Jump to content


Fotografije

Lukavi prodavci i tako to na tu temu...


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
8701 odgovora na ovu temu

#7661 Allex

Allex
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1475 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 08 July 2015 - 08:00 PM

Cek' bre,to je ovaj kukavac od gore,sto ga je tomtrag okacio na linku??? Jel su njega za*ebali ili on oce nekog da zezne za kintu?? Nisam sad nacisto :/
  • 0

#7662 -Nikola-

-Nikola-
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 495 posts
  • LocationSubotica

Postavljeno 08 July 2015 - 08:20 PM

Kako sam ja skontao, taj Stefan iz linka je "zeznuo" člana srdjoni tako što nije kupio njegov bicikl iako je dobio dobru ponudu, a kasnije je na poverenje kupio bicikl koji je bio naispravan od tog Enisa pa se sad žali.

 

Tako nekako? :)


  • 0

#7663 Serbian_SPIRIT

Serbian_SPIRIT
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1079 posts
  • LocationMeckenheim

Postavljeno 08 July 2015 - 08:26 PM

Jbg, naisao je neko na prevaru. Kako pomoci ovom decku???!!!

Послато са GT-I9060 уз помоћ Тапатока

Mislim da tu više nema šta da se pomogne. Sem ako ne želiš da počneš da skupljaš priloge da probaš da mu pomogneš na taj način.


  • 0

And now something completely different
 

https://www.youtube....d8weJKBVCnAPfgx


#7664 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 08 July 2015 - 08:30 PM

 Kako pomoci ovom decku???!!!

Misliš  Stefanu? n2:party-021


  • 0
Homesick for a place you've never been...

#7665 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 08 July 2015 - 08:35 PM

Kako sam ja skontao, taj Stefan iz linka je "zeznuo" člana srdjoni tako što nije kupio njegov bicikl iako je dobio dobru ponudu, a kasnije je na poverenje kupio bicikl koji je bio naispravan od tog Enisa pa se sad žali.

 

Tako nekako? :)

Ajd sad lepo pročitamo ponovo. Ko je rekao da je lik Stefan bilo šta kupio? I ko je Enis? Kakvo poverenje?

Daj malo toga na čemu si, leba ti, obećavam da se nikad više neću javljati na CB....


  • -2
Homesick for a place you've never been...

#7666 Villain

Villain
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 455 posts
  • LocationSvuda tuda negde...

Postavljeno 08 July 2015 - 08:37 PM

Pa lepo je lik napisao, da te je zeznuo, tako ŠTO NIJE KUPIO bickl od tebe!

Meni žao momka ako je istina.


  • 0

#7667 Allex

Allex
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1475 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 08 July 2015 - 08:41 PM

http://www.2bike.rs/...-2#.VZ100suFLqA
Ovaj decko mi lici da je prevaren od strane doticnog sa Kupujemprodajem o kome danima pisemo ovde...

Srdjoni,izgleda da nisi video link iz posta pre tvog ;)
  • 0

#7668 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 08 July 2015 - 08:49 PM

Srdjoni,izgleda da nisi video link iz posta pre tvog ;)

Pa jesam n2:naughty

Samo istina obično nije tamo gde nam skrenu pažnju.

Smisao mog posta nije bio da izazovem polemiku (mada mi je izgleda to suđeno), nego da saznam da li je dotični Stefan cimao još nekog sa CB, nudeći mu, uz patetičnu priču o prodaji studentskih žetona, starih patika i flaša viskija, neku sumu za  kupovinu bicikla, bez prave namere da bicikl kupi. Što je opet ljudski. Ali nije red da se zezaju kolege.

Pošto sam sasvim slučajno naleteo na njegove ponude upućene drugaru iz Beočina, identične onima koje je uputio meni, a dosta posle trenutka kada mi je rekao da je kupio drugi bicikl, dozvolio sam sebi da posumnjam u njegove čestite namere , pa sam sa rezervom primio i priču o tome kako je prevaren.

I ok: ako je dotični Stefan stvarno siromašni student koji odvaja od usta da bi kupio bicikl, pa je petljao i lagao jer mu je bilo neprijatno da odbija ponude, ja mu se izvinjavam. Ako je stvarno prevaren, pogotovo.

Izvinjavam se i kolegama sa CB kojima sam odbrusio jer mi se učinilo da su, ne pročitavši pažljivo moj post, pakosno prokomentarisali ono što sam napisao.

Uglavnom, pokrio sam se ušima i manji sam od makovog zrna. Sve vas volim. Pozdrav.


  • 2
Homesick for a place you've never been...

#7669 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 09 July 2015 - 01:02 AM

taj Stefan Đ. (Despotić) mi vec 3 meseca salje ponude (2 boce viskija,stari bicikli,skije,torbu za rekete,rekete,stari telefon) ,ume u noc na 5 bajseva da se javi sa identicnim teksom,pa sam morao malo bezobrazno da mu objasnim da mi nista od toga ne treba jel sam mu nekoliko puta rekao da ocu samo kes al ne vredi.Vidi se da je ne ozbiljan i da ne zna sta hoce gleda i mtb i treking,hvala mogu ne javlja se vec par dana.

 

A drugi potencijalni kupac je Dejan,D (play boy) sta god da okacim posalje poruku da nudi duplo manje nego sto mi je cena u oglasu,voleo bih ako neko ima link ka njegovim oglasima da mu nudim 20% od onoga sto trazi.Zanima me da li je moguce da se blokira tj da ne moze vise da mi pise ?


  • 1

#7670 -Nikola-

-Nikola-
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 495 posts
  • LocationSubotica

Postavljeno 09 July 2015 - 01:49 AM

srdjoni, i meni nešto ne štima oko njegove priče da nema para i moguće da to piše samo da bi se neko sažalio, jer realno nema smisla ne odlaziti u menzu kako bi se uštedelo za bajs. Pa komplet ručak (supa, glavno jelo, salata, dezert) košta svega 72 dinara a večera 59 dinara. Gde će naći jeftinije od toga?

 

tota, da li si probao onu opciju ispod oglasa dotičnog, poslednja ikonica desno, pored cene? Znam da to blokira sve njegove oglase pa ih više ne vidiš ali nisam siguran da li onemogućava da te kontaktira.


  • 0

#7671 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 09 July 2015 - 02:27 AM

pa ne znam koji su njegovi oglasi tj ne mogu da ih nadjem,a kad otvorim razgovor sa njim i klinkem na nik izbaci mi samo to sto smo pisali,glupo je sto iz poruka ne mogu da se otvore neciji oglasi kao na KP kad kliknes na nik i udjes u oglase,zato sam napisao ako neko vidi njegove oglase da ubaci link :)


  • 0

#7672 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4654 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 09 July 2015 - 04:10 AM

AKo je to ovaj nalog onda nema oglasa. Ako si dobro napisao nick. Samo dodaš nick u link nakon mali-oglasi/u/

http://www.2bike.rs/...glasi/u/playboy

 

A evo ga ovaj drugi

http://www.2bike.rs/...lasi/u/despotic


  • 0

#7673 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1507 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 09 July 2015 - 09:44 AM

Ovaj stefan je isto neki prevarant-djilkos. Te je prevaren i odvajao od usta a u sledecm oglasu kupuje corarec sa slike i nudi vise para nego sto bajk vredi. Pun mi je vise ovih bez para i sto kukaju. Ako nemas pare ne zovi, kupi nesto sto je u tvom cenovnom rangu.
  • 1

#7674 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5498 posts

Postavljeno 09 July 2015 - 01:17 PM

...Pun mi je vise ovih bez para i sto kukaju. Ako nemas pare ne zovi, kupi nesto sto je u tvom cenovnom rangu.

u neka davna-pradavna vremena sam na ovom sajtu http://www.bike123.com/ (msm da je tada bio drugacije organizovan) citao jedan...(hmmm, ajd da tako kazem:) razgovor koji je gazda vodio sa jednim potencijalnim kupcem (sad ne mogu da pronadjem taj deo na sajtu) gde covek nudi manje novca za jedan lezocikl (bent-recumbent) a gazda mu nudi jeftiniji. Bilo mi je veoma zanimljivo na koje sve nacine kupac pokusava da spusti cenu i na koje sve nacine on kao prodavac argumentima brani cene lezocikala kojih je tada imao na lageru u (prodajnoj) vrednosti od preko pola miliona !!!! USD.


  • 0

#7675 dexxon

dexxon
  • Members
  • PipPip
  • 31 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 09 July 2015 - 09:22 PM

Pala cena...

 

Author.jpg

 

AUTHOR CA 6600.jpg


  • 1

#7676 Milanche78

Milanche78
  • Members
  • PipPip
  • 67 posts

Postavljeno 09 July 2015 - 10:16 PM

I to dobo, mogao je ladno još jednu nulu da doda.


  • 0

#7677 AleksandarAntonic90

AleksandarAntonic90
  • Members
  • PipPipPip
  • 88 posts

Postavljeno 04 August 2015 - 06:00 PM

http://www.2bike.rs/...um#.VcD9JvkZh0w

 

Baš perspektivan prodavac, mislim da ima bas sentimentalnu vrednost bicikl ili grešim....


  • 0

#7678 jakota

jakota
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 589 posts
  • LocationNovi Sad - Kikinda

Postavljeno 04 August 2015 - 06:13 PM

Svako ceni svog konja :)


  • 0

#7679 AleksandarAntonic90

AleksandarAntonic90
  • Members
  • PipPipPip
  • 88 posts

Postavljeno 04 August 2015 - 08:20 PM

MIslim da se precenio, ima tako par njih i na kupujemprodajem lupili neku cenu naopako... Bas neko ko se zaleti pa da kupi greskom...strasno


  • 0

#7680 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4654 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 04 August 2015 - 08:43 PM

Ma jes, neko sa 900 eura u džepu će se zaleteti a da ne zna šta kupuje :)


  • 0




3 članova čita ovu temu

0 članova, 3 gosta, 0 anonimnih korisnika