Jump to content


Fotografije

Planet Bike - Hvala lepo nikad vise


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
124 odgovora na ovu temu

#121 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 27 June 2011 - 10:59 PM

Ma to je valjda svakom jasno, nego sam hteo da kažem da ne prodaju svuda u unutrašnjosti po 20-30% većim cenama, kako reče Brko.

Zacudio bi se koliko to nje svima jasno, cak iako je posve ocigledna stvar.

Slicno ovome sam skoro video ispit iz matematike za malu maturu i bio misljenja da to svako ko je prosao skolovanje ranije moze da uradi "iz glave" a ubrzo sam dobio veoma jak demanti :D
  • 0
Postavljena slika

#122 bobale

bobale
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1061 posts
  • LocationLeskovac

Postavljeno 27 June 2011 - 11:38 PM

Veruj mi da je prodavnica u pitanju,pogledaj pod stavkom "svi oglasi"

Pa ništa me ne čudi, cena je u fazonu APP (ako prođe, prođe). A pogon je na oko stvarno lep, tako da bi možda kod nekog ko ne zna/ne razume se i prošo za onu cenu.

Slicno ovome sam skoro video ispit iz matematike za malu maturu

Baš sam danas detaljno gledao zadatke, komedija :D.
  • 0
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen ;)

#123 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Postavljeno 28 June 2011 - 02:40 AM

Ja sam onim sto sam rekao ciljao direktno na KV!Ne sporim da ima svetlih slucajeva u drugim gradovima.Zato mi je bilo izuzetno drago kada je planet objavio da se preko njih telefonom mogu poruciti delovi iz ponude.Ja a verujem i neki drugi koje su kojekakvi "distributeri"planeta pravili konje jer nismo imali izbora ce mo znati to izuzetno da cenimo.

Hvala izuzetno fer potez od vas!!!!!!!!!!
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#124 Grux

Grux
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 344 posts
  • LocationLeskovac + DST

Postavljeno 28 June 2011 - 07:23 AM

Uhhh, ovaj Joca duplirao cenu za pogonče!
  • 0

#125 aborisavljevic

aborisavljevic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 660 posts

Postavljeno 28 June 2011 - 09:40 AM

Ovako stoje stvari, ja radim u prodavnici bicikala i samo mogu reći da u našoj prodavnici (u kojoj sam ja samo radnik), cene su kao na zvaničnim cenovnicima PB, CAPRIOLa ili VENERE
Kada se sklapa ugovor o poslovnoj saradnji, što se dešava pred svaku sezonu, jedna od stavki ugovora je obaveza da se cene drze na donjoj granici kao i u zvaničnim cenovnicima navedenih firmi. To je jedan od uslova saradnje. To se najviše odnosi na cene bicikala ali i preslikava se i na cene delova. U suprotnom se raskida ugovor i prestaje saradnja između maloprodaje i dobavljača. Konkretno se odnosi na smanjivanje cena. Dozvoljeno je držanje cena iznad onih u zvaničnom cenovniku. To je zbog zaštite maloprodaja navedenih firmi i naravno zaštite dilerske mreže. Sada da li je to dobra ili loša poslovna politika to nije pitanje sada.
  • 0
easy life, easy ride




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika