Jump to content


Fotografije

OOX [MTB]


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
621 odgovora na ovu temu

#521 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 06 June 2010 - 12:53 PM

Najveća je muka što je ovo kombinacija skupih i jeftinih delova; ko se razume ima da kaže koji će mi ***** taj jeftin ______________ a ko se ne razume ima da kaže do k* koliko para za kapriolo.
Pa sad budi pametan.
  • 0

#522 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 06 June 2010 - 01:17 PM

Pa nesto si i precenio ako bi se gledalo za koliko se polovno prodaje po oglasima. Ako si npr stavio nov zadnji X9 onda sigurno vredi te pare. Ram polar avalanche sam nabavio za 30e tako da nisam siguran da bi capriolo gecko vredeo 40e. Tockove sam nabavio za 30e - glave LX i obruci bontrager. Ponovo, mislim da su bolji od ovih koje si ti naveo.

nemam pojma za ram,30-35e...x-9 ka je polovna, nova je 70e ja sam stavio 35e,tockovi su tvoji bolji sigurno,mada su ovi skroz novi ne korisceni
  • 0
...

#523 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 06 June 2010 - 01:23 PM

Najveća je muka što je ovo kombinacija skupih i jeftinih delova; ko se razume ima da kaže koji će mi ***** taj jeftin ______________ a ko se ne razume ima da kaže do k* koliko para za kapriolo.
Pa sad budi pametan.

hehe da to je najgore :D jbg bilo mi je puno da ulazem u skuplje delove ,a imao sam dosta delova....a sad mi je opet glupo da ulazem da sastavim ceo bajk ,kad nikad necu izvuci te pare nazad :roll: a cene sam gledao na osnovu oglasa pa sam tako i stavio cenu....
  • 0
...

#524 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 06 June 2010 - 04:25 PM

nikad necu izvuci te pare nazad :roll:


Za razliku od svih nas ostalih :D
Jel' ti palo na pamet da to rasparčaš i daš na delove?
  • 0

#525 drbocca

drbocca
  • Members
  • 5 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 06 June 2010 - 09:52 PM

Jel to Ivana Aprcovic na tvom avataru? :))))
  • 0

#526 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 06 June 2010 - 10:39 PM

Ako se dobro sećam, to mu je verenica. :?

Nego, OOX, što onoliko bužira za zadnji menjač? To je sram bre, samo toliko bužira da nema lufta između menjača i poslednje vođice.
  • 0

#527 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 07 June 2010 - 10:37 AM

Jel to Ivana Aprcovic na tvom avataru? :))))

jeste ona je ,slatka mi je bila pa sam je stavio :D

Ako se dobro sećam, to mu je verenica. :?

NIJE MI ONA VERENICA :D to mi je drugarica ,moram da sklonim taj avatar jos cu sad da najbm :D jos ce ispasti da mi je ona verenica :D
  • 0
...

#528 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 07 June 2010 - 10:39 AM

Nego, OOX, što onoliko bužira za zadnji menjač? To je sram bre, samo toliko bužira da nema lufta između menjača i poslednje vođice.

Rekao sam negde vec ranije ,to mi samo tako stoji da se nebi zagubio negde budzir :D nema sajle tako da svejedno koliki je .......
  • 0
...

#529 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 07 June 2010 - 10:40 AM

Ja mislio isto sto i mix. :lol:

jeste ona je ,slatka mi je bila pa sam je stavio :D

Ako se dobro sećam, to mu je verenica. :?

NIJE MI ONA VERENICA :D to mi je drugarica ,moram da sklonim taj avatar jos cu sad da najbm :D jos ce ispasti da mi je ona verenica :D


Verio jednu, a na avatar drugu. n:happy0045 n:happy0045
  • 0

#530 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 07 June 2010 - 06:50 PM

Haha ,ma napravio sam kuci harem ....pa ih imam 30ak .....ako imate neku da vam je dosadila ili ako ocete povoljno da prodate javite mi :mrgreen: moze i u naturi :mrgreen:
  • 0
...

#531 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 07 June 2010 - 07:57 PM

Siso jedna, pa ja sve mislim da je to TVOJE pa mi bzvz da tražim da kačiš neki krupniji plan 'dobara' :twisted: Gotovo, najebo si. Idemo last minute OOXova svadba.
  • 0

#532 MilanMTB

MilanMTB
  • Members
  • Pip
  • 18 posts
  • LocationKula

Postavljeno 09 September 2010 - 08:24 AM

evo jos slicica od lizarda....dok nestigne iguana :D ..... malo je prasnjav :D

haha ovo si sliko kod starackog doma :D
  • 0
Vise volim biciklizam nego mene moja keva!

#533 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 09 September 2010 - 10:15 PM

evo jos slicica od lizarda....dok nestigne iguana :D ..... malo je prasnjav :D

haha ovo si sliko kod starackog doma :D

Aham :P nego ajde i ti kupi tog lizarda :P trebao bi mi takav ram :D idi do starackog da se slikas ,samo mi javi kad ces da budes tamo :D
  • 0
...

#534 MilanMTB

MilanMTB
  • Members
  • Pip
  • 18 posts
  • LocationKula

Postavljeno 10 September 2010 - 10:16 AM

Aham :P nego ajde i ti kupi tog lizarda :P trebao bi mi takav ram :D idi do starackog da se slikas ,samo mi javi kad ces da budes tamo :D[/quote]
HAHA prvo ja para da skupim pa onda,trebaju baba i cale da mi daju kintu smaram ih svaki dan... :D
  • 0
Vise volim biciklizam nego mene moja keva!

#535 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 10 September 2010 - 06:30 PM

Ako oces da ubrzamo proces....daj mi adresu od babe i reci mi de zivis :D pa cu doci sa kolegom da ih ubedimo....mozda ti daju pare i za nekog Epica :D ili nesto sl :D
  • 0
...

#536 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 26 September 2010 - 09:05 PM

Jedna starija fotka....nisam se pohvalio :( ofarbao sam Bombera....slikacu bike ponovo kad ga oribam jer je u katastrofa stanju :P ranije sam ga prao posle voznje ,a sad po ovakvom vremenu ne mogu vise :D

Attached Thumbnails

  • 41170_143383942369253_100000929456958_225927_6704834_n.jpg

  • 0
...

#537 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 26 September 2010 - 09:07 PM

Dodajte me na FB ako vas ima :P Sadovski Sasa....da mozemo lakse da komuniciramo :P
  • 0
...

#538 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 27 December 2010 - 12:50 AM

Pozdrav svima!!! evo i mene posle dugog vremena :D imam nesto para viska pa reko da malo sredim bajk... i odlucio sam da menjam ram...ali sam u velikoj dilemi ,da li uzmem ram koji mi se najvise svidja ,a ustvari je sr....nje ili da uzmem ram koji je extra ,ali mi se ne svidja :P dvoumim se izmedju capriolo spydera i epica m5 2008 god....epic je po svemu bolji ,ali je tezak oko 2800gr u xl velicini ,dok je spyder 1400gr...hteo bi malo da olaksam bike ...ali ono epic izadje jeftinije od spydera :/ pa sam pao u dilemu :P i sto je najveci problem ove godine neznam jesam li 3 x vozio off road ,a kamoli am ...svaki dan drum...pa se pitam da li mi uopste treba epic ,kad bukvalno u nijednu rupu ne uletim :P cak sam i kramponke skinuo i stavio slik :P ,znaci ne trebaju mi saveti oko drugih ramova i prelazaka na drumasa...jer sam odlucio izmedju ova 2 rama...samo koji :/ :P
  • 0
...

#539 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 27 December 2010 - 01:03 AM

Vecina ce odma da kaze da si lud sto uporedjues Capriolo i ''veliki'' Specialized. Veruj mi da ni jedan savet ovde na forumu ne moze da utice na tvoju odluku. I ne bi trebalo da budem iskren. Svi bi rekli Specialized, pa cak i ja sam. Ali dzaeb brend ako ti ne lezi srcu. Tako da, ostavi da srce bira a ne narod
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#540 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 27 December 2010 - 01:25 AM

Hvala druze!!! smesno mi je jer sam ja prvi koji je pljuvao spydera i odjednom posle tolike mrznje stvorila se neka nova ljubav :P :P :P ram mi je sada ok ,dok mi je komplet bajk katastrofa ....i meni je debilno da uporedjujem specialized sa capriolom ,tj ne mogu se uporedjivati nikako :D ali jbg.kad mi se jako dja :P
  • 0
...




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika