Jump to content


Photo
- - - - -

Ajde Nišlije


  • Please log in to reply
354 replies to this topic

#261 fotograf

fotograf
  • Members
  • PipPipPip
  • 70 posts

Posted 25 July 2012 - 12:41 PM

Svaka treca slika on i bajs...


Posto je ovo biciklisticki forum, mislim da je potpuno normalno da budu okacene fotografije na kojima se nalazi bicikl i njegov vozač. Ako nisam u pravu, molim neka me neko opomene...
  • 0

#262 Ivan_xcv

Ivan_xcv
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 229 posts
  • LocationNiš

Posted 25 July 2012 - 12:49 PM

Ma ok... ostale slike su odlicne, prave fotografske... ali ja da idem na takva putovanja slikao bih se jednom-dva puta i dovoljno...
  • 0

#263 fotograf

fotograf
  • Members
  • PipPipPip
  • 70 posts

Posted 25 July 2012 - 01:20 PM

Ja volim da zabeležim fotoaparatom gde sam sve bio. Svako ima svoj ukus - neko ne slika uopšte, neko samo dva-tri puta, a neko opali šta god mu se dopadne i šta god želi da sačuva od zaborava. Tako da - ukusi su različiti :wink: Pozdrav
  • 0

#264 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationNovi Sad

Posted 29 July 2012 - 10:20 PM

neko opali šta god mu se dopadne i šta god želi da sačuva od zaborava. :wink: Pozdrav

Tako da ste Vorda, Pri3rak i ti na istom poslu - ti opališ, a oni imaju neodoljivu potrebu da to sačuvaju od zaborava... :D
  • 0
Homesick for a place you've never been...

#265 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Posted 29 July 2012 - 10:47 PM

E bo'me, kako si ovo majstorski srocio :D Ispade da Vorda i ja valjamo pavletove home videos :mrgreen:
  • 0
Postavljena slika

#266 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationNovi Sad

Posted 29 July 2012 - 10:56 PM

Pa nije lako naći reči za taj kalibar... fotografa...
Ali pokušaću.

Posto je ovo biciklisticki forum, mislim da je potpuno normalno da budu okacene fotografije na kojima se nalazi bicikl i njegov vozač. Ako nisam u pravu, molim neka me neko opomene...


Potpuno si u pravu, Pavle. Ali u tvom slučaju problem je na drugom mestu. Većina članova foruma zna te kao prevaranta, najmanje za dva dokazana slučaja. I koliko god imena promenio, koliko god se pravio blesav i pokušavao da ovde izigravaš čestitog dečka koji, eto, samo jako voli da vozi bicikl, uvek će se naći neko ko će na to ljude podsetiti. Upravo zato - što se praviš blesav.
Izvinjavam se stvarno čestitim Nišlijama zbog brljanja po njihovoj temi...
  • 0
Homesick for a place you've never been...

#267 Ivan_xcv

Ivan_xcv
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 229 posts
  • LocationNiš

Posted 30 July 2012 - 07:45 AM

neko opali šta god mu se dopadne i šta god želi da sačuva od zaborava. :wink: Pozdrav

Tako da ste Vorda, Pri3rak i ti na istom poslu - ti opališ, a oni imaju neodoljivu potrebu da to sačuvaju od zaborava... :D


Svaka cast! :D bas onako poetski...
  • 0

#268 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Posted 30 July 2012 - 07:57 AM

Epa Davor danas krece u Istocnu Srbiju a verovatno cu i do Nisa da obidjem rodbinu..Pa se mozda i sretnemo kolega i ja pa da popricamo po jednu n:anim_32 .Potrudicu se da odem i do Leskovca NA PLJESKU.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#269 bobale

bobale
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1061 posts
  • LocationLeskovac

Posted 30 July 2012 - 04:31 PM

Javi se kad dođeš ovamo :D
  • 0

#270 Sherif_Gile

Sherif_Gile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts
  • LocationNiš

Posted 30 July 2012 - 04:49 PM

Epa Davor danas krece u Istocnu Srbiju a verovatno cu i do Nisa da obidjem rodbinu..Pa se mozda i sretnemo kolega i ja pa da popricamo po jednu n:anim_32 .Potrudicu se da odem i do Leskovca NA PLJESKU.

Ako ti trebaju predlozi ili društvo za vožnju, piši.
  • 0
Svi vi koji hoćete da menjate ljude oko sebe uzmite gibanj od kamiona i tek kad budete naučili kako da ga ispravite pokušajte da ispravljate ljude

Neka moja piskaranja http://ja-pisem-posl...i.blogspot.com/

#271 Ivan_xcv

Ivan_xcv
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 229 posts
  • LocationNiš

Posted 01 August 2012 - 10:01 AM

Treba mi pomoc u vidu poznavanja ulica... :mrgreen: Ubacio sam u "treninge" te neke ulice sa jakim procentima npr. Kovanlucku koja ima prosek 10,2% na 1,4km... Mokranjceva i Zetska mi nisu vise izazov... a juce sam bio u Marka Jovanovica misleci da ce biti nesto ozbiljno-1,7km sa 12,4% ali sipak-nije asfaltiran najtezi deo od 200m sa 21% prosekom... i sve do kraja je zemlja... to mi je sad postala opsesija... :D Sad sam gledao Njegosevu na ridewithgps i ima na 1,2km 10,2% ali ne znam da li je skroz asfaltirana... :P

Znate li neku ulicu sa takvim slicnim procentima, ili jos bolje neko brdo od 5-10km sa nekim vecim prosekom od npr. 7-8% na 5km ili 4-5% na 10km?
  • 0

#272 mihajloalasp

mihajloalasp
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationNiš

Posted 01 August 2012 - 10:20 AM

Znate li neku ulicu sa takvim slicnim procentima, ili jos bolje neko brdo od 5-10km sa nekim vecim prosekom od npr. 7-8% na 5km ili 4-5% na 10km?


Nije ulica, ali je jak uspon :D Put za Koritnik (možda već znaš gde je) je zlo jak, bar za mene. Zadnji put kad sam išao, malo je falilo da crknem :D A imaš i one uličice kad pređeš prugu na Trošarini, pa prođeš školu Branko Miljković i onda još na tamo. Brdo je ogromno, ali je sve kratko, 200-250 metara maximalno.
  • 0
.

#273 Sherif_Gile

Sherif_Gile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts
  • LocationNiš

Posted 01 August 2012 - 10:56 AM

Njegoševa je asfaltirana prošle godine, valjda skroz do kraja.

Može i put za Rautovo, to je kad se krene za Koritnik, samo što nastaviš pravo i uzbrdo. Ne znam koliki je nagib uz Kamenički vis, nemam osećaj za procente :) Ima lepo brdo kad se ide na Ploče, Bojanine vode, Knez selo.
  • 0
Svi vi koji hoćete da menjate ljude oko sebe uzmite gibanj od kamiona i tek kad budete naučili kako da ga ispravite pokušajte da ispravljate ljude

Neka moja piskaranja http://ja-pisem-posl...i.blogspot.com/

#274 Ivan_xcv

Ivan_xcv
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 229 posts
  • LocationNiš

Posted 01 August 2012 - 11:59 AM

Hvala na odgovorima, ne verujem da bi ih nasao da mi niste rekli... :D
Koritnik je od banje do vrha 3,3km sa 7,6% prosek ali je put dosta uzak prema slikama sa GE i deluje mi dosta nebezbedan za spust... n:bicycle2 n:blackeye
Rautovo je isto od banje 4,1km sa 8,4% prosek i deluje ok put i asfalt... to je ono sto sam trazio, verovatno cu isprobati obe rute... :mrgreen:
Koga interesuje, Kamenicki je, racunajuci od Kamenice pa na gore 3,5km sa 7,6%... slican kao Koritnik, i kada sam se spustao niz Kamenicki otisli paknovi u majcinu... [-o< [-o< :D
  • 0

#275 mihajloalasp

mihajloalasp
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationNiš

Posted 01 August 2012 - 02:52 PM

Hvala na odgovorima, ne verujem da bi ih nasao da mi niste rekli... :D
Koritnik je od banje do vrha 3,3km sa 7,6% prosek ali je put dosta uzak prema slikama sa GE i deluje mi dosta nebezbedan za spust... n:bicycle2 n:blackeye
Rautovo je isto od banje 4,1km sa 8,4% prosek i deluje ok put i asfalt... to je ono sto sam trazio, verovatno cu isprobati obe rute... :mrgreen:
Koga interesuje, Kamenicki je, racunajuci od Kamenice pa na gore 3,5km sa 7,6%... slican kao Koritnik, i kada sam se spustao niz Kamenicki otisli paknovi u majcinu... [-o< [-o< :D


Koritnik je mnogo zajeban, pogotovo što je put mnogo uzak. Išli drugar i ja pre jedno mesec dana, i dole pred kraj kod one kućice se samo stvorio kombi od negde, usr*o sam se kao nikad u životu, bem li ga kako sam ga izbego. A možeš i da probaš od Matejevca do crkve Svete Trojice, i tu je isto jak uspon. Isto možeš od Knez Sela do izletišta, to je isto mnogo jako brdo, a bogme nije ni kratko. Tu je jedan deo asfaltiran, samo poslednjih 700-800 metara nije, ali je dobro utaban put. Ja planirao da idem sutra tamo, pa ako hoćeš da mi praviš društvo, javi se :)
  • 0
.

#276 umpirsky

umpirsky
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 174 posts
  • LocationНиш

Posted 01 August 2012 - 03:28 PM

Hvala na odgovorima, ne verujem da bi ih nasao da mi niste rekli... :D
Koritnik je od banje do vrha 3,3km sa 7,6% prosek ali je put dosta uzak prema slikama sa GE i deluje mi dosta nebezbedan za spust... n:bicycle2 n:blackeye
Rautovo je isto od banje 4,1km sa 8,4% prosek i deluje ok put i asfalt... to je ono sto sam trazio, verovatno cu isprobati obe rute... :mrgreen:
Koga interesuje, Kamenicki je, racunajuci od Kamenice pa na gore 3,5km sa 7,6%... slican kao Koritnik, i kada sam se spustao niz Kamenicki otisli paknovi u majcinu... [-o< [-o< :D


Koritnik je mnogo zajeban, pogotovo što je put mnogo uzak. Išli drugar i ja pre jedno mesec dana, i dole pred kraj kod one kućice se samo stvorio kombi od negde, usr*o sam se kao nikad u životu, bem li ga kako sam ga izbego. A možeš i da probaš od Matejevca do crkve Svete Trojice, i tu je isto jak uspon. Isto možeš od Knez Sela do izletišta, to je isto mnogo jako brdo, a bogme nije ni kratko. Tu je jedan deo asfaltiran, samo poslednjih 700-800 metara nije, ali je dobro utaban put. Ja planirao da idem sutra tamo, pa ako hoćeš da mi praviš društvo, javi se :)


Што се спуштате путем? Има фантастична стаза одма десно кад се попнеш.
  • 0
Postavljena slika

#277 mihajloalasp

mihajloalasp
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationNiš

Posted 01 August 2012 - 06:57 PM

Што се спуштате путем? Има фантастична стаза одма десно кад се попнеш.


Ne znam ja taj put (mislim znam koji je ali ne znam da li bi pogodio stazu na dole), morao bi prvo neko da mi pokaže :)
  • 0
.

#278 mihajloalasp

mihajloalasp
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationNiš

Posted 02 August 2012 - 04:15 PM

Drugar i ja se popesmo danas na Koritnik po najvećoj vrućini n:mad0090 n2:vid20budalepw9 U 24 x 32 prenosu i sa zaključanim amortom sam jeeedva izašo, i to po prvi put u životu bez stajanja n2:5536 n2:2difzis

[attachment=0]Image(452).jpg[/attachment]
  • 0
.

#279 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Posted 02 August 2012 - 08:28 PM

Drugar i ja se popesmo danas na Koritnik po najvećoj vrućini n:mad0090 n2:vid20budalepw9 U 24 x 32 prenosu i sa zaključanim amortom sam jeeedva izašo, i to po prvi put u životu bez stajanja n2:5536 n2:2difzis

[attachment=0]Image(452).jpg[/attachment]



Uh jel to na koleginom bajku treking pogon,ako jeste on je bogami rodio mecku dok te pratio...
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#280 mihajloalasp

mihajloalasp
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationNiš

Posted 02 August 2012 - 08:33 PM

Uh jel to na koleginom bajku treking pogon,ako jeste on je bogami rodio mecku dok te pratio...


Jeste treking pogon, 28-38-48 a kaseta 14-28. Njemu je možda bilo i lakše jer ima 1.75 semi slik gume napumpane na 4 bara, ja 2.2 krampone na 3 bara, on 55 kila, ja 90 :mrgreen:
  • 0
.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users