Jump to content


Fotografije

Izbor odeće


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
646 odgovora na ovu temu

#321 Sapsan

Sapsan
  • Members
  • PipPip
  • 69 posts

Postavljeno 13 April 2017 - 07:25 PM

Ово је мој комплет са Алија. Намерно сам тражио да буде No Name. Такође, нема силиконе на рукавима већ само ластих(ш).attachicon.gifDSC_0029.JPGattachicon.gifDSC_0028.JPGattachicon.gifDSC_0027.JPG


Lepo izgleda
  • 0

#322 Bradonja

Bradonja
  • Members
  • PipPipPip
  • 111 posts
  • LocationSmederevo

Postavljeno 13 April 2017 - 09:57 PM

Ово је мој комплет са Алија. Намерно сам тражио да буде No Name. Такође, нема силиконе на рукавима већ само ластих(ш).attachicon.gifDSC_0029.JPGattachicon.gifDSC_0028.JPGattachicon.gifDSC_0027.JPG

Deluje fino.Vidim i da si ti zadovoljan.Verovatno cu da narucim i ja neki,cim legne plata pred kraj meseca :) pa cu da podelim iskustva sa vama.Samo mi reci da li su im one mere koje daju uz oglas merodavne sto se tice kompleta,da bih znao zbog velicine?Predpostavljam da jesu,ali ajde da proverim iz prve ruke,kad vec imam mogucnosti.:)

Послато са 8050D уз помоћ Тапатока
  • 1

#323 vladapile

vladapile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 480 posts
  • LocationBrus

Postavljeno 14 April 2017 - 06:42 AM

Deluje fino.Vidim i da si ti zadovoljan.Verovatno cu da narucim i ja neki,cim legne plata pred kraj meseca :) pa cu da podelim iskustva sa vama.Samo mi reci da li su im one mere koje daju uz oglas merodavne sto se tice kompleta,da bih znao zbog velicine?Predpostavljam da jesu,ali ajde da proverim iz prve ruke,kad vec imam mogucnosti.:)

Послато са 8050D уз помоћ Тапатока

Да, мере одговарају као у табелама. Ја сам узео метар и размеравао пре наручивања (за сваки случај) и није било грешке
  • 1

cycling is life, that's why I pedal ...


#324 Bradonja

Bradonja
  • Members
  • PipPipPip
  • 111 posts
  • LocationSmederevo

Postavljeno 14 April 2017 - 07:09 AM

Да, мере одговарају као у табелама. Ја сам узео метар и размеравао пре наручивања (за сваки случај) и није било грешке

Razmeravanje ide obavezno :) Predpostavljao sam da odgovaraju,ali sto je sigurno sigurno je.Informacija iz prve ruke.Hvala kolega.

Послато са 8050D уз помоћ Тапатока
  • 0

#325 Vanja_V

Vanja_V
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 313 posts

Postavljeno 14 April 2017 - 10:34 AM

Da li je bolje uzeti sorts sa tregerima ili bez? Ili je to individualna stvar

Sent from my K013 using Tapatalk
  • 0

#326 Sapsan

Sapsan
  • Members
  • PipPip
  • 69 posts

Postavljeno 14 April 2017 - 11:06 AM

Da li je bolje uzeti sorts sa tregerima ili bez? Ili je to individualna stvar

Sent from my K013 using Tapatalk

Meni je nekako bolji sa tregerima sad opet mozda je samo stvar navike  n2:thumbsup


  • 0

#327 jelchica

jelchica
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1030 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 15 April 2017 - 05:35 AM

To je stvar stomaka. Ako imas stomačinu ili baš uske kukove i nemaš dupe, tregeri će mnogo da ti znače. Ako nemaš, onda uzmi bez, lakše ćeš da šoraš :P
  • 0
Today is always here.
Tomorrow, never.

#328 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8906 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 15 April 2017 - 05:47 AM

Da li je bolje uzeti sorts sa tregerima ili bez? Ili je to individualna stvar

Sent from my K013 using Tapatalk

 

Meni je prijatnije sa tregerima - nikad ne budu goli stomak i leđa. Za šoranje, barem za dečake, lako se iskombinuje, tegli se to. :)


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#329 vladapile

vladapile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 480 posts
  • LocationBrus

Postavljeno 15 April 2017 - 08:09 AM

Za šoranje, barem za dečake, lako se iskombinuje, tegli se to. :)

Не ваља ни да се тегли много.....губи чврстину
  • 0

cycling is life, that's why I pedal ...


#330 clapton

clapton
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 242 posts

Postavljeno 23 April 2017 - 02:00 PM

Može li preporuka za dobru windproof jaknu do 25, 30€. Da dobro diše. Moze i sa Alija ako imate neke provjerene.

Našao sam sinoć jednu ali nema je na sajtovima koji salju u CG - dhb classic windproof. Preporuka sa road.cc sajta.
  • 0

#331 clapton

clapton
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 242 posts

Postavljeno 26 April 2017 - 09:54 PM

sta mislite o ovoj vjetrovki? http://www.sportsdir...olcode=45027590

vise je duks nego tipicni suskavac za voznju ali mozda sluzi svrsi. a i jeftin je ovaj plavi.


  • 0

#332 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8906 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 27 April 2017 - 04:28 AM

Baš za bicikl su najbolje jakne koje su otvorenije na leđima. Zavisno od temperature i prsluk je super rešenje.

 

Za prevoz (ne trening, dakle bez previše napora i znojenja, makar bilo i na preko 10 km), meni radi posao i planinarska oprema - a radiće posao i taj duks, ali za neko baš treniranje, bolje vijati baš biciklističku opremu.

 

Planinarska tipa McKinley iz Intersporta kad je na 50% popustu  (jer po kvalitetu ne vredi platiti punu cenu).


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#333 clapton

clapton
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 242 posts

Postavljeno 27 April 2017 - 06:24 AM

Baš za bicikl su najbolje jakne koje su otvorenije na leđima. Zavisno od temperature i prsluk je super rešenje.

Za prevoz (ne trening, dakle bez previše napora i znojenja, makar bilo i na preko 10 km), meni radi posao i planinarska oprema - a radiće posao i taj duks, ali za neko baš treniranje, bolje vijati baš biciklističku opremu.

Planinarska tipa McKinley iz Intersporta kad je na 50% popustu (jer po kvalitetu ne vredi platiti punu cenu).

Nista onda, pogledacu u Intersport. Ovu mozda uzmem za planinarenje jer je džabe.

Zahvaljujem.
  • 0

#334 TosaNS

TosaNS
  • Members
  • Pip
  • 25 posts

Postavljeno 29 April 2017 - 11:23 AM

Neko vreme sam u potrazi za bici pantalonama poput crivit 2u1 gledao na kp i po oglasima ali na žalost ništa posebno nisam našao. Gledam da uzmem pantalone koje se sužavaju dole ali nisam našao odgovarajuće u ponudi su uglavnom helanke?

Sent from mTalk
  • 0

#335 ZareSD

ZareSD
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 236 posts

Postavljeno 29 April 2017 - 12:30 PM

Ja sam kupio Crivit 5u1 i prilicno sam zadovoljan. Dole se ne suzavaju ali imaju cicak reflektujuce trake koje se zategnu po zelji i potrebi.

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока
  • 0

#336 shonepa

shonepa
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 321 posts

Postavljeno 22 June 2017 - 07:10 AM

Koliko je stvarno potrebno imati biciklističku majcu? Koja je razlika izmedju biciklističke majce bez rukava i , recimo, majce za trčanje, sem ona dva džepa pozadi i dela koji steže oko struka? Materijali su vrlo slični(ne pricamo o kvalitetu) , imam majcu za trčanje što ima rajsešlus kao i bici majca... Zanima me samo u praksi koliko je bitno, ne u teroriji :)  Juče sam napravio turu po kraju od 60km u cugu po najvećoj vrućini, po asfaltu, nasipu...Vozio sam u nekoj asics majci koju koristim u teretani i za trcanje...Obzirom da je napolju bilo mnooogo stepeni, koliko i da li bih bio u prednosti da sam imao bici majcu?

Hvala


  • 0

#337 alx

alx
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 679 posts

Postavljeno 22 June 2017 - 08:20 AM

Ja sam kupio Crivit 5u1 i prilicno sam zadovoljan. Dole se ne suzavaju ali imaju cicak reflektujuce trake koje se zategnu po zelji i potrebi.

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

 

Gde si kupio i koliko je koštalo, ako nije tajna?


  • 0

when you look into abbyss, the abbyss looks into you        www.bikecologic.com
(kad pogledas u Bezdan, Bezdan pogleda u Tebe)            www.facebook.com/bikecologic


#338 ZareSD

ZareSD
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 236 posts

Postavljeno 22 June 2017 - 08:27 AM

Kupio sam prosle godine na Kupujemprodajem, sa postarinom me je izaslo cca 2200,00. I prezadovoljan sam...

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока
  • 0

#339 Boris_volimCorbe

Boris_volimCorbe
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1432 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 22 June 2017 - 09:28 AM

@ shonepa: Mislim da nemam nijednu pravu biciklisticku majicu, sve su najobicnije majice od aktivnih materijala (ili kako se to vec kod nas zove). Ne bih rekao da ima razlike, mada je moguce da gresim, osim u cinjenici da biciklisticke majice obicno imaju duzi ledjni deo da ti ledja ne bi bila gola kada se majica neminovno zadigne u voznji. Ima vremenskih prilika kada je to vrlo bitna karakteristika. Te dzepove na ledjima ne racunam, to je bitno samo ovima sto voze tanusne bicikle od flis papira na koje ne sme nista da se stavi osim dupeta. :D

 

edit. Nego, sta bi sa ovim prodavcem "sportino" sa cikloberze? Pre neki dan htedoh da uzmem njihov suskavac, stavio ga u bookmarks, kad sutradan cvrc, nestade sve njihovo...


  • 1

#340 IONE

IONE
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 982 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 22 June 2017 - 09:46 AM

Koliko je stvarno potrebno imati biciklističku majcu? Koja je razlika izmedju biciklističke majce bez rukava i , recimo, majce za trčanje, sem ona dva džepa pozadi i dela koji steže oko struka? Materijali su vrlo slični(ne pricamo o kvalitetu) , imam majcu za trčanje što ima rajsešlus kao i bici majca... Zanima me samo u praksi koliko je bitno, ne u teroriji :) Juče sam napravio turu po kraju od 60km u cugu po najvećoj vrućini, po asfaltu, nasipu...Vozio sam u nekoj asics majci koju koristim u teretani i za trcanje...Obzirom da je napolju bilo mnooogo stepeni, koliko i da li bih bio u prednosti da sam imao bici majcu?
Hvala

Najbitniji su materijali(tehnologije) i da ta aktivna odeca bude uz telo kako bi benefiti bili na maksimumu.

  • 0
<p>Biciklisticki Youtube Kanal Kopirajte link(copy/paste)
https://youtube.com/@ionebike




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika