Jump to content


Fotografije

Italija - Južni Tirol mart 2025.

italija roadbiking spring 25 cycling alphs biciklizam proleće planiranje južnitirol

  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
1 odgovora na ovu temu

#1 _Sanja_

_Sanja_
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 27 August 2024 - 11:47 AM

Pozdrav svima,

 

Planiram na proleće, negde u martu 2025. godine da vozim rutu koja ide kroz Južni Tirol, Bolzano i druga mesta, do Verone. Na ovom linku postoji detaljni opis rute: https://www.komoot.c...ugh-south-tyrol. Ne bismo sasvim pratili ovaj tempo i vozili bismo više od 2 sata dnevno u proseku. 

 

Ispod ove poruke je narativni opis rute, a prilažem i mapu.

 

 

Ja sam inače iz Lazarevca, ali radim i redovno boravim i u Beogradu. Ne vozim redovno, ali mogu da izvezem i dugačke deonice. Često putujem u inistranstvo zbog posla i navikla sam da vozim biciklu svuda.

 

Volela bih da mi se jave zainteresovani ljudi, Uslov je da mogu voziti oko 50km dnevno, da imaju iskustvo vezano za Italiju i putovanje u druge strane zemlje, kao i da nisu takmičarski nastrojeni i opsednuti tehničkim stvarima.

 

Bicikle bismo preneli Flixbusom i vozom. 

 

 

 

 

The Adige Valley Cycle Path is 300 kilometers (186 miles) long and runs from Reschen am Reschensee, from where the Adige river springs, to Verona, which lies about 100 kilometers (62 miles) to the south. The well-constructed cycle path with its views and smooth asphalt will make every cyclist's heart beat faster. It undulates ever more downhill until shortly before Verona—and leads you past some beautiful cities, such as Merano and Bolzano. Most of the time the long-distance cycle path runs parallel to the Adige river. Shortly before reaching the end of the Tour, the route gives in to the surrounding hills, giving you a fantastic view of the Adige valley. Along the cycle path, you'll find ample accommodation, rest and refreshments, as well as public transport, seeing as the Adige valley is a popular holiday region in South Tyrol.


  • 0

#2 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4631 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 27 August 2024 - 08:30 PM

U to doba godine tamo najbolje ti je motornim sankama

Sent from my SM-A556B using Tapatalk
  • 3





Also tagged with one or more of these keywords: italija, roadbiking, spring 25, cycling, alphs, biciklizam, proleće, planiranje, južnitirol

0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika