Jump to content


Fotografije

PILE [MTB] CAPRIOLO GTX


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
158 odgovora na ovu temu

#61 Sherif_Gile

Sherif_Gile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 29 December 2008 - 05:13 PM

Još jedna stvar, ako si dobio ono sedište što je dobro da se na njemu lome orasi i ispravljaju ekseri odmah da ga baciš i kupiš neko mekše ako planiraš da jednog dana praviš male piliće :)
  • 0
Svi vi koji hoćete da menjate ljude oko sebe uzmite gibanj od kamiona i tek kad budete naučili kako da ga ispravite pokušajte da ispravljate ljude

Neka moja piskaranja http://ja-pisem-posl...i.blogspot.com/

#62 gaja

gaja
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 posts

Postavljeno 29 December 2008 - 06:14 PM

Ma dok ti kilaža ne bude visina-110 (ili visina - 120) nemoj da se javljaš :) :)


Al ga i ti sad lepo zapici :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Ma dok većina vas uživa da ga zajebava, jer vidite da je naložen (a pri tome uopšte nije zlonameran) ja mu krajnje lepo i drugarski kažem da skine kilažu, jer nekome ko je lagan će svaki bicikl - bio dobar ili krš vršiti posao. Ja npr. imam koleginicu visoku 160cm s masom od 43kg i uvek čežnjivo razmišljam kako bih ja s mojom snagom i tom kilažom išao uzbrdo (naravno sa 195cm visine ne mogu ni teoretski da imam 43kg i snagu kojom raspolažem sada :) :) :) Nije mislim brate sve u biciklu. ima mislim brate nešto i u ljudskom mislim telu :) :) (ne mogu da odolim :) :) :)
  • 0

#63 CopyCat

CopyCat
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 323 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 29 December 2008 - 06:49 PM

Nije mislim brate sve u biciklu. ima mislim brate nešto i u ljudskom mislim telu :) :) (ne mogu da odolim :) :) :)



Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahaahahaahaaaah :lol:
  • 0
"Always remember you're unique, just like everyone else."

#64 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 29 December 2008 - 07:02 PM

visoku 160cm s masom od 43kg


I jel' joj treba pomoć da digne kašiku do usta ili može i sama? Ajde bre, jedno je vitko, drugo mršavo, a treće izgladnelo.
  • 0

#65 Sherif_Gile

Sherif_Gile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 29 December 2008 - 07:24 PM

Možda ima karbonske koske ;)
  • 0
Svi vi koji hoćete da menjate ljude oko sebe uzmite gibanj od kamiona i tek kad budete naučili kako da ga ispravite pokušajte da ispravljate ljude

Neka moja piskaranja http://ja-pisem-posl...i.blogspot.com/

#66 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 29 December 2008 - 07:41 PM

Auuu nemogu da verujem. Tema PILE [MTB] CAPRIOLO GTX za nepuna 24 sata ima 5-6 strane. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pile dosta vise zajebancija. Ajde da se dogovorima ovako. Kada ti pocne letnji raspust lepo dodjes u Skoplje i ja te nagostim na nekoliko dana i pritom te naucim kako se ponasati sa bajkom na veoma zahtevnom terenu. Normalno ako te roditelji puste =P~ =P~ =P~
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#67 gaja

gaja
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 posts

Postavljeno 29 December 2008 - 07:56 PM

visoku 160cm s masom od 43kg


I jel' joj treba pomoć da digne kašiku do usta ili može i sama? Ajde bre, jedno je vitko, drugo mršavo, a treće izgladnelo.


E pa.. Ima i onih koje priroda časti takvim metabolizmom da nemaju ni gram sala.. Naravno ne bih verovao da dotičnu ne vidjam kako svako jutro klopa burek za doručak.. Inače na skelet (tj. kosti ode oko 18-25% telesne mase) što će reći - džaba karbonski ram i lak bicikl :) :)
  • 0

#68 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 29 December 2008 - 08:22 PM

Ma znam, ali na tu visinu bi ipak morala da ima još malo mase. Mišići su olovno teški.
  • 0

#69 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 29 December 2008 - 09:21 PM

Pile znas na cemu ti se najvise divim. To sto svakog jutra se budis sa mirisima Stark-a. Sve bi dao za to
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#70 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 29 December 2008 - 10:03 PM

Chuck Norris spava sa zapaleno svetlo. Plasi se Pile-ta :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#71 Biodiesel

Biodiesel
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 771 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 29 December 2008 - 10:24 PM

Još jedna stvar, ako si dobio ono sedište što je dobro da se na njemu lome orasi i ispravljaju ekseri odmah da ga baciš i kupiš neko mekše ako planiraš da jednog dana praviš male piliće :)


Sti lud :?: :lol: ...Još ovakih da bude?....More zadrži sedište bratac nemoj da te pale :)
  • 0
Bože mili, čuda velikoga!
Kad se ćaše po zemlji Srbiji,
po Srbiji zemlji da prevrne
i da druga postane sudija,...

o__
_.>/ _
(_) \(_)

#72 mouse

mouse
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 420 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 30 December 2008 - 12:27 PM

Ja npr. imam koleginicu visoku 160cm s masom od 43kg ...


Mislim da je koleginica tipa "Hollowtech III", a da je Pile, kome brate ovom prilikom brate izražavam punu podršku, tipa "heavy duty". SAMO NAPRED PILE!!! brate...
  • 0

#73 Bastado

Bastado
  • Members
  • PipPipPip
  • 75 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 30 December 2008 - 12:44 PM

Alo ljudi brate, slazem se ja brate za zajebanciju, ali ne mojte ga previse tovariti, nije lepo tolko tovariti klinca ipak je on jos mali nabicete mu komplekse
  • 0

#74 gaja

gaja
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 posts

Postavljeno 30 December 2008 - 01:14 PM

Mislim da je malo zajebancije čisto pedagoškog karaktera. Ali, po meni problem nije Pile, problem je u obrazovnom sistemu koji decu ne nauči da stvari čitaju, nego očekuju da im se sve servira na tanjiru. Sa znanjem se niko ne radja, znanje se stiče i to upravo tako što se sedne pa se pročita ono što je na raspolaganju, pa se tek onda postavljaju pitanja.
  • 0

#75 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 30 December 2008 - 01:24 PM

:o

zar nije ovde slučaj

X: Pile, belo je belo.
Pile: Ne, belo je crno.

a ne

X: Pile, belo je belo.
Pile: Zašto je belo belo?

Gde slučaj a=arogancija a b=prirodni proces saznavanja koji je modifikovan tako da ne uključuje samostalno otkrivanje zašto konji spavaju stojećki or whateva.

Prosto, Pipilić je razmažen 'bilo-kako-bilo-ja-sam-u-pravu' slučaj usto nenavikao da koristi mozak i preispita svoj stav i odnos pre nego što ga pusti na jezik/ekran. Bar nije zlonameran.

Štos je što ovde nije u kući i niko ne podleže zakonskoj obavezi da ga trpi, a taj info spooooro putuje do njegovih ganglija.
  • 0

#76 gaja

gaja
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 posts

Postavljeno 30 December 2008 - 03:34 PM

Samo se vi zajebavajte s Piletom, ali imajte u vidu da teoretski gledano Pile može da vozi Tour De France 2013 :)
  • 0

#77 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 30 December 2008 - 03:35 PM

Tada ćemo biti u komitetu i opet poj'o vuk magarca :P
  • 0

#78 marko035

marko035
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 991 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 30 December 2008 - 06:50 PM

Zezanje na Piletov racun je krajnje edukativnog karaktera kako za njega tako i za ostale 'brate' i 'vrh' likove(ljude-momke-mladice-klince-klinke-devojke-zene) koji pokusavaju da se prosipaju pre nego raznisle sta postuju.Lepo receno Mixi =D> ,niko nije duzan da tolerise njegove gluposti ako to rade njegovi bliznji.Svi mozemo da se setimo manje vise tih godina i ne verujem da je neko mogao sebi da dozvoli toliko nepromisljenosti,gluposti itd
  • 0

#79 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 30 December 2008 - 09:33 PM

vidim da su svi resili ovde da me malo zezaju pacu ja da se malo iskuliram
ali cu vam odgovoriti sutra budite sigurni znaci u to !!!!pozdrav =D> :mrgreen: viktor
  • 1
Postavljena slika

#80 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 30 December 2008 - 09:42 PM

pozdrav gaji i jos par ljudi ovo sve ostalo posebno bradulovic,miksitron i onaj airton,airot kako
se vec zove sto se pravi mnogo duhovit njima znaci nemam nameru da saljem pozdrav
cak ni u sali jer me zajeb. vec 2 dana na moj racun!!!trule fore imate samo zato sto ste
stariji [-X
  • 1
Postavljena slika




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika