Jump to content


Fotografije
- - - - -

Ajde Nišlije


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
354 odgovora na ovu temu

#301 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 06 August 2012 - 11:20 AM

Naravno da postoji, ali koliko vidim moji postovi se ovde citaju kako koji kome odgovara.

Slobodno ostavi link na post u kome si priznao da si prevario i izvinio coveku kome si zavaljao kocnice :)

Surova istina, ali je*iga, lakse je ogovarati na cikloberzi nego motati pedale, znam...

Znas kako mogao bi i da pokrenes peticiju da nazovu neki trg ili ulicu po tebi. Ono sv. Pavle ciklo velikomucenik. Okretao je pedale do poslednjeg :D

Elem nadji neko njivce sa pasuljem zasadjenim medju kukuruzom, pa oberi percelu od 20a ako mozes za dan te slobodno trubi o muci :)

To sto vrtis pedale je samo neobavezan hobi kojim se mozes , a i ne moras baviti. Da li pakujes bicikl sa premium opremom i slikas ga na terasi, ili vozis po selima, generalno ima isti efekat, nista korisno i produktivno ne radis, vec ubijas vreme na ovaj ili onaj nacin.
  • 0
Postavljena slika

#302 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 06 August 2012 - 01:49 PM

Ja taman htedoh da pitam gde nam se fotograf izgubio...Al' izgleda da Vorda jos nije stigao do Nisa. n2:crazy
  • 0

#303 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Postavljeno 06 August 2012 - 01:59 PM

Ja taman htedoh da pitam gde nam se fotograf izgubio...Al' izgleda da Vorda jos nije stigao do Nisa. n2:crazy

:mrgreen:
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#304 fotograf

fotograf
  • Members
  • PipPipPip
  • 70 posts

Postavljeno 06 August 2012 - 04:45 PM

Da li stvarno niko iz planeta ne cita ovaj forum...?


Citaju, ali bi mnogo korisnije bilo da se pozove broj 018/513-114 i da pitas da li je test u najavi, da li je (kojim slucajem) zavrsen ili je nesto drugo u pitanju.


Testiranje bicikala u PB u Nisu je zavrseno, ali nije obavestena biciklisticka populacija "jer su bicikli sa testiranja iz ostalih gradova dosli u Nis samo na servis, pa bi potencijalni testeri bicikala morali da voze na sopstvenu odgovornost, sto ljudi iz niskog PB nisu hteli da dozvole, mada bi svako poznatiji ko dodje mogao da ih dobije za test". Ovo mi je receno danas u radnji PlanetBike.

Misterija oko testiranja ovim je razresena, sta drugo da vam kazem :roll:
  • 0

#305 Ivan_xcv

Ivan_xcv
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 229 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 06 August 2012 - 07:43 PM

Pa kaži nam link posta izvinjenja... a ne da se pravis blesav 8) :roll:
  • 0

#306 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 06 August 2012 - 07:53 PM

E cuj ti to. Pa kada je pravljenje blesavim u pitanju totalno je profi :D
  • 0
Postavljena slika

#307 Ivan_xcv

Ivan_xcv
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 229 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 07 August 2012 - 08:56 AM

Veci profi nego u cikloturizmu... :?: :| :D
  • 0

#308 igorsimo

igorsimo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 371 posts
  • LocationBački Petrovac

Postavljeno 07 August 2012 - 09:00 AM

Ladno...
  • 0

#309 mihajloalasp

mihajloalasp
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 10 August 2012 - 02:53 PM

Planirao sam sutra da idem na Kamenički Vis, možda ujutru rano, oko 7 - 8 ili popodne oko 5. Moj tempo je jako, jako spor, možda 4-5 km/h AVS uz jako brdo :oops: Ako nekome odgovara da ovoliko sporo ide, neka se javi, pa ćemo i vreme da dogovorimo :D
  • 0
.

#310 fotograf

fotograf
  • Members
  • PipPipPip
  • 70 posts

Postavljeno 10 August 2012 - 05:40 PM

Danas rano ujutru sam odvozio 91 km do Bele Palanke, tu okolo i nazad.
Postavljena slika
  • 0

#311 bobale

bobale
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1061 posts
  • LocationLeskovac

Postavljeno 10 August 2012 - 06:12 PM

Da li stvarno niko iz planeta ne cita ovaj forum...?

Čitaju, gde ne čitaju. Ja sam ih jednom ovde isprozivao, pa su me svi zajedno "dočekali" kad sam se sledeći put pojavio u prodavnici :D.
  • 0

#312 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Postavljeno 11 August 2012 - 05:36 AM

Svojevremeno se planetbike trudio da kontaktira sa biciklistima na ovom forumu.Sad izgleda da je to vreme proslo,nazalost izgleda da vise nemaju vremena da razgovaraju sa svojim musterijama...

Nadam se da ce doci do neke promene...


Kahm!
Svojevremeno su bili obecali i svoj webshop kao sto ga ima capriolo(totalbike) ali nema od toga nista.....
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#313 fotograf

fotograf
  • Members
  • PipPipPip
  • 70 posts

Postavljeno 11 August 2012 - 07:48 AM

Da li stvarno niko iz planeta ne cita ovaj forum...?

Čitaju, gde ne čitaju. Ja sam ih jednom ovde isprozivao, pa su me svi zajedno "dočekali" kad sam se sledeći put pojavio u prodavnici :D.


Isti slucaj sam imao :D
  • 0

#314 fotograf

fotograf
  • Members
  • PipPipPip
  • 70 posts

Postavljeno 12 August 2012 - 08:29 AM

Juce izvozio 72 km Nis - Donji Dusnik - Nis, za oko 2,5 sata - sve vreme je pretila kisa, pa se nije mogla ubiti veca kilometraza. Evo slike - to je detalj sa ture, u suprotnom smeru deda je vodio krave:
Postavljena slika
  • 0

#315 fotograf

fotograf
  • Members
  • PipPipPip
  • 70 posts

Postavljeno 13 August 2012 - 02:56 PM

DANAS 154 km za 5:50h: NIS - BOJNIK - CARICIN GRAD - LEBANE - LESKOVAC - NIS

Odlicna tura, pogotovo za drumase - preporucujem! Jutros sam posao sam, jer je moj kolega Toza imao maler sa baterijom na mobilnom telefonu i defekt na gumi. Posao sam kada je bilo samo 9 stepeni, do Brestovca me je jos drzao umor. Na sledecem delu puta bilo je sve kako valja, noge, srce i pluca radili su svoj posao bez zamerke. U Bojniku pravim prvu pauzu (10 minuta), a onda nastavljam preko Kamenice i Mijajlice, gde je asfalt jednom recju - fenomenalan! Do caricinog grada se penjem kratkom off-road stazom. Lokalitet je prilicno zapusten, ima arheologa koji tu nesto kopaju ali dzabe kad su preko svih iskopina izrasli trava, korov i kada je pobacano seno. Pogled na Radan odatle je predivan. Uocio sam i markacije na Radan planini za MTB ture, jako mi se dopala ta ideja, i ovom prilikom jedno veliko BRAVO ljudima koji su to ucinili. Ka Lebanu goredoliram, a onda krece da me bije jak vetar u prsa sve do Leskovca, pa i do Nisa. U Leskovcu se ne zadrzavam puno, samo 5-6 minuta, jer sam u Caricinom gradu bio dobrih 25 minuta. Sve u svemu ODLICNA TURA, preporuka za sve cikloturiste, za prepodne moze da se izveze, naravno bez puno pauza i zadrzavanja, ali i sa solidnim tempom. Ziveli!

FOTOGRAFIJE:
https://www.facebook... ... tif_t=like
  • 0

#316 fotograf

fotograf
  • Members
  • PipPipPip
  • 70 posts

Postavljeno 17 August 2012 - 02:34 PM

16.8.2012. NIS - SVRLJIG - PERIS - KALNA - TEMSKA - PIROT - NIS

161 km uz oko 4 km visinske razlike! Tura je bila zaista muska, u svim aspektima. Do Svrljiga prelazi se preko prevoja Gramada (570 mnv), pa zatim sledi prevoj pre sela Jalovik Izvor (675 mnv), prevoj kod sela Cerova (632 mnv), i konacno prevoj Ploce (602 mnv). Tura nije pogodna za drumase zbog vrlo loseg puta na deonicama Crnoljevica - Kalna i Stanjinac - Stanicenje, jer ima dosta udarnih rupa i sljunka. Sve u svemu lepa tura, treba obavezno zastati kod vodopada Stanjinac - pravo cudo prirode, i odmoriti dusu u selu Temska. Veliki pozdrav i hvala za Aleksu iz Pirota, koji nas je docekao kod Kalne i otpratio do Sopotske petlje. Ovo je bio mozda i najbolji trening za turu po Srbiji ove godine. Do sledece ture - ziveli!

Evo slika: https://www.facebook... ... 107&type=3
  • 0

#317 jbgwtf

jbgwtf
  • Members
  • PipPip
  • 30 posts

Postavljeno 19 August 2012 - 10:35 AM

preso u 2 dana 1. Nis (ploce)-Bela Palanka- Babusnica 2. Babusnica-Veliko Bonjince-Gadzin Han-Nis
rizicniji deo puta je kad se predju ploce pa do palanke posto je saobracaj dosta jak, a izmedju palanke i babusnice postoji deonica gde je put los, bice slika :)
2 dan do V.B moze da se prezivi i da se ide pristojnom brxinom, ali posle ima delova koji su bez asfalta, , pa i onda u nekim delovima gde ga ima postoji zakrpa zakrpe :)dok se ne pridje na jedno 30tak km od nisa, onda je pista, bez ijedne rupice..
  • 0

#318 fotograf

fotograf
  • Members
  • PipPipPip
  • 70 posts

Postavljeno 19 August 2012 - 04:39 PM

preso u 2 dana 1. Nis (ploce)-Bela Palanka- Babusnica 2. Babusnica-Veliko Bonjince-Gadzin Han-Nis
rizicniji deo puta je kad se predju ploce pa do palanke posto je saobracaj dosta jak, a izmedju palanke i babusnice postoji deonica gde je put los, bice slika :)
2 dan do V.B moze da se prezivi i da se ide pristojnom brxinom, ali posle ima delova koji su bez asfalta, , pa i onda u nekim delovima gde ga ima postoji zakrpa zakrpe :)dok se ne pridje na jedno 30tak km od nisa, onda je pista, bez ijedne rupice..


Od Bonjinca do Nisa je sasvim OK put, sve vreme je asfalt jos od pre 2 godine, jeste na nekim mestima malo ispucao ali je i dalje ok cas i za drumsku biciklu, da ne govorim o MTBu.
Svakako, tura je super, to je tzv. tura oko Suve planine, osta je dinamican teren ali je lepo proci tuda. Ja sa jos jednim likom vozim to za 7 sati.
  • 0

#319 nenad_za_nis

nenad_za_nis
  • Members
  • PipPipPip
  • 131 posts
  • LocationNis

Postavljeno 19 August 2012 - 04:48 PM

preso u 2 dana 1. Nis (ploce)-Bela Palanka- Babusnica 2. Babusnica-Veliko Bonjince-Gadzin Han-Nis
rizicniji deo puta je kad se predju ploce pa do palanke posto je saobracaj dosta jak, a izmedju palanke i babusnice postoji deonica gde je put los, bice slika :)
2 dan do V.B moze da se prezivi i da se ide pristojnom brxinom, ali posle ima delova koji su bez asfalta, , pa i onda u nekim delovima gde ga ima postoji zakrpa zakrpe :)dok se ne pridje na jedno 30tak km od nisa, onda je pista, bez ijedne rupice..


Da li imas nekoga u Babusnici, pa si tamo prespavao, ili si bio u nekom smestaju? tj, odakle si ti uopste? :)
  • 0

#320 fotograf

fotograf
  • Members
  • PipPipPip
  • 70 posts

Postavljeno 20 August 2012 - 04:52 PM

20.8.2012. NIS - KNJAZEVAC - NIS = 124 km

Danas sam trebao sa kolegom Tozom da odem na turu do Blaca i Kursumlije (180 km), ali posto je on imao obaveze nisam hteod a vozim tako dugu turu sam. Odlucio sam se da krenem do Knjazevca. Usput sam u oba smera presao po dva prevoja - Gramadu (579 mnv) i Tresibabu (787 mnv) - za onoga ko je u jakoj kondiciji ovi prevoji ne bi trebalo da predstavljaju problem. U Knjazevcu sam odmorio, napravio nekoliko fotografija, osvezio se, a onda nazad za Nis. Za danasnje prepodne - 124 km, od mene dosta :)

Slika: na prevoju Tresibaba, 787 mnv

Postavljena slika
  • 0




2 članova čita ovu temu

0 članova, 2 gosta, 0 anonimnih korisnika