Jump to content


Fotografije
- - - - -

Pivo i biciklizam ?????????


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
23 odgovora na ovu temu

#21 bur

bur
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 511 posts
  • LocationNovi Sad-Zrenjanin

Postavljeno 02 April 2010 - 08:49 AM

Pivo i baklave ne treba mešati ni sa čim, a naročito pivo...


Nego, da se izborimo mi bajseri za poštenih 0.3, iako putujemo smešno malim brzinama u odnosu na opasne. A to imaju vozači pri 120 ph.
Ima neko teču na vlasti?
  • 0
. . . kašika drvena jedna. Jedna.

#22 devoni

devoni
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 348 posts

Postavljeno 02 April 2010 - 10:55 AM

aman bre ocrniste mi pivo n:anim_32


Ne može pivo niko da ti ocrni!
Upljuvaše se stručnjaci na 20 strana o grčevima, šleperima i čemu sve ne, i sad acisal, brufen, bensedin, može, a najblaži miorelaksant, anksiolitik, za vrućina i termoregulator, pa i kardioprotektor, u normalnim dozama i neuroprotektor i afrodizijak, a da ne pričamo o rehidraciji, o statistici malignih tumora debelog creva kod naroda koji ga troše i ne troše i svašta nešto. Nego, spominjali su se energetski napitci. Ko uspe da odbrani upotrebu istih u odnosu na pivo, čitaću ga svakodnevno (a da ne bude TV-dogma). Još samo dodatak, lično ga trošim sa slatkišima, najbolje sa alvom. Nije ni u vojsci sve bilo glupavo.
Eto Devoni, nedamo pivo!

odo oma na pivo ,sve rečeno!!! =D>
  • 0
DEVONI

#23 Legionar

Legionar
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 302 posts
  • LocationŠabac

Postavljeno 28 November 2010 - 08:45 PM

Možda će mozak bolje da radi, al' noge sigurno neće!
Pre XX godina tri klinca se na Kopaoniku nacvrckala piva i krenuli skijama
niz blagu nizbrdicu. Prva dvojica nekako pređoše preko malog hupsera uz
primetno njihanje kolena. Treći junak se zalete malo brže i, normalno,
noge se raskrečiše, skija se otkači, i kako tada mnogi vezovi nisu imali
kočnice nego lovilice, tj. trake, vrh vezane skije se vrati i junošu ocepi
među oči čarne i napravi mu od nosa krvavu sarmu. Mi pritrčasmo, nos
mu skoro presečen, krv piša, a on: "Ššššta vam je, nnnije mi ništa..."
Podignemo budalu i trkom u ambulantu.
Pivo i vožnja? Danke und aufwiedersehen!


Pozdravljam gore navedeno.Sam sam nekoliko puta vozio pijan (dok sam upražnjavao taj greh).Pijan čovek ima osećaj da je najjači,najpametniji,naj,naj,naj,ali u stvarnosti to je velika iluzija.Ovo govorim iz ličnog iskustva :D Ko zna da konzumira alkohol kako i koliko treba u redu je,ali mi što to ne znamo,bolje da ne počinjemo. Prepijanje (opijanje) i bicikl vožnja [-X
  • 0
Авантуру Снежане Радојичић Снеже,на путу око планете Земље,бициклом,можете пратити на њеном сајту:
http://gea-tour.com

#24 homer

homer
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 310 posts

Postavljeno 29 November 2010 - 04:13 PM

Ne može pivo niko da ti ocrni!
Upljuvaše se stručnjaci na 20 strana o grčevima, šleperima i čemu sve ne, i sad acisal, brufen, bensedin, može, a najblaži miorelaksant, anksiolitik, za vrućina i termoregulator, pa i kardioprotektor, u normalnim dozama i neuroprotektor i afrodizijak, a da ne pričamo o rehidraciji, o statistici malignih tumora debelog creva kod naroda koji ga troše i ne troše i svašta nešto. Nego, spominjali su se energetski napitci. Ko uspe da odbrani upotrebu istih u odnosu na pivo, čitaću ga svakodnevno (a da ne bude TV-dogma). Još samo dodatak, lično ga trošim sa slatkišima, najbolje sa alvom. Nije ni u vojsci sve bilo glupavo.
Eto Devoni, nedamo pivo!


rehidrataciji [-X

alc izaziva suprotan efekat
  • 0
"Ja sam sebe manji komad
veci deo cini Nomad
a taj cudak nesto bunca
njemu nikad dosta sunca"




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika