Jump to content


Fotografije

CAPRIOLO LIZARD mod.2011 vel."21???


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
20 odgovora na ovu temu

#1 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 30 May 2012 - 05:06 PM

POMOĆ KOLEZE!!

Interesuje me da li neko zna da li ima negde da se kupi stari Capriolo Lizard model za 2011.god. isključivo u veličini "21 ? [-o<

Prevrnusmo nebo i zemlju al` nađosmo samo 19", bajk je inače namenjen za jednog newbie kolegu koji ulazi u naše MTB vode velikim koracima ali je nepoverljiv prema polovnjacima tako da VELIKI plus ima NOVI bajk iz radnje! :) Svaka pomoć je dobrodošla...


Hvala unapred :D
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#2 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 30 May 2012 - 05:16 PM

trazio i ja ali nemaaaa nigde.Samo od 19 .
  • 0
puno znoja,malo krvi

#3 Allex

Allex
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1475 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 30 May 2012 - 05:22 PM

Cudi me da nema u velicini 21 ,ta je najcesca po bici radnjama,ja sam sa 15 godina vozio adrenalina od 23 '',nije bila manja od 21 :mrgreen:
Verujem da si pogledao kod nas u Express bike-u i u freestyle-u,ne znam,moj savet je mozda i da pustis mail ili da pozoves Capriolo,pa da se naruci kod njih,da ti stigne iz neke radnje iz Srbije koju oni distribuiraju,ako uopste ima negde.
pozz.
  • 0

#4 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 30 May 2012 - 05:28 PM

Imaju samo nove modele,starih vise skoro i da nema.Provereno u svim radnjama,barem su meni tako rekli.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#5 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 30 May 2012 - 05:36 PM

Cudi me da nema u velicini 21 ,ta je najcesca po bici radnjama,ja sam sa 15 godina vozio adrenalina od 23 '',nije bila manja od 21 :mrgreen:
Verujem da si pogledao kod nas u Express bike-u i u freestyle-u,ne znam,moj savet je mozda i da pustis mail ili da pozoves Capriolo,pa da se naruci kod njih,da ti stigne iz neke radnje iz Srbije koju oni distribuiraju,ako uopste ima negde.
pozz.


Gledao kod nas i odgovor je isti: NEMA! :(
Kontaktirao sam ih mejlom i nazvaću ih sutra mada mi sve više deluje da će biti "mrka kapa".

Imaju samo nove modele,starih vise skoro i da nema.Provereno u svim radnjama,barem su meni tako rekli.


Uhhh.. n2:doh taj novi model mi je baš ružan, a i oprema mu je slabija! Čini mi se da su skroz degradirali modele na jedan stepenik slabiju opremu isto važi i za Polar. Jel si ti kontaktirao možda centralu?
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#6 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 30 May 2012 - 06:13 PM

DRUG KOJI RADI U CAPRIOLO CENTRU JE PROVERIO SVE RADNJE.Pa novi i nije slabiji po opremi bas.Osim shiftera koji su alivio 3x9.Inace ja ih probao i nema razlike u odnosu na deore shiftere.Kazu da jedino mozda ima kod nekog distributera,ali oni sa tim nemaju nista.Inace nemaju ni jedan jedini lanac za 8 brzina na stanju #-o .Doterao lik bajs na reklamaciju i vec tri dana cekaju lanac.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#7 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 30 May 2012 - 07:10 PM

Bedak! :(

Ma em što je ružan mnogo, degradirana je dodušene ne cela oprema ali recimo RockShox XC28 je sada bazni model RockShoxa i u klasi je starog Dart-a 1 dok je stari imao Dart 3 ili Toru, ono što je najgore promenili su kočnice sa sasvim korektnih Avid bb5 na krš od Shimana M375 a cena je za 10,000.00din veća!! Zbog čega?? Izgleda da je samo zbog novog nazovi "dizajna" rama koji blago rečeno izgleda tragično pogotovu uživo i u odnosu na model iz 2011.

Btw izgleda mi kao loša kopija Spec HarRock-a iz 2009.god.:
Postavljena slika
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#8 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 30 May 2012 - 07:16 PM

Pa mislim da je vila u klasi darta 3 posto ima sve isto od podesavanja.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#9 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 30 May 2012 - 07:20 PM

I dart1 ima ista podešacanja kao XC28TK npr. podešavanje samo na jednom štapu, takođe nema ni daljinski lock a i delujemi mi kao da je na nivou sranjtura XCT. Indentično izgleda kao RS dart1 mod od prošle godine.
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#10 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 30 May 2012 - 07:23 PM

I dart1 ima ista podešacanja kao XC28TK, takođe nema ni daljinski lock a i delujemi mi kao da je na nivou sranjtura XCT.

dart 1 nema lock i rebound a ovaj xc 28 n lizardu koji sam ja video ima
  • 0
puno znoja,malo krvi

#11 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 30 May 2012 - 07:27 PM

Ja na slici ne vidim nigde lock:
Postavljena slika
dart1:
Postavljena slika
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#12 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 30 May 2012 - 07:30 PM

na sram siteu nema ni xc32 na slici lock . http://www.cyclespor... ... s_id=10711
  • 0
puno znoja,malo krvi

#13 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 30 May 2012 - 07:34 PM

To je ista vila kao dart.Prave je u dve verzije.A primeti se da se sad umesto tore pravi xc 32.Ta cifra je ustvari debljina stapova na vili.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#14 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 30 May 2012 - 07:34 PM

To nemenja činjenicu da je XC28 isto što i dart1 mod od prošle godine i da je stari dart3 koji se ugrađivao na Lizarda bar za taj lock bolja vila. I upravu si ista je koa stari Dart ali 1...
Ispravi me ako grešim, a ne grešim! :mrgreen:
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#15 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 30 May 2012 - 07:36 PM

ali dart 1 nema lock a ova xc 28 na lizardu ima.Kako je to isto
  • 0
puno znoja,malo krvi

#16 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 30 May 2012 - 07:38 PM

dao sam ti link pa procitaj spec http://www.cyclespor... ... s_id=10711
  • 0
puno znoja,malo krvi

#17 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 30 May 2012 - 07:38 PM

Jes vala, ta ima lock stvarno... :?
Model koji sam ja gledao u Pančev-u ide sa istom XC28TK vilom kao sa slike, dakle bez lock-a. Možda ih isporučuju sa različitim vilama, ko će ih znati.
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#18 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 30 May 2012 - 07:40 PM

Bre ovaj u Zrenjaninu u radnji ima lock ALI NIJE DALJINSKI
  • 0
puno znoja,malo krvi

#19 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 30 May 2012 - 07:41 PM

Razumeo sam te da ta ima lock nebitno da li je daljinski ili ne...ova u Pančevu ga nema.
Greškom ili ne, nebitno je jer novi Lizard i dalje izgleda kao bleda kopija Spec-a i nema avid bb5 koji je svakako bolji od mehaničkog Šimana i umesto deore šiftera ima alivio pa je samim tim degradiran u odnosu na stari model. I ako do sada nisam napisao :mrgreen: RUŽAN JE i svakako ne vredi 10,000din više u odnosu na stari!

No udaljismo se mi kolega od smisla ove teme koja glasi:
Da li neko zna da možda u nekoj prodavnici ima stari model Lizarda iz 2011god u veličini 21"?

Svaka pomoć dobrodošla...
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#20 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 02 June 2012 - 12:49 AM

Hvala svima na pomoći!
Kupljen ipak novi lizard, ponosni vlasnik presrećan!! n:yahoo
Takođe se izvinjavam kolezi jer svi gušteri koje smo videli po radnjama u BG-u imaju daljinski lock, dakle koleza Davoru sorry u pravu si n:anim_32 a ja izgleda da sam na momenat obnevideo kada sam ga gledao u Pančevu! :mrgreen:
Postavljena slika

...i dalje me podseća na :mrgreen: :
http://s7d5.scene7.c.../9062?$Display$
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika