Jump to content


Fotografije

Izbor odeće


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
646 odgovora na ovu temu

#61 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4286 posts

Postavljeno 04 May 2013 - 09:23 AM

Ma pogresno sam se odrazio :mrgreen: . Mislio sam kada ih ukvasis zbog pranja i sl. U voznji ne mogu da budu toliko mokre :).
  • 0
.

#62 Allex

Allex
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1475 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 04 May 2013 - 10:48 AM

Društvo moze mala pomoc?Sta kazete na ove dresove dugih rukava sa ciklonauta oglas 586?Mnogo mi lepo izgledaju a nekako mi malo 1200rsd?Da li neko nosi nešto slicno,i kakvi su utisci?
Jes da ide leto,ali uzeo bih jedan..
  • 0

#63 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4286 posts

Postavljeno 04 May 2013 - 02:12 PM

Društvo moze mala pomoc?Sta kazete na ove dresove dugih rukava sa ciklonauta oglas 586?Mnogo mi lepo izgledaju a nekako mi malo 1200rsd?Da li neko nosi nešto slicno,i kakvi su utisci?
Jes da ide leto,ali uzeo bih jedan..

Negde sam video bolje slike tih dresova nego sto su ove na oglasima. Cini mi se da je to tanak dres. Zimski nije sigurno, vise lici na neku tanku prolece/jesen varijantu, tj. nesto deblji letnji dres pa jos sa rukavima :).
A cena je u skladu sa onim dresovima ih EU hipermarketa tipa Crane, Crivit, Movement i sl...
  • 0
.

#64 logic

logic
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 364 posts

Postavljeno 04 May 2013 - 02:15 PM

To je kao ljetni dres samo dugi rukav.
  • 0

#65 Allex

Allex
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1475 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 04 May 2013 - 03:21 PM

To je kao ljetni dres samo dugi rukav.

Tim bolje,taman za nocnu voznju,ili rano izjutra..
Logic,zare hvala puno :wink:
  • 0

#66 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4286 posts

Postavljeno 04 May 2013 - 03:27 PM

Ma nema na cemu ;). Mozda za to sto ti treba nije losa varijanta klasican dres i rukavi. Em imas kratak dres em imas rukave, pa menjas kada se promene uslovi. Ovako kada obuces dres sa dugim rukavima, nema nazad na kratke :).
  • 0
.

#67 Allex

Allex
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1475 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 04 May 2013 - 03:56 PM

Mozda za to sto ti treba nije losa varijanta klasican dres i rukavi. Em imas kratak dres em imas rukave, pa menjas kada se promene uslovi. Ovako kada obuces dres sa dugim rukavima, nema nazad na kratke :).

uf,ako se ne varam ovo je varijanta bez skidanja rukava??
Posto imam takav nike za trcanje,slican ovom,sad jurim za bajs..a kratkih rukava bi posebno kupio..
@zare
izvini sad ako sam te pogresno razumeo? :|
  • 0

#68 logic

logic
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 364 posts

Postavljeno 04 May 2013 - 04:24 PM

Ma nema na cemu ;). Mozda za to sto ti treba nije losa varijanta klasican dres i rukavi. Em imas kratak dres em imas rukave, pa menjas kada se promene uslovi. Ovako kada obuces dres sa dugim rukavima, nema nazad na kratke :).

Definitivno bolja varijanta. Plus rukavi su malo drugacijeg materijala i bolje stite od UV zraka kad je vrucina i bolje griju kad je hladno.
  • 0

#69 logic

logic
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 364 posts

Postavljeno 04 May 2013 - 04:27 PM

Mozda za to sto ti treba nije losa varijanta klasican dres i rukavi. Em imas kratak dres em imas rukave, pa menjas kada se promene uslovi. Ovako kada obuces dres sa dugim rukavima, nema nazad na kratke :).

uf,ako se ne varam ovo je varijanta bez skidanja rukava??
Posto imam takav nike za trcanje,slican ovom,sad jurim za bajs..a kratkih rukava bi posebno kupio..
@zare
izvini sad ako sam te pogresno razumeo? :|

Nije bas idealno koristiti klasicni dres za trcanje za voznju bajkom iz jednostavnog razloga sto je kod biciklistickog dresa zadnji dio duzi i bolhje pokriva ledja kad si nagnut a to je uvijek kad vozis bajk.
Zare je mislio na ovo
http://www.cikloberz...ow.php?id=85005
Rukavi i nogavice su odvojeni od gaca i dresa. Znaci ne skidaju se vec su poseban dio odjece koji se posebno i kupuje. Zauzimaju vrlo malo prostora u ruksaku ili dzepu a kad zahaldi lako se navuku. O tome je zare pricao.
  • 0

#70 Allex

Allex
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1475 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 04 May 2013 - 04:47 PM

@logic
uf,pa ovo je mnogo dobra stvar,da,da.. :-) ali ga mogu priustiti tek kad diplomiram :D
ovaj sa ciklonauta 586 je standardan,bez skidanja rukava pa bih za sad takav uzeo.
586b.jpg
jos jednom hvala,namucih vas dvojicu da mi saberete 2 i 2 :wink:
  • 0

#71 logic

logic
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 364 posts

Postavljeno 04 May 2013 - 04:53 PM

Hehehe ali ostaje ti problem kratkih ledja.
  • 0

#72 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4286 posts

Postavljeno 04 May 2013 - 04:54 PM

Logic je vec objasnio sta sam mislio ;).
Naravno, ne moras da kupujes ceo komplet sa oglasa, imas posebno da kupis rukave ili nogavice, potrazi po oglasima mada im istice sezona. U svakom slucaju, kupi ono sto tebi odgovara ;).
  • 0
.

#73 Allex

Allex
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1475 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 04 May 2013 - 04:59 PM

Ako budem pazario nesto od svega ovoga,javljam utiske :wink:
zivi bili :-)
  • 0

#74 spaske

spaske
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationBor, Srbija.

Postavljeno 05 May 2013 - 10:36 PM

Viđao sam ove dresove na pijaci od gancija koji donose robu iz inostransstva kvalitet je kao Crivit i dres jeste tanak sa dugim rukavima ali za te pare završava posao, meni je Crivit tanak bio odličan posle jedne vožnje kada su mi izgorele ruke ovaj tanak sa dugim rukavima je bio odlično rešenje za takvu varijantu ali za neko svežijeve vreme nije, a leti za noćnu može.
  • 0

#75 djape48

djape48
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1050 posts

Postavljeno 06 May 2013 - 05:01 PM

Crivit je dobar za svoju cenu (kupovao sam majice za manje od 10e, bermude + bokserice sa uloskom za manje od 20), ali to je realno sala. Bolje odmah da das vecu svotu za pravu stvar. Mozda Crivit ima i nesto skuplje/kvalitetnije, ne znam
  • 0

#76 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4437 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 09 June 2014 - 09:12 AM

Imam i ja pitanjce: konačno ću da prelomim i da kupim bici šorc. Nekako mi je to uvek ličilo na pe**r  fazon medjutim ako ovako nastavim bojim se da jednom na nekoj višesatnoj vožnji neću moći da nadjem alatku (ponekad toliko utrne da ga i ne osetim u gaćama-k'o da ga nema  :mrgreen:  )  

 

1 - Kakvi su Nakamura bici šorcevi u intersportu? - zvao sam ih malopre,imaju ih i cena im je oko 2700 din. U sredu ću otići da pogledam. I još jedno pitanjce: 

2 -da li uzeti u intersportu ili nešto sa cikloberze? 

3 -I zna li neko da li Slavka još prodaje bici garderobu i kakve su stvari kod nje u odnosu na ove iz intersporta?


  • 0
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#77 laci86

laci86
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 229 posts
  • LocationKovin

Postavljeno 09 June 2014 - 12:44 PM

3. Slavka = Sportofis, prodavnica u Radničkoj. Ne drži me za reč, ali mi se čini da sam prošle godine Dolchini šorts platio 30 evra.


  • 0

#78 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4286 posts

Postavljeno 09 June 2014 - 03:26 PM

Nakamura je sasvim ok. Ulosci variraju od serije do serije ali su generalno dobri. I cena je sasvim ok za nesto novo u prodavnici. 


  • 0
.

#79 jebivetar

jebivetar
  • Members
  • PipPipPip
  • 120 posts
  • Location011

Postavljeno 09 June 2014 - 07:26 PM

Ta nakumara mi je bila prvi sorc i malo je falilo da nikad vise ne obucem bici sorc

Toliko me je zuljala, svrbela da sam svaki put jedva cekao da je skinem (obukao sam je 5 puta)

Kad sam kupio sorc od druge firme kao da sam se preporodio mogu u njemu po ceo dan da budem


  • 0

#80 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4286 posts

Postavljeno 09 June 2014 - 07:53 PM

Zuljao te sorc? Ajde objasni malo bas me interesuje sta moze da zulja ako ti je velicina dobra, ako nisi kupio zenski model ili tako nesto sto bi pravilo problema sa svakom odecom ;)

Nakamura koristi Coolmax uloske, ne secam se da sam vidjao druge, materijal za sorc kao bilo koji drugi materijal i sta tu drasticno moze da se razlikuje od "druge" firme? 


  • 0
.




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika