Jump to content


Photo

OOX [MTB]


  • Please log in to reply
621 replies to this topic

#361 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Posted 17 February 2010 - 11:42 PM

dobro tu se malo razlikuju oblici od menjaca jer su razlicite duzine kaveza ali kad su iste duzine mislim da su svi delovi isti :? pa sam zato mislio da bi mozda moglo da se ukombinuje nesto :D
  • 0
...

#362 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Posted 17 February 2010 - 11:45 PM

jesu li na ovom menjacu na slici br1 karbonski ti delovi ili je samo tako ofarbano ???? (neznam kako se zovu :D vodjica za sajlu i sta jos :D )
  • 0
...

#363 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Posted 18 February 2010 - 07:51 AM

Ako ces bas precizno za X0 - telo je alu legura, opruga titaijum, deo koji prihvata sajlu i deo koji vezuje kavez za telo su kompozit, kavez - prednja strana kaveza ( gde je natpis "black box" ) karbon, zadnja strana kaveza alu legura...Postoje i starije verzije sa kavezom koji je ceo od alu legure.

a postoji varijanta sa obe strane karbon kaveza, kao što je onaj na slici.

jesu li na ovom menjacu na slici br1 karbonski ti delovi ili je samo tako ofarbano ???? (neznam kako se zovu :D vodjica za sajlu i sta jos :D )

Kao što sam napisao, i kao što ti je Miša napisao nije carbon-fiber

ofarbano je
  • 0

#364 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Posted 18 February 2010 - 08:53 AM

Takav si ti gammzy imao na tvom bajku jel ??? jesi li zadovoljan bio sa njim ????
  • 0
...

#365 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Posted 18 February 2010 - 09:31 AM

Takav si ti gammzy imao na tvom bajku jel ??? jesi li zadovoljan bio sa njim ????

onaj sa alu kavezom je najstariji model i njega bih vozio i dan danas, ali se kreten zakucao u mene na balkanijadi i sj mi je kavez načisto...
Posle sam kupio onaj što si stavio na drugoj slici i nema šta da ne budem zadovoljan. to je ipak X-0
  • 0

#366 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Posted 18 February 2010 - 10:57 AM

Takav si ti gammzy imao na tvom bajku jel ??? jesi li zadovoljan bio sa njim ????

onaj sa alu kavezom je najstariji model i njega bih vozio i dan danas, ali se kreten zakucao u mene na balkanijadi i sj mi je kavez načisto...
Posle sam kupio onaj što si stavio na drugoj slici i nema šta da ne budem zadovoljan. to je ipak X-0

i ja sam narucio onaj sa alu kavezom pa cu videti kakav jek ad stigne :D x-9 ka mi stoji u rezervi pa ako nebudem zadovoljan vraticu nju :D jer radi savrseno :D
a sto se zakucavaja tice ja neznam koji je q ljudima :D meni se drug pripucao u bajk od pozadi i ceo disk mi je izkrivio :D sreca pa je kod mene manja steta disk je 10 ak eurica ,a x-0 je puno vise ....
  • 0
...

#367 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Posted 18 February 2010 - 03:40 PM

evo stigla je x-0 =D> =D> =D> =D> decko je seo u kola i doneo mi kuci menjac :D RESPECT! :D bio je izgreban ali sve se da srediti sa malo poliranja....sad je menjac u extra stanju ,samo su nalepnice oguljene ali nabavicu uskoro druge :D video sam da se sa capriolovim katalogom dobijaju nalepnice samo da nebudu prevelike [-o< [-o< [-o<

Attached Thumbnails

  • DSC00189.JPG
  • DSC00186.JPG

  • 0
...

#368 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Posted 18 February 2010 - 03:44 PM

E sad se skupilo vec po dosta delova pa cu poceti drugi bajk da sastavljam za v-brake ,imam sve osim rama i amorta....oprema ce biti sram x-9,amort verovatno pilot,duke ili sid zavisi koliko para bude,tockovi schuman germany sa rolf satelite nablama ,karbonski volan....jos cu videti sta i kako :D
  • 0
...

#369 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationNovi Sad

Posted 18 February 2010 - 10:11 PM

OOX, ti si lik za film. Imao sam jedinstvenu priliku da za nekih sat vremena (s razumevanjem!) pročitam 25 strana o JEDNOJ tvojoj godini, u kojoj si proživeo jedno 17 života prosečnog bicikliste-rekreativca, uz divno razvijanje lepe romanse u pozadini.

I taman sam pomislio - uh, dobro je, gotovo je, uzeće se na kraju, deca na putu (a i biciklovi su kol'ko-tol'ko uzglobljeni, pa će se strpeti malo), kad ono - sve iz početka!

Ti si moj idol, definitivno!
  • 0
Homesick for a place you've never been...

#370 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Posted 18 February 2010 - 11:38 PM

OOX, ti si lik za film. Imao sam jedinstvenu priliku da za nekih sat vremena (s razumevanjem!) pročitam 25 strana o JEDNOJ tvojoj godini, u kojoj si proživeo jedno 17 života prosečnog bicikliste-rekreativca, uz divno razvijanje lepe romanse u pozadini.

I taman sam pomislio - uh, dobro je, gotovo je, uzeće se na kraju, deca na putu (a i biciklovi su kol'ko-tol'ko uzglobljeni, pa će se strpeti malo), kad ono - sve iz početka!

Ti si moj idol, definitivno!

Haha hvala druze :D trudim se oko svega ,ali biciklo ne sme da se zapusti :D ipak je to moja prva ljubav :D skupljam pare ,sredjujem kucu....da se selim sto pre,da napokon zivim sam ko covek,a ne sa mojima :D....da znas sta mi se desava svaki dan u zivotu ,mogao bi stvarno film da se snimi :D od mojih ne uzimam pare,a ne radim nigde nikad nisam ni radio ,pa se lomim po ceo dan da stvorim pare od nekih trgovina da bi mogao da prezivim :D i nadam se da nikad necu raditi [-o< [-o< [-o< ,mucio sam se ko lud da sastavim prvo moj bajk,a onda od devojke.....ponosan sam na samog sebe sta sam postigao za godinu dana,sto se bajkova tice a za ostalo da ne pricam :D
  • 0
...

#371 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationNovi Sad

Posted 19 February 2010 - 10:49 AM

Car si.

Al' moraš da nam odaš jednu tajnu (ustvari, šta nama, odaj meni - a ja ću je sistematično, po Bolonji, predavati drugima, naravno, čim me krene) - uputi me u tajne te trgovine u kojoj možeš da praviš kuću, spremaš svadbu, i tol'ke novce još ostaviš žoltovima i bmsradulovićima (Bane, šala!). Hoću i ja to da radim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [-o<
  • 0
Homesick for a place you've never been...

#372 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Posted 19 February 2010 - 11:38 AM

Srpski san :D

Prvo kupi bajk za 250 € i za nedelju dana ga proda i izađe dobar 50€
Onda kupi bajk za 300€ i preproda ga za dva dana za 400€.
Onda kupi dva bajka za 400€ i posle preprodaje izađe dobar 100€.
Dok je išao da kupi bajk za 500€ koga će u delove da proda za 800€ stigne mu telegram iz Amerike da mu je umro bogati čukundeda-treće-koleno i ostavio mu dva miliona dolara u nasleđe.
  • 0

#373 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Posted 19 February 2010 - 12:28 PM

:D :D :D e kad bi mi leglo da nesto nasledim :) ali nema od toga nista :D .....Srdjoni tebi cu odgovoriti na PM posle :D neke stvari bolje da ostanu tajna :D
  • 0
...

#374 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationNovi Sad

Posted 19 February 2010 - 01:16 PM

Pazi, OOX, obećao si! :D
  • 0
Homesick for a place you've never been...

#375 Mladen

Mladen
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 473 posts
  • LocationAleksinac

Posted 19 February 2010 - 02:27 PM

Posle tolikih silnih izmena i promena, da li moze slika celog bajka iz nekoliko uglova? :D
  • 0
...born to ride...

#376 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Posted 19 February 2010 - 03:03 PM

Posle tolikih silnih izmena i promena, da li moze slika celog bajka iz nekoliko uglova? :D

evo samo da obrisem gume i stavim ga na krevet :D :D :D
  • 0
...

#377 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Posted 19 February 2010 - 03:20 PM

A izvinjavam se svima ,pokusao sam da slikam bike ali mi je mrak u sobi :D slaba sijalica ,a i blic mi je slab ,pa kad slikam bajk ne vidi se nista....ako sutra bude lepse vreme iznecu ga napolje pa cu slikati ....
  • 0
...

#378 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Posted 19 February 2010 - 03:29 PM

uglavnom opet sam se malo ponovio :D Da Bomb Head Spin :D to mi je od uvek bila zelja da kupim :D sad jos neke Sun felnice da legnu i zadnja glava i to je to :D

Attached Thumbnails

  • DSC00193.JPG
  • DSC00194.JPG
  • DSC00192.JPG
  • DSC00191.JPG
  • DSC00190.JPG

  • 0
...

#379 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Posted 19 February 2010 - 03:32 PM

A gde je zadnja nabla? :mrgreen: Lepo si se ponovio! =D> =D>
  • 0

#380 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Posted 19 February 2010 - 03:35 PM

e zadnja nabla ce morati da saceka :D ovo mi je naletelo povoljno pa sam morao da uzmem :D zadnju cu verovatno od Zolta da uzmem ... ova me je izasla oko 10e :D radi predobro :D
  • 0
...




3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users