Jump to content


Photo

Lukavi prodavci i tako to na tu temu...


  • Please log in to reply
8701 replies to this topic

#7421 Fiery

Fiery
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2272 posts

Posted 13 September 2014 - 07:15 PM

postoji milion kombinacija vila, prednjih i zadnjih celjusti kocnica
ali nije mi poznata nijedna kombinacija ove vile i bilo koje druge prednje celjusti?!?!
jer nema mogucnosti za montazu.
Nema rupa za caliper, nema pinova za  cantilever, nema onog "zareza" za dobos kocnicu i nema nosaca za disk-
Znaci ova vila sa svojom, integralnom kocnicom i to je to, bar koliko sam ja shvatio.
 
A za nazad moze sta hoces, mozes i bez, zar ne?!?!

Zašto si se uhvatio za prednju kočnicu? Niko ne priča o tome. I sa običnom vilom možeš da imaš rasparene kočnice, pa ljudi opet vole da imaju uparen komplet. Isto tako poneko voli da upari ovu vilu sa zadnjom kočnicom iste firme. Zato mnoge prodavnice i nude takvu kombinaciju.

Na primer:
http://www.bike24.com/p237380.html
http://r2-bike.com/T...a-F-Fibula-rear

Jasnije?
  • 0

#7422 Imobile

Imobile
  • Members
  • Pip
  • 22 posts

Posted 10 October 2014 - 09:27 AM

http://www.2bike.rs/...xt#.VDelqxY0-WM

 

 

бајс вероватно јесте као из радње, али WCS сигурно није...а у лукавство дефинитивно спада, па макар и мало јер кад такве питаш за ''омашку'' увек кажу да нису видели...


  • 0

#7423 sveta344

sveta344
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1673 posts

Posted 19 October 2014 - 11:19 AM

E ovo jos nije bilo. http://www.2bike.rs/...na#.VEOcH1eXg4o


  • 0

#7424 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Posted 19 October 2014 - 01:24 PM

Hmmm...

shimano xt seatpost.jpg


  • 0

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#7425 zeljko92

zeljko92
  • Members
  • PipPip
  • 47 posts

Posted 11 November 2014 - 09:25 PM

Sve je to nista za ovu legendu: http://www.2bike.rs/...no#.VGJ-bcn3F6g

Eee bre, pa gde se seti jos i brain da napise :D


  • 0

#7426 jakota

jakota
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 589 posts
  • LocationNovi Sad - Kikinda

Posted 12 November 2014 - 02:48 PM

Sve je to nista za ovu legendu: http://www.2bike.rs/...no#.VGJ-bcn3F6g

Eee bre, pa gde se seti jos i brain da napise :D

Ovaj je i sebe prevazisao... n2:Heristical


  • 0

#7427 Imobile

Imobile
  • Members
  • Pip
  • 22 posts

Posted 21 November 2014 - 08:48 AM

Приметио сам неке огласе који упозоравају на проблематичног трговца из Смедерева, чак је било и на форуму али убрзо нестану..иначе о њему кружи доста лоших прича, чак и ја једну знам из прве руке...


  • -1

#7428 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4634 posts
  • LocationNovi Beograd

Posted 21 November 2014 - 12:44 PM

Приметио сам неке огласе који упозоравају на проблематичног трговца из Смедерева, чак је било и на форуму али убрзо нестану..иначе о њему кружи доста лоших прича, чак и ја једну знам из прве руке...

A što tu priču ne podeliš sa nama, postoji i tema o iskustvima sa prodavcima http://www.2bike.rs/...kupci-prodavci/


  • 1

#7429 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 posts

Posted 21 November 2014 - 01:08 PM

прича се свашта...


  • 0

#7430 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Posted 21 November 2014 - 01:10 PM

Приметио сам неке огласе који упозоравају на проблематичног трговца из Смедерева, чак је било и на форуму али убрзо нестану..иначе о њему кружи доста лоших прича, чак и ја једну знам из прве руке...


Ovakav post negativno utice i na prodavce koji nisu "problematicni" a da su iz istog grada.
Primer:
Vidim oglas koji mi odgovara po ceni i opstem stanju, opis korektan...i onda snimim da je prodavac iz Smedereva...hmmm... da li da trosim vreme da ga zovem... mozda je to taj, a mozda i nije...
Rekla kazala, carsijska naglabanja su prica u prazno, ali umeju da naprave stetu.
  • 0

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#7431 Imobile

Imobile
  • Members
  • Pip
  • 22 posts

Posted 21 November 2014 - 01:27 PM

A što tu priču ne podeliš sa nama, postoji i tema o iskustvima sa prodavcima http://www.2bike.rs/...kupci-prodavci/

два су разлога а важнији је то што прича није моја већ мог пријатеља ,док се не предомисли, а други је што је већ неколико пута неко постављао оглас са упозорењем који су били потом обрисани што је немогуће да нико није видео а и о ситуацијама се доста прича. Конкретно мене је обавестио још један колега о истој ствари. На крају ако они не буду хтели да напишу у догледно време урадићу то ја...


  • -1

#7432 tropoli

tropoli
  • Members
  • Pip
  • 22 posts

Posted 21 November 2014 - 01:36 PM

Verovatno osoba iz Smedereva svojim cena ugrozava ostale "prodavce". Ja bih clanove koji na forumu pokrenu negativnu kritiku prema odredjenoj osobi/prodavcu bez da iznesu i jedan validan dokaz momentalno banovao.

 

Kakav je ovo performans - optuziti osobu da je prevarant sa pricom rece mi jedan covek,a on ce se mozda nekad registrovati na forum i nesto napisati ?


  • 0

#7433 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5498 posts

Posted 21 November 2014 - 01:39 PM

@Imobile:

koliko sam primetio svi oglasi tog tipa su pobrisani,

tako da ne verujem da doticni  "smeredevac" ima neku protekciju

nego je stav admina da oglasi sluze za prodaju robe a forum za pljuvanje i pohvale...


  • 0

#7434 Imobile

Imobile
  • Members
  • Pip
  • 22 posts

Posted 21 November 2014 - 01:46 PM

огласи су још увек ту :)    @tropoli  не угрожава човек продавце којих и нема толико много са толиким бројем бицикала већ купце који се преваре..

 

 

иначе став админа је одличан, него људи који поставе упозоравајући оглас то ураде вероватно под претпоставком да се боље види ту него на форуму....


  • -1

#7435 Imobile

Imobile
  • Members
  • Pip
  • 22 posts

Posted 21 November 2014 - 01:52 PM

http://www.2bike.rs/...je#.VG9DUMka820

 

 

a ево овај за стефана још увек стоји, бар у овом моменту у 3 поподне


  • 0

#7436 tropoli

tropoli
  • Members
  • Pip
  • 22 posts

Posted 21 November 2014 - 02:05 PM

Koliko se secam clan sa foruma Chamade je bio kod doticnog Smederevca i napisao da je covek korektan...Ti i dalje nastavljas trolovanje na forumu optuzujuci coveka da je prevarant bez ikakvih dokaza! Sta i kad je kupljeno kod istog, u cemu se ogleda prevara...?

 

Ne smes ni ime doticnog da napises - verovatno si i sam svestan da mi mogao popiti tuzbu pa ovako uvijeno piskaras.... Jadno...

 

 

 

 


  • 1

#7437 stefan10vb

stefan10vb
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 214 posts

Posted 21 November 2014 - 02:50 PM

Mislim da je vreme da i ja ukazem na svoj problem. Ja sam Stefan iz Beograda, imam 20god. U oglasima sam upisan stefan10vb, i registrovan sam clan od Februara 2012. Do sada nisam imao problema na ovom sajtu.

Naime, moje korisnicko ime stefan10vb je vrlo slicno korisnickom imenu stefanv, koje je registrovano od Juna ove godine i oznacavano je na razne nacine u negativnom kontekstu. Stoga molim administratora sajta da mi dozvoli da promenim koriscnicko ime ili da me nekako zastiti, jer smatram da to utice na moju "reputaciju" u oglasima.

Molim administratora da obavezno odgovori na moj post


  • 0

#7438 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Posted 21 November 2014 - 03:05 PM

Mislim da je vreme da i ja ukazem na svoj problem. Ja sam Stefan iz Beograda, imam 20god. U oglasima sam upisan stefan10vb, i registrovan sam clan od Februara 2012. Do sada nisam imao problema na ovom sajtu.

Naime, moje korisnicko ime stefan10vb je vrlo slicno korisnickom imenu stefanv, koje je registrovano od Juna ove godine i oznacavano je na razne nacine u negativnom kontekstu. Stoga molim administratora sajta da mi dozvoli da promenim koriscnicko ime ili da me nekako zastiti, jer smatram da to utice na moju "reputaciju" u oglasima.

Molim administratora da obavezno odgovori na moj post

Adminu se mozes obratiti porukom.

Koliko sam upoznat ime koje si izabrao je takvo kakvo je i nepromenjivo.


  • 0

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#7439 Imobile

Imobile
  • Members
  • Pip
  • 22 posts

Posted 21 November 2014 - 04:29 PM

Koliko se secam clan sa foruma Chamade je bio kod doticnog Smederevca i napisao da je covek korektan...Ti i dalje nastavljas trolovanje na forumu optuzujuci coveka da je prevarant bez ikakvih dokaza! Sta i kad je kupljeno kod istog, u cemu se ogleda prevara...?

Ne smes ni ime doticnog da napises - verovatno si i sam svestan da mi mogao popiti tuzbu pa ovako uvijeno piskaras.... Jadno...

првенствено ме занимало зашто су огласи упозорења обрисани и тај одговор сам и добио - мада за стефана још увек стоји и то ме мало ауни.Значи више је људи имало проблем неке врсте и огласило се, мени довољно.Зашто су ти огласи скинути а за стефана не, немам појма. Тужба? Па кад би се овде тужакало остао би само планет бајк да ради...
  • 1

#7440 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5498 posts

Posted 21 November 2014 - 05:17 PM

msm da oglas za stefana nije obrisan zato sto admin nije stigao.

Lepo je covek rekao da programira model ocenjivanja prodavaca

pa nije on NEO iz Matrixa


  • 1




6 user(s) are reading this topic

0 members, 6 guests, 0 anonymous users