Jump to content


Fotografije

Spoljne gume


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
76 odgovora na ovu temu

#1 FeltQ

FeltQ
  • Members
  • PipPip
  • 45 posts

Postavljeno 02 May 2012 - 04:14 PM

PoZz...Jel moze neka preporuke guma bez krampona nesto ovako http://www.starbike.... ... _sport.jpg ...ne neke preskupe :D
  • 0

#2 djape48

djape48
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1050 posts

Postavljeno 02 May 2012 - 07:28 PM

Jeftinije: Rubena Cobra (Cobra Blue su nesto bolje), skuplje: Schwalbe Kojak. Capriolo je zastupnik za Rubenu, http://shop.jankovic...s/glavna_strana za Scwalbe
  • 0

#3 spaske

spaske
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationBor, Srbija.

Postavljeno 02 May 2012 - 09:42 PM

Jeftinije: Rubena Cobra (Cobra Blue su nesto bolje), skuplje: Schwalbe Kojak. Capriolo je zastupnik za Rubenu, http://shop.jankovic...s/glavna_strana za Scwalbe

Ja ove sezone vozim Rubena Cobra blue 26x1.90 i zadovoljan sam za sad a nisu ni skupe bile su oko 740-750 din komad.
  • 0

#4 Wolf87

Wolf87
  • Members
  • PipPip
  • 63 posts

Postavljeno 02 May 2012 - 10:17 PM

Nove nisu jeftine(oko 2k je komad),ali povremeno nalete polovne,dobro ocuvane Kenda Small Block Easy 8 u oglasima.Ja kupio par od Svete i prezadovoljan sam.Gume su jako brze i za razliku od slick guma nema bojazni od offroad-a.
  • 0

#5 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Postavljeno 02 May 2012 - 11:56 PM

Cst city traveler ima od 1.9-1 kostaju oko 1200 par dosta debeo gazni sloj i imaju nenametljivu saru.
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#6 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 03 May 2012 - 10:04 AM

Ja koristim bas te CST i zadovoljan sam. Mozda je malo mekana guma pa hoce u brzim krivinama na nizbrdici da prokliza (ili barem ne daje dobar "feedback" pa se ne usudjujem da idem do granice gripa). Ali ako izuzmemo taj detalj, odlicna guma za te pare. Trosi se veoma malo, ja posle 1600-1700km ne vidim da je promenila oblik/izgled u odnosu kad je bila nova.
  • 0

#7 FeltQ

FeltQ
  • Members
  • PipPip
  • 45 posts

Postavljeno 03 May 2012 - 03:54 PM

Sta mislite o Continental Ultra sport zicane ???
  • 0

#8 OPTeeMooS

OPTeeMooS
  • Members
  • Pip
  • 10 posts

Postavljeno 14 May 2012 - 10:41 AM

Te gume su sasvim ok, samo ne znam bas koliko ti cena odgovara, mislim da su one oko 20-ak evra.
  • 0

#9 UrosDT

UrosDT
  • Members
  • PipPip
  • 42 posts
  • LocationValjevo

Postavljeno 05 June 2012 - 11:42 AM

Zeleo bih da vas pitam kako merim sirinu felne? Da li merim razmak izmedju spoljnih zidova felne ili izmedju unutrasnjih? Hocu da predjem na uze gume, slikove neke. Ne mogu vise da teram Continental Vapor kramponke, dusu ispustih. :mrgreen:
Da, i koje gume mi preporucujete u nekom srednjem cenovnom rangu?
  • 0

#10 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 05 June 2012 - 12:16 PM

Sirina obruca se meri iznutra,mada obicno pise na obrucu dimenzija,recimo 559x19. Broj 19 je sirina obruca.Gume su predlozili u prednjem delu teme,ali ja licno imam lose iskustvo sa rubenom.Verovatno mi je zapalo neko smece koje je camilo na suncu godinama.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#11 UrosDT

UrosDT
  • Members
  • PipPip
  • 42 posts
  • LocationValjevo

Postavljeno 05 June 2012 - 12:37 PM

Hvala na odgovoru. Uzecu neke kada budem svracao do BG-a, posto mi ne pada na pamet da ih uzimam u Valjevu bas zbog toga sto bukvalno mogu da ti uvale bilo sta.

