Jump to content


Photo

Corona anyone...?


  • This topic is locked This topic is locked
2027 replies to this topic

#1061 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 posts

Posted 03 June 2020 - 07:30 PM

Je l' to zvanično, državno ogranizovano okupljanje?


Не знам. Ако јесте, онда држава прави изузетак или је ставила вирус на паузу. Ако није, хиљаде су неодговорне и не верују у опасност
  • 0

#1062 Fiery

Fiery
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2272 posts

Posted 03 June 2020 - 09:21 PM

Izgleda je organizatorke dve devojke, bez učešća države i uprkos aktuelnim merama. Planirale su da se protest radi uz držanje distance, ali disciplina nije dugo potrajala.
  • 0

#1063 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14861 posts

Posted 05 June 2020 - 03:50 AM

(link) (link)

 

Jel' drzite distancu, nosite masku?


  • 0

#1064 veljo1981

veljo1981
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 830 posts

Posted 08 June 2020 - 07:41 PM

Ahaaaa, nasao sam ihScreenshot_20200608-213912.jpg

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk
  • 0

#1065 miree

miree
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 460 posts

Posted 15 June 2020 - 07:29 PM

Jel' smo svi mi biciklisti na broju, niko ne fali ?  Dobro je...

 

 

Razmisljao da li da ovo postavim na pocetku ovog sranja vezano za koronu ili na kraju. Odlucio sam se za ovo drugo, jer sam racunao da ce, dok traje ovaj haos, ljudi malo ozbiljnije shvatiti i bolje se informisati o sistemu zvanom imunitet, odnosno kakva je njegova uloga i koliko je vazan za svakog pojedinca.

 

https://www.rtv.rs/s...aka_900436.html

 

Koga interesuje da dublje istrazi navode iz clanka, gugl mu je na raspolaganju.

 

Pozdrav za sve sa kojima sam se slagao na ovoj temi, a pozdrav i za neistomisljenike.

 

Ovim zavrsavam svoje pisanije na ovu temu. Vozite bicikl i ostanite zdravi !


  • 2

#1066 Fiery

Fiery
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2272 posts

Posted 15 June 2020 - 08:59 PM

Samo podsetnik da korona u svetu i dalje ubija preko četiri hiljade ljudi dnevno (na vrhuncu je bilo oko sedam hiljada, i to je reč samo o dijagnostikovanim slučajevima), a kad će kraj ne zna se. U nekim državama je još u eksponencijalnom porastu.
  • 2

#1067 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 posts

Posted 15 June 2020 - 09:00 PM

Чини ми се да ће ова тема затребати. Остао је још слободних људи, треба о дотући бољом режијом
  • 0

#1068 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 posts

Posted 15 June 2020 - 09:02 PM

,,Они који су јуче позивали да се остане код куће, данас позивају на протесте" Рон Пол
  • 0

#1069 Fiery

Fiery
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2272 posts

Posted 16 June 2020 - 11:51 AM

Mi o vuku... U Kini se ukazuje drugi talas: https://www.theguard...utbreak-spreads


  • 0

#1070 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3208 posts

Posted 16 June 2020 - 12:21 PM

Samo ću citirati, po ko zna koji put, Vinstona Čerčila:

 

"Užasno puno laži kruži u ovom svetu, a najgora od svih je da je pola od toga istina. "


  • 1

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford


#1071 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 posts

Posted 16 June 2020 - 01:16 PM

Samo ću citirati, po ko zna koji put, Vinstona Čerčila:
 
"Užasno puno laži kruži u ovom svetu, a najgora od svih je da je pola od toga istina. "

Ено га, мученик, ограђен даскама да га не би оскрнавили ови корона-фри протестери
  • 0

#1072 veljo1981

veljo1981
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 830 posts

Posted 16 June 2020 - 01:20 PM

Kod mene u selu hrpa zarazenih odjednom, mozda jedan od 20 da ima simptome ali nista strasno, suv kasalj i to je to, medjutim pritisak je da ispadne strasno, testira se siroko i vecina pozitivina, bolnicko lezanje, svi s kojim si bio u kontaktu karantin, doktoru ne mozes ici osim za koronu...

Mozda sam ja samo glup i ispadne da je ta korona stvarna i razlocita od ostalih gripa al ovo mene sjetilo za nesto. Kad je jedan kriminalac poslije rata kupio narodnu firmu za marku i pocela firma da radi, plate minimalac, od jutra do sutra... Pricao on jednom lokalnom al nista boljem od sebe, kaze nigdje nisam vidio ovakvih budala kao u tvom selu, sto ih ja vise jebem oni sve bolje i jeftinije rade. Kaze ja im zabranio pusenje u firmi i kad dolazim kod vas u selo istresem pepeljaru iz auta i to prospem po krugu, onda ih zovnem i kazem, svima 20% od plate zato sto pusite u firmi. Niko da se pobuni, svi cute i rade, da mi je jos takvih budala gdje bi mi kraj bio...

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk
  • 0

#1073 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 posts

Posted 16 June 2020 - 02:11 PM

Kod mene u selu hrpa zarazenih odjednom, mozda jedan od 20 da ima simptome ali nista strasno, suv kasalj i to je to, medjutim pritisak je da ispadne strasno, testira se siroko i vecina pozitivina, bolnicko lezanje, svi s kojim si bio u kontaktu karantin, doktoru ne mozes ici osim za koronu...
Mozda sam ja samo glup i ispadne da je ta korona stvarna i razlocita od ostalih gripa al ovo mene sjetilo za nesto. Kad je jedan kriminalac poslije rata kupio narodnu firmu za marku i pocela firma da radi, plate minimalac, od jutra do sutra... Pricao on jednom lokalnom al nista boljem od sebe, kaze nigdje nisam vidio ovakvih budala kao u tvom selu, sto ih ja vise jebem oni sve bolje i jeftinije rade. Kaze ja im zabranio pusenje u firmi i kad dolazim kod vas u selo istresem pepeljaru iz auta i to prospem po krugu, onda ih zovnem i kazem, svima 20% od plate zato sto pusite u firmi. Niko da se pobuni, svi cute i rade, da mi je jos takvih budala gdje bi mi kraj bio...
Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk

Једноставно се ради на константном одржавању притиска и размишљању о мерама које су ,,неминовне”, које предстоје, које су ,,њу нормал”. А онда исти ти који су нас плашили короном, зову у масовне протесте уз помоћ лојих се социјални инжењеринг наставља. Други круг је спреман као запета пушка, а наводно заражене јавне познате личности су врло могуће, део сценарија.
  • 0

#1074 Fiery

Fiery
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2272 posts

Posted 16 June 2020 - 02:21 PM

Ko su ti "isti ti" konkretno?


  • 0

#1075 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 posts

Posted 16 June 2020 - 02:43 PM

Ko su ti "isti ti" konkretno?


У Америци неоконси, либерали ,,лево оријентисане” структуре и организације које се ,,боре за људска права”. Да не употребим оно излизано дип стејт 🤪
  • 0

#1076 Fiery

Fiery
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2272 posts

Posted 16 June 2020 - 04:11 PM

Znači tuku i levom i desnom?
  • 0

#1077 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 posts

Posted 17 June 2020 - 10:56 AM

Враћа се Премијер лига, па каже: Сви фудбалери ће се тестирати пре и после утакмице, а трибине ће бити празне. После утакмице? Лудило. Како ће држати дистанцу за време корнера?
За то време гомиле нефистанцираних и немаскираних протестера руше споменике по Енглеској. Селективни вирус. Паметан вирус.
  • 0

#1078 Fiery

Fiery
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2272 posts

Posted 17 June 2020 - 11:09 AM

Premijer liga organizuje i te proteste u Engleskoj?


  • 0

#1079 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 posts

Posted 17 June 2020 - 12:07 PM

Premijer liga organizuje i te proteste u Engleskoj?


Не, него у Енглеској имаш истовремено протесте на лојима је пуј пије не важи оно што декларативно важи и тестирање фудбалера који на утакмицама пола времена проведу у клинчу, док публика не може на трибине. Конфузно. Али треба нас навикавати на то да је конфузија њу нормал сада. Не знам како им промиче да тестирају протестер пре и после рушења споменика по градовима 😂
  • 2

#1080 Fiery

Fiery
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2272 posts

Posted 17 June 2020 - 12:18 PM

Ako proteste ne organizuje Premijer liga, kakve veze imaju interna pravila Premijer lige s protestima i zašto bi ono što je Premijer liga uvela za svoje utakmice trebalo da važi za proteste koji s njom nemaju veze?

 

S jedne strane imaš proteste koje organizuju amateri i neprofitne organizacije i na kojima se učesnici okupljaju dobrovoljno, besplatno i bez ikakvih obaveza, a s druge strane imaš profesionalnu organizaciju koja s ciljem ostvarivanja profita organizuje sportske utakmice između profesionalnih klubova prema kojima ima ugovorne i zakonske baveze i koja naplaćuje ulaznice za publiku prema kojima takođe ima ugovorne i zakonske obaveze.


  • 1




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users