Jump to content


Photo

Izbor odeće


  • Please log in to reply
646 replies to this topic

#101 bockokg

bockokg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1029 posts

Posted 28 June 2014 - 01:16 AM

Jel je kupio neko ovde sa cikoberze zimus još, jedne gaće sa tregerima crvene boje piše Pioner ili tako nešto?

Mnogo mi se sviđale ali su se prodale, pa reko ako je neko od nas a ne nosi ih kojim slučajem ili nije nešto s njima oduševljen...vratiću mu kintu :)


  • 0

#102 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4437 posts
  • LocationBeograd

Posted 04 July 2014 - 07:17 PM

Da prenesem utiske: gaće koje sam nedavno kupio kod Slavke (Doltchini) su odlične. Prošle nedelje sam ih nosio na 6-dnevnoj turi i nikakvih problema nije bilo.

Eto,ko ima nameru da pazari kod Slavke neće se pokajati.


  • 0
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#103 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2436 posts
  • LocationnBGd

Posted 05 July 2014 - 10:02 AM

Pa "slavka" ima klasicne kineske dreseve za aliexpresa...


  • 0

#104 vivicav

vivicav
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 567 posts
  • LocationПанчево

Posted 06 July 2014 - 02:49 PM

.
  • 0

#105 vivicav

vivicav
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 567 posts
  • LocationПанчево

Posted 06 July 2014 - 02:52 PM

Chamade me je prethodnim komentarom naterao na razmišljanje. Interesuje me kako održavate higijenu na višednevnim turama, tačnije da li nosite poseban komad donjeg veša za svaki dan vožnje? Ako ne, kako čistite veš (sa uloškom) tokom tura?
  • 0

#106 caneee

caneee
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1891 posts
  • LocationBeograd

Posted 14 July 2014 - 02:53 PM

@vivicav Zavisi šta ti je na raspolaganju. U suštini, kao kod kuće ako voziš više dana zaredom (teško da ćeš da pereš biciklističke u mašini svaki dan). Dakle, ispereš dobro toplom vodom sa malo praška, osušiš i to je to. Ako nema tople vode i praška, samo dobro ispereš hladnom vodom, od znoja. Na baš duže vožnje (više od par dana) nosio bih malo praška sa sobom. Npr, plastična bočica od alkohola je idealna za to. Važno je da u pranju koristiš baš malo praška i da dobro ispereš. Mnogi su osetljivi na prašak za veš, a da i ne znaju, jer peru veš samo u mašini koja ga dobro ispere. Takođe, važno je da ih dobro osušiš pre vožnje. Čak bih rekao da će mokre biciklističke da ti izazovu daleko veće zdravstvene probleme od neispranih.


  • 0

#107 vivicav

vivicav
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 567 posts
  • LocationПанчево

Posted 14 July 2014 - 03:06 PM

Ovo pitanje me je uvek mučilo ali nikako da se setim da pitam. Bitno mi je da nije neophodno za svaki dan voznje imati ciste (u mašini oprane) gaće sa uloškom. Hvala na podeljenom iskustvu. :-)
  • 0

#108 Kecalkoatl

Kecalkoatl
  • Members
  • Pip
  • 20 posts

Posted 19 July 2014 - 07:31 PM

Pozdrav

je l neko ima iskustva u kupovanju dresova i šorceva po second hand radnjama? Ja sam gledala par puta, jedom našla šorc scot sa tregerima za 700 dindzi, pa se premišljala i odustala.  prilično je jeftinije


  • 0

#109 bockokg

bockokg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1029 posts

Posted 19 July 2014 - 09:39 PM

Pa ako je OK kada si vec mogla da vidis stanje i dopao ti se mogla si da uzmes.
Ja sam kupio preko cikloberze gace i majicu i nisam se pokajao. Rekli su skoro nikad ne nošeno, i tako je i bilo. Verovatno negde preko neko pokupi ili kako već, ne znam...

 

Ako je dobar dres očuvan, i skoro kao nov, nema razloga ne kupiti ga. Moje mišljenje ;)


  • 0

#110 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1507 posts
  • LocationVrsac

Posted 22 July 2014 - 02:02 PM

Pozdrav
je l neko ima iskustva u kupovanju dresova i šorceva po second hand radnjama? Ja sam gledala par puta, jedom našla šorc scot sa tregerima za 700 dindzi, pa se premišljala i odustala.  prilično je jeftinije

Ja iskreno ne volim da kupujem polovnu garderobu. Pogotovo bici sorc koji se nosi bez gaca, to mi je isto kao kad bih kupovao polovne gace za sebe. A ako vec kupujes polovno uveg gledaj ulozak on ti je najvazniji ostalo ako nije pocepano je manje bitno.
  • 0

#111 Kecalkoatl

Kecalkoatl
  • Members
  • Pip
  • 20 posts

Posted 22 July 2014 - 09:00 PM

Nisam znala da se tako nosi. :) 


  • 0

#112 bockokg

bockokg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1029 posts

Posted 22 July 2014 - 10:22 PM

Ja nosim sa šorcem ili podgaćama ;) Šorc je neki tanak pa odgovara ;)


  • 0

#113 Villain

Villain
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 455 posts
  • LocationSvuda tuda negde...

Posted 27 July 2014 - 11:32 AM

Ja evo da pohvalim, kupio neke gaće sa uloškom preko ali-a. Veličina perfektna. Baš kako je navedeno u tabeli. svega 5e, poštarina free, carina itd....što je najžešće, stiglo u predviđenom roku, za nekih 2 nedelje.

Hoću da kažem, da je suludo kupovati polovne gaće, to je po meni užas!

 

http://www.aliexpres...1879585995.html


  • 0

#114 water

water
  • Members
  • 3 posts

Posted 14 August 2014 - 01:25 PM

Ćao svima. Interesuje me da li je neko bio u planet bike-ovom outletu na Karađorđevom trgu? :) Šta imaju od opreme, odeće, da li je jeftinije nego u ostalim njihovim prodavnicama? 


  • 0

#115 jebivetar

jebivetar
  • Members
  • PipPipPip
  • 120 posts
  • Location011

Posted 14 August 2014 - 02:17 PM

Imaju Northwave i Scott sa popustima od 10 do 50% ja kupio pre neki dan mada nema svih brojeva


  • 0

#116 water

water
  • Members
  • 3 posts

Posted 14 August 2014 - 03:26 PM

Šta si tačno kupio i koliko si platio? To mi je važno da bih sa više optimizma otišla u kupovinu. Da li si kupio sa greškom to ili bez? Inače, hvala puno na odgovoru. :)


  • 0

#117 jebivetar

jebivetar
  • Members
  • PipPipPip
  • 120 posts
  • Location011

Posted 14 August 2014 - 04:36 PM

Northwave majicu sa 4000din snizeno na 2000din

Bez greske


  • 0

#118 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Posted 15 January 2015 - 04:51 PM

Društvo, aj mala pomoć.

Sunce ovih dana me mami da otvorim sezonu.

U dilemi sam šta da obučem. Za gore mi je manje više jasno, ali me brine da li će samo helanke biti dovoljno tople na nogama.

Živim na brdu i gde god da krenem krećem sa nizbrdicom na kojoj mi je uvek hladno jer sam nezagrejan pa mi je teško da procnim šta je adekvatna garderoba za npr današnjih 10-ak stepeni.


  • 0

#119 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4634 posts
  • LocationNovi Beograd

Posted 15 January 2015 - 05:06 PM

Društvo, aj mala pomoć.

Sunce ovih dana me mami da otvorim sezonu.

U dilemi sam šta da obučem. Za gore mi je manje više jasno, ali me brine da li će samo helanke biti dovoljno tople na nogama.

Živim na brdu i gde god da krenem krećem sa nizbrdicom na kojoj mi je uvek hladno jer sam nezagrejan pa mi je teško da procnim šta je adekvatna garderoba za npr današnjih 10-ak stepeni.

Manje više individualno je, npr. od 3-15 stepeni nosim helanke, preko toga mi ne trebaju, eventualno navučem nogavice na šorc, ispod te temperature retko vozim, a par puta kada sam vozio prijao mi je aktivni veš ispod helanki, za sve ispod 10 stepeni obavezne su mi i kamašne preko sprinterica.

U principu veći mi je problem šta obući gore, jer mi, ili bude vrućina ili hladno

Na nogama ne osećam toliko hladnoću, osim na prstima, ako nemam kamašne.

Ukratko, obučem se tako da mi bude hladnjikavo kada izađem, posle 5 minuta vožnje mi bude taman, ako mi nije hladno kada izađem obavezno se posle toga skuvam.


  • 1

#120 kasalovic1996

kasalovic1996
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1240 posts

Posted 15 January 2015 - 05:20 PM

Слажем се да је то индивидуална ствар,али свакако би требало да ти буде мало хладњикаво када изађеш напоље,како би ти касније било пријатно.


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users