Hocu da vas pitam jos ovo. Posto cu menjati svakako i unutrasnju gumu, a na felni je rupa za auto ventil, da li mogu da se jave neki problemi?
  • 0

#12 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Postavljeno 05 June 2012 - 02:12 PM

Mogu se javiti problemi ako uzmes presta ventil
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#13 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4654 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 05 June 2012 - 03:43 PM

Samo budi malo pažljiviji kad pumpaš, nemoj mnogo da cimaš i biće u redu. Ja vozio skoro tri godine tako. Ima i oih adaptera da se umetnu ali ne znam gde.
  • 0

#14 UrosDT

UrosDT
  • Members
  • PipPip
  • 42 posts
  • LocationValjevo

Postavljeno 05 June 2012 - 03:56 PM

Odlicno. Videcu da nadjem unutrasnju sa auto ventilom, a ako nista videcu za taj adapter. Hvala.
  • 0

#15 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Postavljeno 05 June 2012 - 04:31 PM

Samo budi malo pažljiviji kad pumpaš, nemoj mnogo da cimaš i biće u redu. Ja vozio skoro tri godine tako. Ima i oih adaptera da se umetnu ali ne znam gde.



Nema potrebe da uzima prestu kad je auto sasvim ok a to sto kazes stoji i ja teram napred prestu a nazad auto ventil
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#16 spaske

spaske
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationBor, Srbija.

Postavljeno 05 June 2012 - 06:31 PM

Ako već imaš sa auto ventilom nema potrebe da menjaš ja sam imao sa prestom i probao dva adaptera ali mi se nije svidelo kako to funkcioniša i razbušio obruč na 8mm i ubacio unutrašnje sa autoventilom, pumpam ih na 4,5 bara i za sad nikakvih problema nisam imao.
A prednost što se može napumpati na bilo kojoj pumpi ili kod vulkanizera bez ikakvog adaptera.
  • 0

#17 mexa

mexa
  • Members
  • 1 posts

Postavljeno 20 June 2012 - 12:24 PM

POzdrav.

Uzeo sam skoro bajs Peugeot carboline 103, pa sam resio da ga doteram posto nije u bas nekom stanju, e sad, na gumama koje su na njemu pise 700 x 35 c i 37 - 622 e sad gume su jako siroke, ja bih uzeo tanje tipa 622 - 23, 25. Da li je to izvodljivo? Mislim da su tockovi originalni od ovog bajsa. Hvala unapred.
  • 0

#18 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4286 posts

Postavljeno 20 June 2012 - 01:44 PM

POzdrav.

Uzeo sam skoro bajs Peugeot carboline 103, pa sam resio da ga doteram posto nije u bas nekom stanju, e sad, na gumama koje su na njemu pise 700 x 35 c i 37 - 622 e sad gume su jako siroke, ja bih uzeo tanje tipa 622 - 23, 25. Da li je to izvodljivo? Mislim da su tockovi originalni od ovog bajsa. Hvala unapred.

Nema sanse tako uska guma da ide na tu felnu.
  • 0
.

#19 BlackBiker

BlackBiker
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 269 posts

Postavljeno 12 August 2012 - 08:05 PM

Izvinjavam se sto upadam u temu ali nebih bas da otvaram novu za par pitanja koje cu postaviti ovde.Uskoro cu morati da promenim spoljasnje gume zato sto su ove koje trenutno koristim poprilicno dotrajale i zrele su za zamenu.Pa me zanima koje bi mi savetovali za asfalt bez krampona inace tocak je 26x1.95 prednja spoljna je 26x2.12 tako nesto a zadnja je cobra rubena 26x1.95 tako i obe unutrasnje.Razmisljao sam o Cobra Rubena gumama jel su mi se pokazale dosta dobre ali voleo bi da mi preporucite jos neke bez krampona otprilike slicne cene kao i ove Cobra.Inace za rekreativnu voznju.Hvala unapred!
  • 0

#20 BlackBiker

BlackBiker
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 269 posts

Postavljeno 14 August 2012 - 08:42 PM

Uzeo sam juce Rubena Cobre tako mi nije potreban odgovor javljam da se nebi cimali za dzabe pisati post.
  • 0




2 članova čita ovu temu

0 članova, 2 gosta, 0 anonimnih korisnika