Jump to content


Fotografije

Lukavi prodavci i tako to na tu temu...


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
8701 odgovora na ovu temu

#7141 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5498 posts

Postavljeno 19 November 2013 - 10:12 AM


...jer u ovaj nosac ide svaka boca sa konusnim telom
(mislim da "originale" pravi ZEFAL ali da moze i ROTO)
ne mora da bude brendirana TUNE :)


Originalni bidon(koji tune samo štampa) za ovaj nosač je Tacx source.Roto takođe šljaka-za Zefal nisam znao.Još jedan problemčić je što šrafovi moraju biti ''bez glave'', tj. ne smeju da vire-inače bidon ne ulazi.Katastrofalan nosač.Mislim da lošiji ne postoji.Kad se ubaci bidon-on se zaglavi, i bez laganog okretanja i izvlačenja u isto vreme-može lako da se polomi...ja ga imam samo za ukras, i za ne daj bože...


hvala na ispravci, tako je TACX a ne ZEFAL.
Al moras da priznas da je lep i lagan :mrgreen:
  • 0

#7142 starcha

starcha
  • Members
  • PipPipPip
  • 78 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 19 November 2013 - 10:58 AM

nije prevara, verovatno je štamparska greška...

ali nisam odoleo

http://www.cikloberz...w.php?id=115313

Selma ne naginji se kroz prozor!
  • 0

#7143 aztec

aztec
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 585 posts

Postavljeno 19 November 2013 - 04:20 PM


...jer u ovaj nosac ide svaka boca sa konusnim telom
(mislim da "originale" pravi ZEFAL ali da moze i ROTO)
ne mora da bude brendirana TUNE :)


Originalni bidon(koji tune samo štampa) za ovaj nosač je Tacx source.Roto takođe šljaka-za Zefal nisam znao.Još jedan problemčić je što šrafovi moraju biti ''bez glave'', tj. ne smeju da vire-inače bidon ne ulazi.Katastrofalan nosač.Mislim da lošiji ne postoji.Kad se ubaci bidon-on se zaglavi, i bez laganog okretanja i izvlačenja u isto vreme-može lako da se polomi...ja ga imam samo za ukras, i za ne daj bože...


hvala na ispravci, tako je TACX a ne ZEFAL.
Al moras da priznas da je lep i lagan :mrgreen:

Jeste...stvarno je lepo imati ga.Iako je skroz nefunkcionalan-nisam mogao da odolim, pa sam pozvao prodavca-ali zakasnih...
  • 0
SPARK 10

#7144 OldMountainMTB

OldMountainMTB
  • Members
  • PipPipPip
  • 134 posts
  • LocationZajecar

Postavljeno 20 November 2013 - 08:13 PM

Jel "poznaje" neko doticnog.Treba mu razjasniti neke stvari
no comment.....

http://www.cikloberz...w.php?id=128587
  • 0

#7145 sveta344

sveta344
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1673 posts

Postavljeno 21 November 2013 - 10:20 AM

Jel "poznaje" neko doticnog.Treba mu razjasniti neke stvari
no comment.....

http://www.cikloberz...w.php?id=128587

Izgleda ruzno i zardjalo,ali bih voleo da ga imam vise nego bilo koji kupovni model,osim naravno profi varijanti koje su papreno skupe.
  • 0

#7146 OldMountainMTB

OldMountainMTB
  • Members
  • PipPipPip
  • 134 posts
  • LocationZajecar

Postavljeno 21 November 2013 - 10:37 AM

Ne kazem da je neupotrebljivo ali brate 200 evra je mnogooo
  • 0

#7147 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 21 November 2013 - 10:47 AM

Ne kazem da je neupotrebljivo ali brate 200 evra je mnogooo


A da ti nekad, za promenu, postujes u ovoj temi sa razlogom?
  • 0

#7148 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5498 posts

Postavljeno 21 November 2013 - 02:05 PM

Jel "poznaje" neko doticnog.Treba mu razjasniti neke stvari
no comment.....
http://www.cikloberz...w.php?id=128587

Ne kazem da je neupotrebljivo ali brate 200 evra je mnogooo


vrlo jednostavno
niko ti ne brani da mu objasnis
niko te ne tera da ga kupis
ne znam cime je zasluzio da ga pominjes
stavio covek fotku, stavio cenu, pa ko voli nek izvoli
sta je tu lukavo i tako to na tu temu...?

za "skupo mi je" imamo temu cene na trzistu, zar ne?
  • 0

#7149 mijat96

mijat96
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 251 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 21 November 2013 - 08:31 PM

Pa onda ovu temu treba ukinuti, iz prostog razloga koji si naveo 'niko nas ne tera da to nesto iz oglasa kupimo', jer nekome je nesto lukavo nekome nije (sto ljudi, sto cudi), kome jeste neka ga zaobidje i gotovo a ne ovde raspravljati o necemu sto nas niko ne tera da to kupimo.
  • 0

#7150 tomtrag

tomtrag
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 263 posts

Postavljeno 22 November 2013 - 08:49 AM

Ima pravo covek da stavi cenu koliku hoce. da li je realna ili nije, trziste ce proceniti. Ali nesto drugo je meni u ovom oglasu "zasmetalo". Obratite paznju da je prodavac napisao "NOVO, NE KORISCENO".
E sad, ima pravo i to da napise, ali da li je to slucano ili se posluzio lukavstvom, pitanje je. Zato bi mozda i ovaj oglas trebao da se nadje bas u ovoj temi
  • 0

#7151 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5498 posts

Postavljeno 22 November 2013 - 11:29 AM

Pa onda ovu temu treba ukinuti, iz prostog razloga koji si naveo 'niko nas ne tera da to nesto iz oglasa kupimo', jer nekome je nesto lukavo nekome nije (sto ljudi, sto cudi), kome jeste neka ga zaobidje i gotovo a ne ovde raspravljati o necemu sto nas niko ne tera da to kupimo.


ne slazem se da je treba ukinuti temu, jer mislim da je ovde bilo znaimljivih..."otkrica".

Mnogo je lakse dvaput promisliti pre postovanja (sto i za mene vazi #-o )
ili preskociti temu ako neko smatra da je "nevaljala" i/ili da je treba brisati.

Mozda mi je promaklo ali kolega OLDmountainMTB je konkretno komantarisao jedino cenu
i to je nesto sto sam dotakao kad sam pitao da li za to imamo posebnu temu
dok je kolega tomtrag dao sasvim lep odgovor na moje pitanje
(na cemu mu se zahvaljujem =D> ) zbog cega oglas/prodavac u temi?

Ima pravo covek da stavi cenu koliku hoce. da li je realna ili nije, trziste ce proceniti. Ali nesto drugo je meni u ovom oglasu "zasmetalo". Obratite paznju da je prodavac napisao "NOVO, NE KORISCENO".
E sad, ima pravo i to da napise, ali da li je to slucano ili se posluzio lukavstvom, pitanje je. Zato bi mozda i ovaj oglas trebao da se nadje bas u ovoj temi


  • 0

#7152 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2436 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 22 November 2013 - 11:39 AM

Ima pravo covek da stavi cenu koliku hoce. da li je realna ili nije, trziste ce proceniti. Ali nesto drugo je meni u ovom oglasu "zasmetalo". Obratite paznju da je prodavac napisao "NOVO, NE KORISCENO".

Nije zardjalo od koriscenja, vec od nekoriscenja :mrgreen:

Mozda je samo trebao da napise novo/zardjalo :mrgreen:

Salim se, svakako je neki krs iz podruma njegovog dede i moze da ga ceni koliko hoce.
  • 0

#7153 had974

had974
  • Members
  • PipPip
  • 32 posts

Postavljeno 24 November 2013 - 09:41 PM

http://www.cikloberz...w.php?id=130953
Ovo je juce bilo 170e, danas je 210, pre neki dan se sa rebom menjalo za mobilni. Inace slika je preuzeta sa Sretenovog oglasa: http://www.cikloberz...w.php?id=119763

Da dodam i sliku ako bude izmena oglasa.
Postavljena slika
  • 0

#7154 sveta344

sveta344
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1673 posts

Postavljeno 25 November 2013 - 12:03 AM

http://www.cikloberza.com/show.php?id=130953
Ovo je juce bilo 170e, danas je 210, pre neki dan se sa rebom menjalo za mobilni. Inace slika je preuzeta sa Sretenovog oglasa: http://www.cikloberz...w.php?id=119763
]

Prosta stvar.Na primer,danas mi treba novac hitno,i stvar za koju mislim da vredi više,dajem za onoliko koliko mi završava posao.Ako taj plan nije prošao,ne vidim razlog da cenu ne vratim na onoliko koliko mislim da treba,jer novčana situacija ne nalaže hitnu prodaju.
U svakom slučaju ne vidim ništa podlo i lukavo u tome.
  • 0

#7155 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2436 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 25 November 2013 - 02:05 PM

Prosta stvar...ja sam tako i auto prodavao:

stavim oglas da prodajem za 2000, i zove me istog momenta 100 ljudi, odmah skontam da za auto mogu da dobijem vise i podignem cenu, pa nisam blesav da dobijem manje ako mogu da dobijem vise.

druga stvar je sto svaki ozbiljan kupac sa paramo hoce da se cenka i skida cenu, pa bolje da skida od 210 nego od 170e
  • 0

#7156 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2511 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 25 November 2013 - 05:57 PM

Opet se vraćamo na raspravu o cenama!
Ko hoće nek kupi, ko misli da ima nešto sumnjivo nek kupi u prodavnici, dobiće i fiskalni pride :mrgreen: LOL
  • 0

profilepic.gif


#7157 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5498 posts

Postavljeno 25 November 2013 - 06:26 PM

Opet se vraćamo na raspravu o cenama!
Ko hoće nek kupi, ko misli da ima nešto sumnjivo nek kupi u prodavnici, dobiće i fiskalni pride :mrgreen: LOL


koliko sam primetio sem ovog pomalo smesnog "ja bih da kupim po ceni od juce" ima tu jos nesto:
u Cacku se oglasava vila koja je kod nekog drugog u Valjevu, bar sudeci po sliki.
Il Cacanim (nekog razloga) samo zlorabi fotku Valjevca, il postoji neka dvosmerna zavera,
il jedan nije stigao da skine oglas kad je prodao onom drugom (oba datirana 20.nov)
dok je fraza "sa daljinskim unilokom" verovatno vec postala deo svakodnevnog recnika :)
  • 0

#7158 igorsimo

igorsimo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 371 posts
  • LocationBački Petrovac

Postavljeno 26 November 2013 - 07:29 AM

Mislim da vila nije Sretenova,jednom prilikom sam ga pitao za korekciju cene iste a on mi rece da mora da se konsultuje sa drugarom-vlasnikom vile.
  • 0

#7159 pochetnik

pochetnik
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 324 posts
  • LocationČAČAK,Srbija

Postavljeno 26 November 2013 - 09:01 AM

u Cacku se oglasava vila koja je kod nekog drugog u Valjevu, bar sudeci po sliki.
Il Cacanim (nekog razloga) samo zlorabi fotku Valjevca, il postoji neka dvosmerna zavera,
il jedan nije stigao da skine oglas kad je prodao onom drugom (oba datirana 20.nov)
dok je fraza "sa daljinskim unilokom" verovatno vec postala deo svakodnevnog recnika

Postoji u Čačku jedna grupa dokonih klinaca,od "dobrostojećih roditelja",koja "vrti" skupe bicikle i delove,po principu "kupim za 1000,probam,pa prodam za 500 kada mi dosadi,zabole me,i onako ću dobiti ponovo".
Nisu prevaranti,ali ne razumeju se puno,tako da im dosta toga promakne.Kod njih je sve u besprekornom stanju,kao novo,ali se orjentišu samo na izgled,oko mehanike i tehnike nemaju pojma.(zato što ih mrzi da nešto nauče,kao i ostale iz njihove generacije)
Delovi i bajkovi koje oni prodaju su,uglavnom,u istom stanju u kome ih oni i nabavljaju(zato što samo poziraju po gradu),skoro da i ne voze uopšte.
Par puta sam iz kola video da Specom fulašem iz 2012 godine idu u prodavnicu,ili sa karboncem sa xtr opremom u školu.
Uglavnom,jedna zanimljiva družina.Meni je najzanimljivije što su "izgustirali"motore,obično je obrnuto.
Koliko će ih ovo "držati",videćemo...
  • 0

#7160 vladagm

vladagm
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1426 posts

Postavljeno 13 December 2013 - 07:50 AM

Takvi su Cacani za razliku od Milanovcana :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika