Jump to content


Fotografije

Lukavi prodavci i tako to na tu temu...


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
8701 odgovora na ovu temu

#7081 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 28 October 2013 - 05:07 PM

Ta Specilized vila je odlicna, sa silikonskim umetcima. Udobnija nego klasicna karbonska.

Isti fazon kao i limundo. Sto se tice cena, moze se pazariti i povoljno. :wink:

Jedino sto bi se morao dogovoriti sa prodavcem da ti posalje u Srbiju: £7.85 odnosno £13.15 sa pracenjem, za pakete do 1kg. Cisto da uracunas u ukupnu cenu, ako licitiras. :D
  • 0

#7082 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 29 October 2013 - 04:18 PM

Original, a proizvođač Kina =D> http://www.cikloberz...ow.php?id=94193
  • 0

#7083 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2436 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 29 October 2013 - 04:30 PM

Ako on taj komplet moze da proda za 120eura, svaka njemu cast =D>
  • 0

#7084 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 29 October 2013 - 06:39 PM

Original, a proizvođač Kina =D> http://www.cikloberz...ow.php?id=94193


Pa original kineski set. :mrgreen:
  • 0

#7085 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 29 October 2013 - 07:31 PM

Prodavac kaže da je ram vrhunski, a ja da dodam da su i slike vrhunske i da nam ostaje da mu verujemo na reč. http://www.cikloberz...w.php?id=128233
  • 0

#7086 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5498 posts

Postavljeno 29 October 2013 - 07:57 PM

Prodavac kaže da je ram vrhunski, a ja da dodam da su i slike vrhunske i da nam ostaje da mu verujemo na reč. http://www.cikloberz...w.php?id=128233


mozda ni to nije resenje :) jer...koliko vidim leva kurbla je na 4ku ili octalink
a to mi se nikako ne uklapa u 105cu iz 2010 ili 2011 kako je deklarisan ram.
  • 0

#7087 himzo

himzo
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1310 posts

Postavljeno 29 October 2013 - 08:32 PM

6 kila :) .
  • 0
Pozdrav

#7088 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4286 posts

Postavljeno 29 October 2013 - 08:36 PM

Bez tockova :mrgreen: .
  • 0
.

#7089 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5498 posts

Postavljeno 31 October 2013 - 01:59 PM

meni ovi "i individualni adapteri za ramove koji nemaju nosace za poprecnu sajlu"
mnogo lice na IS/PM adaptere za disk celjusti kocnica :)
oglas berza cx kocnice branisla srmitrovica.jpg
oglas na berzi Branislava iz Sremske Mitrovice od 31.10.2013
http://www.cikloberz...w.php?id=127463
oglas berza cx kocnice branislav srmitrovica 2.png
  • 0

#7090 Gox68

Gox68
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 254 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 31 October 2013 - 03:14 PM

meni ovi "i individualni adapteri za ramove koji nemaju nosace za poprecnu sajlu"
mnogo lice na IS/PM adaptere za disk celjusti kocnica :)


Kol´ko ja vidim sa slika, to su PM/PM adapteri za disk 185mm (Avid),sa sve strelicom za ispravnu montažu... samo su "stručno" modifikovani (čitaj: savijeni) kako bi se prilagodili nameni... #-o

A naziv mi se posebno dopada: "individualni adapteri za ramove koji nemaju nosace za poprecnu sajlu" ...
  • 0

#7091 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 31 October 2013 - 03:18 PM

Carski. Dok se ne prelomi ne nekom, ali bukvalno, u toku voznje. :)
  • 0

#7092 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 01 November 2013 - 10:20 PM

Original, a proizvođač Kina =D> http://www.cikloberz...ow.php?id=94193

brz odgovor - tako je kako pise , original made in china , jos neko pitanje ?
  • -1

#7093 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 01 November 2013 - 10:39 PM

Pa po dizajnu se vidi da je kopija. Ritchey nema takav dizajn, to su kinezi uradili :).

Mozda si ti svesno uzeo kinesku kopiju od ovog prodavca kojeg si postavio ali ipak je on prevarant jer tu lepo pise da je original.
Mada nisam ni ocekivao od nasih bizMismena da budu posteni tako da ova opcija o originalnosti nece imati neke velike svrhe sem sto ce jos vise unositi zabunu kod neiskusnih kupaca.




ovde lepo pise bontrager , ako bi ovo prodavao kao ritchey sigurno nebi bio original
  • -1

#7094 bmsradulovic

bmsradulovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 01 November 2013 - 10:48 PM

meni ovi "i individualni adapteri za ramove koji nemaju nosace za poprecnu sajlu"
mnogo lice na IS/PM adaptere za disk celjusti kocnica :)
[attachment=1]oglas berza cx kocnice branisla srmitrovica.jpg[/attachment]
oglas na berzi Branislava iz Sremske Mitrovice od 31.10.2013
http://www.cikloberz...w.php?id=127463
[attachment=0]oglas berza cx kocnice branislav srmitrovica 2.png[/attachment]


kao i vecinu stvari igore i ovo si lepo i ispravno zapazio :)
jesu u pitanju adapteri za disk bili su na nekom ramu koji je bio namenjen za v brake i nije imao nosace za ovu vrstu kocnice.. bajk je takav stigao i vozen je tako.nije nikakav trik pri prodaji zato su i nazvani tako,mogao sam da ih bacim a i da ih dam uz kocnice,odlucio sam da ih dam,a to znatno povecanje cene kocnica posto su oni u paketu sa njima cu iskoristiti da odem da novu godinu docekam na bahamima na primer :)

Carski. Dok se ne prelomi ne nekom, ali bukvalno, u toku voznje. :)

stole taj neko ko bude montirao znace o cemu se radi,bio mi je bas danas covek iz indjije koji ih je licno preuzeo :D
  • 0

#7095 Gox68

Gox68
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 254 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 02 November 2013 - 10:52 AM

http://www.cikloberz...p?img=19509&t=n

... i kao što prodavac u tekstu oglasa kaže : "...dobro ocuvan i licno servisiran" #-o

http://www.cikloberz...p?img=19510&t=n
  • 0

#7096 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5498 posts

Postavljeno 02 November 2013 - 12:54 PM

meni ovi "i individualni adapteri za ramove koji nemaju nosace za poprecnu sajlu"
mnogo lice na IS/PM adaptere za disk celjusti kocnica :)
[attachment=1]oglas berza cx kocnice branisla srmitrovica.jpg[/attachment]
oglas na berzi Branislava iz Sremske Mitrovice od 31.10.2013
http://www.cikloberz...w.php?id=127463
[attachment=0]oglas berza cx kocnice branislav srmitrovica 2.png[/attachment]


kao i vecinu stvari igore i ovo si lepo i ispravno zapazio :)
jesu u pitanju adapteri za disk bili su na nekom ramu koji je bio namenjen za v brake i nije imao nosace za ovu vrstu kocnice.. bajk je takav stigao i vozen je tako.nije nikakav trik pri prodaji zato su i nazvani tako,mogao sam da ih bacim a i da ih dam uz kocnice,odlucio sam da ih dam,a to znatno povecanje cene kocnica posto su oni u paketu sa njima cu iskoristiti da odem da novu godinu docekam na bahamima na primer :)

Carski. Dok se ne prelomi ne nekom, ali bukvalno, u toku voznje. :)

stole taj neko ko bude montirao znace o cemu se radi,bio mi je bas danas covek iz indjije koji ih je licno preuzeo :D


ako si vec znao (u sta uopste ne sumnjam, bilo bi smesno da nisi)
ne vidim razlog zasto nisi tako i napisao, vec ono...individualni sta ti ja znam...
mozda hoces da kazes nisi lukav prodavac vec nam se smisao za humor mnogo razlikuje?
I to je moguce, ne kazem da nije, ali ne vidim nigde smajlic ili nesto slicno sto ukazuje na humor.

To kako je bajs stigao meni je nebitno. Da li bi vozio tako zbudzen bajs, to mene zanima?

Meni se cini da bi opis u oglasu mogao nekog da navede da su to "legalni",
pravi adapteri za tu namenu, sto zapravo nisu, jel tako?
Mogao si ovo, mogao si ono,
a mogao si i da napises da uz kocnice poklanjas "prilagodjene" (citaj iskrivljene) disk adaptere.
Ako me pitas (a ne pitas me), ja bi ih bacio i prodavao kocnice kao kompletne za ciklokross ramove (sto i jesu) bez adaptera. Al*, kako kaze Cane: Ljudi nisu isti.

U ovoj temi se trudim da ne pricam o ceni. A ni o doceku Nove Godine. Da ne rasplinjujemo, OK?
  • 0

#7097 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4286 posts

Postavljeno 02 November 2013 - 02:00 PM

Pa po dizajnu se vidi da je kopija. Ritchey nema takav dizajn, to su kinezi uradili :).

Mozda si ti svesno uzeo kinesku kopiju od ovog prodavca kojeg si postavio ali ipak je on prevarant jer tu lepo pise da je original.
Mada nisam ni ocekivao od nasih bizMismena da budu posteni tako da ova opcija o originalnosti nece imati neke velike svrhe sem sto ce jos vise unositi zabunu kod neiskusnih kupaca.




ovde lepo pise bontrager , ako bi ovo prodavao kao ritchey sigurno nebi bio original

Lepo pise Bontrager. Ali je lepo pisalo i Ritchey. Gde si bio pre mesec dana nego sada vadis temu iz naftalina i citiras deo gde se ne vidi cela prica.
  • 0
.

#7098 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4437 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 02 November 2013 - 02:29 PM

Obzirom da tražim vilu kako bih zamenio postojeću SR nex4000 (mana je što nema lock a inače je u perfektnom stanju) naidjoh na ovo http://www.cikloberz...w.php?id=128760

bilo bi me blam kao da kao prodavac tražim 40E za nešto što je ovoliko zardjalo i izgrebano. Svako ima pravo da ceni svoju robu ali ipak treba biti realan.


Lep bajs,ali...ima veoma zanimljivu sliku - morao sam stojeći naopačke da pogledam sliku :mrgreen:
  • 0
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#7099 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 02 November 2013 - 03:42 PM

Pa po dizajnu se vidi da je kopija. Ritchey nema takav dizajn, to su kinezi uradili :).

Mozda si ti svesno uzeo kinesku kopiju od ovog prodavca kojeg si postavio ali ipak je on prevarant jer tu lepo pise da je original.
Mada nisam ni ocekivao od nasih bizMismena da budu posteni tako da ova opcija o originalnosti nece imati neke velike svrhe sem sto ce jos vise unositi zabunu kod neiskusnih kupaca.




ovde lepo pise bontrager , ako bi ovo prodavao kao ritchey sigurno nebi bio original

Lepo pise Bontrager. Ali je lepo pisalo i Ritchey. Gde si bio pre mesec dana nego sada vadis temu iz naftalina i citiras deo gde se ne vidi cela prica.


Kako gde? Pa u Kini u šopingu. :lol:
  • 0

#7100 bmsradulovic

bmsradulovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 02 November 2013 - 07:07 PM

[quote name="IgorN"]ako si vec znao (u sta uopste ne sumnjam, bilo bi smesno da nisi)ne vidim razlog zasto nisi tako i napisao, vec ono...individualni sta ti ja znam...mozda hoces da kazes nisi lukav prodavac vec nam se smisao za humor mnogo razlikuje?I to je moguce, ne kazem da nije, ali ne vidim nigde smajlic ili nesto slicno sto ukazuje na humor.To kako je bajs stigao meni je nebitno. Da li bi vozio tako zbudzen bajs, to mene zanima?Meni se cini da bi opis u oglasu mogao nekog da navede da su to "legalni",pravi adapteri za tu namenu, sto zapravo nisu, jel tako?Mogao si ovo, mogao si ono,a mogao si i da napises da uz kocnice poklanjas "prilagodjene" (citaj iskrivljene) disk adaptere.Ako me pitas (a ne pitas me), ja bi ih bacio i prodavao kocnice kao kompletne za ciklokross ramove (sto i jesu) bez adaptera. Al*, kako kaze Cane: Ljudi nisu isti.U ovoj temi se trudim da ne pricam o ceni. A ni o doceku Nove Godine. Da ne rasplinjujemo..

realno ne znam zasto ti je uopste to i zasmetalo.. kao sto si i sam naveo da sam napisao oreginalni ili neku recenicu koja asocira da su to fabricki ili adapteri za bas to i nizasta drugo onda da i razumem da sam lukav.. individualni prilagodjeni zbudzeni kako ko protumaci opet mu dodje na isto,ili ipak imamo drugaciji smisao za humor..
obicno ljudi koji kupuju takve delove znaju kako izgledaju te kocnice ili ako vec budze znaju sta rade i da to nije sigurno,coveku kojem sam prodao igrom slucaja se i jedini raspitivao za nih dao sam ih na kraju i rekao da se neko igrao jer nije imao ram za cx vec neki trekking..
odgovor da li bih vozio to predpostavljam da znas,a predpostavljam da takodje znas da nije bila losa namera i da nema potrebe podizati nepotrebnu prasinu oko gluposti.. i pored opisa kakav god bio a slozices se da ljudi pisu svasta namerno ili iz neznanja slika delova najvise govori o stanju onoga cega kupujes (bar vizuelnom) i mozda ne bi bilo lose da se pored svih ovih informacija vezanih da li je kina ili ne uvede opcija za ubacivanje jos slika kako bi kupci imali jos bolji pregled a bez cimanja da se salje jos slika na mail,sto bi nam svima realno ucinilo uslugu i ustedelo vreme :)
uglavnom ne mislim nista lose,kao ni ti pa kad se sledeci put nadjem u ovakvoj situciji primenicu tvoje kritike i napisati drugaciji opis :wink:
  • 0




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika