Jump to content


Photo

A da ti nisi iz...?


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Marcus

Marcus
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 568 posts
  • LocationNovi Sad

Posted 13 September 2009 - 07:05 AM

Ne znam za ostale, ali meni se hronično dešava kad negde odem da me pitaju da li sam iz Novog Sada ili da li sam "Lala", jer otežem dok govorim. Da li vam se dešava kada pravite neku turu ili odete negde da vas odmah "razvrstaju" ko ste, odakle ste, čiji ste? Imate li neke anegdote vezane za to? :wink: Mene su jednom u Beogradu u 5 radnji za redom imitirali sa otezanjem #-o :mrgreen:
  • 0

I chill harder than you party. 


#2 biber021

biber021
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 214 posts
  • LocationNovi Sad

Posted 13 September 2009 - 07:13 PM

Hehe meni se redovno dešava da mi beogradski prodavci preko telefona kažu "Pa ništa, kad budete dolazili u Beograd...", naravno pre legitimisanja odakle sam :D
  • 0
Kod bicikla su bitne dve stvari: da ima dva točka i da ima kočnicu. Ustvari ovo drugo i nije tako bitno.
------------
Biciklom na posao

#3 zeggerr

zeggerr
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 486 posts

Posted 14 September 2009 - 07:18 PM

Hahahahahaha, fenomenalna tema! Ja sam iz Beograda i vozio sam svukud po Srbiji, samo jednom mi se desila uvrnuta situacija. Pre 15-ak godina kad sam vozio prema Valjevu preko Uba, pitao sam mestane u jenom selu da naspem vode kod njih i da uberem par sljiva (bile su zrele i neverovatno mamile sa drveta =P~ ), ljudi behu stariji pa su me odmah ugostili, cak po dvoristu jurili sa nekom mesekanjom da ne bi slucajno otisao gladan! Nego, najcudnije bese to sto me je ta starija zena pitala da li sam Slovenac????!?!!!?!? Zamalo crkoh od smeha na njeno objasnjenje da u Srbiji bicikl i nije popularan, ali je zato u Sloveniji religija!!! Nije bas tako rekla ali sam ja tako shvatio. Sta reci a ne zaplakati....
  • 0
vredniji je gram iskustva od tone teorije....

#4 vstojnic

vstojnic
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 343 posts
  • LocationSmederevo

Posted 15 September 2009 - 06:57 AM

To mi se redovno desava gde god da odem..........ajde ne meni ali drugarima se omakne ponekad moravski naglasak, i odmah krece zajebancija lokalnog stanovnistva:"Izvin'te da niste vi iz Smedereva........Da, jesmo..........He he bez'te slepci idu Smederevci..............mrsh bre"
  • 0
Postavljena slika
Postavljena slika
Postavljena slika

#5 Marcus

Marcus
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 568 posts
  • LocationNovi Sad

Posted 15 September 2009 - 07:09 AM

aahahahahahahahhhaah "bežte slepci idu smederevci"

Postavljena slika

prvi put čujem ovo :lol: :lol: :lol: :lol:
  • 0

I chill harder than you party. 


#6 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Posted 15 September 2009 - 08:13 AM

Ja se lako nakačim na naglasak od obe svoje linije (jedna južno-tužna, druga zapadno-granična) mada smatram da govorim čisto. U poslednje vreme mi se tu i tamo omakne beeeeooooogradskii na nekoj reči i onda mrzim sam sebe.
Samo jednom, davnodavno, neki pripiti zidar koga sam u Tošinom bunaru pokupio na stop je utvrdio da nisam iz Bg i rekao da je 'baš očigledno', edagajbm.
  • 0

#7 aiwa

aiwa
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 254 posts
  • LocationBeograd

Posted 15 September 2009 - 02:14 PM

Hehe meni se redovno dešava da mi beogradski prodavci preko telefona kažu "Pa ništa, kad budete dolazili u Beograd...", naravno pre legitimisanja odakle sam :D


To je makar lako, imaju identifikaciju na telefonu :D
  • 0

Shimano Line-up chart 2020

 

http://productinfo.s...no.com/#/lc/1.4


#8 gripen

gripen
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 209 posts
  • LocationNovi Beograd

Posted 18 October 2009 - 08:59 PM

To mi se redovno desava gde god da odem..........ajde ne meni ali drugarima se omakne ponekad moravski naglasak, i odmah krece zajebancija lokalnog stanovnistva:"Izvin'te da niste vi iz Smedereva........Da, jesmo..........He he bez'te slepci idu Smederevci..............mrsh bre"


hahahaahha n:yahoo
  • 0
Postavljena slika

Postavljena slika

#9 CopyCat

CopyCat
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 323 posts
  • LocationNovi Sad

Posted 18 October 2009 - 09:25 PM

Mene svi odma provale zato ššto otežžžem banatski... znači još gore od Novosadjana :lol: .. matorci su mi Zrenjaninci pa sam pokupio malo od njih :) .
  • 0
"Always remember you're unique, just like everyone else."

#10 dusan271992

dusan271992
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 530 posts
  • LocationBeograd

Posted 18 October 2009 - 09:54 PM

i mene su od skora poceli malo da zezaju...od danas malo i devojka :(
malo Negotinskog nikom nece skoditi :)
  • 0
Postavljena slika
Postavljena slika

#11 Marcus

Marcus
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 568 posts
  • LocationNovi Sad

Posted 19 October 2009 - 12:01 PM

Mene svi odma provale zato ššto otežžžem banatski... znači još gore od Novosadjana :lol: .. matorci su mi Zrenjaninci pa sam pokupio malo od njih :) .


A vi Banaćani ste gori od nas Bačvana, vi kad otegnete ko voz za Peking #-o :lol:
  • 0

I chill harder than you party. 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users