Jump to content


Fotografije

MTB Kalendar 2009


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
68 odgovora na ovu temu

#21 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 19 January 2009 - 10:43 PM

Uf super je kada im i toliko. Kod nas savez je nevidjena mafija. Otisli mi kod njih kao klub i trazili da nesto pomognu oko organizacije DH trke. Znate koji je bijo odgovor. Dajte vi nama pare mi cemo vam organizirati sve. #-o #-o #-o Neznam kako je kod vas ali kod nas nista nije krenulo iz mrtve tacke. Jel moze da se postave ljudi koi bi se grizili za biciklizam kao sport
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#22 bmsradulovic

bmsradulovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 20 January 2009 - 08:34 AM

Stvarno sto ne postave nekoga ko bi malo pogurao sve te stvari i pomogao u organizaciji trka?
  • 0
MTB!je*eno dobar sport!

#23 prodzo

prodzo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 240 posts
  • LocationCacak

Postavljeno 22 January 2009 - 11:47 PM

Svaka pohvala za pripreme zaista nisam bio upucen izvinjavam se. U svakom slucaju ne vidim svrhu zasto se ne priuste sredstva za MTB i dalje ne razumem cinjenicu da placamo kotizaciju....iskreno to je sitno ali kad pogledamo ligu i koliko trka ima opet nije svejedno. Drumasi ne placaju,mi DA...ne vidim svrhu. E da i kada sam pomenu pripreme juniora hteo sam da skrenem malo paznju na bolju organizaciju trka...Tacnije da se posveti malo paznje MTB i da to malo zazivi u Srbiji. Koliko znam u mlade treba da se ulaze sto vise i da se posveti vise paznje...P.S. na njima svet ostaje ;).
  • 0
NEVER GIVE UP....

#24 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 23 January 2009 - 07:46 AM

Istina da se u drum ulaže više nego u mtb. ali tako nam je kako nam je.
  • 0

#25 ciric_ivan

ciric_ivan
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 307 posts

Postavljeno 23 January 2009 - 09:12 AM

Ne ulaže se ni u drumski biciklizam dovoljno. Džabe povećanje standarda (koje je evidentno) ako nikog ne zanima biciklizam. A neophodno je da svi iz BSS krenu da "kopaju i rukama i nogama", a i svi mi s njima, da popularizujemo biciklizam, i drumski i mtb, u ovoj našoj maloj i relativno primitivnoj zemlji. Tako bi se na dugoročnom planu obezbedio konstanta priliv novca, ali naravno ne sav na jedno mesto, već deo klubovima i vozačima, deo servisima, deo capriolu, planetu i konkurenciji koja bi se ubrzo pojavila, deo bss-u... I svi bi bili srećniji i zadovoljniji. A sada zbog sitnih i pokvarenih lopovluka, nepravdi i zapostavljanja mtb-a s pravom prozivamo bss i medju ljudima se širi svađa i razdor.
  • 0

#26 slobodan

slobodan
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 629 posts

Postavljeno 23 January 2009 - 05:19 PM

rodila se jedna lepa ideja o pokretanju mtb open kupa sa malim troskovima za organizatore i takmicare. startnina bi bila 100din da se plati sudija i 6 medalja, rucak ne treba a ko moze jos bolje.
vozila bi se mala i velika trka u maloj hobi B , kadeti i zene a u velikoj juniori,mastersii hobi A.
nagrade i parice bi skupljali cele sezone i to bi se podelilo na kraju sezone za generalni plasman kao u dunavskom kupu.brojeve imamo i oni bi se dobijali na prvoj trci i vozili do kraja tako da bi sledeci organizatori bili liseni tih troskova a i sudije bi lakse zavrsavali posao.
ja sam vec odradio prvu trku 22.marta 2009 na lipovaci kod sida gde mi je opstina dala da napravim mtb stazu nadam se da ce biti i nekih parica??? druga je u erdeviku u aprilu samo da vidimo slobodan termin a prijavili su se ruma , s.mitrovica, b.palanka, n.sad, sabac...
nadamo se da cete nas podrzati i da cete posecivati nasu trkicu...
svaka ideja je dobro dosla jer je ovo pre svega zamisljeno zbog druzenja bez tenzija i natezanja!
  • 0

#27 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 23 January 2009 - 07:13 PM

rodila se jedna lepa ideja o pokretanju mtb open kupa

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#28 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 23 January 2009 - 10:04 PM

a gdi je elite?
  • 0

#29 robhood

robhood
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 posts

Postavljeno 24 January 2009 - 11:52 AM

Ja sam cele prošle sezone (mislim uglavnom na leto) posle treninga prođem kroz centar grada,pa malo se provozam kraj Tise,na tim mestima je moore ljudi koji šetaju sede,i mladi i stariji...Niko ama baš niko mi nije prišao da mi kaže "hej hoću i ja da vozim bajk"...Bečej ima oko 35.000 stanovnika...takvo je stanje,e sad da li je samo moj grad specifičan ili je svugde tako ne znam..izvinite zbog OFF-a,ovo nema veze sa MTB kalendarom.....g@mzzy napiši nešto brzo,jer su ti postovi na tri šestice :evil:
  • 0

#30 berg

berg
  • Members
  • PipPipPip
  • 84 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 24 January 2009 - 12:23 PM

Bravo Slobo!

Ovo je stvarno nesto novo i ocekivano dobro osvezenje za MTB!! Ajd malo mi (klubovi, vozaci, pratioci, zaljubljenici...) koji i najvise ulazemo u MTB sport kod nas, da malo uzmemo stvari u svoje ruke. Sloba je covek od reci i tradicionalno odlican orhanizator (sigurno mnogo bolji od nekih koji su mnogo duze u MTBu), i nesumnjam da ova stvar nemoze da ne uspe!
Smanjeni su mnogi troskovi i izdaci za takmicenja (cak mogu i jos malo dole) sto je pozeljno pogotovo kad znamo kakva nam ekonomska kriza nadolazi.
Pretpostavljam da ce se pojaviti i neki novi takmicari na ovim trkama iz razloga sto nema velike presije pod okriljem odrzavanja takmicenja, zbog konfiguracije terena i opste slobode prijavljivanja, po meni dobar pravac ili ideja da se koliko toliko omasovi ovaj sport.

Ako je Elite problem, nista, ubacice se Elite evo odma! Netreba biti opterecen kategorijama u ovom slucaju, treba stvari sagledati siroko.

Ovo je skroz dobra stvar. Pozdrav. :idea:
  • 0

#31 prodzo

prodzo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 240 posts
  • LocationCacak

Postavljeno 24 January 2009 - 04:14 PM

Svaka cast za ideju! =D> Zaista ste me iznenadili. Verujem da ce to poboljsati odziv sto takmicara sto rekrativaca na MTB. Nadam se i da ce ljudi poceti da obracaju paznju na biciklizam. Sve u svemu nadamo se boljim vremenima! Jos jedno svaka cast za MTB kup.
  • 0
NEVER GIVE UP....

#32 sogli

sogli
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 403 posts
  • LocationGornji Milanovac

Postavljeno 24 January 2009 - 04:15 PM

Ovo je super, kako za rekreatore i ljude koji takmicenje ne shvataju ozbiljno, tako i za "ozbiljne" takmicare(koliko kod nas to moze biti ozbiljno), kojima ove trke mogu biti pripreme i malo za razonodu.Jedan od problema kod nas je sto su prosle godine sve trke bile za ligu, a ovako se moze otici na trku malo opsutenije i tako je odvozati i pri tome osetiti celokupnu draz nasega sporta.
Odlicna ideja :wink:
  • 0
Nemanja Glisic

#33 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 25 January 2009 - 08:30 AM

g@mzzy napiši nešto brzo,jer su ti postovi na tri šestice :evil:

Nisam sujeveran, to donosi nesreću
  • 0

#34 CopyCat

CopyCat
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 323 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 25 January 2009 - 10:30 AM

g@mzzy napiši nešto brzo,jer su ti postovi na tri šestice :evil:

Nisam sujeveran, to donosi nesreću



Gamzzy ...da li si svestan sujevernosti svoje izjave :mrgreen:
  • 0
"Always remember you're unique, just like everyone else."

#35 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 25 January 2009 - 11:24 AM

Gamzzy ...da li si svestan sujevernosti svoje izjave :mrgreen:

Naravno da jesam :mrgreen:
davno sam to negde pročitao, pa mi se svidelo :wink:
  • 0

#36 bmsradulovic

bmsradulovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 04 February 2009 - 03:14 PM

Da li moze neko da postavi najsveziji kalendar trka cisto da znam pa da planiram?
  • 0
MTB!je*eno dobar sport!

#37 slobodan

slobodan
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 629 posts

Postavljeno 04 February 2009 - 07:30 PM

za pocetak mtb open kup 22.mart 09. na lipovaci kod shida prva trka, start u 12h
april - erdevik i ruma
maj - sot i s.mitrovica
jun - b.palanka i novi sad
jul - modrica u bih i vukovar u hr
avgust - erdevik i sabac
septembar - novi sad i sid
oktobar mtb maraton sid-erdevik -sid - finale
i mi jos cekamo kalendar lige pa da tacno odredimo datume mtb open kupa ali tacno se zna za prvu trku za 22.03.09 pa treniraj bane ...
p.s. za pet najboljih takmicara u generalnom plasmanu na pola sezone pripreme na jahorini 10dana
  • 0

#38 gordan

gordan
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 517 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 05 February 2009 - 07:45 AM

za pocetak mtb open kup 22.mart 09. [...]


kalendar je malko "vojvodinocentričan", čak "sremocentričan" :) svejedno, nadam se da ce privući dosta takmičara :)
  • 0
--

#39 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 10 February 2009 - 10:03 PM

Dakle, polovina februara je tu, a imamo situaciju da je prva MTB liga trka u CETVRTAK!!!! Neverovatno ali istinito. Kalendar pocinje sa teskim nonsensom, ali o tome izgleda nikog apsolutno nista ne tangira...sve stoji kako je i bilo, MTB sekcija tj. odgovorni kao da nemaju nameru da sazivaju skup da se rasciste stvari oko ovog kalendara koji vapi za uredjenjem...
Mozda je stvarno i definitivno resenje u vec ponudjenoj alternativi - Open Cup-a....pa neka se posle cesu tamo gde ih ne svrbi...
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#40 slobodan

slobodan
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 629 posts

Postavljeno 11 February 2009 - 10:16 AM

koji bre crni cetvrtak i gde je prva trka, dali je to sigurno?????????????
ja sam juce bio na skupstini grada i predao ahtev za uredjenje staze i kalendar trka, dobicu novac za sve to tako da je prva trka sigurno 22.marta za open kup, brojeve imamo a radimo na tome da nema ni startnine...u poverenju bice i klopa , spageti ali sta fali.
nadam se da ce te nam doci pozzzzzzzzzzzzzzzz :shock:
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika