, posto sam krenuo sa voznjom ove nedelje, tacnije jos uvek navikavanjem i doterivanjem polozaja na bajku, resio sam da danas stavim plocice koje su mi stigle iz Planetbikea i probam sve to sutra ujutro. Plocice sam montirao, seo na bajk i vezbao kacenje i otkacinjanje nogu sa pedala. Sve zajedno nisam isto ponovio vise od 20ak puta. Kad sam sisao i krenuo da se izuvam imao sam sta da vidim. Pete na obe sprinterice odvaljene. Ono sto nikada pre nisam uradio necu ponoviti a ovo ce biti izuzetak koji potvrdjuje pravilo.

 

WP_20140813_004_zps87efd7f1.jpg

 

 


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika