Jump to content


Fotografije

Bojan


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
4 odgovora na ovu temu

#1 Bokisha

Bokisha
  • Members
  • Pip
  • 12 posts

Postavljeno 13 August 2011 - 03:53 PM

Moje ime je Bojan, 91 godiste sam, student pmf-a, smer informatika u Beogradu, iz Trstenika sam. Od nedavno sam resio da totalno sredim biciklu i krenem aktivnije da se bavim voznjom. Za pocetak sam ulozio 100e za menjanje delova na bickli koju sam imao, kasnije planiram da uzmem nesto ozbiljnije za MTB... Za pocetak bi pitao, da li neko moze da mi preporuci mesta za voznju po Beogradu, konkretno MTB staze, ili jednostavno neka lepa ruta sa dosta prirode...


Pozdrav :)
  • 0

#2 MilosC

MilosC
  • Members
  • Pip
  • 14 posts
  • LocationHerceg-Novi / Beograd

Postavljeno 13 August 2011 - 10:24 PM

Ja bih ti svakako preporučio krug Topčider - Košutnjak i Avalu. Na oba mesta imaš dosta prirode i možeš da voziš van asfalta. Košutnjak čitav možeš da prođeš kroz šumu, a od podnožja do vrha Avale imaš super puteljak, isto kroz šumu (au, još kad se zaledi zimi), samo do Avale moraš da dođeš asfaltom. To je od offroada što sam dosad isprobao u BG-u, sigurno ima još puno dobrih puteva.
  • 0

#3 Bokisha

Bokisha
  • Members
  • Pip
  • 12 posts

Postavljeno 22 September 2011 - 09:51 PM

Planovi su se promenili, ipak sam uzeo nov bicikl
Postavljena slika

Hvala na odgovoru, jel ima neka staza blizu OFK stadiona posto trenutno tamo stanujem(zvezdarska suma ili tako nesto)?


PS. Da li neko moze da mi posalje neki tutorijal za odrzavanje bicikla, tipa koje stvari mi trebaju kuci za bicikl, alati, ulja i tako to..?
  • 0

#4 zeggerr

zeggerr
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 486 posts

Postavljeno 25 September 2011 - 02:57 PM

Zvezdarska suma je odlicna!! Naizgled nije velika, ali ima podosta staza uredjenih i manje uredjenih. Pazi se vikend 'turista' jer dolaze sve masovnije, uostalnom kao i na Avalu i svuda po gradu poslednjih par godina. Dolaze sa decom, psima i malo obracaju paznju na bezbednost. Osim toga, bices zadovoljan zvezdarskom sumom.
  • 0
vredniji je gram iskustva od tone teorije....

#5 Bokisha

Bokisha
  • Members
  • Pip
  • 12 posts

Postavljeno 25 September 2011 - 04:14 PM

Videcu sutra da odem malo da razgledam, jer niti znam gde ima staza, niti znam ovaj kraj toliko :)
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika