Jump to content


Fotografije

OOX [MTB]


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
621 odgovora na ovu temu

#501 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 16 April 2010 - 12:02 AM

Ne ometaj ga, valja Kobru!Postavljena slika :-$

sad sam te provalio :mrgreen: samo me spijuniras :D pratis svaki moj pokret :D PRIZNAJ!!! za koga radis ?!?!?!? garant radis za nekog od mojih lokalaca :mrgreen:
  • 0
...

#502 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 28 April 2010 - 11:28 AM

Moram da se pohvalim sa jednim lepim dogadjajem :D sinoc sam bio u voznji i kad sam se vracao prolazio sam kroz Ruski Krstur...u centru su stajala 2 pandura,isli su do trafike da kupe nesto...lagano sam prosao pored njih,a oni seli u kola i lagano zamnom i samo su odjedno dosli pored mene i rekli mi da stanem :D parkirali su se pored puta,a ja sam im samo mahnuo i zbrisao na trotoar i gas....pobegao sam im ,ali nisam smeo istim putem da se vratim za Kulu,pa sam krenuo nekim letnjim putem ,ali preko njega ima 20ak km do Kule ,a pored pandura oko 8 :D i naravno krenuo sam da se vracam pored pandura i naletim opet na njih trazili su me po R.Krsturu,krenuo sam direkt na njihova kola i propicio pored njih :D jurcali su zamnom 20ak minuta po krsturu i na kraju sam isao brzo kolko sam mogao i hteo sam da projurim preko neke trave,mislio sam da nema nista ispod a ono je bio neki kanal i tako sam sa neki 60km/h uleteo u kanal(a posto imam klipserice,a jos neznam da vozim sa njima leteo sam sa bajkom) preleteo sam preko kormana ,bajk zamnom i na kraju kad sam se vec prosuo isklipsao sam se,panduri su izleteli iz kola ugazili me,pokupili bajk i ubacili u gepek i pravac u stanicu :D ....dobili su dojavu da nosim neku robu u R.Krstur :D (inace imam 20god a jos nemam licnu kartu pa sam zato bezao :D) vozio sam bez majce ,a cela desna strana mi je istetovirana :D pa sam im izgleda bio sumnjiv :D na kraju su mi se izvinili i rekli nismo ljuti sto si nam bezao ,nego zato sto si nam se smejao dok smo te tukli :D :D :D i pandur mi da ruku i cestita mi ,kaze ,,Koji si ti kralj ,jedva smo te uhvatili ,zbog gluposti si se ubio ,ne bi ti ni trazili licnu kartu......."kao izvini sto smo te izudarali ,ali sta je trebalo da mislimo kad si onako pobegao :D da sam imao obicne patke mogao bi satima da bezim od njih :D
  • 0
...

#503 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 28 April 2010 - 11:31 AM

pokidao sam desni grip, rasturio sigma triled svetla ,iskrivio x-0 menjac i rasturio sam jednu pedalu :D :D :D,a sto se mene tice samo sam se izgrebao...dosta dobro ,panduri mi razvalise arkadu :mrgreen: i otekla mi je noga #-o #-o #-o
  • 0
...

#504 Darkman

Darkman
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1333 posts
  • LocationBeograd, NBG

Postavljeno 28 April 2010 - 12:58 PM

LOL, koliko smajlija u jednoj tako krvavoj poruci, optimista u duši pa to ti je :D

Probaj sledeći put da ne bežiš, bolje da te dave što ne nosiš LK, nego da naletiš na neke majmune koji će da te odvale još više, ili, onako usput, pregaze u poteri :S A kanal, tu si dobro prošao...
  • 0
22km u 2012 :P Cilj: diploma :D Do kraja: diplomski...
256km u 2011.
1592km u 2010.
1987km u 2009.

#505 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 28 April 2010 - 01:07 PM

Nikad se ne predaje - OOX. n:anim_08 n:fighting0030 n:blackeye n:happy0045
  • 0

#506 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 28 April 2010 - 01:17 PM

koliko smajlija u jednoj tako krvavoj poruci,


Pa naravno, ceo događaj je zapravo pun radosti - zamisli kako su se radovali panduri kad su shvatili da se vraćaš istim putem, pa zamisli njihovu radost kad su te videli kako letiš preko rupe, pa pomisli na oduševljenje s kojim su te se dočepali, pa srdačno ispratili jer ih nećeš tužiti... A i ti si sigurno radostan, jer je jedan otok i puknuta arkada samo promil onoga što ti se moglo desiti.... :mrgreen:
  • 0
Homesick for a place you've never been...

#507 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 28 April 2010 - 02:35 PM

LOL, koliko smajlija u jednoj tako krvavoj poruci, optimista u duši pa to ti je :D

Probaj sledeći put da ne bežiš, bolje da te dave što ne nosiš LK, nego da naletiš na neke majmune koji će da te odvale još više, ili, onako usput, pregaze u poteri :S A kanal, tu si dobro prošao...

Nego sta nego optimista :D uvek cu da im bezim :D zanimljivo je vec sam im 10 ak puta pobegao,ali sam bio u obicnim patikama ranije,a sad padam gde stignem :D :D :D a pao sam zato sto sam se uplasio da ce me udariti kolima ,pa sam zato skrenuo preko tog kanala :D
  • 0
...

#508 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 28 April 2010 - 02:36 PM

Neko je nabacao lisce preko vode, pa te za*ebo. n:bicycle2 :mrgreen:
  • 0

#509 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 28 April 2010 - 02:38 PM

Nikad se ne predaje - OOX. n:anim_08 n:fighting0030 n:blackeye n:happy0045

Normalno :mrgreen: vise mi je dosadilo svaki dan voznje bez ikakvih zanimljivih dogadjaja,ovako nesto lepo mi se nije desilo u zadnjih 8 meseci :D cim skrpim bajk i sebe idem opet da se zezam 8) probajte i vi ,pogotovo ako vozite bajkove za Dj ili nesto poput toga za ludovanje po gradu :!:
  • 0
...

#510 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 28 April 2010 - 02:43 PM

koliko smajlija u jednoj tako krvavoj poruci,


Pa naravno, ceo događaj je zapravo pun radosti - zamisli kako su se radovali panduri kad su shvatili da se vraćaš istim putem, pa zamisli njihovu radost kad su te videli kako letiš preko rupe, pa pomisli na oduševljenje s kojim su te se dočepali, pa srdačno ispratili jer ih nećeš tužiti... A i ti si sigurno radostan, jer je jedan otok i puknuta arkada samo promil onoga što ti se moglo desiti.... :mrgreen:

pa mogu ti reci da i nisu bili bas zadovoljni :D jer kad sam krenuo direktno na njihova kola ,naglo su zakocili ,a voze stojadina ,zadnje sediste nije bilo pricvrsceno ,pa kako su zakocili odletelo je unapred ,a na sedistu su im bili neki papiri,pa su se razleteli na sve strane :D pa kad su me stavljali u kola i za to sam dobio po usima :D ,,Je*em ti sunce vidi sta si nam uradio sa kolima" :mrgreen: i kad sam sedao na sediste kazem mu skloni prsluk da ti ne sedim na njemu a lik me gleda koji mi je Q***ac :D i skloni prsluk :D na kraju sam mu iskrvario po celom sedistu :D jer sam oderao lakat :D
  • 0
...

#511 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 28 April 2010 - 02:46 PM

Neko je nabacao lisce preko vode, pa te za*ebo. n:bicycle2 :mrgreen:

nije bilo lisca nego je trava porasla visoko pa je izgledalo ko da je ravno,nisam dobro video i jbg :(
  • 0
...

#512 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 28 April 2010 - 02:47 PM

Slikacu to mesto pa da se smejete malo :D
  • 0
...

#513 Dukelander

Dukelander
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 28 April 2010 - 03:05 PM

Ajoj!
Prvo sam mislio da je ova priča neko zezanje, a sad kad vidim da izgleda nije mislim da si ti lud čo'ek, onako kvalitetno nenormalan.
Još po vojvođanskom selu, sve ulice ravne, pod pravim uglom, pa možeš im pobeći samo ako baš neće da te jure.
Nego, što nisi malo skrenuo u atar pa se vratio na put?
Jujujuju... mogo's poginuti.
  • 0
Klub Putnika Srbije
http://www.serbiatravelers.org/

#514 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 29 April 2010 - 06:59 AM

Ajoj!
Prvo sam mislio da je ova priča neko zezanje, a sad kad vidim da izgleda nije mislim da si ti lud čo'ek, onako kvalitetno nenormalan.
Još po vojvođanskom selu, sve ulice ravne, pod pravim uglom, pa možeš im pobeći samo ako baš neće da te jure.
Nego, što nisi malo skrenuo u atar pa se vratio na put?
Jujujuju... mogo's poginuti.

Uspevao sam ja da im pobebgnem ranije kad su me jurili ,ali eto rekao sam vec egde ranije ,neznam jos da vozim sa klipsericama ,pa padam gde stignem :D
Prvi put kad sam im pobegao mogao sam preko atara,ali tuda mi se nije islo bio sam lenj da idem okolo pa sam se vratio pored njih :D ,a posle smo jurcali po centru ,nisam imao priliku nigde da skrenem u atare...
  • 0
...

#515 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 01 May 2010 - 04:29 PM

da se pohvalim sa cime se sad malo zanimam :D zato biciklo malo stoji :D
http://forum.coper-s...p?topic=22081.0
  • 0
...

#516 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 06 June 2010 - 08:31 AM

Pozzz svima!!! zanima me vase misljenje koliko vredi ovaj capriolo gecko bez lanca, trigera ,prednjeg menjaca i kocnica (ove kocnice sto ima necu ni da racunam :D) od delova ima :
-Ram capriolo gecko
-Vila manitou skareb
-Tockovi,zadnji schumman germany nov ne koriscen 24 zbice sa rolf satelite nablom za v-brake,prednji remer x sa acess glavom nov.
-pogon shimano m460
-lula bike positive
-korman-alu ofarban kao da je karbonski
-gripovi tioga
-sediste monte grappa spark sa komodoa
-kaseta sram pg 950 ko nova
-zadnji menjac x-9
-v-brake promax
mislim da sam sve nabrojao :D

Attached Thumbnails

  • DSC_0027.jpg
  • DSC_0026.jpg
  • DSC_0025_resize.jpg
  • DSC_0022_resize.jpg
  • DSC_0021_resize.jpg

  • 0
...

#517 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 06 June 2010 - 08:33 AM

evo jos jedna fotka :D zanima me vredi li sve ovo 230e????

Attached Thumbnails

  • DSC_0024_resize.jpg

  • 0
...

#518 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 06 June 2010 - 09:22 AM

OOXu titula - Bike the Police! :mrgreen:

230€ za ovako klot ram, hm... pogledaš koliko još love to treba da se bajk kompletira + zezanje i šta može da se nađe za sličnu lovu, pa odredi cenu.
  • 0

#519 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 06 June 2010 - 09:42 AM

Jbg zato vas i pitam....
kontam da delovi vrede :
-Ram capriolo gecko 35e
-Vila manitou skareb 90e
-Tockovi,zadnji schumman germany nov ne koriscen 24 zbice sa rolf satelite nablom za v-brake,prednji remer x sa acess glavom nov. 40e
-pogon shimano m460 20e
-lula bike positive 10e
-korman-alu ofarban kao da je karbonski i gripovi tioga 5e
-sediste monte grappa spark sa komodoa 3e
-kaseta sram pg 950 ko nova 12e
-zadnji menjac x-9 35e
-v-brake promax
  • 0
...

#520 spiralc

spiralc
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 170 posts
  • LocationKnjazevac

Postavljeno 06 June 2010 - 12:41 PM

Pa nesto si i precenio ako bi se gledalo za koliko se polovno prodaje po oglasima. Ako si npr stavio nov zadnji X9 onda sigurno vredi te pare. Ram polar avalanche sam nabavio za 30e tako da nisam siguran da bi capriolo gecko vredeo 40e. Tockove sam nabavio za 30e - glave LX i obruci bontrager. Ponovo, mislim da su bolji od ovih koje si ti naveo.
  • 0




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika