Jump to content


Photo

Specialized best bikes in the world


  • Please log in to reply
149 replies to this topic

#41 marko035

marko035
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 991 posts
  • LocationJagodina

Posted 23 November 2009 - 11:19 AM

Nemam nista protiv Specialized brenda,kvalitetan jeste i nema sumnje da sa Cannondale-om i jos nekim proizvodjacima uvode dosta inovacija u Mtb.Ali jeste malo iritirajuce kad im se pogledaju cene i koliko ti natrpavaju casopis svojim reklamama.Takodje mi presedne Fox brend kad pogledam neki americki ili britanski casopis,svi bicikli nose Fox sto u reklamama sto u tekstovima.Da me neko ne razume pogresno,jesu dobri ali nisu jedini koji su dobri i u vrhu.
  • 0

#42 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Posted 23 November 2009 - 01:21 PM

2.odnos kvalitet-cena


Medium
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#43 pochetnik

pochetnik
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 324 posts
  • LocationČAČAK,Srbija

Posted 25 January 2010 - 06:59 AM

Specialized klan dobio novog člana!Dempsi Patriče,berza ti kliče!
You can never be too Specialized!
IMG_7596.JPG
Pogledajte kako je srećan!
IMG_7597.JPG
  • 0

#44 sogli

sogli
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 403 posts
  • LocationGornji Milanovac

Posted 11 April 2010 - 03:39 PM

600din za bidon?!? Mnogo je para :)
  • 0
Nemanja Glisic

#45 gilgames

gilgames
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 805 posts
  • LocationNiš

Posted 11 April 2010 - 03:43 PM

Eto kada ne pratim. Hvala Stole :wink:
  • 0

#46 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Posted 11 April 2010 - 03:46 PM

600din za bidon?!? Mnogo je para :)

ja sam dao 1200 za bidon (4800 za 4 komada). i presrećan sam :mrgreen:

za kvalitet vredi dati novce.
  • 0

#47 sogli

sogli
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 403 posts
  • LocationGornji Milanovac

Posted 11 April 2010 - 03:54 PM

Potrosna roba. Bidon Elitov 320din, koristi ga 70% profi ekupa, Enervitov 150din, isto ekstra. Tvoji neki piste kada treba da se iz njih pije voda :)
  • 0
Nemanja Glisic

#48 prodzo

prodzo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 240 posts
  • LocationCacak

Posted 11 April 2010 - 04:25 PM

Specialized je Specialized! Svako ima svoje misljenje... po meni vredi dati svaki dinar za S opremu...
  • 0
NEVER GIVE UP....

#49 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Posted 11 April 2010 - 05:14 PM

Potrosna roba. Bidon Elitov 320din, koristi ga 70% profi ekupa, Enervitov 150din, isto ekstra. Tvoji neki piste kada treba da se iz njih pije voda :)

Ja sam konkretno kupio Camelback u kom mogu umutiti izotonik, posle ga isprati i piti vodu bez ukusa izotonika. a uz to je termo ;) i niko nije rekao da nije to potrošna roba ;)
  • 0

#50 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Posted 11 April 2010 - 05:15 PM

Za 600 dinara morao bi da mi usisava stan kuva rucak i masira noga :lol: Malo je bzv da umesto funkcije placam projekciju nekakve vrednosti, a da komedija bude gora u ovom slucaju ipak je to samo parce plastike :)
  • 0
Postavljena slika

#51 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Posted 11 April 2010 - 05:21 PM

Za 600 dinara morao bi da mi usisava stan kuva rucak i masira noga :lol: Malo je bzv da umesto funkcije placam projekciju nekakve vrednosti, a da komedija bude gora u ovom slucaju ipak je to samo parce plastike :)

Pa niko te ni ne tera da kupiš Specialized bidon :lol:
  • 0

#52 nblexel

nblexel
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1137 posts
  • LocationNovi Sad

Posted 11 April 2010 - 05:34 PM

placam projekciju nekakve vrednosti


o tome se radi :P ...meni je pre svega važno da je (u ovom slučaju) bidon kvalitetan i jeftin, jer ipak mogu da ga izgubim, polomim itd. a sad šta piše na njemu, samo da ne bude nešto baš ružno :roll:

sve u svemu šta sad da se fenserišem da imam bidon na kojem ima logo nekog renomiranog proizvođača pa da mi se slaže sa nekim delom na bajku, jer kontam da se sve to pravi u istoj fabrici, samo lupe drugi logo
  • 0
Haro X6

Definition of freeride: Ride and feel free! [Richie Schley]

#53 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Posted 11 April 2010 - 05:58 PM

Za 600 dinara morao bi da mi usisava stan kuva rucak i masira noga :lol: Malo je bzv da umesto funkcije placam projekciju nekakve vrednosti, a da komedija bude gora u ovom slucaju ipak je to samo parce plastike :)

Pa niko te ni ne tera da kupiš Specialized bidon :lol:

Naravno zato i nemam nameru da ga kupim :)

Sasvim je druga stvar kada bih osecao potrebu za ramom poput tvog, e to je sasvim druga prica :)
  • 0
Postavljena slika

#54 prodzo

prodzo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 240 posts
  • LocationCacak

Posted 11 April 2010 - 06:03 PM

Ako nije problem da se rasprava o cenama premesti na neki drugu temu... Ipak, ja nikoga ne prisiljavam da kupi Specialized opremu, koliko sta vredi, po meni mogu reci samo ljubitelji Specialized-a u ovom slucaju. Hvala unapred!

E sad sto se tice cenovnika, sutra bi trebalo da bude okacen na ovoj temi, pa se za pocetak upravljajte prema cenama. Jos jedno obavestenje, kompletna oprema bi trebala da bude dostupna u roku od 7 dana, tako da ce imati svega :)
Pozdrav....
  • 0
NEVER GIVE UP....

#55 gilgames

gilgames
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 805 posts
  • LocationNiš

Posted 11 April 2010 - 06:06 PM

Mene boli koje je marke. ovo mi je bilo bitno

"BPA-free plastic—made of 100% FDA food-grade material"
"Food grade plastic won't soak up flavors or odors."

da imam prilike kupio bih onakve kao gamzzy, ali ce se valjda i ovi pokazati kvalitetnim. obzirom koja sugava plastika se prodaje za iste pare, ovo je ok cena.

@neblex
kvalitetno i jeftino - paradox u startu.
  • 0

#56 Darkman

Darkman
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1333 posts
  • LocationBeograd, NBG

Posted 11 April 2010 - 07:51 PM

Iako Specialized (još uvek ;) ) ne upada u moj cenovni rang, drago mi je da se ponuda širi; nadam se da će posao lepo ići, sretno :)
  • 0
22km u 2012 :P Cilj: diploma :D Do kraja: diplomski...
256km u 2011.
1592km u 2010.
1987km u 2009.

#57 sasac

sasac
  • Members
  • PipPipPip
  • 164 posts
  • LocationBeograd

Posted 11 April 2010 - 07:59 PM

Ipak, ja nikoga ne prisiljavam da kupi Specialized opremu, koliko sta vredi, po meni mogu reci samo ljubitelji Specialized-a u ovom slucaju.

Apsolutno se slažem. =D>
Ljudi u Specialized-u naplaćuju svoj trud koji su uložili godinama unazad.
O kvalitetu njihovih proizvoda suvišno je pričati jer su su se dokazali i opstali na tržištu.
U svakom slučaju dobro je što su se našli na našem tržištu bez obzira na cene. Uprkos kritikama na račun cene, mislim da će dosta ljudi kupiti taj bidon sa magičnim slovom S. :wink:
Cenim da ću i ja nešto da pazarim. :roll:
  • 0
07 Specialized Stumpjumper FSR Comp D4W
08 Specialized Stumpjumper FSR Expert
09 Specialized Crosstrail Pro

#58 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Posted 11 April 2010 - 08:01 PM

E sad sto se tice cenovnika, sutra bi trebalo da bude okacen na ovoj temi, pa se za pocetak upravljajte prema cenama.


Odlicno! =D> Nadam se da ce se naci nesto i za moj dzep. #-o
  • 0

#59 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Posted 11 April 2010 - 08:51 PM

O kvalitetu njihovih proizvoda suvišno je pričati jer su su se dokazali i opstali na tržištu.
:

Da su se dokazali, postali i opstali je tacno, ali da je o njihovom kvalitetu suvisno pricati to bas i nije.Drug je skoro kupio novog specialized-a 29-ku (velik crveni bajs bio ovde na oglasima) model za 2010 i za nepunih par meseci viljsuka je dobra za opelo (tora za 29) a prednja kocnica (juicy 3) sluzi samo kao ornament :) Jeste naravno kriva je sram korporacija ali nije to sram stavio na pomenuti bicikl :) Tako da svemu treba prici malo vise analiticki, a manje marketinski :)
  • 0
Postavljena slika

#60 sasac

sasac
  • Members
  • PipPipPip
  • 164 posts
  • LocationBeograd

Posted 11 April 2010 - 10:51 PM


O kvalitetu njihovih proizvoda suvišno je pričati jer su su se dokazali i opstali na tržištu.
:

Da su se dokazali, postali i opstali je tacno, ali da je o njihovom kvalitetu suvisno pricati to bas i nije.Drug je skoro kupio novog specialized-a 29-ku (velik crveni bajs bio ovde na oglasima) model za 2010 i za nepunih par meseci viljsuka je dobra za opelo (tora za 29) a prednja kocnica (juicy 3) sluzi samo kao ornament :) Jeste naravno kriva je sram korporacija ali nije to sram stavio na pomenuti bicikl :) Tako da svemu treba prici malo vise analiticki, a manje marketinski :)

Nisam njihov advokat ali apsolutno ne vidim vezu između Specialized-a i delova koji su se tvom drugaru pokvarili. Specialized kao i svi drugi brendovi stavljaju različit nivo opreme na svoje bajsove, naravno, kako bi spustili cenu za široke narodne mase. Kao što znaš Tora i Juicy 3 su daleko od vrhunskih delova. Skoro sam čuo priču da je čovek kupio novu Toru u Capriolu i odmah morao da je da na servis. Juicy 3 je Avid-ov najslabiji model hidrauličnih kočnica, a po stranim časopisima proveri kao je prošla na testovima. Takve delove ne treba forsirati i očekivati od njih mnogo. Iako kažeš da je tvoj drug kupio ''nov'' bajs, cenim da je on vožen i pre nego što je došao do njega, a u tom slučaju sve je moguće.
Poenta moje priče je da delovi koji na sebi imaju utisnut logo Specialized poseduju kvalitet, koji je posledica dugogodišnjeg ulaganja i truda. Ja svoj potpis nikad nebi stavio na nešto što ne valja i u šta ne verujem.
  • 0
07 Specialized Stumpjumper FSR Comp D4W
08 Specialized Stumpjumper FSR Expert
09 Specialized Crosstrail Pro




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users