Jump to content


Fotografije

Canyon-moj omiljeni proizvodjac


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
13 odgovora na ovu temu

#1 marko035

marko035
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 991 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 29 November 2008 - 01:26 AM

Kao sto tema kaze,ljudi prave izuzetne bajkove.Mozda najbolji Nemacki proizvodjac bar sto se tice XC i AM mashina.Novine za ovu sezonu kod rama su head-set 11/8''-11/5''(pominjao skoro Arioth),postmount standard kacenja diskova pozadi i kablovi kroz ram sto se meni ne svidja(citaj ne vidim prednosti vec samo komplikacije).Inace cesto su njihove bicikle nagradjivane u Bike casopisu kao najbolje za dat novac.Ali sto me odusevljava to je da njihove mashine nose RockShox,Maguru,Fox od vila sto znaci da stavljaju na pojedine bajkove ono sto je najbolje po njihovon izboru pa tako imaju Shimano a i Truvativ komponente kao i Mavic i Dt tockove,kocnice Shimano,Formula itd, pa ko sta izvoli.Evo i slika:

Attached Thumbnails

  • grand-canyon-al.jpg
  • GrandCanyonAlu.jpg
  • grand-canyon-cf.jpg
  • lux_mr-.jpg
  • nerveXC.jpg

  • 0

#2 lasica

lasica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 540 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 29 November 2008 - 01:42 AM

Brate, brutalni su!
Cenim Canyon u savkom pogledu, mada su im novi karboni na isti kalup kao i svi ostali proizvodjaci. :(
Alu Zeleni, favorit 100% :D
  • 0
Postavljena slika

#3 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 29 November 2008 - 07:06 AM

Cenim Canyon kao proizvodjaca jer su momci Garage Days. Ali moj favorit je Torque FRX

Postavljena slika
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#4 bmsradulovic

bmsradulovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 29 November 2008 - 07:40 AM

definitivno mi je zeleni favorit!
  • 0
MTB!je*eno dobar sport!

#5 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 29 November 2008 - 09:35 AM

Potpisujem za zeleni!
  • 0

#6 priest

priest
  • Members
  • PipPipPip
  • 160 posts

Postavljeno 29 November 2008 - 11:40 AM

meni je ovaj crveni AM sa foxom najjaca kombinacija ,sto se tice Canyona on je meni drugi proizvodjac po redu prvi je SPECIALIZED(konkretno enduro mi se najvise svidja) pa giant zauzima trece mesto,ni scott nije los ali nije to to ko sto je pre bilo,slozicete se da je scott u zadnje vreme mnogo postao komercijala?!
  • 0

#7 svetaz

svetaz
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 626 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 29 November 2008 - 11:45 AM

Cenim Canyon kao proizvodjaca jer su momci Garage Days. Ali moj favorit je Torque FRX

Ar'jot jel ovo Totem il' me oči varaju :shock: :?: :D
  • 0
supertheoryofsupereverything:)

#8 marko035

marko035
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 991 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 29 November 2008 - 01:51 PM

Karbonski ramovi bar po tezini su im laksi od Scott-ovih Scale ramova,u Bike casopisu je Canyon CF 7.0 sa headsetom laksi od Scale 30 rama sa headsetom,ali Scale 30 ima mozda malo tezi headset nego Scale 10ili 20 ali blizu je to.Radon,Tomac sve su to izuzetni proizvodjaci ali Radon i Canyon daju dosta za ulozen novac konkretno dobijaju se mnogo bolji tockovi i kocnice na njima nego na ostalim bajkovima.Ja pre svega gledam Xc bicikle ili neku xc-am varijantu.Moj favorit je Grand Canyon Al 9.0 u canyon outletu za 1700e ali uz ovu biciklu ide DT1450 tockovi,Formula Oro Bianco kocnice,XT kaseta i pogon i predni menjac,Xo shifteri i zad menjac,Reba team za 2008 i kablovi idu van rama.Koja je prednost kablova koji idu dole ili kroz ram?Ako neko zna nek napise i Red Bull Al bajkovi su takvi, kolekcija 2008 osim karbonaca.Temu sam trebao da postavim kao:MOJ OMILJENI EVROPSKI PROIZVODJAC(RADON je Na 2.mestu pa Cube na 3.itd).Sto se Amera tice Cannondale je no1 pa Specialized no2,Motobescane je no3 jer su stvarno :shock: i dzabe su...
  • 0

#9 priest

priest
  • Members
  • PipPipPip
  • 160 posts

Postavljeno 29 November 2008 - 03:02 PM

mislis na "Motobecane" verovato?jesu dosta jeftini upravu si ali muka je ko da ti sve to donese ovde iz inostranstva ....jer je opste poznato da ako narucis bike postom iz inostranstva stigne ti racu 2puta skuplji nego sama cena bicikla :mrgreen: jbg
  • 0

#10 marko035

marko035
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 991 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 29 November 2008 - 03:46 PM

Da Motobecane,uletelo mi jedno 's' neplanirano u naziv :mrgreen: .Onaj njihov titanijumac je super!
  • 0

#11 priest

priest
  • Members
  • PipPipPip
  • 160 posts

Postavljeno 29 November 2008 - 03:57 PM

sve je super ako se ima para za to,za tu stvar :mrgreen: i ovako je super ali nije to to ,nedovoljno je :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0

#12 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 01 December 2008 - 12:25 AM

Ar'jot jel ovo Totem il' me oči varaju :shock: :?: :D


Dobro vidis Sveto. Jos koje vreme :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

meni je ovaj crveni AM sa foxom najjaca kombinacija ,sto se tice Canyona on je meni drugi proizvodjac po redu prvi je SPECIALIZED(konkretno enduro mi se najvise svidja) pa giant zauzima trece mesto,ni scott nije los ali nije to to ko sto je pre bilo,slozicete se da je scott u zadnje vreme mnogo postao komercijala?!


Onaj crveni nije AM varijanta vec neka Marathon/Trail verzija bajka, mada nije losa. Posebno boja je previse jebozovna #-o
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#13 mouse

mouse
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 420 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 05 December 2008 - 12:08 PM

Svaka cast onome ko je dosao na ideju da zapocne ovu temu. =D> mislim da Canyon zasluzuje da ima svoje mesto na ovom forumu, jer je svojim kvalitetom to i zasluzio. potrudicu se da kao ponosni vlasnik jednog od Canyona uskoro postavim svoj pimp-my-bike :twisted: na forum.
  • 0

#14 mouse

mouse
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 420 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 11 January 2010 - 10:06 AM

Par linkova sa zanimljivim textovima...omiljenog proizvodjača...

projekti

nagrade
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika