Jump to content


Fotografije
- - - - -

Jedno (glupo) pitanje !


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
720 odgovora na ovu temu

#121 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1795 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 20 April 2012 - 06:53 PM

Pa ne pise cena moze da bude i za manje, sta oni znaju sta je dinar. Nego veceras slusamo Aleksandru Milosevic Miki Miki?



Prvo ovo : Pa onda Sladžana ! ;) :D

[youtube_embed5][/youtube_embed5]
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#122 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1795 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 06 May 2012 - 06:49 PM

Jedno jako važno pitanje : da li i koliko ako da...je opasno jesti pileći fajl od 500 grama, svaki dan, sa roštilja iz mesare, da li mogu da operem taj " benzopiren " ?!
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#123 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1795 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 14 July 2012 - 10:23 PM

Ozbiljno ! :D Da li zna neko gde ima da se Qpi torbica za ruku ili nogu ili pojas za trčanje, za mobilni, ključeve, parice i busplus ?! :D Hvala ! A da, da nije skupo ! :D
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#124 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 14 July 2012 - 10:36 PM

Da li zna neko gde ima da se Qpi torbica za ruku ili nogu ili pojas za trčanje, za mobilni, ključeve, parice i busplus ?! :D Hvala ! A da, da nije skupo ! :D

Vidi, ako imaš ključeve, znači imaš ili stan ili auto, pa ti busplus ne treba. A imaš (priznaješ!) i parice. Preporučujem McKinley iz Intersporta torbicu za pojas. Već treću godinu posle svakog pranja izgleda kao nova!
  • 0
Homesick for a place you've never been...

#125 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1795 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 15 July 2012 - 10:55 AM

Da li zna neko gde ima da se Qpi torbica za ruku ili nogu ili pojas za trčanje, za mobilni, ključeve, parice i busplus ?! :D Hvala ! A da, da nije skupo ! :D

Vidi, ako imaš ključeve, znači imaš ili stan ili auto, pa ti busplus ne treba. A imaš (priznaješ!) i parice. Preporučujem McKinley iz Intersporta torbicu za pojas. Već treću godinu posle svakog pranja izgleda kao nova!


:D A kad da idem u taj Intersport, u novembru ?!
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#126 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14861 posts

Postavljeno 15 July 2012 - 12:48 PM

http://www.gora-i.co... ... &Itemid=86
Bio Intersport u Rodic-u ili Idei na Novom Beogradu ne secam se vise, jedna pored druge su zgradurine...
  • 0

#127 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1795 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 15 July 2012 - 06:55 PM

http://www.gora-i.com/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=24&Itemid=86
Bio Intersport u Rodic-u ili Idei na Novom Beogradu ne secam se vise, jedna pored druge su zgradurine...


MIslim da se sve renovira, pa onda tek u septembru, hvala ti, hvala vam, ipak neću, prvo sam trčao u šorcu al' sam nešto počeo da se ojedam tako da sam se vratio na stare dobre biciklističke (i one mi nešto velike), kad njih obučem onda stavim moju malu pojas torbu pa kaiš dobro zategnem, nema da mrda, kad bih kupovao, uzeo bih ili neku za ruku, to jest nadlakticu ako mi ne bi' smetala ili ceo ranac za trčanje ako idem negde dalje, još uvek sam na nekom 15 kilometru, još uvek sam početnik, možda bih mogao da probam 20 pa 30 do 50 ! ;) :D Dovoljno je i od 5 do 10 otprilike 8 ! :D
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#128 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2511 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 06 August 2012 - 04:44 PM

Imam ja jedno glupo pitanje :) : kako se zove onaj osveživač za WC što se zalepi za šolju (unutra) znači nema sistem za kačenje, nije u tečnom stanju nego je valjda kao sapun, samo se zalepi i voda ga malo po malo troši ?
  • 0

profilepic.gif


#129 UrosDT

UrosDT
  • Members
  • PipPip
  • 42 posts
  • LocationValjevo

Postavljeno 06 August 2012 - 10:53 PM

Imam ja jedno glupo pitanje :) : kako se zove onaj osveživač za WC što se zalepi za šolju (unutra) znači nema sistem za kačenje, nije u tečnom stanju nego je valjda kao sapun, samo se zalepi i voda ga malo po malo troši ?





Иначе сам познат по томе што ненормално добро памтим којекакве глупости. :mrgreen: :mrgreen:
  • 0

#130 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2511 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 07 August 2012 - 06:25 AM

=D> bravo
baš ću da svratim do lilija da vidim imaju li to :)
  • 0

profilepic.gif


#131 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1795 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 21 August 2012 - 11:11 PM

Da li neko zna gde u Beogradu (Zemunu) postoje neke dobre kratke stepenice(dužina stopala) ali ne plitke nego malo više ("oštre") sa barem 100-200 stepenika bez odmorišta ?! Hvala. Naravno, za trčanje ! :wink: :D Oko 50 -ak do 100 metara...ako ne preterujem, ne znam tačnu računicu. :D

Važno mi je!
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#132 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14861 posts

Postavljeno 22 August 2012 - 01:09 AM

Gledao si Rokija? Izbaci grickalice iz jelovnika i predji na kupus i boraniju...
http://www.panoramio.../photo/26559760
http://www.panoramio.../photo/26561484
http://www.panoramio.../photo/36428926
imas i ulicu Male stepenice tik pored Brankovog mosta...
  • 0

#133 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1795 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 22 August 2012 - 01:19 PM

Gledao si Rokija? Izbaci grickalice iz jelovnika i predji na kupus i boraniju...
http://www.panoramio.../photo/26559760
http://www.panoramio.../photo/26561484
http://www.panoramio.../photo/36428926
imas i ulicu Male stepenice tik pored Brankovog mosta...


Hvala ti, Dule druže, kralju legendi ! :D E a sve je to sa odmorištima, probao sam te na kalvariji, nisu loše, ali i one imaju po neko po malo odmorište, taj prekid me više (psihički) umori nego samo " pentranje " e a da vidiš kakvu sam upalu listova dobio posle prvog trčanja, ti mišići uopšte nisu bili aktivni, kažu tremor, tresle su mi se noge ! :D Nije meni to trčanje toliko važno za figuru koliko mi prija taj napor kao kad ideš sa bajsem uz na primer Rajatz pllaninu, lepo se zadišem, osetim neki lep pritisak, i svi ti endorfini i šta već al' sve umereno, bez preterivanja, na biciklu retko kad mogu da se zadišem (ni na običnom trčanju, može ako je sprint al' mi to ne prija ni za kolena) koliko god brzo vozio, jedino uzbrdo a gde da idem a da nema automobila ?! :D MORAM da DIŠEM ! :D VAZDUH je ZAKON ! Trebaju mi neke stepenice kao one na samom spomeniku nepoznatog junaka na Avali, znači ne one do spomenika, nego na samom spomeniku ali duže, neprekidne...:D
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#134 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14861 posts

Postavljeno 22 August 2012 - 02:23 PM

Podzemna stanica Vukov spomenik?
Sto se bicikla uzbrdo tice imas na Senjaku ulice Sanje Zivanovic i Banjickih zrtava, pa japanski mostic u Topciderskom parku, pa onda Pionirska ulica na Kosutnjaku u blizini su i groblje i restoran kome do cega bude posle voznje... sve u svemu moze da se napravi lepa tura uzbrdo nizbrdo i u Beogradu.
  • 0

#135 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1795 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 22 August 2012 - 08:13 PM

Podzemna stanica Vukov spomenik?
Sto se bicikla uzbrdo tice imas na Senjaku ulice Sanje Zivanovic i Banjickih zrtava, pa japanski mostic u Topciderskom parku, pa onda Pionirska ulica na Kosutnjaku u blizini su i groblje i restoran kome do cega bude posle voznje... sve u svemu moze da se napravi lepa tura uzbrdo nizbrdo i u Beogradu.


Dobra fora za restoran ! :D
Nema vazduha u tim ulicama...idu kolaaaaaaaaaaaaaa, bre ! :D

Pa razmišljao sam o pokretnim stepenicama pogotovo da me vrate na početak ako vožnja ne traje dugo, i ako ima vazduha i ako me ne bi izbacili, ma možda se ipak zadržim na kalvariji, 4 reda stepenika po dva stepenika u koraku jedne noge i tako od 3 do 5 puta pa odmor pa dokle izdržim možda 10 - ak puta ! ;) :D
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#136 mihajloalasp

mihajloalasp
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 17 October 2012 - 11:29 AM

Evo i ja da pitam nešto. Kako se kod Formula oro kočnica okreće "banjo fitting" tj. ovo

[attachment=0]k18-rear-caliper.jpg[/attachment]

Nikako ne mogu da provalim, jel se samo malo olabavi šraf pa se okrene ili kako? Na prednjoj kočnici mi je skroz okrenuto na stranu i crevo pravi ogroman luk, desilo mi se pre neki dan da mi grana uleti između creva i vile, zamalo da ga pokida :shock:
  • 0
.

#137 zuba88

zuba88
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 893 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 17 October 2012 - 12:03 PM

samo malo odlabavi taj sraf i okreni crevo koliko hoces i posle ponovo stegni sraf, pazi da ne odlabavis previse da ne bi ulje krenulo da curi
  • 0
........

#138 mihajloalasp

mihajloalasp
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 17 October 2012 - 12:07 PM

samo malo odlabavi taj sraf i okreni crevo koliko hoces i posle ponovo stegni sraf, pazi da ne odlabavis previse da ne bi ulje krenulo da curi


Hvala!
  • 0
.

#139 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2511 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 17 October 2012 - 12:17 PM

Nema na čemu, i drugi put n2:Heristical
  • 0

profilepic.gif


#140 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5498 posts

Postavljeno 17 October 2012 - 05:04 PM

...
[attachment=0]k18-rear-caliper.jpg[/attachment]
...


ovo je jos gluplje pitanje
al nem ogu da se suzdrzim

moze fotka celog bajka, pliZ?
  • 0




3 članova čita ovu temu

0 članova, 3 gosta, 0 anonimnih korisnika