Jump to content


Photo

Suntour


  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 byciclista

byciclista
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Posted 07 May 2011 - 07:56 PM

Poz svima ! Nov sam na sajtu i izvinite sto ovako otvaram temu na neprilagodnom mestu nije bas posveceno za ovo ali me zanima misljenje o SR SUNTOUR XCR ?? Dali je dobra po vama itd... :D
  • 0

#2 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Posted 08 May 2011 - 02:43 AM

Pitanje je za kakav vid voznje ti je potreban za umereno izivljavanje nije lose.Dobro dosao.
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#3 byciclista

byciclista
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Posted 08 May 2011 - 06:34 AM

Pa za umereno izivljavanje ko sto kazes to mislim da je tacno ja je imam na Viper-a meni odlicno radi,redovno je cistim,podmazujem itd. Hvala.. :D :) :shock:
  • 0

#4 bluboki

bluboki
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 438 posts
  • LocationNovi Sad

Posted 08 May 2011 - 10:08 AM

Suntour XCR ce izdrzati bas ono sto njeno samo ime kaze... XC Race
Naravno zavisi i od godista. Ako pod tim izivljavanjem mislis na allmountain, freeride, dh, street, dirt voznju, menjaj odmah vilu, a menjaj i ram..
  • 0
Postavljena slika

#5 byciclista

byciclista
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Posted 08 May 2011 - 10:59 AM

Pa ok onda vila je solidna kao sto se vidi lepo kazes XC i ram mi je takav samo u Zajecaru nema koliko ja znam neka mesta za tu voznju .
  • 0

#6 aztec

aztec
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 585 posts

Posted 08 May 2011 - 11:29 AM

Pa ok onda vila je solidna kao sto se vidi lepo kazes XC i ram mi je takav samo u Zajecaru nema koliko ja znam neka mesta za tu voznju .


A kraljevica! :evil:
Ako tamo ne možeš da nađeš mesta za bilo koji stil vožnje, onda stvarno...... :cry:
  • 0
SPARK 10

#7 bluboki

bluboki
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 438 posts
  • LocationNovi Sad

Posted 08 May 2011 - 11:48 AM

Pa ok onda vila je solidna kao sto se vidi lepo kazes XC i ram mi je takav samo u Zajecaru nema koliko ja znam neka mesta za tu voznju .


Vila je ekstra koliko sam cuo, narocito ova 2011 godiste (SF11 XCR). Cuo sam od prijatelja koji je veoma dobar master da je "skoro pa dobra kao RS Reba, a daleko jeftinija" samo vreme ce reci koliko je zapravo izdrzljiva. Mada ako bi trajala i samo godinu dana to je dobra investicija, jer nova vila kosta ~9000 din (dok nova Reba kosta 34000)
  • 0
Postavljena slika

#8 byciclista

byciclista
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Posted 08 May 2011 - 12:04 PM

Kraljevica ?!? Tamo sam se pentrao na vesala i uzduzi i popreko na 2-3 razne staze takoreci teske :D I dobro imamo kraljevicu ali sta posle kad kraljevica dosadi gde da idem :S ? :)
  • 0

#9 byciclista

byciclista
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Posted 08 May 2011 - 12:08 PM

Evo slika vile kao moja http://www.google.co... ... 1169263559
  • 0

#10 bluboki

bluboki
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 438 posts
  • LocationNovi Sad

Posted 08 May 2011 - 12:31 PM

Evo slika vile kao moja http://www.google.co... ... 1169263559


Taj link nam nece pomoci jer vodi direkt na google... nadji sliku pa daj njen link, a ne iz google galerije...
  • 0
Postavljena slika

#11 byciclista

byciclista
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Posted 08 May 2011 - 01:01 PM

Sorry nisam primetio los link evo novi : http://www.google.co... ... CEYQ9QEwBA
  • 0

#12 aztec

aztec
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 585 posts

Posted 08 May 2011 - 01:53 PM

Kraljevica ?!? Tamo sam se pentrao na vesala i uzduzi i popreko na 2-3 razne staze takoreci teske :D I dobro imamo kraljevicu ali sta posle kad kraljevica dosadi gde da idem :S ? :)

Kraljevica ima toliko puno uređenih i neuređenih staza da ih ih ne možeš izbrojati.Batali vešala(sem ako nisi mislio na neki neasfaltirani put), i uđi u šumu.Brzine koje možeš postizati su i do 65km/h-ako ti je to trip uopšte.Ta šuma je jedino što imamo , a ne koristimo je skoro ni malo.Meni neće nikad da dosadi, ali je lepo i da se promeni ponekad....
  • 0
SPARK 10

#13 bluboki

bluboki
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 438 posts
  • LocationNovi Sad

Posted 08 May 2011 - 02:22 PM

Sorry nisam primetio los link evo novi : http://www.google.co... ... CEYQ9QEwBA


Ta je neki od SF7, SF8, SF9 modela.. Trebalo bi da radi lepo za xc. Neces morati da brines kako ce izdrzati... Redovno je podmazuj, cisti i brini o njoj i nema sta da brines, radice kao Svajcarac :D
  • 0
Postavljena slika

#14 byciclista

byciclista
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Posted 08 May 2011 - 03:31 PM

Pa aztek neka bude tako kako kazes.Ovaj vikend je prosao veoma,veoma lose oblacno vetrovito i hladno.Sledeci vikend cu da odeem na kraljevicu i trazicu lepa mesta i usput cu da vozim na njima .Kazi mi koliko ti predjes na Kraljevici kilometara na tim stazama ?
  • 0

#15 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Posted 08 May 2011 - 04:56 PM

Ja sam do 98 godine prelazio Kraljevicu uzduz i popreko kuda god sam hteo.Ima mali milion kozijih stazica i moze i fina kilometraza da se napravi.Mozes da biras i uspone i spustave.A verujem da se nije puno promenilo,samo treba biti mastovit.A tu je blizu i Grlisko jezero pa u krug ako hoces vecu turu da napravis.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#16 byciclista

byciclista
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Posted 08 May 2011 - 05:49 PM

Pa ajde procicu na kraljevicu cim prestane ovo vreme barem hladno da vidim gore kako je i sta je.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users