Jump to content


Fotografije

Lukavi prodavci i tako to na tu temu...


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
8701 odgovora na ovu temu

#6501 spaske

spaske
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationBor, Srbija.

Postavljeno 10 May 2013 - 09:48 AM

Meni su iz planeta poslali zefal pumpu koja ima loš priključak za ventil i na kraju sam morao da doplatim za Scott pumpu za amorte, tako da i sa prodavnicama ima takvih slučajeva ali jedino što je sve novo bilo.
  • 0

#6502 MstrD_02

MstrD_02
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 409 posts

Postavljeno 10 May 2013 - 10:19 AM

Meni su iz planeta poslali zefal pumpu koja ima loš priključak za ventil i na kraju sam morao da doplatim za Scott pumpu za amorte, tako da i sa prodavnicama ima takvih slučajeva ali jedino što je sve novo bilo.


Mislim da tvoj i moj slucaj nemaju nikakve veze, jer ja sam od samog pocetka hteo scott pumpu i nju sam i narucio, bez obzira da li je ta zefal koju sam dobio bila ispravna ili neispravna..druga bitnija stvar je ta sto sam na kraju dobio polovnu, koriscenu pumpu a platio za novu, kako i stoji u oglasu..krajnja neozbiljnost u poslovanju te "firme"..u fazonu zajebi koga mozes, dok sam ja ispao maximalno korektan i jurio da uplacujem pare unapred i sl..kako god, nemam nameru da poslujem vise sa tim likom.
  • 0

#6503 karpkg

karpkg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1810 posts

Postavljeno 10 May 2013 - 11:41 AM

Pa ko ti je kriv, kad si stavio tak'i potpis, ako je čitao samo prvu rečenicu, možda je pomislio da ti to nešto tražiš, pa ti je dao.
Šala, ja nisam imao takvih problema sa njim, ali sam uglavnom kod njega kupovao na licu mesta.
  • 0
"Nesposobni su jedino sposobni da onesposobe sposobne"

#6504 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2511 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 10 May 2013 - 11:58 AM

Kupovina "na licu mesta" i "online" kupovina nemaju puno dodirnih tačaka. Kad si licem u lice sa prodavcem onda ne može da te farba i folira...
  • 0

profilepic.gif


#6505 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2436 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 10 May 2013 - 01:11 PM

Kad si licem u lice sa prodavcem onda ne može da te farba i folira...

Jes` ne moze 8)

To bre zavisi prvo od prodavca a posle i od kupca.
  • 0

#6506 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2511 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 10 May 2013 - 01:35 PM

Kad si licem u lice sa prodavcem onda ne može da te farba i folira...

Jes` ne moze 8)

To bre zavisi prvo od prodavca a posle i od kupca.

pa dobro, ako neko baš hoće da te slaže to onda ide njemu na čast ali u kupovinu se generalno nejde bez nekog predznanja šta kupuješ tako da imaš oči, gledaš pa vidiš valjda... U tome i jeste velika prednost kupovine direktnim kontaktom fejs 2 fejs :D
  • 0

profilepic.gif


#6507 MstrD_02

MstrD_02
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 409 posts

Postavljeno 10 May 2013 - 01:58 PM

Pa ko ti je kriv, kad si stavio tak'i potpis, ako je čitao samo prvu rečenicu, možda je pomislio da ti to nešto tražiš, pa ti je dao.
Šala, ja nisam imao takvih problema sa njim, ali sam uglavnom kod njega kupovao na licu mesta.


Tvoj potpis govori mnogo vise, sad da li si tu uzeo sebe u obzir ili nekog drugog, u to necu da zalazim.."sala" :wink:
Nema potrebe da branis njega ili bilo koga, ja nisam nikoga odvracao da kupuje od tog prodavca, samo napisao svoje iskustvo..a sad sto si ti kupovao na licu mesta i nije te zajebao, paa..i ja svaki dan kupujem hleb na licu mesta, i zamisli nijednom ne nije prej*bao pekar, mozda nije uspeo?

Bas da vidim sto bi me zavrnuo da sam otisao licno kod njega u radnju da uzmem pumpu, kao sto rece sirius "Kad si licem u lice sa prodavcem onda ne može da te farba i folira", barem mene..
  • 0

#6508 karpkg

karpkg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1810 posts

Postavljeno 10 May 2013 - 04:09 PM

U potpisu je sve (a ima malo i u avataru)...
More, šta ima da ga branim, ako je za.rao, nek se sam pere. Kad se uđe kod njega u radnju, tu stvarno ima šta da se vidi, jasno je da tu ima mnogo uloženih para. Trebao si da insistiraš na svom pravu da dobiješ ono što si naručio ili money back. Naposletku, to je radnja koja prodaje nove i legalne stvari, postoji tu i neka garancija, nije neki pilićar koji zavrne nekog preko berze (ili Limunada i sličnih sokova), pa posle ne mož' da ga navataš.
  • 0
"Nesposobni su jedino sposobni da onesposobe sposobne"

#6509 MstrD_02

MstrD_02
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 409 posts

Postavljeno 10 May 2013 - 04:33 PM

U potpisu je sve (a ima malo i u avataru)...
More, šta ima da ga branim, ako je za.rao, nek se sam pere. Kad se uđe kod njega u radnju, tu stvarno ima šta da se vidi, jasno je da tu ima mnogo uloženih para. Trebao si da insistiraš na svom pravu da dobiješ ono što si naručio ili money back. Naposletku, to je radnja koja prodaje nove i legalne stvari, postoji tu i neka garancija, nije neki pilićar koji zavrne nekog preko berze (ili Limunada i sličnih sokova), pa posle ne mož' da ga navataš.


Ja bih i ostvario svoje pravo, tj ili bih trazio drugu (novu) pumpu ili sto kazes pare nazad..nego smo je uzeli drugar i ja zajedno, pa me on odgovorio od toga, pumpa je radila a zurilo nam se da napumpamo amortizere, i nisam vise hteo da se cimam oko toga..
  • 0

#6510 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Postavljeno 11 May 2013 - 12:08 AM

U potpisu je sve (a ima malo i u avataru)...
More, šta ima da ga branim, ako je za.rao, nek se sam pere. Kad se uđe kod njega u radnju, tu stvarno ima šta da se vidi, jasno je da tu ima mnogo uloženih para. Trebao si da insistiraš na svom pravu da dobiješ ono što si naručio ili money back. Naposletku, to je radnja koja prodaje nove i legalne stvari, postoji tu i neka garancija, nije neki pilićar koji zavrne nekog preko berze (ili Limunada i sličnih sokova), pa posle ne mož' da ga navataš.


Ja bih i ostvario svoje pravo, tj ili bih trazio drugu (novu) pumpu ili sto kazes pare nazad..nego smo je uzeli drugar i ja zajedno, pa me on odgovorio od toga, pumpa je radila a zurilo nam se da napumpamo amortizere, i nisam vise hteo da se cimam oko toga..



Mene si pitao za preporuku za prodavca i ja sam ti dao povoda da kupis kod njega znajuci da prodaje nove pumpe koje sam btw i sam video......Sada me je sramota jer nije sve ispalo kako treba,trebao si da mi javis da ja pokusam da uradim nesto sto bi uredilo stvari.........Bas se ruzno osecam sada.. ...
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#6511 MstrD_02

MstrD_02
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 409 posts

Postavljeno 11 May 2013 - 09:20 AM

Ma opusteno kolega, taman posla da tebe smatram odgovornim za to, nemas nikakvog razloga da se osecas krivim i slicno, nisi ni ti mogao da znas..ipak je to kupovina preko interneta u koju sam se upustio na sopstvenu odgovornost, moglo je da se desi i sa nekim drugim prodavcem.
  • 0

#6512 makicom

makicom
  • Members
  • PipPipPip
  • 157 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 11 May 2013 - 09:37 AM

To je sve individualno. Ako uspe da te nasanka, uspeo je. Ja sam kod Sase dosao po predlogu drugara iz KV. Seo u kola iz Bg i doneo mu bicikl zbog cudnog kliktanja u zadnjoj suspenziji. To nije otklonio ("jer je to sve tehnicki savrseno kao kod aviona"), ali je umesto dotezanja konusa na zadnjoj nabli hteo da menja celu nablu, jer je to "jeftinije". Pritom, Non-Series nablu je hteo da proda 1000din skuplje od Planeta. Bleed Avida Juicy 5 je radio sa nekim starim DOT3 uljem, jer po njemu to nema veze. Nakon toga nije obrisao ulje, pa mi je na kocnicama ulje podiglo farbu. Naravno to sam video kad sam stigao kuci. Njegov odgovor je bio "mozes to sprejem da ofarbas". E, tad sam pukao, i rekao mu da tocak, koji je rasturio, vrati postom sa starom nablom.

Bane iz Partizana i njegov serviser su sredili luft u nabli i sastavili i centrirali tocak za 1500 din.

Siguran sam da Sale nece postupati tako sa nekim iz Kv, ali posto sam dosao iz Bg u Kv u sred zime i snega, verovatno je pomislio:"Ha, momce cim si ti dosao cak ovde, nemas ti pojma o cemu ti ja pricam. Sad cu ja to na moj nacin da ti "sredim"."
  • 0

#6513 vege

vege
  • Members
  • PipPipPip
  • 70 posts

Postavljeno 13 May 2013 - 04:57 AM

Hvala! @ karpkg i brko83

Sve je prošlo brzo i bezbolno :)

Gospodin Saša Cilerdžić je ispao dobar saradnik, eto 1+ od mene.
  • 0

#6514 pochetnik

pochetnik
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 324 posts
  • LocationČAČAK,Srbija

Postavljeno 13 May 2013 - 05:54 AM

http://www.cikloberz...w.php?id=105332
"...i da ne zaboravim,znači,SVE,sve osim rama i pogona je nađeno na đubrištu,znači,navali narode..."
  • 0

#6515 karpkg

karpkg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1810 posts

Postavljeno 13 May 2013 - 01:44 PM

@Vege
Hoće on, kad se potrudi. Al' hoće i da neće.
  • 0
"Nesposobni su jedino sposobni da onesposobe sposobne"

#6516 cira038

cira038
  • Members
  • 8 posts

Postavljeno 15 May 2013 - 04:17 AM

TF oglas 606. Jel moze prevod za slike, sta kazu? :^o

Ja ću da odgovorim pošto je moj oglas .pitaj :?:
  • 0

#6517 cira038

cira038
  • Members
  • 8 posts

Postavljeno 15 May 2013 - 05:27 AM

Nemam ništa protiv što se kritikuju prodavci i treba kad nisu ok.A šta reći za drugu stranu tj kupca zbog one krilatice "kupac je uvek u pravu".
Trebao sam da čuvam sve mejlove upućene meni kao prodavcu i da zapamtim sve bisere ljudi koji su dolazili da kupe bicikl.Čovek došao da kupi bicikl po preporuci doktora zbog svog zdravlja.Sve mu odgovara i cena i visina bicikla i zvonce mu se svidja samo nije atraktivan.Sretnemo se na stazi oko Ade posle dva dana.Čovek vozi dečiji bicikl dva broja manji ali atraktivan.Ili traži dres biciklistički da se vidi a da nisu napadne boje.A od ponuda u kompenzaciji dobijao:punu prikolicu sa visokim kanatama lubenice,šangarepu iz trapa dopmaću,mladi rasa za paradajz,plac pored reke koji mogu da vidim kad se povuče voda i td.
E zato kad vidite neki oglas gde sam zavalio cenu a prodavac je Ћира onda znajte da čekam da neko ponudi traktorče Toma Vinković.
VIDIMO SE nedelju 19. maj: Biciklijada 2013. :D
  • 0

#6518 Brane

Brane
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 359 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 15 May 2013 - 12:00 PM

Što bi rekla pokojna Mileva "haos mačko!" :mrgreen:
http://cikloberza.co...w.php?id=104801
http://www.aliexpres... ... 04485.html
..pa ko se zajebe, zajebe.
  • 0
Staro pravilo za kupovinu bicikala i delova: lagano, dugotrajno, jeftino - izaberite dvoje od toga.

#6519 djape48

djape48
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1050 posts

Postavljeno 15 May 2013 - 12:28 PM

Što bi rekla pokojna Mileva "haos mačko!" :mrgreen:
http://cikloberza.co...w.php?id=104801
http://www.aliexpres... ... 04485.html
..pa ko se zajebe, zajebe.

n:sign0006
  • 0

#6520 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2511 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 15 May 2013 - 12:31 PM

Tačno, ono je za temu: "Šišanje ofci" a ne ovde :mrgreen:
  • 0

profilepic.gif





4 članova čita ovu temu

0 članova, 3 gosta, 0 anonimnih korisnika


    Bing (1)