Jump to content


Fotografije

Planet Bike Beograd, velika pohvala!


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
121 odgovora na ovu temu

#61 Rade_NS

Rade_NS
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 471 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 26 April 2013 - 01:46 PM

Vidak, jesi u pravu da treba da te puste u radnju sa biciklom, ali ono sto si smetnuo sa uma je to da je radnja tek otvorena i da je poprilicna guzva... Kada prodje mesec dana od otvaranja verovatno ce ti i tu dati da uneses bajs i da vidis sta ti treba, ali i meni licno je bezveze da unosis bajs u radnju kada je guzva unutra.
  • 0
Vidimo se kad se vidimo, cujemo se kad se cujemo...

#62 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 26 April 2013 - 02:07 PM

Vidak, s jedne strane si u pravu, međutim ko je bio u radnji juče mogao je da vidi kolika je gužva. I da si uvezao bicikl ne bi imao gde da ga staviš, a s njim ne bi bilo šanse da se muvaš kroz radnju.
Stvar treba sagledati s obe strane. Jbg.
  • 0

#63 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4611 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 26 April 2013 - 06:33 PM

pa kazem nije bilo guzve u radnji, a i ne bih se muvao biciklom po radnji nego bi lepo parkirao bajs negde sa strane da ne smeta, pa bih razgledao...

elem drago mi je da ljudi iz PB nisu ostali gluvi na sugestije i kritike i aktivno se zalazu za svoje musterije, kupili su me ovim potezom.
  • 0

#64 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 26 April 2013 - 11:07 PM

Bio sam danas u radnji. Lep prostor, ima dosta mesta za kretanje sto mi se svidja.
Ima dosta stvari izlozenih, tj bolje receno pristupacnih za razgledanje, nije sve nabacano kao u manjim radnjama, pa zapravo mozes i da nadjes nesto sto ti treba. Nazalost nisam nasao neke stvari koje me zanimaju, ili sam nasao sa prevelikom cenom. Na primer bidon Zefal termo od 750ml je na "popustu" zbog otvaranja radnje i kosta 80din vise nego u "bikeshopbeograd" prodavnici, u kojoj sam igrom slucaja bio 20min ranije i gledao isti bidon. Toliko o popustima, ocigledno je samo na par modela jeftinijih bicikli, a oprema nije na popustu.
Prica o rukavicama i bidonima jeftinim je sarena laza, ne znam kad to treba da se dodje da bi se kupilo, kad sam pitao danas (negde na pola radnog vremena) receno mi je da se rasprodalo. Nije da je preterano bitno, ali eto da spomenem.
  • 0

#65 Allex

Allex
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1475 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 27 April 2013 - 01:52 AM

Prica o rukavicama i bidonima jeftinim je sarena laza, ne znam kad to treba da se dodje da bi se kupilo, kad sam pitao danas (negde na pola radnog vremena) receno mi je da se rasprodalo. Nije da je preterano bitno, ali eto da spomenem.

Ja sam planirao ujutru da odem da vidim da li je to jos na snazi,kapiram da bi tad ranom zorom jelte, trebalo da ih bude...jer bas bi mi legle te rukavice,imam samo fullfinger trenutno,a vec smo na 30C,pa kolko sluze neka sluze dok se ne uzme nesto kvalitetnije..
Ko sto ti rece,nije ni bitno,ionako planiram da im overim radnju,pa mozda i prosetam do tamo :-)
  • 0

#66 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4611 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 27 April 2013 - 03:46 AM

Poštovani @vidak

Na žalost, ni u jednoj radnji ne možemo da dozvolimo unošenje bicikala, osim kada se bicikl servisira, a tada se nosi u servis. Ako bi to dozvolili Vama, morali bi i svima ostalima, tako da bi se vrlo brzo unutra naslo desetak bicikala što bi nas onemogućilo da radimo.
Ono što ćemo vrlo brzo napraviti u novoj radnji je parking za bicikle napolju, gde ćete od nas moći da dobijete šifru na pozajmicu i zaključate Vaš bicikl. Ovakav parking već postoji i funkcioniše u prodavnici preko puta Arene. Samo je potrebno da tražite bravu za zaključavanje od prodavca.

Što se tiče bidona i rukavica, svakog dana dok traje promocija će biti dostupna određena količina ovih artikala, želimo da pružimo ovu priliku što većem broju kupaca, ovako bi sve bilo rasprodato prvog dana uz neopisive gužve. Količine su ograničene na po jedan artikal od svake vrste za jednog kupca.

Pozdrav,
Planet Bike Team



Držim vas za reč, sve pohvale ako ispunite sve što ste ovde napisali.

Pozdrav
Vidak
  • 0

#67 dzonihsv

dzonihsv
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 352 posts
  • LocationL.S.D.

Postavljeno 27 April 2013 - 07:38 AM

Iako imam svakakva iskustva sa Planetom, što se tiče navedenog oko zaključavanja bajseva sa sajlom ispred prodavnice... to sam probao pre 3 godine na Planetu kod Arene. Bio sam tamo jedno 2-3 puta dok su bili na lokaciji pored i gde sam sa donje strane mogao da bajs unesem u onaj zabačeniji deo i nije bilo ni malo problema. Onda su se preselili 50m dalje, a da ja prethodno nisam znao za to, pa sam pitao likove unutra da l' mogu uneti bajs makar između onih ulaznih vrata, jer napolju nema šanse da ga ostavljam. Naravno, odgovor je bio ne. ALI, ponudili su mi sajlu sa bravom, da vežem bajs. U tom trenutku nije bilo nikakvog parkinga za bajseve, već samo saobraćajni znak ispred ulaza u prodavnicu. Skinuo sam sa njega sve što može (brzinomer, svetla, bidon...), vezao ga i otišao u prodavnicu. Sama sajla koji sam dobio je ono - mož' da prođe. Armaturna klješka je seku glad, ali obično nema šanse. Tako da, makar se ima vremena doći dok neko ''operira''.

Iskren da budem, sad bajs nigde ne bi' zaključavao, posle svega što sam uložio u njega i posle svega što sad imao prilike da vidim, ali je poenta, da, eto, funkcionisao je taj sistem i pre par godina. SAMO, ono što je MNOGO bitno pored sajli, jeste i uperena VIDLJIVA kamera koja snima taj deo gde se bicikle vezuju. Psihološki faktor će odbiti one ne-pro lopove, smanjujući stopu krađa.
  • 0
Posted Image

#68 ljiljak

ljiljak
  • Members
  • PipPipPip
  • 106 posts
  • LocationKragujevac

Postavljeno 22 May 2013 - 05:18 PM

Planet konačno ima novi sajt sa sve internet prodavnicom :)
  • 0

#69 djole1997

djole1997
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1103 posts
  • LocationBgd-Blokovi

Postavljeno 22 May 2013 - 05:34 PM

Planet konačno ima novi sajt sa sve internet prodavnicom :)

Aleluja!!! Hvala bogu pa i oni da promene onaj pislji** sajt! =D> =D>
  • 0
Our needs are few,our wants are many.

#70 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4284 posts

Postavljeno 22 May 2013 - 06:31 PM

I dalje su delovi u istoj kategoriji nabacani bez ikakvog reda.
A ni sam sajt nije neki sampion brzine ali bolje ista nego nista :).
  • 0
.

#71 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Postavljeno 22 May 2013 - 06:47 PM

Cestitamo Planet bike!

Veliki pomak,svaka cast!

Dovidjenja dileri planet delova!
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#72 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 22 May 2013 - 10:22 PM

Dizajnerski me dosta podseca na jedan drugi domaci manje popularan biciklisticki sajt/prodavnicu, ali ajd bolje i to nego onaj stari uzas koji su imali.
  • 0

#73 spider

spider
  • Members
  • 9 posts

Postavljeno 23 May 2013 - 06:01 AM

Za brzinu sajta može da se optuži orion hosting, gde im je sajt. U ranim jutarnjim satima, kada server nije opterećen radi ko zmaj, a popodne ume da se vučeeee...

Što se dizajna tiče, najviše podseća na bike24.com, ali to je potpuno nebitno. Bitno je samo da radi bolje od one sramote koju su imali do sad.
  • 0

#74 stepa

stepa
  • Members
  • Pip
  • 20 posts

Postavljeno 23 May 2013 - 06:09 AM

Meni je ovo ok, ono ranije je bila katastrofa. A oni bi trebalo da ukapiraju da ce mnogo vise ljudi da boravi na ovakvom sajtu i da malo pojacaju taj server gde ga hostuju
  • 0

#75 Rade_NS

Rade_NS
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 471 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 23 May 2013 - 06:32 AM

Meni je lepse izgledao stari sajt, samo je bio glupo osmisljen... Ovde ne vidim da negde mogu da gledam samo npr. road pedale, nego gledam sve, dok sam tamo imao te "podkategorije"...
Mada ovde su popravili te nedostatke od tamo, tako da je ovaj bolji u svakom slucaju. :)
  • 0
Vidimo se kad se vidimo, cujemo se kad se cujemo...

#76 spaske

spaske
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationBor, Srbija.

Postavljeno 26 May 2013 - 10:43 AM

Sajt je vizuelno lepši, a najveća prednost je za nas koji nemamo radnje u svom mestu to što se sada može normalno naručiti roba a da ne mora da se šalje mail pa čeka odgovor i sl.
  • 0

#77 lukacar

lukacar
  • Members
  • PipPipPip
  • 71 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 07 August 2013 - 12:40 PM

Meni je lepse izgledao stari sajt, samo je bio glupo osmisljen... Ovde ne vidim da negde mogu da gledam samo npr. road pedale, nego gledam sve, dok sam tamo imao te "podkategorije"...
Mada ovde su popravili te nedostatke od tamo, tako da je ovaj bolji u svakom slucaju. :)

sa desne strane imas "filter"
za pedale imas ovako

Primena
asesorije (12)
Drum (7)
MTB (18)
Univerzalna (4)

Tip
Klasicne (4)
SPD (18)
SPD-SL (7)
  • 0

#78 CaprioloAlex

CaprioloAlex
  • Members
  • PipPip
  • 40 posts

Postavljeno 07 August 2013 - 02:13 PM

Pohvala za lika sto radi u Bulevaru :D Usao sam pre par dana,i imao poduzu konverzaciju u vezi raznoraznih bajkova,i pomogao mi je da nadjem ono sto mi je trebalo :D Veoma drustveno osoblje,kulturno i od velike pomoci :D

A sajt je veoma uredan,i meni licno dopadljiv :D vizualno je odlican sa perfektnim izborom boja :D
  • 0
"XC for now and ever!"

#79 neutral

neutral
  • Members
  • PipPip
  • 60 posts

Postavljeno 12 April 2014 - 04:59 PM

Evo i od mene reci hvale za Planet Bike. Dva puta sam narucivao kod njih i stigla mi je roba u najkracem mogucem roku, lepo upakovana. Sve zavrseno preko sajta i maila, bez bilo kakvih trzavica. Imam jos robe u mojoj listi zelja na njihovom sajtu, tako da cu i dalje saradjivati. =D>
  • 0

#80 Manfred

Manfred
  • Members
  • PipPip
  • 69 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 13 April 2014 - 01:21 PM

Otvara se uskoro nova radnja u prizemlju hotela Jugoslavija ;)
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika