Jump to content


Photo

Blic pitanje za novo beograđane u vezi buvljaka!


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2511 posts
  • LocationStara Pazova

Posted 14 October 2011 - 08:35 PM

interesuje me da li onaj buvljak na novom beogradu još radi ali onaj deo gde ganci prodaju sve i svašta? Nisam davno tu bio a može svašta da se nađe :wink:

Fala za info..
  • 0

profilepic.gif


#2 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Posted 14 October 2011 - 08:41 PM

radi, sutra ce ti bude vasar & veselje (subota) pa ako zelis da trgujes samo napred
  • 0
Postavljena slika

#3 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2511 posts
  • LocationStara Pazova

Posted 14 October 2011 - 09:25 PM

S tim što sam ja baš mislio na ganci berzu :D ne na onaj zatvoreni deo sa tezgama!!!
[youtube_embed5][/youtube_embed5]

zato što mi drugar reče da je kao preseljeno to na bubanj potok!!!
A ima tamo dobrih stvari :mrgreen: ja sam tamo jednom uzeo Sharpov programibilni "digitron" maltene mali računar (PC1600) za smešne pare, extra stanje, hteo da ga koristim na faxu za statistiku i ekonometriju a ono kad je došlo vreme ispita zabranili korišćenje Sharp-ova :( jer su posle x godina shvatili da ono što peške traje 30 minuta on uradi za 3 minuta (od čega 2:55min ode na unošenje podataka) uglavnom, platih ga 20 maraka a kad sam ga prodao kupio sam za te pare bajs i običan malo bolji digitron :D
  • 0

profilepic.gif


#4 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Posted 14 October 2011 - 09:58 PM

E imam jedan takav nafilovan kojekakvim gradjevinskim programima.Bilo nekad i skupo i zanimljivo, a danas na mobilnom imam ozbiljni sw :D
  • 0
Postavljena slika

#5 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2511 posts
  • LocationStara Pazova

Posted 14 October 2011 - 10:05 PM

Ja sam moj baš prodao nekoj studentkinji sa građevinskog :)
Nego ne reče mi jer si mislio na ganci ponudu na NBG? Oću danas da odem al da ne odem za džaba :)
  • 0

profilepic.gif


#6 igigl

igigl
  • Members
  • PipPip
  • 46 posts
  • LocationBeograd/Cerak

Posted 14 October 2011 - 10:27 PM

Buvljak ne radi ponedeljkom, kao ni braca Romi.
Moje iskustvo na ovoj pijaci je da je sve sto je redovno u prodaji skuplje nego na Bubanj Potoku ili Pancevcu.
Stvari ispale iz kamiona ili djubretarca kostaju onoliko koliko si dobar pregovarac, kakvi su vremenski uslovi i kakva ti je savest, generalno dolazi raj za nas bajkere, prodavci kao da ne znaju da ce Sunce ponovo da grane i da ima par budala koje pedalaju i zimi. :lol:
Ja nekako vise volim BP, veca je ponuda, dolaze prave ljudeskare, sibicari i kojekakve mutljavine, miris bajatog mesa sa rostilja i "Cane-Cane, Cane-CaneEee...", koji nece da ga niko kune. :D
Pre par godina je bila bolja ponuda jer nije bilo pocrnelih "Austrijanaca" sa polovnom odecom ali ako se ide redovno moze svasta da se nabode iako cesto dodjes kuci sa samo nekim novim kljucem. Ja sam konkretno pazario Blizzardov ram za 200 kinti, potrebno da se malkice isprave vodjice za zadnju osovinu, bili 26" ZIPP karbonci sa kasetom za 100 jura (zadnji okrpljen na centimetar-dva), ima doduse i idiota koji prodaju totalno ruinirane i korodirale specijalke za 130 evra ali i onih koji prodaju nove delove, low budget po smesnim cenama. Zadesi se koja kaciga... Alata ima, kupuje se na kilo (bukvalno) ali samo ko se razume u to, ko ne zeli da se zeza moze kupiti vrhunske delove na komad, bilo skoro i UNIOR novog alata po simbolicnoj ceni za taj kvalitet... ihh, ma ima svega ali ne valja ici bez par crvenih u dzepu. Najgore je kad vidis nesto raritetno, staro, u odlicnom stanju a kratak si 50 jura... to je razlog zasto ne idem sutra ujutru (preporuceno vreme za dolazak je nesto pre OSMORICE sati)...
Ima tu doduse i nemackih slemova, kubara, svecnjaka, miljea, koznih garnitura i jakni, original "nike" patika za 2-3 hiljade, narodne nosnje, turskih cokolada - kilo za 120 kinti... o stvarima za aute da ne pricam, jednostavno, musko ili zensko, ko nije bio MORA otici, tu se vidi malo bolja slika Srbije, potrebno je izaci iz koncentricnih krugova. :wink:
Idi begaj, ja o pijacama kad pocnem da pricam... sladje su mi ponekad no zene. :mrgreen:
  • 0
ragazzo della strada

#7 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Posted 14 October 2011 - 10:31 PM

Nego ne reče mi jer si mislio na ganci ponudu na NBG? Oću danas da odem al da ne odem za džaba :)

Da bas na tu ponudu :D , a da li ces ici za dzabe ili ne zavisi uglavnom od sretnih okolnosti.
  • 0
Postavljena slika

#8 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2511 posts
  • LocationStara Pazova

Posted 14 October 2011 - 10:39 PM

Ma sve znam :mrgreen: ja sam na NBG išao baš da odmorim mozak, tamo šta sve vidiš toga nigde nema :mrgreen: ali BP mi je daleko, ne mogu skroz do tamo a i ne treba mi za bajs oprema...
Žao mi mnogo bre, jednom je lik prodavao kutiju sa onim umetcima za zvučne čestitke, one što otvoriš pa sviraju, e on je imao kutiju tih "delova" što sviraju, jedno 100 komata, sve ispravno sa baterijom, šljaka i ja ne uzeh a volim tako kad nekome čestitku dajem da bude drugačija, uvek ih ručno radim, nikad kupenske :) pa onda jednom sam naišo na hiruške skalpere, desetak drški i kilo umetaka, e što mi žao što to nisam uzeo jer mnogo koristim skalpere za "papir" projekte.
A i za pregovaranje sam maher :D
otišo bi sutra tamo na Novi Beograd (ispod želesničke) zato što burazer ide kolima nešto pa da odem s njim, malo da prošetam ali mi je džaba ako su ih oterali odatle!!!
  • 0

profilepic.gif


#9 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2511 posts
  • LocationStara Pazova

Posted 14 October 2011 - 10:42 PM

Da bas na tu ponudu :D , a da li ces ici za dzabe ili ne zavisi uglavnom od sretnih okolnosti.

E odlično, ma nema veze, ja to idem da odmorim malo mozak :D ako se nešto nađe još bolje, idem da se cenkam za tetris (jednom sam tako uzeo 2-3 tetrisa, sića neka, sastavio jedan da radi, evo burazer ga njaka i dan danas ali bi trebalo ipak novi-ji :mrgreen: ).

hvala za info..
  • 0

profilepic.gif


#10 igigl

igigl
  • Members
  • PipPip
  • 46 posts
  • LocationBeograd/Cerak

Posted 14 October 2011 - 10:42 PM

*bili su danas tu. :wink:
  • 0
ragazzo della strada

#11 Kuguar

Kuguar
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 196 posts
  • LocationBeograd, Karaburma

Posted 15 October 2011 - 07:44 AM

Egipcani su manje vise svaki dan tu, dok ih ne otera komunalna! Sigurnija varijanta, i po meni mnogo bolja je Pancevo. Tamo sigurno imas MNOGO boljih stvari, i sigurno jeftinijih. Uostalom, pitaj Dzonija (Dzonihsv), skoro je bio u Pancevu na buvljaku, recice ti sve iz prve ruke....
  • 0
Vozi Miško

#12 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2511 posts
  • LocationStara Pazova

Posted 15 October 2011 - 02:09 PM

Bio sam danas, slabo slabo, recesija se oseća i kod njih :mrgreen: nekad je onaj deo ispod železničke bio pun puncat a sad jadno :-/ ali taj mentalitet što se tamo sakuplja je vrlo interesantan :) nije toliko ni "roba" koliko priča i stav prodavaca, ono treba čuti :mrgreen:
Voleo bi da odem i na Bubanj Potok i u Pančevo ali mi je sve to dosta daleko, morao bi kolima a koliko sam čuo parking nije besplatan i nekako mi je "maltretiranje" doći tamo samo iz razloga da bi prošetao bez posebne namere da nešto kupim...
P.S. U Pančevu je nedeljom žurka tako? ako ima ovih što prodaju polovne (cele) bajseve možda bi mogao sa drugarem koji hoće da kupi bajs da odem!!!
  • 0

profilepic.gif





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users