Jump to content


Fotografije

Pranje bicikle


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
48 odgovora na ovu temu

#41 kasalovic1996

kasalovic1996
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1240 posts

Postavljeno 04 September 2014 - 03:54 PM

Подржавам колега и ја не волим да било шта шкрипи,чеше...
  • 0

#42 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 04 September 2014 - 04:57 PM

Za slusanje muzike tokom voznje postoji odlican kompromis... Slusalica u desnom uvetu, jer je levo uvek okrenuto saobracaju :) Sad sam ko Pera Kojot Super Genije heheheheh...

 

A sto se skripe kocnica tice... pa meni dodje da skocim atomski sa bajsa ako mi zaskripe :)


  • 0

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#43 kasalovic1996

kasalovic1996
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1240 posts

Postavljeno 04 September 2014 - 05:01 PM

Ја тако и користим слушалице десну ставим,преко ње можеш и да разговараш.Ако нешто зеза на бајсу онда ми се и невози.
  • 0

#44 oggich

oggich
  • Members
  • Pip
  • 20 posts

Postavljeno 26 September 2018 - 08:08 PM

Za slusanje muzike tokom voznje postoji odlican kompromis... Slusalica u desnom uvetu, jer je levo uvek okrenuto saobracaju :)

Probacu tako i ja


  • 0

#45 oggich

oggich
  • Members
  • Pip
  • 20 posts

Postavljeno 29 September 2018 - 03:18 PM

Da li je ovo dobra investicija pre plastifikacije?

 

Planet Bike na bulevaru nudi ovu uslugu

 

KOMPLET PRANJE BICIKLA + PODMAZIVANJE LANCA I LANČANIKA 900,00 RSD

 

Da li ne neko bio i imao iskustva? Posto ja nemam uslova gde da bicikl operem kuci,pa zato pitam


  • 0

#46 slovenac032

slovenac032
  • Members
  • PipPip
  • 41 posts

Postavljeno 22 August 2022 - 07:51 AM

Ima li ko iskustva sa pranjem bajsa na samousluznim perionicama?
Kod nas u Cacku ima odlicna perionica (kod Cobana) koja koristi vrhunsku hemiju i auto pere odlicno. Probao sam neki stari bajs da operem i bio sam odusevljen ali posto sam kupio novi bajk sa XTom ne znam da li da se igram pa da vidim ima li jos ko ko upraznjava ovaj vid pranja (ili sam jedina budala)?? Da li to valja za bicikl? Posle toga cekam da se osusi dobro pa WD da li je to ok za opremu i aluminijumski ram?
  • 0

#47 Bax

Bax
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1167 posts

Postavljeno 22 August 2022 - 11:10 AM

Na smrku perem bicikl, samo onaj koji ide na full rasklapanje u osnovne delove, istog dana, do zadnjeg lezaja.


  • 0

#48 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4644 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 22 August 2022 - 12:27 PM

Ima li ko iskustva sa pranjem bajsa na samousluznim perionicama?
Kod nas u Cacku ima odlicna perionica (kod Cobana) koja koristi vrhunsku hemiju i auto pere odlicno. Probao sam neki stari bajs da operem i bio sam odusevljen ali posto sam kupio novi bajk sa XTom ne znam da li da se igram pa da vidim ima li jos ko ko upraznjava ovaj vid pranja (ili sam jedina budala)?? Da li to valja za bicikl? Posle toga cekam da se osusi dobro pa WD da li je to ok za opremu i aluminijumski ram?

Slobodno, samo vodiš računa da ne prskaš direktno u ležajeve (nable, pogon) i ako imaš amortizere onda vodi računa da ne prskaš na ležajeve na ramu kao i na semering klipa amortizera i semering viljuške, da voda ne bi prodrla u unutrašnjost.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 0

#49 Pustolov_pb

Pustolov_pb
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 396 posts

Postavljeno 22 August 2022 - 12:34 PM

Da, slobodno može. Samo za te osetljive delove sa ležajevima ja koristim prvu (slabiju, početnu) brzinu i to bude odlučno oprano a ne prodre voda unutra. 


  • 0




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika