Jump to content


Fotografije

Izbor odeće


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
646 odgovora na ovu temu

#281 p3dJ4

p3dJ4
  • Members
  • PipPipPip
  • 109 posts

Postavljeno 26 February 2017 - 02:28 PM

Jos necije misljenje ?  n2:redbull


  • 0

#282 ZareSD

ZareSD
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 236 posts

Postavljeno 26 February 2017 - 03:07 PM

Bio danas do Intersporta, sasvim pristojni Nakamura sorcevi i dresovi-cca po 20 eur

Sent from my Samsung
  • 1

#283 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3208 posts

Postavljeno 26 February 2017 - 11:53 PM

Sad je to kocka , pitanje je kako bi bilo s drugim sedistima da ne dajem dzabe pare , prvo bih probao s nekim dobrim sorcem/donjim vesom s uloskom ,verovatno bi bilo bolje ,a ?Pa bi posle video kako i sta dalje s sedistem..nisam ni ja vise pametan xD
zanima me jos nesto da li se moze nositi recimo preko biciklisitckog sorca neki najobicniji sorc ili pantalone?




Selle Royal Mach je sediste sa kojim sam ja imao bas lose iskustvo. Premekano je i u pocetku deluje udobno a kasnije pocne bas da smeta jer ti sedalne kosti potonu do plastike a takodje vrsi i pritisak na genitalije. Resi se tog sedista sto pre i bices sam sebi zahvalan.

Meni su se odlicno pokazala sva sedla iz SR performa serije, to jest ona koja sam koristio a to su Suez, Seta i Supra. Sva 3 su glatka da ne izazivaju iritaciju koze, ni previse siroka ni previse uska, i sto je najbitnije imaju tvrd i kvalitetan gel kojo se ne sabija i ne menja kako se vreme voznje produzava. Sit sam se sa tim sedlima navozao a sa svojih 95 kg ne spadam bas u laku kategoriju. Preporucujem ih svima za sportski stil voznje, bilo za mtb ili drumas.

A ispod bici gaca mozes nositi i obic e gace ali je problem sto savovi mogu da te nazuljaju. Idealno bi bilo kupace gace bez savova pa onda bici gace ili samo bici....
  • 0

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford


#284 p3dJ4

p3dJ4
  • Members
  • PipPipPip
  • 109 posts

Postavljeno 27 February 2017 - 12:33 AM

Hvala , imacu u vidu ovo SR Suez , nego se sada dvoumim sta prvo uzeti , sediste ili donji ves ? :D


  • 0

#285 TosaNS

TosaNS
  • Members
  • Pip
  • 25 posts

Postavljeno 27 February 2017 - 08:21 AM

Kupio bih CRIVIT bicikli pantalone koje mogu da se kombinuju tj po poterbi mogu se skinu nogavice, video sam na oglasima, na žalost ostao je samo jedan komad http://www.2bike.rs/...ve#.WLPgA4ErKUk i veličinu koja mi ne odgovara ali bih rado kupio da ima L veličinu. Gde da kupim pantalone tražio po netu ali nisam uspeo da nađem odgovarajući model ili bar približan.


  • 0

#286 Vanja_V

Vanja_V
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 313 posts

Postavljeno 27 February 2017 - 03:08 PM

Kupio bih CRIVIT bicikli pantalone koje mogu da se kombinuju tj po poterbi mogu se skinu nogavice, video sam na oglasima, na žalost ostao je samo jedan komad http://www.2bike.rs/...ve#.WLPgA4ErKUk i veličinu koja mi ne odgovara ali bih rado kupio da ima L veličinu. Gde da kupim pantalone tražio po netu ali nisam uspeo da nađem odgovarajući model ili bar približan.

Tih crivit pantalona ima na Kupujem Prodajem mozda tamo naletis na odgovarajucu velicinu

Sent from my K013 using Tapatalk
  • 0

#287 Fiery

Fiery
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2272 posts

Postavljeno 27 February 2017 - 03:22 PM

Bio danas do Intersporta, sasvim pristojni Nakamura sorcevi i dresovi-cca po 20 eur

Sent from my Samsung

 

Best buy. Najudobniji dres koji imam je i dalje jedan Nakamura dečji, veličina 164 (ne znam da li bi to trebalo da označava visinu ili šta, ali približno je kao M za odrasle).


  • 0

#288 Fiery

Fiery
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2272 posts

Postavljeno 27 February 2017 - 03:25 PM

Hvala , imacu u vidu ovo SR Suez , nego se sada dvoumim sta prvo uzeti , sediste ili donji ves ? :D

 

Još nisam naišao na takav veš koji će mi od neudobnog sedišta napraviti udobno.


  • 0

#289 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3208 posts

Postavljeno 27 February 2017 - 04:46 PM

Ja sam iz Engleske naručio bici gaće MuddyFox i mogu reći da sam skroz zadovoljan. Bitno je samo uzeti osrednjeg kvaliteta a ne one baš najjeftinije, jer u tim budžet varijantama uložak je po pravilu loš. Za oko 25-30 eura može da uzme sasvim solidan koji može da posluži par sezona. 


  • 0

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford


#290 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4654 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 27 February 2017 - 10:02 PM

Nakamuru sam i ja hteo da ti predložim iako nisam probao lično ali čuo sam sa više strana da su solidni. Ali nisam znao koje su sad cene a na sajtu im se nisam snašao...

Ili neki najosnovniji model NW, scott ni tu nisam u toku s cenama ali gledao sam uživo i ni ti najjeftiniji nisu uopšte loši.


  • 0

#291 p3dJ4

p3dJ4
  • Members
  • PipPipPip
  • 109 posts

Postavljeno 01 March 2017 - 08:35 PM

Posto NW nema u odgovarajucoj velicini , sada gledam ovako nesto :  Nego se razmisljam koji velicinu uzeti L je obim struka od 80-110 , XL 90-125 , dok je moj obim struka 105 , pa sta je bolje uzeti L ili XL ? hvala

Crivit

https://www.kupujemp...er_id=110419535




 


  • 0

#292 shoshonex

shoshonex
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 267 posts

Postavljeno 02 March 2017 - 04:34 PM

Nakamura bib sorc sa sivim uloskom tj cool max ( cool max po oglasima naglasavaju kao da se radi o vrhunskom ulosku a ne o djubretu ) mi je los - ulozak posle par sati voznje skoro da ne vrsi funkciju, sav se smeksa.
Obicne gace ( sa drecavo zutom  straftom sa strane ) imaju daleko bolji ulozak - cvrsci je, krut i udoban jer ima puno gela. Mana - ta serija nema bib verziju, samo bez tregera.
Ako nekog zanima, mogu da slikam ulozak pa da okacim sliku i usput da mu prodam gace za jednu crvenu jer ga ne nosim jer je xl sto mi je veliko a i navikao sam na tregere. 


  • 0

 

 

Ljudi lete na mesec,na sta bi licilo da mi ne znamo srediti kocnicu od neke ponike

 


#293 p3dJ4

p3dJ4
  • Members
  • PipPipPip
  • 109 posts

Postavljeno 06 March 2017 - 03:20 PM

JA zadovoljan crivit vesom  n2:party-048


  • 0

#294 p3dJ4

p3dJ4
  • Members
  • PipPipPip
  • 109 posts

Postavljeno 18 March 2017 - 12:42 AM

Ljudi sta od garderobe nosite na gornjem delu tela :) recimo na ovih ispod 10setak stepena s vetrom :D Jel sve aktivana garderoba i sta ? 


  • 0

#295 ZareSD

ZareSD
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 236 posts

Postavljeno 18 March 2017 - 06:58 AM

Aktivni ves dugih rukava (domaci Cherish,odlican i nije skup), i windstoper jaknica. Ali ako mi bride obrazi i hladno usima, najcesce ne vozim☺ne volim voziti ako je hladno i ne mogu da uzivam☺

Sent from my Samsung
  • 1

#296 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4654 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 30 March 2017 - 01:16 PM

Treba mi hitno preporuka za tanak bici šuškavac koji staje i u zadnji džep. Treba mi za preksutra. Da ne obilazim ceo grad bezveze, gde da tražim i šta valja? Koliko novca je minimum za tako nešto?
  • 0

#297 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14861 posts

Postavljeno 30 March 2017 - 04:03 PM

Jes ko da mi kupujemo suskavce svaki dan pa znamo stanje na trzistu... Nakamura je OK stiti od vetra i topao je, ima dugacka ledja i dzep pozadi sa rajhferslusom obicne lastise oko rukava i dole gore, nema kapuljacu,  nemam pojma da li ga jos uvek prodaju u Intersportu.


  • 0

#298 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4654 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 30 March 2017 - 04:11 PM

E pa to. Pošto scott, nw... ne verujem da će mi prijati cena.

A iako sam dugogodišnji biciklista, verovali ili ne, nemam niti jedan pravi bici šuškavac niti znam kako to izgleda niti sam video, pipnuo... I uvek u prelaznim periodima imam problem sa rukama i pazuhom gde me windstop prsluk ne štiti a nije dovoljno hladno za jaknu.

Imam nike šuškavu trenerku sa mrežicom koja je super ali to baš i ne staje u džep pozadi (kako sam se naslušao od biciklista da šuškavci staju) a ne vugli mi paktreger 250km..


  • 0

#299 Sapsan

Sapsan
  • Members
  • PipPip
  • 69 posts

Postavljeno 12 April 2017 - 02:02 PM

Pokusavam da nadjem sajt sa bici-odecom koja se nosi na pro team mislim u tim bojama poput Movistar Loto i td.... Trazim za prijatelja ako neko zna neki sajt bio bih zahvalan .
  • 0

#300 Bradonja

Bradonja
  • Members
  • PipPipPip
  • 111 posts
  • LocationSmederevo

Postavljeno 12 April 2017 - 02:15 PM

Pokusavam da nadjem sajt sa bici-odecom koja se nosi na pro team mislim u tim bojama poput Movistar Loto i td.... Trazim za prijatelja ako neko zna neki sajt bio bih zahvalan .

Probaj AliExpress.Mislim da sam tamo vidjao.Nisam siguran.Jedino sto se ceka malo duze na isporuku.



Послато са 8050D уз помоћ Тапатока
  • 1




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika