Jump to content


Photo

Pomoc pri kupovini od 200 do 300e


  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#21 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2511 posts
  • LocationStara Pazova

Posted 25 February 2012 - 12:49 PM

kao što je Gadjan rekao, moraš provo da odlučš koji tip bicikla bi vozio. Jeste skot lep i nov i nije loš izbor ali pitanje za koga... I meni se svašta sviđa, evo OVAJ je prava bombonica i da imam tolko love verovatno bi ga uzeo ali džaba kad bi veći deo vremena samo skupljao prašinu kod mene...
Ja bi ti preporučio da se držiš klasičnie MTB kategorije, uz par semislik guma i to je extra za asfalt a uvek imaš i uslova da siđeš sa asfalta ako poželiš.
A i kad se fokusiraš na jednu kategoriju izbor će biti lakši...
  • 0

profilepic.gif


#22 Gox68

Gox68
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 254 posts
  • LocationNovi Sad

Posted 25 February 2012 - 07:05 PM

Ja bi ti preporučio da se držiš klasičnie MTB kategorije, uz par semislik guma i to je extra za asfalt a uvek imaš i uslova da siđeš sa asfalta ako poželiš.
A i kad se fokusiraš na jednu kategoriju izbor će biti lakši...

1+
  • 0

#23 karpkg

karpkg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1810 posts

Posted 25 February 2012 - 11:01 PM

Ja bih mu radije savetovao neki treking, mislim da bi mu više odgovarao za njegove aspiracije, samo da uleti nešto povoljno.
A za onaj CUBE sa potpuno slažem, stvarno je lep, nov i dobar bicikl, sa nekim odlikama koje nemaju mnogi skuplji bicikli: interni bužiri, pojačani vrat viljuške i još ponešto.
  • 0
"Nesposobni su jedino sposobni da onesposobe sposobne"

#24 ivan123

ivan123
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Posted 01 March 2012 - 06:07 PM

Sta mislite o ovmo?
http://www.cikloberz...ow.php?id=61871
  • 0

#25 shisei

shisei
  • Members
  • Pip
  • 19 posts

Posted 28 March 2012 - 08:36 AM

Ne znam koliko cu ti pomoci. Ja imam SUB 40, i ekstra sam zadovoljna. Hibrid za grad, dusu dao. Terala sam ga i van betona, i da kucnem u drvo izdrzao je. Tezak je nekih 12 kg. Ako ja mogu da ga nosim preko pruge, ti ces verovatno u jednoj ruci. Pre toga sam vozila Vermont, dakle totalna suprotnost od Sub-a. Kad se setim prve voznje na 28", imala sam osecaj da letim.
Moj ram je L, a imam 175 cm. Mislim da bi ti onaj gore M bio mali.
  • 0
Trazim blatobran (nove ili polovne) za Scot SUB 40
U crno-beloj ili sivo-beloj boji.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users