Jump to content


Fotografije

MTB liga Niš, Trofej opštine Pantelej 2009


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
87 odgovora na ovu temu

#61 antiR3ality

antiR3ality
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 16 September 2009 - 10:28 AM

Mada, kad smo vec kod rezultata: zar nisu elite i U23 vozili 6 kruga(ovamo pise 7) ? Panco, kad je tebi pukao lanac, jel si zavrsio trku?
P0z!
  • 0
Sometimes you’re ahead, sometimes you’re behind. The race is long, and in the end, it’s only with yourself!

#62 bobale

bobale
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1061 posts
  • LocationLeskovac

Postavljeno 16 September 2009 - 10:46 AM

Vozili su 7 kruga :)
  • 0
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen ;)

#63 panca93

panca93
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts
  • LocationNis

Postavljeno 16 September 2009 - 06:14 PM

Pa bio si tu pa u trecu krug na spust!!!onde de su oni momci dezurali !!!jebg. E jel ides na caribrodski ?? :D :D
  • 0

#64 antiR3ality

antiR3ality
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 16 September 2009 - 09:11 PM

Idem, i i dalje mislim da su vozili 6 kruga. :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
Sometimes you’re ahead, sometimes you’re behind. The race is long, and in the end, it’s only with yourself!

#65 panca93

panca93
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts
  • LocationNis

Postavljeno 17 September 2009 - 09:18 AM

E evo i jedne ponude posto idemo ja i drugar u dimitrovgrad ima jos jednog mesto u automobilu !! Pa tako ako je neko zainteresovan da podje nek pozove na broj 0652050032 nek se javi sto brze!!! Znaci ima jo jednog mesta krece se u nedelj ujutru !!!!!pozz :D VAZI ZA LJUDE IZ NISA
  • 0

#66 zex

zex
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 17 September 2009 - 10:57 AM

Zanimaju me rezultati trke, ako ste u mogućnosti postavite, voleo bih da ih pregledam...


Mmmm...pa imaš ih, par postova iznad, Ciklomod ih je postavio odavno..... :?


Pogledao sam odavno te rezultate, izbacuje mi samo juniore, a šta je sa ostalima...
  • 0

#67 stdjordje

stdjordje
  • Members
  • Pip
  • 14 posts
  • LocationNis

Postavljeno 17 September 2009 - 11:44 AM

@zex, pogledaj u ostalim tabovima excel dokumenta na dnu. Postoje rezultati svih trka.
Pozdrav
  • 0

#68 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 17 September 2009 - 01:19 PM

Sada kada se zemlja slegla imam nešto da zamerim ovoj organizaciji:
Staza je bila neočišćena, granje sa leve strane staze se uplitalo sa granjem sa desne, a to je strašan propust! Da sam imao kojim slučajem minđušu u ušima, ostao bih možda bez desnog uveta. U svom onom provlačenju između grana sam dobio po uvetu jednom ne tako tankom granom, mislim da mi se uvo posle tog udarca crvenelo ko paprika.
Druga stvar je što sam za malo ostao ponovo bez zadnjeg menjača jer se neka grančuga koja se zatekla posred staze uplela u zadnji točak i sva sreća - slomila o zadnji menjač. Da sam slomio zadnji menjač na takvu glupost pala bi tužba organizatorima!
Dalje, ista ta grana mi se uplela još jednom između vile i prednjeg točka, a 3-ći krug u kurblu, pa sam lepo sišao sa bajka i bacio je u nepoznatom pravcu.
I poslednje, medalje za masters kategoriju. Izgovor: savez nam nije poslao za njih... Kako vidim, nisu ni ostale "nezvanične kategorije" dobile. Ako organizatori Open Kupova mogu da obezbede medalje onda ne znam šta je to problem za klub kakav je MBN Niš. Nismo ni mi za državno dobili medalje od Saveza, pa smo to mi obezbedili, kao i svi ostali organizatori liga trka svih ovih godina.

toliko za sada...
  • 0

#69 stefan

stefan
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 711 posts
  • LocationSvilajnac

Postavljeno 17 September 2009 - 04:44 PM

ovako nesto?ja danas zamalo da polomim menjac #-o

Attached Thumbnails

  • Image(207).jpg
  • Image(208).jpg

  • 0

#70 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 17 September 2009 - 08:35 PM

tako nešto, samo što moj menjač košta bar 4x tvoj, nov naravno, a moj je nedavno kupljen nov...
  • 0

#71 stefan

stefan
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 711 posts
  • LocationSvilajnac

Postavljeno 17 September 2009 - 08:56 PM

znam,x0 je zakon.ali i ovakav da se slomi pa je steta,za nekog ko ne radi i nema para,zbog necije tamo gluposti...
  • 0

#72 panca93

panca93
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts
  • LocationNis

Postavljeno 17 September 2009 - 10:01 PM

E evo i jedne ponude posto idemo ja i drugar u dimitrovgrad ima jos jednog mesto u automobilu !! Pa tako ako je neko zainteresovan da podje nek pozove na broj 0652050032 nek se javi sto brze!!! Znaci ima jo jednog mesta krece se u nedelj ujutru !!!!!pozz :D VAZI ZA LJUDE IZ NISA




jos uvek vazi!:)) :D :D
  • 0

#73 zex

zex
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 18 September 2009 - 06:07 AM

@zex, pogledaj u ostalim tabovima excel dokumenta na dnu. Postoje rezultati svih trka.
Pozdrav



Jooooooooooooooojjjjjjj! Sramota me...


Nisam gledao dole po meniima...
  • 0

#74 bobale

bobale
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1061 posts
  • LocationLeskovac

Postavljeno 18 September 2009 - 09:44 AM

Koliko mi se samo ljudi obratilo sa pitanjem "Ma gde su rezultati, zašto ovde ima samo za juniore?" :D Zašto niko ne gleda lepo po ekranu? :)
  • 0
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen ;)

#75 Ricco

Ricco
  • Members
  • Pip
  • 12 posts

Postavljeno 18 September 2009 - 12:48 PM

Gamzzy. . . to je tacno da staza nije bila ociscenja, i za te grane sto te udarale i uplitale u menjac i gde sve vec. . . ja sam vozio 3 kruga, nije mi se ni jednom uplela grana ni u menjac nit nigde. . . a to sto ste vi tadili to je smesno. . . pa nise se samo tebi uplelo,ima jos minimum 5-oro kojima se uplelp pa se ne zale. . . kao da ti se na drugu trku nikad nije nesto uplelo. . . daj molim te. . . njihovo je bilo samo da naprave stazu i to je to. . . a sad koga briga sta da se tebi,meni bilo kom da se desi. . . a za medalje ja koliko znam da se u drumu za Hoby fan i sport ne daju medalje. . . tako da ne treba kriviti organizatore. . . a i saves daje medalje a ne kupuje klub samo jos i to da kazem . . . .
  • 0

#76 antiR3ality

antiR3ality
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 18 September 2009 - 01:20 PM

Da si procitao malo bolje prethodne postove, video bi da pise da i na nekim drugim trkama savez nije poslao medelje, ali su ih organizatori obezbedili. Kakve to veze ima sa drumskim trkama, i sto tamo ne dele medalje za nelicencirane klase? Meni licno bi bilo mnogo draze da sam dobio medalju, nego prakticni poklon...tako da je i po meni to minus.
Inace, staza je zaista mogla da bude bolje pripremljena, prvenstveno spust do doline, i potom kad se izadje i krene da se vozi(one grane sa strane). Ali i ovako je bilo ok, sto se mene tice. Mislim, da se vozio hronometar u hali, pa da naletis na granu to bi bilo zabrinjavajuce :mrgreen:, ali mi smo vozili kroz sumu, pa je za ocekivati da s'vremena na vreme prgazis neku granu :D . Poenta price je da je staza bila i ocescena i pometena i osisana - opet bi se nekom uplela grana, nekom bi se iscepala guma - i sve je to deo trke - nema potrebe prozivati organizatore zbog toga.
Dakle, da rezimiram, uvek moze bolje, ali i ovako je bilo vrlo dobro, i nadam se da ce organizatori poslusati povratne informacije, pa da se sledece godine trkamo i druzimo u idealnim uslovima.
Uzdravlje! n:anim_49
  • 0
Sometimes you’re ahead, sometimes you’re behind. The race is long, and in the end, it’s only with yourself!

#77 Ricco

Ricco
  • Members
  • Pip
  • 12 posts

Postavljeno 18 September 2009 - 01:46 PM

pa ako hocete da vam ne ulicu grane u menjace i tako slicno onda predjite na drumski biciklizam i bice sve ok. . . . :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0

#78 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3844 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 18 September 2009 - 01:56 PM

Drumasima samoubilacke zveri zagorcavaju zivot :wink:

Posted Image
Zveri na putu
  • 0

#79 Ricco

Ricco
  • Members
  • Pip
  • 12 posts

Postavljeno 18 September 2009 - 02:44 PM

Hahaha. . . koliko dobra slika. . . . nzm sta da kazem :D :D :D
  • 0

#80 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 18 September 2009 - 03:26 PM

Gamzzy. . . to je tacno da staza nije bila ociscenja, i za te grane sto te udarale i uplitale u menjac i gde sve vec. . . ja sam vozio 3 kruga, nije mi se ni jednom uplela grana ni u menjac nit nigde.

Pitao bih te kako bi se osećao da si već imao sličnih problema sa, u mom slučaju, zadnjim menjačem.
Pošto, eto, priznaješ da niste očistili stazu, onda indirektno govoriš da su svi ostali budale što provode sate na svojim stazama sređujući ih?

. . a to sto ste vi tadili to je smesno. . . pa nise se samo tebi uplelo,ima jos minimum 5-oro kojima se uplelp pa se ne zale. . .

Ne žale se verovatno što su navikli na takvu (lošu) organizaciju.

kao da ti se na drugu trku nikad nije nesto uplelo. . . daj molim te. . . njihovo je bilo samo da naprave stazu i to je to. . . a sad koga briga sta da se tebi,meni bilo kom da se desi. . . a za medalje ja koliko znam da se u drumu za Hoby fan i sport ne daju medalje. . . tako da ne treba kriviti organizatore. . . a i saves daje medalje a ne kupuje klub samo jos i to da kazem . . . .

Dešava mi se da mi se uplete neko lišće, male grančice, ali odvaljena grana sa drveta nikada!
Medalje su UVEK organizatori nadomestili, jer je istina da Savez ne šalje. To nije izgovor ako želite da se omasovi biciklizam. Dođe dete kući, vozilo kategoriju hobby fun i dođe pred roditelje:
I, sine, koju si medalju dobio?
odgovor: (snuždeno) unutrašnju gumu...

I nemoj porediti drumski i planinski biciklizam. Sve što pišem ovde se tiče isključivo MTB-a. Bez uvrede, ali te opšte ne smatram kompetentnim za ovu diskusiju. Po načinu pisanja bih rekao da si max u kategoriji kadeta...

Ako sledeća trka u Nišu ili bilo gde bude sa tako NEočišćenom stazom, mnogi neće startovati koliko god im značilo za bodove, jer su mnogo para uložili u bajkove koje voze.
Pošto vidim mnogo nezadovoljstva i sa maratona koji je održan u Nišu verujem da će mene (a i mnoge druge) morati da dovuče nešto mnogo organizovanije i to sa dokazima da je sve u redu.
  • 0




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika