Jump to content


Fotografije

Piletovo Kafanče


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
381 odgovora na ovu temu

#321 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 07 June 2009 - 11:54 AM

iskulirajte.. izgubih 10min zivota na brisasnje medjusobnih prepucavanja...
  • 0

#322 Webber92

Webber92
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 423 posts
  • LocationZajecar

Postavljeno 07 June 2009 - 11:57 AM

ohhhh -.- sry ciklo ... imam samo jednu molbu da ovaj nestane s ovog site-a ... [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<
  • 0
My world is not flat ,there are tousand ways to the botom , every way is a new EXPERIENCE,i choose DOWNHILL , what is you way ?
Postavljena slika
Postavljena slika

#323 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 07 June 2009 - 01:43 PM

p.s. moze li mi neko dati broj nekog dobrog vulkanizera jer nijedan u vojvode stepe
nece da krpi gumu
samo pogledaju znaci brate i kazu kineska plastika
ja ovo topim necu da je krpim
i to je to bedak :?: :?: :?:
oce li mi neko dati broj nekog dobrog vulkanizer da krpim gume
makar bio i u sremcici makar bio i tamo samo da krpi pozz =D> =D> =D>
  • 0
Postavljena slika

#324 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 07 June 2009 - 03:29 PM

@mtb_pile
A koliko bi ti vulkanizer naplatio za krpljenje gume? Računaj da je nova 250din ;)
I zašto sam ne kupiš flekice, lepak i šmirglu? Na kraju krajeva u tigrovim radnjama imaš i samolepljive SLIME flekice, samo treba da ošmirglaš mesto gde je probušena prethodno.
  • 0

#325 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 07 June 2009 - 05:56 PM

@mtb_pile
A koliko bi ti vulkanizer naplatio za krpljenje gume? Računaj da je nova 250din ;)
I zašto sam ne kupiš flekice, lepak i šmirglu? Na kraju krajeva u tigrovim radnjama imaš i samolepljive SLIME flekice, samo treba da ošmirglaš mesto gde je probušena prethodno.

hvala gamsi ali zar ne mislis da je malo ne zgodno usput lepiti i nositi to sve???
dakle znaci naprimer pukne mi guma negde u toku voznje treba mi lavor vode
da vidim gde izlaze baloni(rupa) treba mi ona presa za lepljenje,lepak,fleke,
a to sve ce nakupiti dodatnih 5kila u rancu ne znam jos brate
videcu to sve kako ide
ili da iz bidona prskam pa gledam gde istiskuje vazduh pa da tu lepim
zajebancije mnogo
zato i idem vulkanizerima da se ne bih sam j..... oko tockova a bas busim
zadjih dana gume ko lud potero me maler neki
pozz i hvala jos jednom na savetu znaci hvala ti puno muce me prokleti vulkanizeri
onaj jedan u vojvode stepe samo se smeje svaki dan pijan i kenja mi kako cepa
to ko najlonku i kako ne isplati mu se da krpi satro a kad dodje neki budza sa bembarom
polome se sva trojica oko gume da mu iskrpe to znaci nisam verovao svojim ocima
ali nisam verovao
ali svi podcenjuju bicikliste pa i oni znaci bruka
pozz i hvala jos jednom pozz =D> =D> =D>
  • 0
Postavljena slika

#326 marko

marko
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 847 posts

Postavljeno 07 June 2009 - 06:01 PM

zaboravio si da objasnis kako se nadje gde je rupa ;)
  • 0

#327 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 07 June 2009 - 06:25 PM

1. i dalje mi nisi rekao koliko traži za vulkaniziranje gume
2. izvadiš unutrašnju pa počneš da naduvavaš pumpicom. tamo gde šišti, tamo je rupa i preko rupe lepiš flekicu.
3. kupiš neki kompletić za par 100-tina dinara i rešiš svoje muke. U njima dobiješ 2 montirača, parče šmirgle, lepak i flekice.
4. u onom SLIME kompletu dobiješ metalnu šmirglicu, i flekice koje se lepe same, bez lepka. nema tu čekanja da se lepak suši, nego kako zalepiš, odmah montiraš na točak, naduvavaš i voziš.

ili

5. nosiš novu unutrašnju sa sobom, pa krpiš kući natenane.
Ovako nekako izgledaju ti kompletići:
dsc00718.jpg
dsc00719.jpg
dsc00720.jpg
dsc00721.jpg
  • 0

#328 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 07 June 2009 - 06:39 PM

Ili jednostavnije kupis unutrasnju smotas je i u torbicu ispod sica. Kad pukne, sa dva obavezno metalna montiraca (mislim da bi ti pukli plasticni) lepo za 6 minuta zamenis unutrasnju i nema flekica,naduvavanja i istrazivanja gde je rupa, nema lepka i svinjca.
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#329 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 07 June 2009 - 08:37 PM

hvala na pomoci ljudi
zaista ste mi resili velike muke
vulkanizer hteo da naplati cini mi se 300 kinti eto a 250 nova ali neka
znam mu sina slomicu ga na odmoru u skoli
pozz i hvala jos jednom ljudi pozz pozz =D> =D> =D>
  • 0
Postavljena slika

#330 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 07 June 2009 - 08:51 PM

Ej ljudi dosta je bilo glupiranja na forumu. Dajte da ga zadrzimo kao biciklisticki. Ko hoce neka ide na neke socijalne i neka tamo radi sta god hoce. Ovo nije mesto za takve stvari. Stvarno je DOSTA glupiranja fiktivnih clanova i redno vreme je da se izbaci sa foruma. Webber-e covece a i ti Gary nemojte da se palite kao mala deca. Nemojte da posecujete ovaj karantin i posao je zavrsen. Nece imati fiktivac sa kome da prica i tako sam ce sebe odneti u istoriju. Vako kada mu vracate na postove samo produzavate ''njegov'' vek trajanja. DOSTA je toga. Na pocetku je bila interesantna zajebancija na koju sam i ja pao ali vise je doslo preko svake mere. Budi(mo)te strpljivi i forum ce opet biti cist

Hvala na razumevanju i imajte lepu noc
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#331 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 07 June 2009 - 08:58 PM

Pazi u jednom delu si u pravu, ali ono sto mene sad nervira je sto ispada da si ti neki kljucan faktor koji presudjuje ko sta radi, kako, kad je dosta i kad treba doneti ovu ili onu meru. Slazem se oko ovog clana sa imenom mtb_pile, ali ti koji si pravio grupu na fejsu sad donosis neke objektivne zakljucke. To sto si ti rekao je receno i pre ovoga bar 4,5 puta od drugih.
Sto se mene licno tice nek se radi sa njim sta god hoce. Ali neka do oceni i neka mene ili Webbera ili bilo koga opomene moderator ili administrator a ne ti.

Imaj lepu noc.
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#332 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 07 June 2009 - 09:00 PM

Ej ljudi dosta je bilo glupiranja na forumu. Dajte da ga zadrzimo kao biciklisticki. Ko hoce neka ide na neke socijalne i neka tamo radi sta god hoce. Ovo nije mesto za takve stvari. Stvarno je DOSTA glupiranja fiktivnih clanova i redno vreme je da se izbaci sa foruma. Webber-e covece a i ti Gary nemojte da se palite kao mala deca. Nemojte da posecujete ovaj karantin i posao je zavrsen. Nece imati fiktivac sa kome da prica i tako sam ce sebe odneti u istoriju. Vako kada mu vracate na postove samo produzavate ''njegov'' vek trajanja. DOSTA je toga. Na pocetku je bila interesantna zajebancija na koju sam i ja pao ali vise je doslo preko svake mere. Budi(mo)te strpljivi i forum ce opet biti cist

Hvala na razumevanju i imajte lepu noc

brate moj cemu takav nastup?
jer sam te ostavio na miruj?JESAM
jer sam ti nesto slao na PP?NISAM
jer sam te dirao ikako ikako ugrozio?NISAM
prema tome OKANI ME SE VEC JEDNOM IMAS CEO FORUM DA KACIS TEME MOJU
ostavi na miru kad te molim ali kad te molim hvala unapred brate pozz pozz =D> =D> =D> =D>
  • 0
Postavljena slika

#333 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 07 June 2009 - 09:10 PM

ljudi ako nemate o cemu pametnom da diskutujete manite se tastature.. arioth je delimicno u pravu, a pile ako bude provocirao i zezao ljude, zakljucace mu se nalog sve dok ne odluci da ode na voznju sa forumasima i dokaze svoj neidentitet.
  • 0

#334 Brane

Brane
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 359 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 07 June 2009 - 09:50 PM

Ja sam za varijantu da se nalog "mtb-pile" izbaci sa foruma, obrise, kako god...
Jer ni jedan, ponavljam NI JEDAN njegov post nema nekog bog zna kakvog smisla niti je doprineo da ovaj forum bude bolje mesto. Mislim price tipa lupio sam samar drugarici jer mi je rekla da sam svinja i tako te gluposti je nesto sto nisam nikad pomislio da cu citati ovde. Nek' ide na neki forum za tinejdzere pa nek balavi o takvim stvarima... bilo je interesantno i zanimljivo u pocetku, ali sada je postalo iritirajuce. Ko god da se krije iza tog naloga poceo je da smara... To je moje misljenje. [-(
  • 0
Staro pravilo za kupovinu bicikala i delova: lagano, dugotrajno, jeftino - izaberite dvoje od toga.

#335 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 07 June 2009 - 10:05 PM

Ja bi blokirao nalog dok ne dokaze identitet, a posle bi ga otkljucao uz poslednje upozorenje. Ako napravi jednu jedinu gresku ban. Ako je bilo malo zezanja OK, ali prevrsilo je sve mere. Usput bi otvorio konkurs za nove kafane :D
  • 0

#336 marko035

marko035
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 991 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 07 June 2009 - 10:47 PM

Ukloniti PILE n:smil42d2 po kratkom postupku,a clanovi koji bi 'da izlaze na crtu s njim' i slicno neka smire strasti.Zadnjih par strana 'Kafane' su stvarno bruka za cikloberzu,zamislite samo dodje neko po 1.put na forum i udje u piletovo kafanche hahahaha,koja je verovatnoca da ostane i smatra da se ovaj sajt bavi ozbiljno biciklizmom i rekreacijom.Cikloberza je ODLICNA i tako treba i da ostane =D>
  • 0

#337 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 08 June 2009 - 05:25 AM

vulkanizer hteo da naplati cini mi se 300 kinti eto a 250 nova ali neka
znam mu sina slomicu ga na odmoru u skoli

Vulkaniziranje košta, i zato sam te prvi put pitao da li ti se to uopšte isplati.
Onaj SLIME komplet je, čini mi se 150 din. a imaš 6 flekica.
  • 0

#338 shator

shator
  • Members
  • PipPipPip
  • 71 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 08 June 2009 - 07:55 AM

Jos jedan glas za konacno uklanjanje Pileta... :!:
  • 0

#339 gordan

gordan
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 517 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 08 June 2009 - 08:07 AM

Ukloniti PILE


hmh, ne znam bas koliko je to delotvorno, jer šta ga sprečava da se prijavi na forum pod drugim nickom (npr. mtb_le-pi ili drumas_pile) i da nastavi?

najbolji lek, po meni, za ovakav (i slične slučajeve) je odavno smišljen: "don't feed the troll" :)
(http://en.wikipedia..../Internet_troll)
  • 0
--

#340 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 08 June 2009 - 08:21 AM

hmh, ne znam bas koliko je to delotvorno, jer šta ga sprečava da se prijavi na forum pod drugim nickom (npr. mtb_le-pi ili drumas_pile) i da nastavi?

Ha,ha,ha izgleda da ce Pile da prezivi svaki atentat.JA bih ga od sad zvao Super_Pile...
  • 0
Passo di Gavia




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika