Jump to content


Fotografije

Nov drumas - Kontakt


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
19 odgovora na ovu temu

#1 Entony

Entony
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Postavljeno 06 November 2011 - 07:17 PM

Pozdrav svim ljubiteljima drumskog biciklizma.
Vec dve godine jurim novog drumasa odnosno kontakt sa prodavcem istih.Posto zivim u unutrasnjosti prilike su retke i cene visoke za takvu robu.Naravno mislim na drumase iz inostranstva.Vozim rekreativno i imam vec polovnog Scott-a.
Kupio bih aluminijumskog drumasa sa karbon vilama,velicine M(54) ili ti za visinu 178cm.Oprema minimum Simano 105.Marka rama nije bas bitna.
Napominjem nevozen bicikl.
Molim za kontakt na mail [email protected]
Hvala.
  • 0

#2 Darkman

Darkman
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1333 posts
  • LocationBeograd, NBG

Postavljeno 06 November 2011 - 07:39 PM

Zar ti nije lakše da okačiš oglas na Cikloberzu i Trange - Frange? Pre ćeš rešiti svoj problem, nego kačenjem ovde na forum ;)
  • 0
22km u 2012 :P Cilj: diploma :D Do kraja: diplomski...
256km u 2011.
1592km u 2010.
1987km u 2009.

#3 Entony

Entony
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Postavljeno 06 November 2011 - 07:48 PM

Zar ti nije lakše da okačiš oglas na Cikloberzu i Trange - Frange? Pre ćeš rešiti svoj problem, nego kačenjem ovde na forum ;)

Zato sto tamo ne moze da se zivi od preprodavaca :D Kacio sam prosle godine pa su mi zatrpali mail svim i svacim.Lepo napisem novo a ono u ponudama :oops: Kontam ja da ti bajsevi ne idu u oglase,treba se promuvati,ali kad nisam iz Bga sta da radim?
  • 0

#4 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4286 posts

Postavljeno 06 November 2011 - 08:01 PM

Nisi napisao do koje cene si spreman da platis. Nije isto da li hoces 105 5500, 5600 ili 5700 mehaniku, tj. 9 ili 10 brzina.

Bas "nevozen" bicikl ces tesko naci van radnje. Takav uzivo ja nikada nisam video kod preprodavaca. Jesam jedva vozene prakticno su novi ali da nisu presli ni jedan jedini km nisam.
  • 0
.

#5 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 06 November 2011 - 08:05 PM

Gospodine moderatore :mrgreen: slazem se sa vama da ne postoji sigurno preprodavac koji prodaje nove bicikle sa garancijom i 0 km predjenih.Malo je glupo ocekivati da se kupi ganc novo van radnje.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#6 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 06 November 2011 - 09:26 PM

Ma ima i toga, ali ta mogucnost nije bas cesta, da ne kazem retka je :D a i rade sa probranim drustvom ...
  • 0
Postavljena slika

#7 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 06 November 2011 - 09:46 PM

Možda je čoveku potreban "Nov tek ispao iz kamiona..." :mrgreen:
Šalim se naravno, mada se slažem sa kolegama da ćeš to teško naći i da su ti veće šanse u oglasima.
Sve u svemu sa srećom u potrazi... :D
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#8 Entony

Entony
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Postavljeno 06 November 2011 - 10:26 PM

Pa eto Bant013 bas takav :? Pa ko zna nek posalje mail da ne duzimo temu da ne bi doslo do neke rasprave ne daj Boze :D
  • 0

#9 karpkg

karpkg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1810 posts

Postavljeno 06 November 2011 - 10:51 PM

Ipak je bitno da navedeš i neku cenu oko koje bi mogla da se pravi neka priča.
A ono naglašeno nevožen ti baš i nije neki presudan argument, jer zaista mogu da se nađu voženi, a kao novi bicikli. Par puta sam imao priliku da razgovaram sa ljudima koji prodaju i kažu: " Jeste da je nov, ali samo da ga ja probam jednu vožnju". Ono što sam im ja rekao: "Probaj ga, ali mu time skidaš cenu 100-200 evra". Znači, ne bih ja bežao ni od takvih "probanih", pogotovo ako je cena OK.
  • 0
"Nesposobni su jedino sposobni da onesposobe sposobne"

#10 Entony

Entony
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Postavljeno 17 November 2011 - 08:55 PM

Sto se tice cene ne bi konkretno o ciframa svi znamo kolike su cene novog drumasa sa 105 ili ultegra opremom.Bitno je koliku cenu prodavac ponudi.
  • 0

#11 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 posts

Postavljeno 11 December 2011 - 03:57 PM

Pozdrav ljudi...mislim da je ovo zgodno mesto a da ne otvaram novu temu....situacija je sledeca: vozeci bicikl prosle godine ustanovio sa da mi najvise odgovara srednje intenzivna voznja 2-3 puta nedeljno po putevima oko mog mesta, pretezno asfalt...imam dobar treking bicikl sa dobrom opremom i zadovoljan sam njime jer BUKVALNO ne silazim sa bajsa u gradu tokom celog dana cele sezone, brz je pouzdan i dovoljno lagan...bar sto se mene tice...e sad kad izadjem napolje na tu rekreaciju cini mi se da sam isuvise uspravan, odnosno nisam bas najzadovoljniji tim polozajem...ne bih uzimao klasicnog drumasa, a ne znam da li bih na ovom mogao da resim tu situaciju i kako...mozda duzom lulom ili nekako drugacije....bicikl je dimenzija 52x53, a ja sam visine 181 cm...mozda ih uzeo nekog hibrida eventualno, a svoj bajs prodao ali opet to sve zavisi...za sad se ne rekreiram van puta pa mi jos ne treba neki MTB, o tom potom....dopao mi se onaj specialized imate li neko misljenje o adaptaciji trekinga ili kupovini necega?

http://cikloberza.co...ow.php?id=57252
  • 0

#12 combat88

combat88
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 224 posts

Postavljeno 11 December 2011 - 04:20 PM

trebao bi da rešiš sa podesivom lulom po visini. :D
  • 0

MCWkdP0.gif


#13 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 posts

Postavljeno 11 December 2011 - 04:34 PM

trebao bi da rešiš sa podesivom lulom po visini. :D

U stvari ja bih hteo da malo produzim polozaj, odnosno previse sam uspravan za tu voznju napolju....
  • 0

#14 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 11 December 2011 - 04:48 PM

290eur za osmofaz...Svakako ne, makar na njemu pisalo Air Force One.
  • 0

#15 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 posts

Postavljeno 11 December 2011 - 05:54 PM

290eur za osmofaz...Svakako ne, makar na njemu pisalo Air Force One.

jes' vala nikako da udjem u stos sa tim cenama...u stvari najvise mi se tu svidja taj ram....mozda neko prepakivanje moje opreme...hm, sta bih onda radio sa ostatkom....
  • 0

#16 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 posts

Postavljeno 12 December 2011 - 03:21 PM

Dakle ima li smisla da stavljam duzu lulu? Aktuelna je 100mm sa malim uglim, postavicu tacne podatke, sad nemam neki dobar aparat za slike...da li uopste postoje duze lule i koliko to menja polozaj, geometriju......
  • 0

#17 Fiery

Fiery
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2272 posts

Postavljeno 12 December 2011 - 11:19 PM

Lule od 120 mm su prilično uobičajena stvar, a ni do 140 mm nije previše teško naći, samo mi se čini da ti je bicikl previše kratak da bi se to samo lulom ispravilo. Za tvoju visinu bi išao drumski bicikl dužine 56 sa lulom 100-120 mm. Treking bi mogao i 58+, pošto je zbog ravnog upravljača dohvat efektivno nekoliko centimetara kraći.
  • 0

#18 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 posts

Postavljeno 14 December 2011 - 11:35 AM

I meni si cini da je kratak za drumsku voznju, ali posto sam samo rekreativac, nemam bas potrebe za dva bicikla, pa bi mozda najbolje resenje bilo neki hibrid, ako ves samo duzom lulom ne moze puno da se uradi...ali za gradsku voznju mi je super, nemam zamerke! Ako neko ima neku preporuku mozda samo za ram ili ceo bajs pa da prepakujem moju opremu, ako uzmem drugi bicikl moracu da prodam ovaj koji imam...
  • 0

#19 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5498 posts

Postavljeno 14 December 2011 - 11:51 AM

moj predlog bi ti bio SYNTACE VRO
lulica kojoj lako menjas visinu i duzinu
ali bukvalno je moguce pre svake voznje
http://www.syntace.d...cfm?pid=3&pk=83
  • 0

#20 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 posts

Postavljeno 14 December 2011 - 12:32 PM

moj predlog bi ti bio SYNTACE VRO
lulica kojoj lako menjas visinu i duzinu
ali bukvalno je moguce pre svake voznje
http://www.syntace.d...cfm?pid=3&pk=83

izgleda zanimljivo, a da li nesto menja u geometriji ili je to zanemarljivo?
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika