Jump to content


Fotografije

OOX [MTB]


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
621 odgovora na ovu temu

#281 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 26 September 2009 - 08:22 PM

Pozovi Freestyle iz Panceva, pa pitaj. Vidim u oglasima da su nabavili Maguru, a da li imaju te u plavoj verziji, ne bih znao. :|
  • 0

#282 zuba88

zuba88
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 893 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 26 September 2009 - 09:46 PM

neces naci u frestyle u pancevu jer oni imaju nove modele, a te plave su iz 2005. jedino na nekim stranim oglasima da pogledas ali tesko da ces naci. od novih modela imas u narandzastoj boji super izgledaju
  • 0
........

#283 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 29 September 2009 - 05:31 PM

opet malo novih stvarcica ,uzeo sam devojci nove v-brake kocnice umesto starih Promax kocnica stigle su Avid Arch Rival,kocnice su predobre!!! dok ne nadjem plave magurine HS33 ove ce biti odlicne:D i uzeo sam neku kracu lulu Iridium dužna 7,5cm....

Attached Thumbnails

  • Iridium.jpg
  • archrival.jpg

  • 0
...

#284 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 01 October 2009 - 04:13 PM

evo napokon da uslikam delove....izvinjavam se opet zbog haosa u sobi :oops: :oops: :oops: :oops:

Attached Thumbnails

  • DSC00070_resize.JPG
  • DSC00071_resize.JPG
  • DSC00072_resize.JPG
  • DSC00073_resize.JPG
  • DSC00074_resize.JPG

  • 0
...

#285 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 03 October 2009 - 08:38 AM

Haha zanimljiva stvar Laser za bicikliste
,,Ne, ako ste pomislili da je Laser za bicikle naprava kojom ćete spržiti sve beozobrazne taksiste koje baš briga što voze na 10 cm od vas, pogrešili ste. Ali, ne baš sasvim.

Ovaj genijalni izum će napraviti zeleni krug oko vašeg bicikla, pa tako nema šanse da vas ne primete u saobraćaju. Da stvar bude još bolja, ukoliko vam se neko vozilo previše približi boja laserskog zraka će se promeniti u crvenu a oglasiće se i sirena koja će upozoriti nepažljive vozače da ste im u mrtvom uglu. Ova spravica se napaja dinamom, a smislio ju je Leonardo Manavella. Da se mi pitamo, ovo bi trebalo da bude obavezni deo opreme, bar u Beogradu."
Skinuto sa http://www.dominomag... ... za-bicikle

Attached Thumbnails

  • Laser.jpg

  • 0
...

#286 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 04 October 2009 - 11:26 AM

stavio sam devojci drugi pogon shimano m442 nije nesto ali je puno bolji od starog xt-a jer su na njemu sajbne potrosene....slike celog bajka cu nakaciti kad stignem sa puta :| .....

Attached Thumbnails

  • thumb.jpeg

  • 0
...

#287 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 04 October 2009 - 11:34 AM

problem je sto je patrona malo dugacka #-o ,moram drugu da stavim...i posle toga jos joj gume zamenim i vise nista ne diram na bajku do sledece godine :D posle toga je moj bajk na redu :D samo sto ne mogu da odlucim koje gume da joj stavim :cry: :?: vozimo najvise po putu ,ali idemo i off road ,hteo sam slick gume da joj stavim ,ali je onda problem ako ima malo blata ubice se :D ,mozda je najbolje resenje iste michelinke ko moje da joj stavim :-k :-k :-k ako znate za neke univerzalne dobre gume,a da nisu preterano skupe javite mi....
  • 0
...

#288 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 23 October 2009 - 10:18 AM

napokon da uslikam i moj pogon...truvativ touro,malo je prljav jer sam se vozakao taman :D samo sam ga obrisao krpom :D kad operem bajk slikacu ga ceo...za prednji menjac ,molim vas ne komentarisite :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Attached Thumbnails

  • IMG_3946c.jpg

  • 0
...

#289 marko035

marko035
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 991 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 23 October 2009 - 10:50 AM

OOX koliko ce jos lula,pogona,vila da budu montirane na te Giant ramove?Ovo te pitam jer stavrno ne mogu da skapiram u kom pravcu se kreces sto se tice delova?U stvari imam utisak da mnogo menjas pravac svog htenja sta napraviti od bicikle.Sto ne iskristalises sta hoces pa to sklopis i uzivas?Ovo cisto prijateljski i bez ikakve zle namere.
  • 0

#290 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 23 October 2009 - 08:46 PM

ma nemam pojma ni sam sta ocu ....devojci sam sastavio sta sam hteo ,a za sebe pojma nemam...hteo sam da imam XC bajk,pa sam hteo sto vise da olaksam bajk i kad sam uzeo Skareba i iskrivio biksne,poludeo sam totalno.Ukapirao sam da XC bajk nije za mene jel volim pomalo da skacem.Stavio sam Marzzochi Bombera ulje-oprugu i super mi se pokazao jer je puno jaci amort...sa lulom i kormanom sam imao problema jer mi je karbonski volan pukao ,pa sam stavio Big Earl lulu koja je za DH i deblji volan ,koji nema sanse da ce mi puci....pogon cu da menjam cim otopli ,ovajh touro sam uzeo samo zato sto preko zime vise vozim po drumu ,a sa njim je puno lakse....imam u planu od nove godine da stavim sve delove Big Earl ,jer mi se ove godine nesto iskomplikovalo i nisam uzeo te delove ....i imam u planu Rock Shox Lyrik ili Totem....zadnja suspenzija na biciklu mi nije potrebna ,pa vozim Gianta dok se ne polomi....samo mi nije jasno kako ovi tockovi Remer X sa Quando glavama mogu sve to da izdrze....da nisu dobri odavno bi ih menjao.........ocu nesto da napravim od bajka izmedju XC i AM ,videcemo sta cu uraditi ....
  • 0
...

#291 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 23 October 2009 - 08:55 PM

Pukao karbonski volan, pa ti odma na Big Earl grupu...Ode bas u krajnost. :? Ima laksih alu varijanti, koje se nece odma rasparcati (osim, ako bas nisi uporan da ucinis suprotno). Za ram lepo rece; kad budes nabudzio sve te delove, onda mozes ocekivati jedino da se on rascveta. Ne cudi se za tockove, nisu oni za dzabe oko 2.5 kg-a. :wink:
  • 0

#292 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 08 November 2009 - 06:21 PM

Stigla mi je i sticna posle pola godine cekanja:D Big Earl naravno :D ,jos su mi ostali korman,pedale i tockovi :( da kompletiram sve :|

Attached Thumbnails

  • DSC00108_resize.JPG
  • DSC00109_resize.JPG

  • 0
...

#293 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 08 November 2009 - 06:27 PM

Sad ce verovatno biti mali zastoj sa zamenom delova....devojka mi puni 18 god ,pa sad skupljam pare za rodjus :D imam 2 nedelje fore :D ,sad cu imati ulaganja na sve strane ,tako da bajk mora da ceka :( ,jos cu nedaj boze morati da ga prodam :D #-o :D #-o
  • 0
...

#294 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 23 November 2009 - 06:25 PM

Moram da se pohvalim :D vozac iguane br2 mi vise nije devojka [-X :D bio joj je 18-i rodjendan pa sam je zaprosio i pristala je :D tako da mi je sad verenica #-o,mislim da ce negde u martu 2010 biti i vise od toga :D ako sve bude islo po planu :roll:
  • 0
...

#295 teratino

teratino
  • Members
  • PipPip
  • 37 posts
  • LocationKotor, MNE

Postavljeno 23 November 2009 - 06:33 PM

nek' je sa srecom :D
  • 0
It's a signature, not a ****ing novel
Posted Image
Posted Image

#296 Mladen

Mladen
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 473 posts
  • LocationAleksinac

Postavljeno 23 November 2009 - 07:33 PM

wow swaka chast!
2012 cemo te wec zwati dedice ;)
  • 0
...born to ride...

#297 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 23 November 2009 - 07:35 PM

2012 ces Giant-a da menjas za kolica za bebe :wink: :wink: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#298 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 23 November 2009 - 07:50 PM

a kad njih krene da pimpuje radosti nikad kraja :lol:
  • 0
Postavljena slika

#299 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 23 November 2009 - 07:59 PM

2012 ces Giant-a da menjas za kolica za bebe :wink: :wink: :mrgreen: :mrgreen:

n:happy0192 n:happy0005 :mrgreen: Cestitam! =D>
  • 0

#300 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 23 November 2009 - 08:25 PM

HVALA SVIMA !!! a sto se tice kolica jedva cekam :D ...
  • 0
...




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika