Jump to content


Fotografije

Lukavi prodavci i tako to na tu temu...


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
8701 odgovora na ovu temu

#7721 scott15

scott15
  • Members
  • 1 posts

Postavljeno 01 October 2015 - 05:41 PM

Pozz "ljudi". Kad već toliko pričate o meni red je i ja da se javim.

 

1. Što se tice XCR vile, bile je namenja za devojku, ali u međuvremenu kupljena je RS Reba za 60€ u odličnom stanju samo bez lock ručice, zašto onda da neko ima xcr i zašto da je ne proda?! Vila je inače otišla u zamenu za dva nova rotora od 203mm jer mi je bilo krajnje glupo da je uzmem za dž, a usput je bila na servisu najosnovnijeg čišćenja i podmazivanja što se i može samo uraditi na toj vili. Tako da ne shvatam prozivku.

 

2. Bontager točkovi, bili isto u sevisu, zamenjene kuglice i mast u prednjem točku, i JEDNA žica u zadnjem točku. Isto, ZAŠTO ih ne bih prodao?! Platio sam ih isto "kao i vilu" samo u kešu. I sve je u odličnom stanju.

 

3. Nit' sam Denis, nit sam Kuga, to što neko ima samo nick name na profilu ne znači da je neko po imenu koje vi izmislite tj. koje izmisli dotični "jakota" koja zna da se javlja na svaku temu,a nema pojma o čemu priča i o kome priča. Zašto se isti taj dotični nikad meni ne javi na telefon ili preko 2bike poruka i da vidimo gde je njegov problem, nego samo zna da proziva ljude, pa vi vidite čiji i kakav je OBRAZ u pitanju.

 

DOTIČNI "JAKOTA" AKO IMA NEKI PROBLEM NEK MI SE LEPO JAVI DA SE NAĐEMO NA KAFI PA DA VIDI O KOME I ŠTA PRIČA UZ MOJU LIČNU KARTU.

 

 

Pozdrav! :)


  • -3

#7722 jakota

jakota
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 589 posts
  • LocationNovi Sad - Kikinda

Postavljeno 01 October 2015 - 05:59 PM

Pozdrav za scott15.

Druze, niti sam te prozivao niti te poznajem, niti sam od tebe uzimao neke delove. U ovoj temi je bilo reci za tebe i tvoje trgovanje na berzi. To da imas vise naloga i ostale stvari. Da zoves nekog na telefon sa sakrivenog broja rade mala deca.
Ako sam nekog prozivao na berzi nek ostali forumasi kazu, da li sam prozivao i zbog cega.

Pozivam te da dodjes na Fruskogorski maraton 25.10.2015. I da se kao ljudi provozamo ii uzivamo u voznji.
  • 0

#7723 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5498 posts

Postavljeno 01 October 2015 - 06:28 PM

Pozz "ljudi". Kad već toliko pričate o meni red je i ja da se javim.

...

Pozdrav! :)

 

ciao,

"lepo" sto si se javio :)

 

Prvo da se predstavim:

ja sam postavio link ka tvom oglasu i link ka oglasu Ivana Tomica za par ZTR felni...

a sad imam i pitanje:

da li su to te, jedne te iste felne?

 

Posto sam ranije pokusao da te kontaktiram vezano za...msm da je bio 960 pogon.. pa se nisi javio razumecu i ako se sad ne javis.

Poz

 

...Pozivam te da dodjes na Fruskogorski maraton 25.10.2015. I da se kao ljudi provozamo ii uzivamo u voznji.

jedva cekam :)


  • 0

#7724 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5498 posts

Postavljeno 01 October 2015 - 06:39 PM

Pozz "ljudi". Kad već toliko pričate o meni red je i ja da se javim.

 

...dotični "jakota" koja zna da se javlja na svaku temu,a nema pojma o čemu priča i o kome priča. Zašto se isti taj dotični nikad meni ne javi na telefon ili preko 2bike poruka i da vidimo gde je njegov problem, nego samo zna da proziva ljude, pa vi vidite čiji i kakav je OBRAZ u pitanju.

 

DOTIČNI "JAKOTA" AKO IMA NEKI PROBLEM NEK MI SE LEPO JAVI DA SE NAĐEMO NA KAFI PA DA VIDI O KOME I ŠTA PRIČA UZ MOJU LIČNU KARTU.

 

 

Pozdrav! :)

Dragi kolega jakota,

 

blago tebi, ti bar imas potvrdu da neko cita ono sto si ovde napisao.Mozda te prati i na twitteru :)


  • 1

#7725 jakota

jakota
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 589 posts
  • LocationNovi Sad - Kikinda

Postavljeno 01 October 2015 - 06:41 PM

Mislim da me ne prati. Decko me zvao telefonom, sa skrivenog broja 😊
  • 0

#7726 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 01 October 2015 - 06:44 PM

Meni onda pokloni nesto od tvog alata,necu delove  n2:naughty  n2:naughty  n2:naughty

Verujem da bi ti alat za blejdovanje bio ko` prstom u oko 

Evo kad se budes zenio racunaj da cu ti doneti jedan kao svadbeni poklon pa ti mlada blejdujete kocnice prvu bracnu celu noc  n2:Heristical


  • 1

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#7727 stefan10vb

stefan10vb
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 214 posts

Postavljeno 04 October 2015 - 04:44 PM

Sta reci ...

Attached Thumbnails

  • scott.jpg

  • 0

#7728 jakota

jakota
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 589 posts
  • LocationNovi Sad - Kikinda

Postavljeno 04 October 2015 - 04:49 PM

😊 e zivote lutalice

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
  • 0

#7729 GPracer

GPracer
  • Members
  • 7 posts

Postavljeno 04 October 2015 - 05:12 PM

3. Nit' sam Denis, nit sam Kuga, to što neko ima samo nick name na profilu ne znači da je neko po imenu koje vi izmislite tj. koje izmisli dotični "jakota" koja zna da se javlja na svaku temu,a nema pojma o čemu priča i o kome priča. Zašto se isti taj dotični nikad meni ne javi na telefon ili preko 2bike poruka i da vidimo gde je njegov problem, nego samo zna da proziva ljude, pa vi vidite čiji i kakav je OBRAZ u pitanju.

 

DOTIČNI "JAKOTA" AKO IMA NEKI PROBLEM NEK MI SE LEPO JAVI DA SE NAĐEMO NA KAFI PA DA VIDI O KOME I ŠTA PRIČA UZ MOJU LIČNU KARTU.

 

 

Verovatno ti mama ne da, da stavis svoje pravo ime na internet, evo da te predstavim Stefane Spasojevicu. Bolje pozovi na mleko, verujem da se Jakota ne bi bunio ( . )( . )  :mrgreen:


  • -3

#7730 jakota

jakota
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 589 posts
  • LocationNovi Sad - Kikinda

Postavljeno 04 October 2015 - 05:15 PM


3. Nit' sam Denis, nit sam Kuga, to što neko ima samo nick name na profilu ne znači da je neko po imenu koje vi izmislite tj. koje izmisli dotični "jakota" koja zna da se javlja na svaku temu,a nema pojma o čemu priča i o kome priča. Zašto se isti taj dotični nikad meni ne javi na telefon ili preko 2bike poruka i da vidimo gde je njegov problem, nego samo zna da proziva ljude, pa vi vidite čiji i kakav je OBRAZ u pitanju.


DOTIČNI "JAKOTA" AKO IMA NEKI PROBLEM NEK MI SE LEPO JAVI DA SE NAĐEMO NA KAFI PA DA VIDI O KOME I ŠTA PRIČA UZ MOJU LIČNU KARTU.



Verovatno ti mama ne da, da stavis svoje pravo ime na internet, evo da te predstavim Stefane Spasojevicu.

Ja ovo ne kontam. Da li neko moze da mi pomogne da desifrujem?

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
  • 0

#7731 Serbian_SPIRIT

Serbian_SPIRIT
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1079 posts
  • LocationMeckenheim

Postavljeno 04 October 2015 - 05:40 PM

Poziva te da se nađete da raspravite to što imate da raspravite.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
  • 0

And now something completely different
 

https://www.youtube....d8weJKBVCnAPfgx


#7732 jakota

jakota
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 589 posts
  • LocationNovi Sad - Kikinda

Postavljeno 04 October 2015 - 05:41 PM

Ma to sam skontao. Nego ko je decko koje je zadnji poslao poruku. Ima jedan post na berzi. Da nije to jos jedan profil iste osobe?

Nazvao me je decko preko telefona smo pricali
  • 0

#7733 Serbian_SPIRIT

Serbian_SPIRIT
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1079 posts
  • LocationMeckenheim

Postavljeno 04 October 2015 - 05:45 PM

To nisam ni gledao, LoL. Loše je citirao lik, donji pasus je njegov.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
  • 0

And now something completely different
 

https://www.youtube....d8weJKBVCnAPfgx


#7734 jakota

jakota
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 589 posts
  • LocationNovi Sad - Kikinda

Postavljeno 04 October 2015 - 05:46 PM

Pa zato nisam skontao. Ako neko ima resenje nak se javi

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
  • 0

#7735 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8906 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 12 October 2015 - 03:04 PM

"Redovno održavan, malo vožen" RAM. I ofarban sa sve zapeklom šoljom u njemu, ako sam dobro video:

http://www.2bike.rs/...xc#.VhvINfmqpBc
  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#7736 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 12 October 2015 - 06:38 PM

Ako neko ima resenje nak se javi

Nemam rešenje, ali čujem, iz prve ruke, da je dotični lik u Beogradu prodao obične šrafove kao titanijumske. I kaže mi čovek koji je oštećen: "J...š pare, vratiću mu šrafove." 

 

Super, prodaće ih opet.


  • 0
Homesick for a place you've never been...

#7737 bataSale

bataSale
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 185 posts

Postavljeno 16 October 2015 - 11:35 PM

"Redovno održavan, malo vožen" RAM. I ofarban sa sve zapeklom šoljom u njemu, ako sam dobro video:

http://www.2bike.rs/...xc#.VhvINfmqpBc

Stvarno ne razumem zasto je ljudima toliko tesko da posteno kazu da je ram farban, nema tu nista lose, izgreban pa farban... Ali lagati je nesto sasvim drugo.
Kako da ne blokiras takvog prodavca n2:doh


  • 0

#7738 folcika

folcika
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 17 October 2015 - 10:38 PM

Da se nadovezem na prodavca SCOTT15,secas se svog rama u L velicini carbon scotov je bio,i poslao si decku u Pancevo i decko dobio M ram,zvao te slao poruke a tebe nije bilo nigde... :) 

Smesni su ljudi poput takvih prodavaca


  • 0

#7739 jakota

jakota
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 589 posts
  • LocationNovi Sad - Kikinda

Postavljeno 02 November 2015 - 08:24 AM

http://www.2bike.rs/...ov#.VjcdJL1wbqA


O kakvim se ulju ovde radi?
  • 0

#7740 Allex

Allex
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1475 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 02 November 2015 - 08:36 AM

Mozda misli na ulje za lanac...vi's da je neki duhovit..
  • 0




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika