Jump to content


Fotografije

roy carroll (road)


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
195 odgovora na ovu temu

#81 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 18 February 2010 - 11:01 PM

Ja cu verovatno voziti u subotu ako vreme posluzi, a posto sam iz Panceva nije mi problem da svratim do BG-a. Tako da mi malo voznje po centru nece smetati!!! :D
Ja cu ti se jos javiti pa se mozda i vidimo!!!
Pozdrav!!! :D


A mene ni da kontaktiras? Moracu ja posebno da se dogovorim sa RojOM! [-( :mrgreen:
  • 0

#82 roy_carroll

roy_carroll
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 266 posts

Postavljeno 18 February 2010 - 11:07 PM

e ljudi, ja sam dao "oglas'' i kazem svaki dodatni vozac je dobar vozac... znaci tu je private message pa mi pusti poruku stole,grome :wink: ... ;)
  • 0

#83 roy_carroll

roy_carroll
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 266 posts

Postavljeno 23 February 2010 - 08:29 PM

evo problema.... i naravno ocekujem vasu pomoc, drage moje kolege...

naime:
nije mi se ranije desavalo ovo ali sad me malo zabrinjava... e sad, ne znam kako se zove taj deo tocka i kocnice ali mislim da su u pitanju bandasi i plocice kocnice...

posto sam poceo da vozim aktivnije jer je prosla zima poceo sam mnogo i da kocim. ranije nisam mnogo obracao paznju na taj deo, prebrisao ga par puta (ostaje gorko crnilo po krpama, al sta je tu je...) ali je od subote to pocelo da bude ekstremnije. ja se izvinjavam sto sad to ne znam malo strucnije da objasnim, ali mislim da je to posledica prevelikog kocenja i mislim da plocice moje kocnice ostavljaju te tragove po bandasima (jel?)... evo tu je i slika i ovo u crvenom kvadratu ja zovem bandas, ako nisam u pravu - ispravite me (takodje i za kocnice) :cry:

dakle, da li je to normalno? ako jeste, da li je moguce da previse ostaje crnog od plocica itd... :|

unapred zahvalan za odgovore...pozdrav-roy :)

Attached Thumbnails

  • bike 036.jpg

  • 0

#84 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 23 February 2010 - 08:55 PM

Ako nemaš kamičak ili nešto što može da dere felnu zagljavljen u paknama (skini točak pa vidi), ne brini. Možeš mokrom krpom povremeno i pakne da obrišeš, tek TO crnilo da vidiš :D Točak ćeš još ohoho da habaš dok ne potrošiš. Crnilo je normalno.
  • 0

#85 roy_carroll

roy_carroll
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 266 posts

Postavljeno 23 February 2010 - 09:19 PM

ne dere mi felnu nikakav kamicak..bar to sam proveravao...dobro,u svakom slucaju hvala na savetu da se ne brinem... :)
  • 0

#86 Brane

Brane
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 359 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 23 February 2010 - 09:21 PM

Skini tocak, obrisi pakne (to je ovo sto ti zoves plocice kocnica)... predji prstima preko pakni tj. preko povrsine koja naleze na tocak dok kocis. Ako nema nikakvo strano telo tj. nista sto bi moglo da grebe kocionu povrsinu tocka onda je sve o ke'.... Vrnes tocak, teras i uzivas :D
I nemoj previse da se brines, sve je to potrosna roba! :mrgreen:
  • 0
Staro pravilo za kupovinu bicikala i delova: lagano, dugotrajno, jeftino - izaberite dvoje od toga.

#87 Brane

Brane
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 359 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 23 February 2010 - 09:26 PM

ne hvala skupe su kazne:)


jesu jesu,ali za...?

Voli on tako da napise neki nepovez...
Nidje veze.
  • 0
Staro pravilo za kupovinu bicikala i delova: lagano, dugotrajno, jeftino - izaberite dvoje od toga.

#88 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 23 February 2010 - 09:34 PM

I nemoj previse da se brines, sve je to potrosna roba! :mrgreen:


Kako pakne, tako i felna. #-o :mrgreen:
  • 0

#89 roy_carroll

roy_carroll
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 266 posts

Postavljeno 23 February 2010 - 09:36 PM

hvala zemljak! e, doterao sam bajs u bg,ako nisi nigde porcitao do sada...a kad ga budem vratio vozimo,ok? (ako imas facebook ili neko sredstvo komunikacije rokni mi na PP,pozz :wink: )
  • 0

#90 Brane

Brane
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 359 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 23 February 2010 - 10:41 PM

hvala zemljak! e, doterao sam bajs u bg,ako nisi nigde porcitao do sada...a kad ga budem vratio vozimo,ok? (ako imas facebook ili neko sredstvo komunikacije rokni mi na PP,pozz :wink: )

Znam, procitao sam... a kad ga vrnes idemo u neku voznju :D
Fejsbuk nemam tj. mrzim ga :evil: Doduse ima grupa pod mojim imenom napravili klinci sto djuskaju kod mene... he he... mozes da se uclanis da budes moj fan! :mrgreen: :mrgreen:
Evo ti moj broj mob posto ga i onako ima i po oglasima 063/8051533 pa pusti mesidz kad budes imao vremena. Poz.
  • 0
Staro pravilo za kupovinu bicikala i delova: lagano, dugotrajno, jeftino - izaberite dvoje od toga.

#91 roy_carroll

roy_carroll
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 266 posts

Postavljeno 23 February 2010 - 11:11 PM

e odlicno...a ne rece mi kako se zove ta grupa? :?
  • 0

#92 Brane

Brane
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 359 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 24 February 2010 - 08:44 AM

e odlicno...a ne rece mi kako se zove ta grupa? :?

U stvari ima dve...
Jedna se zove "Branimir Djuricic Brane", a druga "Brane najveci majstor :))"...
Xa xa xa... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
Staro pravilo za kupovinu bicikala i delova: lagano, dugotrajno, jeftino - izaberite dvoje od toga.

#93 roy_carroll

roy_carroll
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 266 posts

Postavljeno 24 February 2010 - 02:25 PM

aha! e definitivno sam tebe jednom video na putu od cuprije do jagodine! :D ok...u svakom slucaju cucemo se vec zbog voznje...pozdrav zemljak! :wink:
  • 0

#94 foRce

foRce
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 312 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 24 February 2010 - 11:23 PM

Roy, ako te nervira zvuk pakni dok kocis i crnilo koje ostavlja, kupi ako si u mogucnosti Shimano BR 5600/6600 kocione plocice, montiraj na Tektro i prijatno ces se iznenaditi koliko su tise, koliko bolje koce i ne prljaju felne, pozdrav.
  • 0
---------------------------------------------
SCOTT Afd Team Issue Jean Dela Tour
SCOTT SUB 10

#95 roy_carroll

roy_carroll
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 266 posts

Postavljeno 25 February 2010 - 12:27 PM

e od tebe sam cekao odgovor...to sam video na tvojoj strani pimp my bike pa htedoh da te pitam jel znas koliko otprilike kostaju...? hvala na savetu u svakom slucaju....
  • 0

#96 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4286 posts

Postavljeno 25 February 2010 - 02:17 PM

Ne mogu da kostaju mnogo kada DuraAce par ulozaka za paknove kosta oko 500 din.
  • 0
.

#97 roy_carroll

roy_carroll
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 266 posts

Postavljeno 25 February 2010 - 02:26 PM

ok onda cu potraziti Shimano BR 5600/6600...pretpostavljam da ima u planetu? a jel oni mogu i da namontiraju odma'?
  • 0

#98 foRce

foRce
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 312 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 25 February 2010 - 04:36 PM

@Zare, mislio sam da promeni kompletne plocice, ne samo gumice, nema ulozak.......

@Roy, set od 2 komada BR-6600 (Ultegra) je u Planetu 1450,00 RSD, a mozes i sam da ih montiras nije nikakav problem, razlika je velika :wink:
  • 0
---------------------------------------------
SCOTT Afd Team Issue Jean Dela Tour
SCOTT SUB 10

#99 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4286 posts

Postavljeno 25 February 2010 - 05:07 PM

U pravu si, prevideo sam Tektro.
Jednom kada kupis kompletne paknove posle samo menjas uloske. U startu jeste veci novac ali uvek mozes da imas kvalitetne uloske.
  • 0
.

#100 roy_carroll

roy_carroll
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 266 posts

Postavljeno 25 February 2010 - 07:56 PM

ahaaaa :? u tome je foraaaaa? :) e pa dobro onda,poslusacu forSa :D i javicu kad problem bude resen...

i za savet...ne znam da li bi mi stojala crvena grip traka, pa vas pitam za misljenje... ja jednostavno ne mogu da zamislim,iako sam dizajner.... vidim da se na forsovoj bicikli baz dobro primila, ali da li ce na mojoj...? i inace, ne mogu nigde ni da nadjem crvenu... ima neka sram,ali preskupo... :|
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika