Jump to content


Photo

Izbor odeće


  • Please log in to reply
646 replies to this topic

#261 Uzicanin_94

Uzicanin_94
  • Members
  • PipPipPip
  • 107 posts
  • LocationUzice

Posted 05 October 2016 - 11:24 AM

https://www.aliexpre...14-0d612995e495

 

mozda nesto tako, ne znam koliko je to pouzdano nisam imao iskustva :)

a i ovde na aliexpress-u mozes naci jos slicnih oglasa.....

e sad ako bi stampu radio negde kod nas onda pogledaj opet na sajtu da li se mogu naci neki kompleti bez ikakve stampe 


  • 0

#262 IONE

IONE
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 984 posts
  • LocationBeograd

Posted 05 October 2016 - 11:43 AM

Da li neko ima iskustva sa nabavkom kvalitetnih bib-ova, jersey-a, leg-warmer-a... na kojima bi moglo da se uradi neko brendiranje i štampa? Gde to može da se nabavi (bilo u Srbiji, bilo negde preko)? Nas 5-6 randonneur wannabe-ija bi da se uniformišemo... Može neko da baci neku preporuku, gde to npr. nabavljaju timovi?

Ne zamerite na terminologiji, relativno sam novi u ciklo svetu... :-)

Sta je za tebe kvalitetna bici odeca?
I na Assos-u mozes da stampas po zelji.

Baci pogled kako to rade Niktex i Doltcini kod nas.

Sportski pozdrav.
  • 0
<p>Biciklisticki Youtube Kanal Kopirajte link(copy/paste)
https://youtube.com/@ionebike

#263 Boki81

Boki81
  • Members
  • PipPipPip
  • 143 posts

Posted 28 November 2016 - 05:29 PM

Pozdrav.
Da li neko ima iskustva sa Doltcini kamašnama? Konkretno me zanima novi model koji sada imaju u Sportofisu: Doltcini Hero model na kojima piše Bike now walk later... :)
Ne treba ju mi kamašne za veoma hladno vrijeme. Uglavnom ne vozim ispod 5 stepeni. Većinom koristim one grijače prstiju, tkz toe covers. Ali nekada osjetim da mi ne bi bilo loše imati i kamašne. :)
  • 0

#264 Zuba1970

Zuba1970
  • Members
  • PipPipPip
  • 82 posts
  • LocationBeograd

Posted 21 January 2017 - 10:44 PM

Treba mi preporuka za termalni aktivni ves. Idem par dana na Kopaonik. Imam  neku H&M gornju majcu http://www.hm.com/rs...article=03226-I. E sad preko tog koristim Helly Hansen-ov flis od Polartec-a http://www.sportvisi...r-12-zip-fleece i zimsku jaknu Killtec Sadko. Nesto nisam uveren da mi je ovaj H&M siguran. Mozda za prolece ili leto. Razmisljao sam se da kupim McKinley u Intersportu ili neki drugi warm aktivni ves.Koji ce i da greje i odvodi znoj.


  • 0

#265 p3dJ4

p3dJ4
  • Members
  • PipPipPip
  • 109 posts

Posted 22 February 2017 - 09:09 PM

Da li valja ovako nesto  :  https://www.kupujemp...49007-oglas.htm

Pa onda preko toga nesto ovako :  https://www.kupujemp...er_id=110419535


  • 0

#266 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Posted 22 February 2017 - 09:32 PM

Ne treba ti jedno i drugo. Šorc već ima uložak.

 

Ja uvek biram klasične biciklističke uz nogu. Imam i šorc sličan tom sa linka i biciklističke su mi se pokazale bolje jer su jedan sloj koji se pripije uz nogu, za razliku od šorca koji je širok i ume da se napravi falta koja žulja.


  • 0

#267 p3dJ4

p3dJ4
  • Members
  • PipPipPip
  • 109 posts

Posted 23 February 2017 - 12:02 AM

hm zanimljivo , znaci nikako ne idu i jedno i drugo ? :D  zanima me da li je neko koristio ovaj donji ves s uloskom , zanima me da li je ok ulozak :D   a cek ti bicikliscticki sorcevi se nose na "goloj kozi" ? 


  • 0

#268 shoshonex

shoshonex
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 267 posts

Posted 23 February 2017 - 06:28 AM

hm zanimljivo , znaci nikako ne idu i jedno i drugo ? :D  zanima me da li je neko koristio ovaj donji ves s uloskom , zanima me da li je ok ulozak :D   a cek ti bicikliscticki sorcevi se nose na "goloj kozi" ? 

Ovaj "ves" sa uloskom sto si linkovao je Kineski, na Aliju taj model prodaje na hiljade prodavaca za 2,3 $ a ovaj sampion ga prodaje za 10 evra. LOL
Prilicno sam siguran da je to najobicnije djubre. 
Da, bici sorcevi se nose na goloj kozi, bez donjeg vesa da bi mogli da vrse svoju funkciju tj da odvode znoj a osim toga, donji ves (gace) ispod bici sorca moze da napravi dzumbus - da te nazulja, da te ojede itd itd
Batali Kineze, skupi lovu i kupi nesto kvalitetno. Kod Kineza mozes da kupujes dresove ali kad su bici sorcevi u pitanju - samo kvalitetno treba kupovati.


  • 0

 

 

Ljudi lete na mesec,na sta bi licilo da mi ne znamo srediti kocnicu od neke ponike

 


#269 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2437 posts
  • LocationnBGd

Posted 23 February 2017 - 07:40 AM

Ne znam posto su te gaće, ali santic šorc nema ni kod Kineza za te pare.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
  • 1

#270 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4654 posts
  • LocationBeograd

Posted 23 February 2017 - 08:49 AM

Imam ja takve kineske bokserice, isti je uložak samo narandžast. Kupio sam ih pre koju godinu, obukao ih svega par puta a i to sam zažalio, uložak je predebeo i očajan.


  • 0

#271 p3dJ4

p3dJ4
  • Members
  • PipPipPip
  • 109 posts

Posted 23 February 2017 - 03:46 PM

Sta bi ste onda preporucili , ako moze neki link ? :D


  • 0

#272 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4654 posts
  • LocationBeograd

Posted 23 February 2017 - 10:46 PM

Za koliko para?


  • 0

#273 p3dJ4

p3dJ4
  • Members
  • PipPipPip
  • 109 posts

Posted 24 February 2017 - 03:06 AM

Pa nemam pojma,sta vi imate? nesto da mi voznja bude udobnija posto vise ovako ne ide bez icega , ne mogu vise da trpim bolove xD , recimo 3000din?


  • 0

#274 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14909 posts

Posted 24 February 2017 - 03:59 AM

@p3dJ4    A koje sediste imas i na kakvom tipu bicikla (MTB   drumski...). Ako imas bolove prvo treba da nadjes sedlo koje ti odgovara.


  • 0

#275 p3dJ4

p3dJ4
  • Members
  • PipPipPip
  • 109 posts

Posted 24 February 2017 - 05:01 AM

MTB uglavnom po asfaltu vozim , a sediste je SELLE ROYAL - MACH PU


  • 0

#276 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14909 posts

Posted 24 February 2017 - 07:40 AM

Ja bih prvo sedlo menjao, ovde na forumu preporucuju valjda ovaj model  SEDIŠTE Selle Royal SUEZ   ja za one koji mogu vise novaca da potrose SQlab 611  pa ti razmisli  (link) (link)


  • 0

#277 p3dJ4

p3dJ4
  • Members
  • PipPipPip
  • 109 posts

Posted 24 February 2017 - 08:02 PM

Sad je to kocka , pitanje je kako bi bilo s drugim sedistima da ne dajem dzabe pare , prvo bih probao s nekim dobrim sorcem/donjim vesom s uloskom ,verovatno bi bilo bolje ,a ?Pa bi posle video kako i sta dalje s sedistem..nisam ni ja vise pametan xD

zanima me jos nesto da li se moze nositi recimo preko biciklisitckog sorca neki najobicniji sorc ili pantalone?


  • 0

#278 Vanja_V

Vanja_V
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 313 posts

Posted 24 February 2017 - 08:52 PM

Sad je to kocka , pitanje je kako bi bilo s drugim sedistima da ne dajem dzabe pare , prvo bih probao s nekim dobrim sorcem/donjim vesom s uloskom ,verovatno bi bilo bolje ,a ?Pa bi posle video kako i sta dalje s sedistem..nisam ni ja vise pametan xD

zanima me jos nesto da li se moze nositi recimo preko biciklisitckog sorca neki najobicniji sorc ili pantalone?

To je uvek kocka :-) i ja sam zamenio svoje, uzeo sam Selle Royal Athletic cini mi se, ima rupu u sredisnjem delu da se ne vrsi pritisak na genitalije. Pre 2 god je kostao u PB 3600, ja sam sa njim zadovoljan, takodje nosim i bici gace.
A na gace mozes da obuces sta hoces,to je moje misljenje :-)
Probaj sa gacama pa na kraju krajeva promeni sediste

Sent from my K013 using Tapatalk
  • 0

#279 p3dJ4

p3dJ4
  • Members
  • PipPipPip
  • 109 posts

Posted 25 February 2017 - 03:33 AM

Sta mislite o ovom donjem vesu ? nadam se da nisam dosadan  [-o&lt; 

https://akord.rs/Pro...NNER_black_2015


  • 0

#280 Vanja_V

Vanja_V
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 313 posts

Posted 25 February 2017 - 11:21 AM

NW marka je skroz korektna

Sent from my K013 using Tapatalk
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users