Jump to content


Fotografije
- - - - -

Ajde Nišlije


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
354 odgovora na ovu temu

#21 gilgames

gilgames
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 805 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 05 June 2009 - 07:58 PM

JAAAOOOOO ja sam celog vikenda zauzet. :cry:
  • 0

#22 antiR3ality

antiR3ality
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 05 June 2009 - 09:21 PM

Ih bre Sale, onakva mahina ti stoji :) A ne znas sta sve propustas ... U zadnje vreme zbog obaveza vozimo kratke popodnevne ture, popnemo se Koritnjaka i spustimo se kroz sumu u banju. 30 tak km, ima kratkog ali teskog uspona a ima i tehnicki zahtevnog single track spusta - mnogo dobra kombinacija. Sutra verovatno idemo preko dana, samo ne znam tacno vreme. Mozda padne i neka slika, snimak ... Javi se ako nadjes vremena, a i ti Gile.
Pozdrav!
  • 0
Sometimes you’re ahead, sometimes you’re behind. The race is long, and in the end, it’s only with yourself!

#23 gilgames

gilgames
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 805 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 05 June 2009 - 09:29 PM

:shock: Ko-Ko-Koritnjak? A ne [-X osim ako oćeš da crknem. :mrgreen: . Celog vikenda sam na nekom seminaru (ne pitaj ](*,) ), ali od ponedeljka :twisted: će se odvoza nešto. Reče mi Dule da ima neke dobre staze odozgo.

Od sledeće nedelje [-o< I hope n:bicycle
  • 0

#24 Sherif_Gile

Sherif_Gile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 06 June 2009 - 02:18 PM

Meni se rasklimao amortizer tako da sad izbegavam offroad, ako bude nešto po asfaltu javite
  • 0
Svi vi koji hoćete da menjate ljude oko sebe uzmite gibanj od kamiona i tek kad budete naučili kako da ga ispravite pokušajte da ispravljate ljude

Neka moja piskaranja http://ja-pisem-posl...i.blogspot.com/

#25 antiR3ality

antiR3ality
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 11 June 2009 - 08:37 PM

Evo jednog pozerskog snimka ture o kojoj sam pricao ( n:bicycle n:bicycle2 n:blackeye ), nisam stigao ranije da okacim zbog obaveza. Ovo je i moj predlog za zajednicku voznju, samo jos da se organizujemo :D


[youtube_embed2][/youtube_embed2]

P0zdrav!
  • 0
Sometimes you’re ahead, sometimes you’re behind. The race is long, and in the end, it’s only with yourself!

#26 bobale

bobale
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1061 posts
  • LocationLeskovac

Postavljeno 11 June 2009 - 10:49 PM

Oho, svaka čast za snimak, baš mi se sviđa. Mogao bi i ja da pridružim vama :).
  • 0
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen ;)

#27 Sherif_Gile

Sherif_Gile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 11 June 2009 - 11:48 PM

Odličan snimak, sledeći put kad nešto kačiš na youtube stavi više tagova, natrpaj sve čega se setiš da može lakše da se nadje kad neko traži klipove o biciklizmu
  • 0
Svi vi koji hoćete da menjate ljude oko sebe uzmite gibanj od kamiona i tek kad budete naučili kako da ga ispravite pokušajte da ispravljate ljude

Neka moja piskaranja http://ja-pisem-posl...i.blogspot.com/

#28 gilgames

gilgames
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 805 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 12 June 2009 - 07:07 AM

Bravo!!

Extra je clip!
  • 0

#29 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 12 June 2009 - 07:44 AM

Pocnem da gledam klip i sta da vidim, ljudi poceli da se snimaju dok voze asfalt :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Otvorim novi tab i sasvim neku trecu stranu i batalim snimak. Kad po greskom ukucam ctrl+tab prebaci mi se firefox na snimak. Sta da vidim, single track i bajk sa vilom koja ima hod 60-70mm(ne potcenjujem tvoj bajk nemoj da se ljutis). Svaka cast kako si izdrzao onaj spust. BTW i sam spust svidja mi se
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#30 antiR3ality

antiR3ality
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 12 June 2009 - 10:06 AM

Ma sto bih se ljutio, nema ta vila ni 60 mm :D :D, ali docice sve na svoje u narednom periodu, nadam se. Ja inace ne volim da snimam voznje, jer mi to ometa uzivanje , ali zamisao je bila da prikazem kompletnu turu, kako bi se jos neko prikljucio, pa da nas sledeci put bude vise. Inace, na Selicevici ima mnogo lepsih i duzih spusteva, ali to bih jedino snimio kada bih aparat nekako fiksirao na bajku, za sta trenutno nemam resenje.
P0zdrav ljudi, pa se vozimo uskoro! n:bicycle
  • 0
Sometimes you’re ahead, sometimes you’re behind. The race is long, and in the end, it’s only with yourself!

#31 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3844 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 12 June 2009 - 10:39 AM

okaci snimak u Video Galeriju
  • 0

#32 antiR3ality

antiR3ality
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 20 July 2009 - 10:40 PM

Sad sam se vratio sa voznje, do Moralije (cesma na putu za Ploce) i nazad ( hvala bogu [-o< :) ) Krenuli smo do Ploca, ali smo na vreme odustali :) . Ovo voznja je za mene bila novo iskustvo - cesto vozim nocu, ali nikad toliko van civilizacije, a mesecine ni za lek :) Zasto se uvek u takvim situacijama jave Sava Savanovic :evil: , Crno dete :twisted: , i svi strahovi iz detinjstva n:smil42d2 - ne znam, ali znam da vrlo povoljno sve to deluje na prosecnu brzinu :mrgreen: Sreca, pa nas je na vodi kod cesme sacekala samo jedna lisica (ne amort, nego prava!) , inace bi bilo i sprinta, daleko pre cilja :D Verovali ili ne, od Jelasnice i natrag, nisu prosla ni jedna jedina kola! :?

Ova tura je fenomenalna,i zato, za kraj ovog "izvestaja", naravno, predlog: da se sto pre organizujemo, opremimo ( n:character0022 n:dwarf n:fighting0032 ) pa kad nema mesecine - pravac Ploce :mrgreen: !
Ko je za?
  • 0
Sometimes you’re ahead, sometimes you’re behind. The race is long, and in the end, it’s only with yourself!

#33 bobale

bobale
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1061 posts
  • LocationLeskovac

Postavljeno 21 July 2009 - 12:27 PM

Zvuci veoma primamljivo :). Doduse, koliko je bezbedno voziti nocu na onom pravcu prema Niskoj banji? :)
  • 0
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen ;)

#34 Sherif_Gile

Sherif_Gile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 21 July 2009 - 12:52 PM

Zvuci veoma primamljivo :). Doduse, koliko je bezbedno voziti nocu na onom pravcu prema Niskoj banji? :)

Nije mnogo. Računaj da previše pijanih budala voli da nagazi po pravom i ravnom putu, još ako se vozi vikendom...
  • 0
Svi vi koji hoćete da menjate ljude oko sebe uzmite gibanj od kamiona i tek kad budete naučili kako da ga ispravite pokušajte da ispravljate ljude

Neka moja piskaranja http://ja-pisem-posl...i.blogspot.com/

#35 bobale

bobale
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1061 posts
  • LocationLeskovac

Postavljeno 21 July 2009 - 02:10 PM

To i mene brine :)
  • 0
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen ;)

#36 antiR3ality

antiR3ality
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 21 July 2009 - 02:13 PM

U sustini nigde nije apsolutno bezbedno. Sto se tice puta prema Niskoj Banji - po meni je on najbezbedniji u okolini Nisa (od prometnih puteva), s obzirom da ima dve siroke trake, i dobro je osvetljen, tako da i nije velika razlika voziti po njemu nocu ili danju. E sad, zeznut je jedan deo od banje do Jelasnice koji nije osvetljen, a dosta je prometan. Posle Jelasnice jeste mrkli mrak, ali zato nema ni saobracaja :D . Takodje, mislim da bi grupa od 5-6 osvetljenih biciklista bila lakse uocljivija i bezbednija na toj nocnoj voznji, pa sam zato i dao predlog.(verovatno bih se i manje plasio :oops: ).
A inace, kad smo dotakli temu, najgora iskustva imam na starom putu za Leskovac (do Malosista), gde je stvarno mnogo opasno (par ozbiljnih situacija sam imao), i na putu do G.Toponice.
Gile, gilgames, bobale i ostali, bilo bi lepo da se izjasnite, pa da se dogovorimo kad idemo, ako ste za.
P0zdrav!
  • 0
Sometimes you’re ahead, sometimes you’re behind. The race is long, and in the end, it’s only with yourself!

#37 Sherif_Gile

Sherif_Gile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 21 July 2009 - 02:23 PM

...i na putu do G.Toponice...

Tu je dosta gadno, pogotovo ona zajebana krivina malo posle fabrike blokova.

Inače ja noću nosim svetleći prsluk tako da je lakše da me zapaziš noću nego danju :)
  • 0
Svi vi koji hoćete da menjate ljude oko sebe uzmite gibanj od kamiona i tek kad budete naučili kako da ga ispravite pokušajte da ispravljate ljude

Neka moja piskaranja http://ja-pisem-posl...i.blogspot.com/

#38 bobale

bobale
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1061 posts
  • LocationLeskovac

Postavljeno 21 July 2009 - 07:13 PM

Unajgora iskustva imam na starom putu za Leskovac (do Malosista)

Ma kompletan stari put do Leskovca je veoma opasan, cak i danju. Ima pravaca, pa ljudi dosta stisnu gas. A ovim putem prolazim u proseku dva puta nedeljno (doduse ne biciklom), tako da se apsolutno slazem da je jedan od najopasnijih u okolini Nisa :).

Gile, nije losa ideja za prsluk, dosta povecava vidljivost nocu, a ako krenemo na voznju o kojoj pricamo obavezno ga nabavljam.

A sto se tice mojeg izjasnjenja, ono sledi: u Nisu sam za nekih 10 dana, tako da tada mozete da me racunate, raspolozan sam da idem. Vozio sam sam samo jedom nocu i dopalo mi se, pa bi da ponovim. Problem je sto do sada nisam imao drustvo za takvu egzibiciju. Naravno, racunam da necemo da vozimo racing tempom, posto nisam seo na biciklu mesec dana :).
  • 0
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen ;)

#39 gilgames

gilgames
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 805 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 21 July 2009 - 08:10 PM

Pa kad pogledas ako hoces da vozis asfalt nocu prema Jelasnici je mozda i najbolje. Ja sam za. Ajde sutra uvece. Samo recite kad i mesto okupljanja.

P.S. Par puta sam isao bajkom do Leskovca i nisam imao negativna iskustva. Mozda sam imao srece.
  • 0

#40 vasa93

vasa93
  • Members
  • PipPipPip
  • 143 posts

Postavljeno 04 August 2009 - 12:16 PM

Ocemo negde na voznju ovih dana??=]
  • 0




8 članova čita ovu temu

0 članova, 8 gosta, 0 anonimnih korisnika