Jump to content


Fotografije
- - - - -

Gardoš u nekoliko slika


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
4 odgovora na ovu temu

#1 caneee

caneee
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1891 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 16 August 2013 - 06:22 PM

Sasvim slučajno i potpuno neplanirano.. Ne mogu da kažem da se ukazala prilika, nego sam pre par dana prosto završio u Zemunu i odlučio da nađem baš "centar" Gardoša. Nekako se stalno dešavalo da ga promašim i zaobiđem. Zato sad reših da krenem u sred srede, direktno.

Sad, kako ja nisam Zemunac i slabo se tamo snalazim, ostaje samo nada da je Kula na Gardošu taj glavni deo, uz lep pogled na dobar deo Zemuna, Dunav, pa i dalje. Evo slika, a nadam se da će neki poznavalac da mi potvrdi da sam konačno našao centar - http://www.flickr.co... ... 101214854/

Inače je kaldrma, kao i većina ulica u blizini, u prilično lošem stanju, nadam se da će uskoro to da srede, kao što su sredili i taj Zemunski kej koji sad stvarno odlično izgleda. Nedostaje samo da postave povelike ograde, da ne može da se priđe kolima, da dodaju biciklističke staze kojih se opet niko nije setio, ali i da zasade malo drveća, da ne bude baš ovako golo. A i plato na kom je sama Kula mogli bi da urede.
  • 0

#2 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 16 August 2013 - 06:26 PM

Imas gresku u kucanju u naslovu na flikru.
  • 0
Postavljena slika

#3 caneee

caneee
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1891 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 16 August 2013 - 07:18 PM

Nemam. ;)
Hvala, totalno mi promaklo.
  • 0

#4 Duborecko

Duborecko
  • Members
  • Pip
  • 14 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 16 August 2013 - 09:30 PM

Sasvim slučajno i potpuno neplanirano.. Ne mogu da kažem da se ukazala prilika, nego sam pre par dana prosto završio u Zemunu i odlučio da nađem baš "centar" Gardoša. Nekako se stalno dešavalo da ga promašim i zaobiđem. Zato sad reših da krenem u sred srede, direktno.

Sad, kako ja nisam Zemunac i slabo se tamo snalazim, ostaje samo nada da je Kula na Gardošu taj glavni deo, uz lep pogled na dobar deo Zemuna, Dunav, pa i dalje. Evo slika, a nadam se da će neki poznavalac da mi potvrdi da sam konačno našao centar - http://www.flickr.co... ... 101214854/

Inače je kaldrma, kao i većina ulica u blizini, u prilično lošem stanju, nadam se da će uskoro to da srede, kao što su sredili i taj Zemunski kej koji sad stvarno odlično izgleda. Nedostaje samo da postave povelike ograde, da ne može da se priđe kolima, da dodaju biciklističke staze kojih se opet niko nije setio, ali i da zasade malo drveća, da ne bude baš ovako golo. A i plato na kom je sama Kula mogli bi da urede.


Odlične fotke =D> =D> =D> !!!

Evo malo o kuli i njenom "značaju" http://www.zemungrad...ula-gardos.html
Kakva je bila do pre neku godinu...sada je odlična i sređena (od đubreta,igala,grafita i rastinja nisi mogao proći),pokušaj da zamisliš kaldrmu preko jeseni i zime [-X
Biciklističke staze samo smetaju automobilima (tj.parkiranju istih) a novi kej kao da je napravljen za kafiće,restorane i automobile...čak i drveće smeta
  • 0

#5 caneee

caneee
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1891 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 29 May 2014 - 03:35 PM

I evo, konačno, i filma. Nije baš neka velika vožnja po Gardošu, ali vidi se Milenijumski toranj i pogled sa vr' brda. I još ponešto. ;)

Rezime:
[youtube_url_][/youtube_url_]

Vožnja:
[youtube_url_][/youtube_url_]
  • 0




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika