Jump to content


Fotografije

Pozdrav svima


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
4 odgovora na ovu temu

#1 MadScientist

MadScientist
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 405 posts

Postavljeno 28 December 2011 - 09:11 PM

Ja sam Petar, poznatiji kao ludi naucnik iz Apatina :D
Imam 22 leta i obozavam putovanja, tako da sam se cesto vozao svojim NewLine Twisterom #-o (jeste dobro ste procitali) i prelazio preko 100km dnevno obilazeci ovu nasu ravnu Vojvodinu i moto skupove.

Ovog leta se ipak vredno radilo i zaradilo pa sada mogu slobodno za zamenim moj petogodisnji Twister za nesto bolje, pa se tu javilo dosta pitanja...capriolo il' nesto trece, aluminijumski ili celicni ram, obicno je tu razlika oko 3-4 kg pa mozda bi bilo jednostavnije smrsati toliko nego platit 15.000 rsd :mrgreen:

Sve u svemu, necete me se brzo otarasiti sa foruma.
  • 0

#2 sveta344

sveta344
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1673 posts

Postavljeno 28 December 2011 - 09:54 PM

Луди научниче,Србија ти кличе =D> =D> =D> Добро нам дошао :D
  • 0

#3 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 29 December 2011 - 12:37 AM

Pozdrav Petre i dobro došao... n2:Cm-smiley

Što se ovoga tiče...

...tako da sam se cesto vozao svojim NewLine Twisterom #-o (jeste dobro ste procitali) i prelazio preko 100km dnevno obilazeci ovu nasu ravnu Vojvodinu i moto skupove.

...samo svaka čast =D> sa ovim sokoćalom 100km dnevno je pravi izazov!

Što se tiče novog bajka, moja preporuka je da malo visiš na forumu(čitaš-pitaš n2:1014[1] ) naučiš par nekih osnovnih smernica i mislim da će ti kolege sa foruma dati najbolje i najpreciznije odgovore.
Za početak krenimo od osnovnih stvari kada je u pitanju pronalaženje pravog konja u pitanju:
1.koliko si visok-težak?
2.šta planiraš da voziš(drum,drum-offroad,offroad...itd)?
3.i možda najbitnije sa kolikom budžetom raspolažeš? jer razlika između bajka od 100-150e i onog od 250-300e može biti velika....


pozz...
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#4 MadScientist

MadScientist
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 405 posts

Postavljeno 29 December 2011 - 11:10 AM

Hvala na toploj dobrodoslici :D

Tih 100km na Twisteru je bilo retko kad, mozda bih se odvazio i cesce da sam imao dobro drustvo za voznju. Kad bolje razmislim, sa njim sam i dosta prelazio jer bar 2-3x nedeljno je bila voznja za Sombor. Jeste los, ali je bio poklon, pa tek posle 5. godina mislim da je doslo vreme za promene.

Hajde sad da odgovorim na sve:

1. Visok 184cm, tezak 85kg dok preko zime zna da se stvori dodatnih 10kg zbog grejanja :mrgreen:

2. Mislim da bi bilo savrseno drum-offroad da mogu da obijem i ovaj nas rezervat prirode, mada su ovde staze uglavnom lepo sredjene pa i bolje od nekih puteva.

3. Hmm... tu ni ja nisam siguran. Moguce je oko 20.000rsd za jedno biciklo ili 2 x 15.000rsd za dva, jer imam u planu da kupim i jedno za devojku. Znam da se nista specijalno za te pare ne moze uzeti, ali moze bar nesto bolje od Twisera :D

Dugo vremena sam imao u planu da uzmem Capriolo Cobru, ali posle malo googlanja shvatih da sa njim ne dobijam nista posebnom, sem po meni lepog izgleda. Dolaze u obzir i polovna bicikla. Zato sam i dosao ovde da se raspitam i da skontam sta da kupim.
  • 0

#5 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3844 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 30 December 2011 - 11:14 PM

pozdrav i dobro nam dosao n:anim_32
  • 0




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika