Jump to content


Fotografije
- - - - -

Jedno (glupo) pitanje !


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
720 odgovora na ovu temu

#101 miodrag90

miodrag90
  • Members
  • Pip
  • 10 posts
  • LocationLeskovac/Nis

Postavljeno 18 March 2012 - 02:22 PM

Imam mtb i planiram da sa njim aktivnije vozim po drumu. Spoljasnje su kenda 26x2.1 pa bi ih zamenio za neke tanje. Da li su cst traveller 1.15 mnogo osetljive i jel mogu po nasim starim putevima da izdrze? I koliki pritisak traze?
  • 0

#102 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2511 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 18 March 2012 - 02:50 PM

Nemoj da menjaš za tanje, zameni za uže...
1.15 je preusko za moj ukus a obrati pažnju da li tvoje felne uopšte mogu da prime gumu te širine ali ako si do sad vozio 2.1 najverovatnije neće moći... Moja preporuka semislik 1.75 eventualno 1.50...
  • 0

profilepic.gif


#103 valsorimkaran

valsorimkaran
  • Members
  • PipPipPip
  • 80 posts

Postavljeno 19 March 2012 - 06:07 PM

Gde mogu da kupim Integrated Headset sa industriskim lezajviuma 1-1/8 ˝
Postavljena slika
Postavljena slika
  • 0

#104 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1795 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 17 April 2012 - 08:03 PM

Je l' zna neko gde ima atletska staza za trčanje koja se ne naplaćuje ?! Hvala ! ;) :D
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#105 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2511 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 17 April 2012 - 08:48 PM

Ima kod mene na lokalnom stadionu, regularnih 400m krug jedino što nije stavljem završni sloj pa se trči po onoj sitnoj narandžastoj šljaci (nije loše samo što noge posle budu narandžaste od prašine) i ako oćeš noću da trčiš ponesi lampu jer nema osvetljenja. Inače je totalno free :mrgreen: ima i česma sa gradskom vodom :mrgreen:
  • 0

profilepic.gif


#106 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5498 posts

Postavljeno 17 April 2012 - 08:57 PM

Gde mogu da kupim Integrated Headset sa industriskim lezajviuma 1-1/8 ˝
Postavljena slika
Postavljena slika


ovo na slikama NISU INTEGRISANI lezaji
vec POLUINTEGRISANI ili ZERO STACK jer prvo kuciste upresujes u ram
pa onda u upresovano kuciste postavljas lezaj
dok kod integrisanih samo postavis lezaj direktno u ram!

Mislim da bi u Ritchey-evoj nomenklaturi imena bi bila
PRES-FIT za poluintegrisani i
DROP-FIT za integrisani
  • 0

#107 karpkg

karpkg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1810 posts

Postavljeno 17 April 2012 - 09:13 PM

A i ti malo proizvoljno tumačiš pojmove, Pres fit, drop (in)...
Čoveku očigledno trebaju šoljice.
Od tipa ležaja bitnije je koji je usadni prečnik cevi A heda, koji prečnik uzeti, da li mogu da se koriste skrivene ili eksterne šoljice. U Planetu ima i za 44 mm i za 34 mm, sa venčićima ili industrijskim ležajevima.
  • 0
"Nesposobni su jedino sposobni da onesposobe sposobne"

#108 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1795 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 17 April 2012 - 09:31 PM

Ima kod mene na lokalnom stadionu, regularnih 400m krug jedino što nije stavljem završni sloj pa se trči po onoj sitnoj narandžastoj šljaci (nije loše samo što noge posle budu narandžaste od prašine) i ako oćeš noću da trčiš ponesi lampu jer nema osvetljenja. Inače je totalno free :mrgreen: ima i česma sa gradskom vodom :mrgreen:


Može ako je sitna šljaka, tanke đonove imam pa sve osećam, nosim one rally patike zbog boljeg osećaja kočnice, kvačila i gasa ! :mrgreen: Neke Adike, jedinstven primerak, jedan jedini i to kad su se Adidas i Nike ujedinile ! :mrgreen: Ovako nešto : http://www.stableene...s/m-raly-sh.jpg :D Red reli šuus ! :D
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#109 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14861 posts

Postavljeno 18 April 2012 - 07:11 PM

@Geri Evo Geri, nema atletske podloge ali ima devojaka iz obliznjeg studentskog grada, ali da znas to su uglavnom devojke iz manjih gradova zdrave i pune snage, pa nemoj da se blamiras kad ne budes mogao da ih stignes. Takodje bilo je u moje vreme i nekih sprava za bildovanje ali nema ogledala pa cete morati jedni druge da bodrite, dobar ti biceps, dobar ti triceps, dobar ti kvadriceps... Bio sam danas po kisi i nije bilo blata staza je dobrano utabana. Elem odes na Google Satelite maps i ukucas koordinate 44.823308,20.392771
  • 0

#110 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1795 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 18 April 2012 - 07:32 PM

@Geri Evo Geri, nema atletske podloge ali ima devojaka iz obliznjeg studentskog grada, ali da znas to su uglavnom devojke iz manjih gradova zdrave i pune snage, pa nemoj da se blamiras kad ne budes mogao da ih stignes. Takodje bilo je u moje vreme i nekih sprava za bildovanje ali nema ogledala pa cete morati jedni druge da bodrite, dobar ti biceps, dobar ti triceps, dobar ti kvadriceps... Bio sam danas po kisi i nije bilo blata staza je dobrano utabana. Elem odes na Google Satelite maps i ukucas koordinate 44.823308,20.392771


Što nisi zvao ?! Ne treba meni ogledalo, Kako se zove ovaj " mišić " : ? :mrgreen: ...ceps ! :D

E pa baš sam tu i mislio da odem da probam, hvala Dule druže, prijatelju moj dragi, stari, kume (ako nađem ženu tamo) :mrgreen: ako navatam neke cice daću tebi dve ! :D Ma pa te devojke su i najbolje, mnogi mi kažu da džabe u Beogradu tražim ženu...ko kaže da ne mogu da ih stignem, ja sam bre trčao još u osnovnoj školi oko 3 sekunde na 30 metara...:P Mislio sam ili tu ili da probam u Ugrinovačkoj na Zemunskom stadionu ako može za dž i ako ima staza, ima e a da ne veruješ u " belvilu " neka manja staza ali kao original, prava sa trakama...dobra fora ! Dok me ne prođe ruka, nešto me zeza, teško mi i zube da perem, ne mogu ni pertle da vežem, ključ da okrenem, mnogo što šta tako sitno...je l' , a nije neki šljunak ili sitni kamenčići koji će da me bodu ?! Tanki mi džonovi. A trenirao sam atletiku u " hali (palati) sportova " ...bila je pre neka staza...

HVALA ! :D
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#111 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1795 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 18 April 2012 - 07:50 PM

Šta beše znači : " Scattered showers " ?! Jako mi poznato, ne mogu da se setim !

http://translate.goo...attered showers :mrgreen:
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#112 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14861 posts

Postavljeno 19 April 2012 - 01:27 AM

@Geri Obujes ovo http://www.vibramfiv... ... S-Mens.htm i ne moras ni da trcis devojke same dolaze. Staza je kao srpski drumovi, ali to dedi ne smeta, navika iz vojske truba pa na trcanje, da vidis kako je zabavno kad ti neko mazne cizme pa ostavi dva broja manje.
  • 0

#113 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1795 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 19 April 2012 - 06:38 PM

@Geri Obujes ovo http://www.vibramfiv... ... S-Mens.htm i ne moraš ni da trćiš devojke, same dolaze. :shock: :mrgreen: Staza je kao srpski drumovi, ali to dedi ne smeta, navika iz vojske truba pa na trcanje, da vidis kako je zabavno kad ti neko mazne cizme pa ostavi dva broja manje.


Mazne mi moj Q..., ja sam sa hemijskom olovkom pisao ime i prezime a ionako sam jedini imao neke kao nikad bolje čizme sa samo jednim kaišem, tečnim imalinom sam ih mazao, čas posla, sijale su se kao...šta već treba da sija ?! :D Šalim se, ubacivao sam po jednu kašikaru u čizmu a pertlom vezao osigurač o krevet ili radijator pa nek' uzme ako sme ! ;) :D



E Dulence, SILNI, našao sam pravu stazu za Dž, Olimp na Lion -u, podloga je tartar, kao sos od bifteka ! :D Sviđaju mi se te tikePa nego možda su klaustrofobične po prste, kao SPD pedale, ne volim ni japanke, ali vidim da ih naše kineskinje nose ! :mrgreen:

http://www.trcanje.r...im-staza-olimp/

Edit : Moram da trčim dok mi ruka lepo ne ozdravi, barem još nedelju dana ako ne dve ili ceo mesec, u pravi čas da iskoristim bus plus na pravi način, sa Altine 81 pa 45 do istobrojčanog bloka :D pa tramvajem do cvetkove pijace, ima da se nauživam u vožnji, onda jedno 4 x 10 krugova i lepo nazad...samo da ne pada kiša, više, breeeee.... :D
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#114 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4654 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 19 April 2012 - 09:57 PM

Kod podmazivanja stezača točka (otvorenog tipa), jel treba da se podmazuje i onaj plastični deo, ili samo zglob gde ide metal o metal? :)
  • 0

#115 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Postavljeno 19 April 2012 - 10:22 PM

Kod podmazivanja stezača točka (otvorenog tipa), jel treba da se podmazuje i onaj plastični deo, ili samo zglob gde ide metal o metal? :)



ma nista ne mora osim ako bas volis.Mozda jedino navoj malko.Ja ih vozio zimi po snegu quando zatvaraci i nista im ne fali.Mada najvise volim shimano zatvarace nekako mi najvise ulivaju poverenje.
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#116 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1795 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 20 April 2012 - 04:55 PM

E Dule, bio sam danas na Olimpu, napravio 6x6+4 = 40 krugova, 'ladno sam video da ljudi nose one " tvoje " patike, prelepa je staza, odlična mera...ja sam trčao u onoj nekoj traci od 264 metra...ima i poneka cica, nažuljao sam prste, loše mi patike bile, moram da kupim neke nove za male pare stoga moje prvo pitanje : Da l' zna neko gde ima da se kupe lagane, jake, udobne patike za trčanje a da nisu skupe, oko 1000 dinara, ako može... :D 10 kilometara sam prešao, nije strašno, mala razlika u grupi mišića dok se ne navikneš, išao sam 81 pa 83 pa tramvaj zvani 7 ! ;) :D Čak sam uradio i 20 sklekova ali na pesnicama, još uvek me zglob boli, ima i podliva...biće bolje, proći će, džabe što imam boxer kad se povredi zglob, ubuduće bijem samo sa pajserom ! :D Drugo pitanje : je l' zna neko gde ima da se Qpi jevftin mp3 ili 4, svejedno ali obavezno mora da ima radio, isto da nije skup, ne mogu bre više ovaj vokmen da nosim, kolika god da je uspomena, ogromno je i teško...a što sam video dve cele duge sad malopre, jako lepo, prelepo, neverovatan fenomen, uživo ! :D Još nešto sam hteo da pitam...setiću se ! :D

E da : Je l' ima neki klub koji sponzoriše, to jest, daje nekog drumaša, platu i dres ?! :D Obećavam da ću da vozim prosečno 40km/h ili više, ako može, ako treba ! :D Šteta da propadne talenat kad sam već najjači ! :D
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#117 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14861 posts

Postavljeno 20 April 2012 - 06:10 PM

Bio na Olimpu i video dvanaest olimpijaca? Pazi da ne sretnes gospojicu Nemezis, ona trci severno od Maratona :D Vokmen je retro in kao i gramofoni, doprinosi jos vecem postovanju koji ljudi osecaju prema tebi ako je moguce vise od trenutnog, plus ne moras da nosis olovne tegove oko nogu dok trcis. Radi sklekove na jednoj ruci, sta ce ti obe to je za pocetnike :D
cipele http://cnettv.cnet.c... ... 26431.html
  • 0

#118 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1795 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 20 April 2012 - 06:34 PM

Bio na Olimpu i video dvanaest olimpijaca? Pazi da ne sretnes gospojicu Nemezis, ona trci severno od Maratona :D Vokmen je retro in kao i gramofoni, doprinosi jos vecem postovanju koji ljudi osecaju prema tebi ako je moguce vise od trenutnog, plus ne moras da nosis olovne tegove oko nogu dok trcis. Radi sklekove na jednoj ruci, sta ce ti obe to je za pocetnike :D


Hvala Dule, hehe, postideo sam se, :oops: , šalim se, nego, pa nisam ni ja četnik, još sam početnik, ne mogu više od 60 širokih u cugu, možda sad mogu malo preko 100 za 3 minuta... ;) ionako moram sa obe da bih ravnomerno sisu, sise razvijao... :D ...ma kakav retro, sramota me zbog drugih retardiranih ljudi, smeju ti se, kao, nasmejem im se majci, sestri :D, mnogi ni ne znaju šta je to...eh, kad bi ljudi stvarno poštovali...ne mogu baš gramofon da nosim, mada...možda može, na leđima ! :mrgreen: Umesto tegova, a ?! :D
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#119 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1795 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 20 April 2012 - 06:40 PM

cipele http://cnettv.cnet.c... ... 26431.html


1000 din ?! :D
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#120 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14861 posts

Postavljeno 20 April 2012 - 06:46 PM

Pa ne pise cena moze da bude i za manje, sta oni znaju sta je dinar. Nego veceras slusamo Aleksandru Milosevic Miki Miki?
  • 0




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika