Jump to content


Fotografije

Pomoć pri prodaji u kupovini ! :)


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
5 odgovora na ovu temu

#1 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1795 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 28 June 2013 - 08:02 PM

Molim vas pomozite meni (da prodam) tako što će te pomoći nekom da kupi moj bajs, hvala ! :D

http://www.cikloberz...w.php?id=112120
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#2 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 29 June 2013 - 03:38 AM

To onaj na kojem nikad nista nisi menjao jer nema potrebe?
  • 0

#3 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 29 June 2013 - 09:22 AM

Ne, ovo je nov bajs.
  • 0

#4 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1795 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 29 June 2013 - 12:25 PM

Ja mislim da on to cinično da ne kažem pod-jeb... (komplex....B vitamina mu fali :D, ( " zašto kupuješ nov kad je tvoj nikad bolji, neamenljiv, šta sad to treba da znači..." ), elem, volim da menjam bajs na svake dve godine, ili dok traje garancija, da ne moram da brinem ako pukne vila ili ram, točak..., volim promene, volim novo, neću ni sad na sledećem novom ništa da menjam jer stvarno nema potrebe, dobro je kad se često obnavlja, ti možda voziš " Mercedes " ali iz 1988 - me godine :D, jedan deo te košta k'o pola mog bicikla, a podjednako su povozni i udobni. Možda nije kvalitetan i izdržljiv za off road varijantu za šta i nije pravljen, ali šta je ovaj moj prošao sa još istim sajlama a i dalje je u solidnom, dobrom voznom stanju, prenosni sistem je malo pobrljavio, ne treba mi više od 3000 dinara da promenim šta treba pa da bude kao nov...samo što je novo, novo ! :D Šta ima da objašnjavam, ne znam zašto da patim za nekom dobrom opremom pogotovo ako nemam para, XTR na Roadsteru, kad je nov radi besprekorno, naštelovan, bez greške, baš kao da je vrhunska oprema, ne znam kako i koliko može bolje na koji način, ako je do neke lakše a brže vožnje ja to ne tražim, želim da treniram, da hoću još brže, kupio bih ceo dres i drumaša, jedino što nema gde da se vozi, ili ipak motor i kola ili avion pa da letim ! :D
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#5 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 29 June 2013 - 01:43 PM

Izvinjavam se, nisam video fotku :)
  • 0

#6 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1795 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 29 June 2013 - 05:26 PM

Izvinjavam se, nisam video fotku :)


Ma ok, samo si mi pomogao da još više objasnim potencijalnim kupcima koliko je dobar bicikl, moj bicikl, hvala ti ! :D
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika