Jump to content


Fotografije

Unutrašnja guma 10x2


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
6 odgovora na ovu temu

#1 Villain

Villain
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 455 posts
  • LocationSvuda tuda negde...

Postavljeno 21 March 2014 - 05:25 PM

Pre svega izvinjavam se svima što je blagi off topic, ali je usko vezano sa ciklo svaštarom pa se nadam da ću pre pomoć naći ovde.

Ljudi aj molim vas pomažite ili mi je krajnja solucija Ebay.
Da li ima kod nas negde da se kupi unutrašnja guma 10x2, baš ovakva kao sa slike!
U malom sam mestu, net prevrnuh, kao što rekoh jedino ebay, odakle sam pokupio sliku. n:mad0090 n:krstixf7

Attached Thumbnails

  • UMhLQHUzEE57L4wHNKmE.png.jpg

  • 0

#2 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14861 posts

Postavljeno 21 March 2014 - 06:49 PM

Ne verujem da ces to naci kod nas,
ovi proizvode http://www.hotatyre.com/55/index.htm,
ovi prodaju http://www.oybcycles.com/index.php
jedino da vidis, posto ih Kinezi prave da li ih ima na onim sajtovima iz Kine koji salju u Srbiju za dzabe.
  • 0

#3 Villain

Villain
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 455 posts
  • LocationSvuda tuda negde...

Postavljeno 21 March 2014 - 08:40 PM

Bacio si mi linkove baš onog što mi je potrebno.
Probušila mi se na dečijim kolicima...Sad mogu da plačem. Već x puta krpljene, nema vajde.
Da, ostaje mi ebay kao opcija, pošto tamo ima kineskih proizvođača koji šalju džabe, uglavnom oko 7$ izađe jedna! Problem je u vremenu, sunce ti poljubim. No dobro, šta je tu je! :twisted:
  • 0

#4 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 21 March 2014 - 09:14 PM

A sto ne napunis postojecu unutrasnju sa nekom penom ili necim slicnim? Znam da imaju one tecnosti za krpljenje guma za automobile, pa mozda tako nesto. Ne vidim potrebu da decija kolica imaju vazduh u gumama kad se ionako krecu veoma polako :)
  • 0

#5 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1507 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 21 March 2014 - 10:05 PM

Izvini na ideji malo je mozda morbidna ali mozda moze da pomogne. Vidi nazovi radnje koje prodaju invalidsku opremu deluje mi da slicne tockove oni imaju na invalidskim kolicima pa mozda moze kod njih da se uzme.
  • 0

#6 Villain

Villain
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 455 posts
  • LocationSvuda tuda negde...

Postavljeno 21 March 2014 - 11:55 PM

Ma što morbidno, tražio sam svud redom, ali oni su još tanji sa opremmom. :evil:
Čajnizi su mi jedini solution...
Dule ova kolica sam razdrnao tovareći ih. Da ih, na neki način, tako ograničim ne verujem da bih postigao neki efekat...
  • 0

#7 jebivetar

jebivetar
  • Members
  • PipPipPip
  • 120 posts
  • Location011

Postavljeno 22 March 2014 - 07:15 AM

Probaj u Uradi Sam ili Woby house prodavnice takodje i neku poljoprivrednu apoteku cudo sto moze tamo da se nadje
Ja sam trazio unutrasnje 3,5x4 jedino sam kod njih uspevao ponekad da nadjem ali moras licno da odes i da preturas telefonom neces dobiti pravu informaciju
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika